לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-07-2007, 20:22
צלמית המשתמש של snoba
  snoba snoba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.01
שלח הודעה דרך MSN אל snoba
גרושה מהי.

עקב תגובות שזעזעו אותי כאן בעקבות אנשים חסרי נסיון וידע חסרי לב כנראה גם אני חושבת שאני פותחת אשכול זה בשביל כל הנשים שהתגרשו , בעיקר עם הילדים, כדי שאתם הגברים שחושבים שאנחנו נהנות מזה תבינו מה קורה .

מה זה אשה גרושה חד הורית עם ילדים,

אשה כזאת היא אשה שקמה כל בוקר שעה לפני הזמן מארגנת את ילדיה לבית ספר ויוצאת לעבודה
אשה כאת היא אשה שכל רגע המחשבה שלה נתונה בילדיה שנמצאים בבית ספר או בגן וכל טלפון מקפיץ שמא קרה משהו
אשה כזאת היא אשה שחוזרת מהעבודה לא יושבת רגל על רגל או הולכת לישון היא מגיעה הביתה מכינה עם ילדיה שיעורים מסדרת את הבית ויוצאת לעבודה שניה כדי לפרנס בכבוד את ילדיה
אשה כזאת היא אשה שכל דאגותיה בעולם לעולם יהיו על הילדים שלה כי היה בשבילם.

ומה רצוננו סה"כ אתם שואלים
כל רצוננו שילדינו יחייכו ויהיה להם טוב
כל רצוננו זה שיעריכו אותנו כאמהות ויגידו לנו שאנחנו האמהות הכי טובות בעולם

מבחינת זוגיות קיימת בעיה

אתם גברים חושבים שאם אנחנו גרושות אז אנחנו אומללות ומסכנות
אתם הגברים רובכם מנסיוני כשאנחנו כבר יוצאות לדייט המחשבה הראשונה זה לזיין אותנו במלוא מובן המילה כי אתם חושבים שאנחנו גרושות ואומללות ואין לנו גברים בחיינו

אשה גרושה היא לא צעצוע אשה גרושה היא בעלת לב גדול ורגש חזק שגם רוצה אהבה שרוצה שיכבדו אותה.

אז בפעם הבאה שמישהו יגיד שכיף להיות גרושה עם ילדים.. יחשוב שוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-07-2007, 20:32
  יחזקאל האדום יחזקאל האדום אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.07
שלום לך! אמנם פעם ראשונה כאן אבל קצת נחרד מהאשכול
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי snoba שמתחילה ב "גרושה מהי."

מה זה חד הורית? איפה האבא? הוא לא נחרד? חו"ח קרה לו משהו? הוא לא לוקח אחריות? הוא קוקיה ( עושה גוזלים ואחרים מטפלים בהם?).
שלא תביני- אני מניח שנקלעת למצב לא פשוט. והמצב כנראה ממש לא באשמתך ( בריחת האחריות)... אבל הכניעה למצב בו את מכנה את עצמך חד הורית? והאמונה כי את באמת כזאת... זה ממש לא הולם.
חד הורית זאת מישהי שחס וחלילה נזקקה לתרומת ביצית והרתה לבד. חד הורית זו מישהי שבן זוגה ברח והתנער מילדיו....
את מתארת חד הוריות כפי שהחוק במדינה קבע מבחינת תשלומי ביטוח לאומי וזו כהטבה בעבור קהל מצביעים פוטנציאלי...

אולי הגיע הזמן לעשות שינוי בסמנטיקה... או שאולי יש מקום לדרוש מכל מיני אבות לקחת אחריות גדולה יותר על ילדיהם. וזו ממש לא בושה.
ישן 05-07-2007, 21:51
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי snoba שמתחילה ב "שלום בית??"

תלוי כמה זמן, תלוי באורך הנשימה, תלוי בפחדים (ולא אכנס לסוגים האפשריים) ותלוי במצב נפשי אחרי אינטנס של אפיזודה לא נעימה עם מי שלא מסתדרים איתו.

על כל אלה, תלוי גם במאפיינים אישיותיים של בן האדם, נטיה לפעול מהבטן או מהראש, ובטח יש עוד כמה וכמה פרמטרים אפשריים שלא העליתי על הכתב.

לפחות ארבעה פרמטרים משתתפים בתשובה, וחלקם תלויים אחד בשני, ככה שקשה לחשב true או false, אם הייתי נשאר או לא.

(במחשבה על מקום עבודה) יש מצבים שנשארים במקום שלא מרגישים רצויים ושאין אמון באחד מהממונים הישירים. זמן המשכם של של מצבים כאלה תלוי בפרמטרים המוזכרים לעיל, ובכאלה שאינם מוזכרים.

ישן 07-07-2007, 22:22
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
אני רוצה רגע לחזור לאכשול הקודם ולהמשיך להגיב על זה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי snoba שמתחילה ב "גרושה מהי."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי snoba
איך אתה לא מתבייש להגיד שאנחנו המרוויחות בענין של הגירושין.. אין בך טיפת ידע למה שקורה בעולם הגרושות כנראה ואתה שומע רק את החברים שלך כמה הם אומללים

שאל אותם בלילה מי קם לילדים שהם בוכים, שאל אותם אם הם קופצים באמצע היום מהעבודה שמתקשרים מהבית ספר שהילד לא מרגיש טוב שאל אותם אם הם מפסידים ימי עבודה כשהילדים יושבים בבית וחולים, שאל אותם אם הם צריכים לדאוג לילדים כשהם נמצאים בבית בקייטנות..

ויש הרבה מה לשאול אותם,, יקירי שזעזעת אותי במחשבה שלך שאנחנו "נהנות" צר לי להגיד לך שאנחנו כאן הקורבנות.

אתם מהרגע שאתם מתגרשים מאיתנו, אתם חופשיים פרפרים בלי דאגות חוץ מלשלם מה שמגיע לילדים שלכם.. אתם לא משלמים מזונות לנו לאשה לנו הוא לא חייב כלום, הוא הביא ילדים, אתם משלמים לילדים שלכם שיגדלו ויתפרנסו בכבוד.

הנשים הגרושות עם הילדים חייהם לא קלים בכלל, אנחנו שורדות יום יום מלחמת קיום חזקה וקשה מבחינת מזון לבוש ושלא יחסר כלום לילדים שלנו.

אז אבקש את התנצלותך.מה אתה חושב שאנחנו נסבול אתכם כשאתם הולכים לאחרת, כשאתם מרימים ידיים כשאתם עושים מה שבא לכם ונשאר נשואות לכם.. איפה הכבוד שלנו..אי אפשר לאכול מהעוגה ושהיא תשאר שלמה

הייתי אומרת שאתה ממש חצוף בתגובה שלך ואני כשאה חד הורית שחיה יום יום במלחמה בבית אבקש התנצלותך.

למה את מערבבת בשר עם חלב???
המזונות שאת מקבלת סוגרות לך את הפינה של גידול הילד, כלומר, כסף לילד יהיה לך כל חודש מבן הזוג שממנו התגרשת, אז על זה אין לך מה לדאוג. וכמו שמישהו הגיב ממש אחרייך בקשר לעו"דים תאבי בצע, אז כמובן שגם כאן אתן יכולות לתפוס טרמפ ולקחת לבעל את האוטו, את הכסף של הכתובה ועוד נכסים כאלה ואחרים, ככה שזה לא נגמר רק במזונות לילד. ואמנם אני מדבר מנסיון של חברים שממש ראיתי בעיניים איך קורה להם ככה, חבר שלי צריך עכשיו לשלם כל חודש לגרושתו 1250 שקל מזונות לילד (הילד בן שנתיים, תעשי חישוב כמה זה יוצא כל חודש עד שהילד מגיע לגיל 18, תגיעי ליותר מ 200 אלף שקל !!!) + לקחה לו את האוטו + השאירה אותו עם משכנתא של אללה.
פתאום את באה ואומרת שקשה לך לגדל את הילד, אז למה הבאת אותו בכלל??? צאי, תבלי, תעשי חיים, מה את צריכה ילד? כדי לבוא אחר כך ולבכות על כמה שקשה לך לגדל אותו ???? את בישלת את הדייסה - את תאכלי אותה !
מה גם שגרושות מידי תופסות בחור חדש שיכלכל אותן. ואז הן כביכול מקבלות "משכורת כפולה", גם מהגרוש וגם מה"פראייר" החדש.

ישן 07-07-2007, 23:29
  קופדנוטס קופדנוטס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אני גם לא הבנתי מה אתה בדיוק רוצה ?
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "אני אחסוך ממך ציוצים דפוקים,..."

שאבי הילד לא ישתתף בגידולו ?
כל יתר השטויות שכתבת באמת נראה כאילו ונכתבו מבורות .... הרכוש של בני הזוג הינו במרבית המקרים רכוש משותף ובכשמתגרשים מחלקים את הרכוש בין הצדדים, כמו בכל פירוק שותפות אחר.
וכמה מקרים אתה (או החבר הגדול שלך) מכיר שאישה קיבלה בעקבות גרושין את סכום הכתובה?

וד"א, תאמר לחבר שלך שהוא יצא בזול, 1250 ש"ח לילד זהו הסכום המינימלי שבית משפט או בית דין רבני היה מאשר לילד בגילאים הללו.

נערך לאחרונה ע"י קופדנוטס בתאריך 07-07-2007 בשעה 23:40.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:13

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר