לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2007, 00:25
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Malchi שמתחילה ב ""המירוץ ליחידות העילית של צה"ל""

המאמן הזה ממש עושה שם רע לכל אלה שדווקא כן מאמינים שכושר חשוב (הרבה יותר מאשר משאנשים חושבים.) הוא ממש יצא מתלהב ולא סימפטי בראיון.

לא הייתי רוצה ללמוד ולהתאמן עם אדם כזה. בכל זאת חשוב צניעות. אם זאת, אני גם בהחלט מסכים שלא צריך שנתיים לפני גיבוש כדי לעבור אותו ועוד לעבור אותו טוב. הבנאדם פשוט נותן הרגשה שהוא מנסה לרדת על אנשים שדווקא לא התאמנו מאז גיל 5 ושהוא מחפש לעשות עסקים מהרגשת החוסר-ביטחון הקרב צעירים שהחתחילו להתאמן "מאוחר," כפי שהוא היה מגדיר את זה.

לא יודע, מה שאני מרגיש כלפי הבן אדם הזה כתוב החותמת שלי, שאת זה אגב אמר הספור הגדול Mark Twain/

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2007, 00:29
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Malchi שמתחילה ב ""המירוץ ליחידות העילית של צה"ל""

אוי איזה טלבצ המאמן הזה.
כזה בולשיט לא שמעתי הרבה זמן..
חיילים נהרגו כי היו בכושר גופני ירוד?!
דברים כאלה פשוט מעצבנים אותי...

איזה מדסני"ק שמדבר שטויות כדי לשווק את עצמו...
הרבה מגיעים לסיירות בלי אימונים בקורסי הכנה לפני.

מקווה שהכתבה הזאת לא השפיעה על איזה כמה מורעלי יתר..
אומנם אימונים נכונים בעזרת איש מקצוע מסייעים לשמירה על הגוף אבל מפה ולהגיד שאם תתאמן חצי שנה לפני לא תגיד בכושר זה הדבר הכי דבילי ששמעתי.

כושר לגיבוש אפשר גם להכנס בחודש!
וכושר ביחידה כבר בונים מאפס.
כמו שרשמו זה רק חוסן מנטאלי!
נטו ראבק ואישיות חזקה.

ישן 06-07-2007, 10:28
  macox macox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל macox שלח הודעה דרך MSN אל macox
משהו קטן לציון

לכול אותם מורעלים :האימונים שנערכים באותם מסגרות : יובל עילם,עמית לכושר, אחרי וכדומה הינם אימונים של כשעה וחצי עד שעתיים וכול מה שהם עושים זה לפתח כמה שרירים וכושר ריצה-לא יותר ולא פחות.כשתתגיסו לצבא אתם תראו שאין שום קשר לאימונים האלו לבין אימוני הצבא.
למה ? הצבא מתמקד נטו באימונים מנטלים, אין ספור תיזוזים, מסעות והכול בשביל לחשל אתכם פיזים.

לדוגמא : ניווטים ביחידות למינהן- את המנווטים מאתרים כבר מהשבוע השני עד הרביעי.בשאר השבועות אתה הולך מרחקים עצומים כול לילה לא בשביל לשפר את כושר הניווט שלך אלה להכין אותך להליכות ארוכות בעלי משקל מסוים בשביל שבמלחמה הבאה אתה לא תעצור באמצע ציר התנועה "מסיבות" כאלו או אחרות.

השינוי המשמעותי לא יהיה בזה שתלכו לקורסים האלו,אלה באימונים עצמיים(או עם חברים) שבו אתם מחליטים מתי אתם נשברים או לא.

שיהיה בהצלחה

אני הלוחם של היום והלויס ליין של המחר

ישן 06-07-2007, 11:14
  Sir Sebastian Sir Sebastian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.06

דבר ראשון

המאמן הוא לא מיובל עילם, המאמנים אצל יובל עילם הם מאמנים סימפטים חייכנים כיף לבוא לאימונים, מה שכן כל חניך שאצלנו אפילו לחודש, יכול לקבל ערך מוסף אדיר לצבא, ואת זה אני אומר מתוך ניסיון של שנתיים ועשרות מיקרים שאני מכיר.

דבר שני

שאני יצאתי לטייל והייתי הולך עם 20-25 קילו על הגב כל היום באזור ה -30-40 ביום קיצוני ק"מ חשבתי הרבה על הקשיים שעברו לי ביובל עילם, וזה חיזק אותי מנטלית, אבל זה רק אני ולהגיד שזה שטויות אני לא בטוח. בכל זאת יקח הרבה חודשיים עד שתגיע בצבא למסע של 20 ק"מ אלונקות ביום רביעי הזה ביובל עילם.

דבר שלישי

לפחות מהחברים שלי יש מלא מלא שלא עברו גיבוש מטכ"ל שייטת 669 חובלים טייס, אבל כמאט כל מי שהתמיד התקבל ליחידה מובחרת, במספרים מטורפים. אין מה לעשות תגידו מה שתגידו הצבא מחפש חברה מורעלים כאלה. במיוחד אם המפקדים בגיבוש הייו ביובל עילם.

דבר רביעי

חחחחחחח, הנה אני משמאל עם השער הארוך, מושך מישהו לא רואים את הפנים שלי, דרך אגב אני לא שמן(הייתי אומר אפילו מחוטב) זה סתם החולצה לא יושבת עליי טוב.
ישן 06-07-2007, 13:14
  משתמש זכר Malchi Malchi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.06
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Sir Sebastian שמתחילה ב "דבר ראשון המאמן הוא לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sir Sebastian
דבר ראשון

המאמן הוא לא מיובל עילם, המאמנים אצל יובל עילם הם מאמנים סימפטים חייכנים כיף לבוא לאימונים, מה שכן כל חניך שאצלנו אפילו לחודש, יכול לקבל ערך מוסף אדיר לצבא, ואת זה אני אומר מתוך ניסיון של שנתיים ועשרות מיקרים שאני מכיר.

דבר שני

שאני יצאתי לטייל והייתי הולך עם 20-25 קילו על הגב כל היום באזור ה -30-40 ביום קיצוני ק"מ חשבתי הרבה על הקשיים שעברו לי ביובל עילם, וזה חיזק אותי מנטלית, אבל זה רק אני ולהגיד שזה שטויות אני לא בטוח. בכל זאת יקח הרבה חודשיים עד שתגיע בצבא למסע של 20 ק"מ אלונקות ביום רביעי הזה ביובל עילם.

דבר שלישי

לפחות מהחברים שלי יש מלא מלא שלא עברו גיבוש מטכ"ל שייטת 669 חובלים טייס, אבל כמאט כל מי שהתמיד התקבל ליחידה מובחרת, במספרים מטורפים. אין מה לעשות תגידו מה שתגידו הצבא מחפש חברה מורעלים כאלה. במיוחד אם המפקדים בגיבוש הייו ביובל עילם.

דבר רביעי

חחחחחחח, הנה אני משמאל עם השער הארוך, מושך מישהו לא רואים את הפנים שלי, דרך אגב אני לא שמן(הייתי אומר אפילו מחוטב) זה סתם החולצה לא יושבת עליי טוב.

אין מה לעשות סימבה (איליה) יותר סקסי ממך בתמונה
סתם למתעניינים, בתמונה יש כמה חבר'ה שהיום הם או לפניי או במסלולים של היחידות
סיירת מטכ"ל, יחידת מגלן, קורס טייס, יחידת שלדג ועוד ועוד

ישן 06-07-2007, 12:13
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07

אני זוכר שכשהייתי מתאגרף, תמיד היינו מתאמנים על סיבולת ולא הרבה על כוח. המטרה הייתה "לשרוד" עד 10 סיבובים ולהיות "טריים" בסיבוב ה10 בדיוק כמו שהיינו בראשון.

אני לא הייתי מקצועי, לא קרוב אפילו, אבל כל חודש בערך היו טורנירים בין מכוני אגרוף באזור וככה היינו עושים את הקרבות. המאמן שלי, שכן היה מאמן גם אנשים מקצועים, אמר שהוא לא מעוניין אפילו לחשוב על לאמן מישהו אלא אם כן הוא רץ 2000מ במתחת ל7 דקות.

לא קרה לי אף פעם שאחרי קרב הייתי אומר לעצמי "ואללה אם הייתי עושה יותר תרגילי כוח, אם הייתי עושה בנצ' פרס עם עוד 15 קילו הייתי מנצח." לא, תמיד הקטע היה שלא התאמנתי עם מספיק אינטסיביות ולכך התעייפתי מהר מדי. אחרי הקרב השני הבטחתי לעצמי שאני יותר לא מתעייף והתאמנתי כדי שזה באמת לא יקרה יותר.

עם זאת, אני גם רוצה להגיד שאף פעם לא קרה שבנאדם שהתאמן לקרב רק חודש לפני, הצליח בו. מקסימום, שרד עד הסוף, אבל הפסיד (ובגדול) בנקודות. לא משנה כמה רצון היה לו, או כמה חזק הוא היה מנטלית ופסיכולוגית (ואכן פגשתי לא מעט כאלה,) זה פשוט לא אפשרי. יש גבול עד לאן אתה יכול להגיע רק עם כוח רצון, ואת הגבול הזה, לפחות בקרב אגרוף, אתה פוגש כבר בסיבוב הראשון.

אין קיצורי דרך בחיים. כדי להצליח, אתה צריך לעבוד קשה, הרבה שעות, בלי לוותר, אפילו כשאתה מתעלף מרוב עייפות או שאתה עושה ספרינט ואז מרגיש כאילו בא לך להקיא את הראיה השמאלית. יש ספורט שעושים בהפסקה בין מתמטיקה ושיעור תנ"ך, ויש את הרמה היותר גבוה שבו אתה כבר צריך להשקיע יותר מעצמך ומזמנך. אני חושב שכדי להגיע יחידות עילית אתה צריך את הסוג השני.

עוד פעם, אני ביום סיירות או גיבוש עוד לא הייתי, אמנם אני כן יגיע לשם בהמשך. אני קראתי הרבה מאמרים כאן, ודיברתי גם פנים אל פנים עם הרבה שהיו בגיבושים כאלה או אחרים. ואפילו שכולם כאן אומרים שזה הכל בראש, אני לא מאמין שזה 100% נכון. כאילו, אני לא הייתי ואתם כן, אתם יודעים איך זה, ואני לא. אבל אני עדיין מתאמן כמו חיה לימים אלו, כי אני בכל זאת מאמין שאין דבר כזה שכוח רצון נותן הכל. צריך להשקיע לפני המאמץ כדי לבצע מסימה עם אופן פיזי, בין אם זה יום סיירות או משחק כדוררגל או תחרות אטלטיקה.

ישן 06-07-2007, 16:25
  RedHat RedHat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.07
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי yotman שמתחילה ב "איזה קטע"

כמה דברים לזכור לפני שהכל עולה לכם לראש...

א'- הוא עושה לעצמו מסע פירסום, זה רק ביזנס בשבילו, שלא תטעו לרגע.
ב'- להתאמן בעומסים שהם מתאמנים בהם (בתור אחד שהתאמן ככה), במשך יותר משנה,
זה לא בריא. ראיתי יותר מידי אנשים עם שברי מאמץ לפני גיבושים, ואנשים
שעשו הפסקות ארוכות כי לא הרגישו טוב (כאבים בגב, בבירכיים), ורק ירדו בכושר.
ג'- זה לא מבטיח כלום, בן דוד שלי מתאמן כבר שנתיים, רץ בים, מרים משקולות, באמת שהוא בכושר
מעולה, ועדיין יצא 4 פעמים על רפואי מגיבוש שייטת (הוא ניגש חמישה פעמים, בפעם החמישית פשוט לא נתנו לו להתחיל את הגיבוש.) רק בגלל שיש לו בעיה עם המלחים בגוף (מקבל הרעלת מים כל פעם.).
ד'- רוב האנשים הולכים לסיירות מהסיבות הלא נכונות. אין שום זוהר בלרוץ בבוץ. אין שום הילה בלצלול במקומות מזוהמים (ובואו רק נסכים שהם לא צוללים במפעל של סאן בנדטו, אה?) ואין שום דבר נוצץ בלהסתתר בתוך שיח שבוע.

אנשים חושבים שהסיירות זה מסלול מוזהב בדרך להיות סוסי על, בלי סוף בנות, ובלי שביזות של רגע אחד.
וכמובן כבוד על באזרחות.
אני מכיר כמה יוצאי שייטת, אף אחד מהם לא מולטי מליונר מטורף שאנשים עוצרים ברחוב, ואם הם מאחרים לעבודה, הבוס יפטר אותם.

זה שאתם רואים למחבלים את הלבן בעיניים לא אומר שאתם בני אדם יותר טובים, או שתהרגו יותר ערבים.
רק שתדעו.
ישן 06-07-2007, 18:15
  משתמש זכר Malchi Malchi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.06
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי RedHat שמתחילה ב "כמה דברים לזכור לפני שהכל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי RedHat
כמה דברים לזכור לפני שהכל עולה לכם לראש...

א'- הוא עושה לעצמו מסע פירסום, זה רק ביזנס בשבילו, שלא תטעו לרגע.
ב'- להתאמן בעומסים שהם מתאמנים בהם (בתור אחד שהתאמן ככה), במשך יותר משנה,
זה לא בריא. ראיתי יותר מידי אנשים עם שברי מאמץ לפני גיבושים, ואנשים
שעשו הפסקות ארוכות כי לא הרגישו טוב (כאבים בגב, בבירכיים), ורק ירדו בכושר.
ג'- זה לא מבטיח כלום, בן דוד שלי מתאמן כבר שנתיים, רץ בים, מרים משקולות, באמת שהוא בכושר
מעולה, ועדיין יצא 4 פעמים על רפואי מגיבוש שייטת (הוא ניגש חמישה פעמים, בפעם החמישית פשוט לא נתנו לו להתחיל את הגיבוש.) רק בגלל שיש לו בעיה עם המלחים בגוף (מקבל הרעלת מים כל פעם.).
ד'- רוב האנשים הולכים לסיירות מהסיבות הלא נכונות. אין שום זוהר בלרוץ בבוץ. אין שום הילה בלצלול במקומות מזוהמים (ובואו רק נסכים שהם לא צוללים במפעל של סאן בנדטו, אה?) ואין שום דבר נוצץ בלהסתתר בתוך שיח שבוע.

אנשים חושבים שהסיירות זה מסלול מוזהב בדרך להיות סוסי על, בלי סוף בנות, ובלי שביזות של רגע אחד.
וכמובן כבוד על באזרחות.
אני מכיר כמה יוצאי שייטת, אף אחד מהם לא מולטי מליונר מטורף שאנשים עוצרים ברחוב, ואם הם מאחרים לעבודה, הבוס יפטר אותם.

זה שאתם רואים למחבלים את הלבן בעיניים לא אומר שאתם בני אדם יותר טובים, או שתהרגו יותר ערבים.
רק שתדעו.

א. אני מבין שאתה קשר הדוק עם יובל ככה שאתה מכיר את הגישה שלו לכל נושא הכושר הגופני
והחינוך, אם לא אתה יכול לשלוח לו אימייל ואני בטוח שהוא יהיה הרבה יותר משמח לענות לך בצורה
מפורטת. yuval_ei@netvision.net.il

ב. אחד מערכי העליון שמלמדים במרכז החינוכי זה בריאות ושמירה על הגוף. אתה לא תראה אלונקות
או שקים באימון אלא אם כן אלו הכנות ספציפיות לגיבושים\מיונים\גיוס, וכמובן לפניי כל ביצוע פעולה
בסגנון יש הדרכה והוראות בטיחות ושמירה על הבריאות. "להתאמן במאמצים כאלו" זה אחרי סרגל
מאמצים ארוך ובנוי על ידי יובל ואנשי מקצוע נוספים עם "קצת" ידע ונסיון.
חוץ מזה, באיזה ספורט אין פציעות?

ג. אני בספק אם מישהו במרכז החינוכי מגיע לאימונים באומנה שלמה שזה הכרטיס כניסה שלו
לשייטת מטכ"ל, ועל כך ערך עליון נוסף שמלמדים זה התמודדות עם כשלונות.

ד. מהאנשים שאני מתאמן איתם כבר שנה, מאף אחד לא קיבלתי את הרושם שהוא רוצה להתקבל
לשייטת רק בשביל הסיכה הנוצצת והבחורות, יותר בגלל השירות המשמעותי שהוא מעוניין לעשות.
אמרת רוב האנשים, יכול להיות שצדקת, אבל בסופו של הגיבוש בדרך כלל אלה שלא יסיימו אותו
אלו אלה שרצו להגיע ליחידה רק בגלל השם שלה. וכאן נכנס עוד ערך שמלמדים במרכז והוא
שהדרך אף פעם לא נגמרת, סיום דרך אחת היא תחילתה של דרך חדשה, למשל, סיימתי גיבוש
התקבלתי אני על גג העולם אבל אפילו לא התחלתי את המסלול הארוך והמייגע.

ישן 06-07-2007, 17:13
צלמית המשתמש של Dean
  Dean Dean אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.03

שמעו, עם כל הכבוד, תן לי את הבנאדם הכי סוס בארץ בארץ שירוץ לבד עם 5 אלונקות, אני עדיין לא אקבל אותו לשייטת אם הוא לא יודע שטונה זה דג.

"לפני האימונים אני מקפיד לאכול הרבה פחמימות כי הן מספקות אנרגיה לגוף, ואחרי האימונים אני אוכל טונה או דג כדי לבנות את השרירים".

:\

עריכה:
תגובה קצת רצינית יותר:
רק עכשיו ראיתי את הוידיאו גם. כמו את כולכם, גם אותי מאוד עיצבן מה שאמר המדריך על זה שמי שלא התאמן שנתיים לפני הצבא ימות, ומי שחטף כדור בקרב נהרג כי לא היה לו כוח.
מעבר לזה שזה בולשיט טהור מאינספור היבטים, זה פשוט ביזיון שהוא מרשה לעצמו להגיד ככה. איך הוא מעיז בכלל להגיד על אנשים שנהרגו בשבילו שהם מתו כי לא היה להם כוח. ביזיון שוואינט בכלל פרסמו כזה משפט, ואני אשית מתבייש שאנשים כאלה חיים פה בארץ, לנסות לקדם ולשווק את העסק שלו על חשבון כבוד החללים, פשוט חתיכת חרא ולא בן-אדם.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
______________כל אישה אוהבת את אנשי הרמפה היורדת. ______________

נערך לאחרונה ע"י Dean בתאריך 06-07-2007 בשעה 17:30.
ישן 06-07-2007, 17:43
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי Dean שמתחילה ב "שמעו, עם כל הכבוד, תן לי את..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Dean
שמעו, עם כל הכבוד, תן לי את הבנאדם הכי סוס בארץ בארץ שירוץ לבד עם 5 אלונקות, אני עדיין לא אקבל אותו לשייטת אם הוא לא יודע שטונה זה דג.

"לפני האימונים אני מקפיד לאכול הרבה פחמימות כי הן מספקות אנרגיה לגוף, ואחרי האימונים אני אוכל טונה או דג כדי לבנות את השרירים".

לאכול טונה או דג זאת הדרך הטובה ביותר להגיע להיות ספורטאי מקצועי באירופה או בספרד!

.

וברצינות- לרדהט- בלי להיכנס לפרטים מיותרים, מה שכתבת לא ממש נכון ומדוייק. בגלל שזה לא פורום כושר, אני מציע שלא ניכנס לדיון על זה- ושפעם הבאה לא נכתוב המלצות כאלה או אחרות.

ישן 06-07-2007, 17:55
  IMH89 IMH89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.01.07

את המאמן הזה פגשתי עוד כשהייתי בבית ספר, ואפשר לראות מהשיווק האינטנסיבי שלו שהוא ישמיץ וינצל כל טיפת חוסר ביטחון בשביל להביא אנשים לקורס שלו ..
כמו שאמרו לפניי, האמרה שלו לגבי חיילים שמתו מחוסר כושר ? ביזיון . פשוט בושה שבן אדם יחלל כבוד של חללי צה"ל לשם כתבה באינטרנט .. מה גם שפרסום שכזה לדעתי לא תורם בגרוש .

בנוגע לכושר קרבי לפני הצבא, אני מאמין שידע זה כוח, ולכן כל הדמיה, מידע, או כל סוג של קושי יכול לעזור. כמובן שצריך לגשת למקום שאתה סומך עליו ועל התוכנית המקצועית שהוא נותן לך על מנת לא לפגוע בעצמך. אני אישית נהנה מהמסגרת שאני בה בגלל שכאחד שהאתמן לבד אני יודע שיותר קל לי לשמור על רמה מסוימת של כושר כשאני יודע שיש לי מסגרת קבועה - אבל כל מקרה לגופו ..
ישן 08-07-2007, 16:21
  g@man g@man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.07
אוח, יובל עילם

תקראו לי מה שאתם רוצים אבל עם "בית הספר"/"מרכז חינוכי" / "מדפסת כסף" הזאת יש לי חשבון ארוך. למה?

1. לכל החברה כאן שמיובל עילם, כל הכבוד על האימונים מורקים וכו', זה דבר חשוב. אבל שלא תטעו אתם משלמים ליבל עילם כסף, ונחשו מה? יובל עילם מרוויח כסף, ולפי מה שהבנתי די הרבה.

2.עם כל החרטה שאתם מספרים פה, אף אחד כאן לא מודה שיובל עילם מקביל ל"קידום" ו"לחמן" וכל אלה של הפסיכומטרי: הוא מלמד אותך רק לעבור את הבחינה שלפני. קבלה למסלול במטכ"ל שייטת מגלן או כל מקום אחר לא אומר כלום חוץ מזה שהיה לך גיבוש טוב. ביחידות האלו שיעור הנפילות עצום.

3. משתמע מהנ"ל: אתם לא בונים כושר או משהו אחר, אתם מתאמנים לגיבוש נטו. היה איתי אחד ב669 שידע ותרגל כל חלק מהגיבוש לפני: ממבדקי המים (שבהם הכנה מוקדמת לדעתי עוזרת) ועד למסע האלונקה. אז מה החוכמה שאתם עוברים?

4. מכל בתי הספר לכושר קרבי הבוגרים שלכם ידועים ככאלה שאחרי הגיבוש זורקים זין: "אני עשיתי את שלי עכשיו תן לי 3 שנים לנוח".

5. יובל עילם מעודד וואסח מיותר (בוגרים שלו יוצאים יום אחרי שקיבלו סיכה/חולצה/וואסח אחר כדי להשוויץ אז נו מה? אלה חברה שמה נאמר עליהם כאן? אה כן שהם עושים את זה בשביל המדינה...)

6.ושוב סליחה אבל מההיכרות האישית שלי עם 3-4 חברה שלכם בגיבושים, לא התרשמתי לטובה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:14

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר