לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2007, 22:46
צלמית המשתמש של AncientSamurai
  AncientSamurai AncientSamurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מוסאשי שמתחילה ב "שטויות"

אתה מדבר הרבה שטויות , נינגי'טסו כמו עוד אמניות יפניות אחרות מושלמות לרחוב!!!
עובדה שאין תחרויות אוליפיות לנינגי'טסו וזה לא ספורט תחרותי , יש לי ידע של 10 שנה באומניות לחימה , והתרגילים שאני רואה בסרטון הם פשוט הגנה עצמית

ואם מדברים על איגרוף תאילנדי , זאת אומנות עם חסרון גדול שכל מי שלמד תאומניות הזאת מספיק זמן עלה על החיסרון

יש לי הרבה חברים שלומדים איגרוף תאיללנדי וקיק בוקס , וזה יותר ספורט , כי ברחוב אפחד לא ייתן לך להפציץ אותו בבעיטות או אגרופים
אם אתה שם לב רוב המכות נגמרות או על הריצפה או בנוקאוט פשוט
רק הקטע שאגרוף תאילנדי לא משתמשים בקרבות בבריחים, הפלות ושבירות מראה מראש את החיסרון שיהיה לך בזמן אמת , ברחוב

נערך לאחרונה ע"י AncientSamurai בתאריך 06-07-2007 בשעה 22:51.
חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 21:37

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי מוסאשי שמתחילה ב "רואים שאתה לא מבין"

ממש מעניין אותי איך הגעתה למסקנה שאני לא מבין כלום , חבל מאוד שאתה חושב ככה , אני בחיים לא אומר שכל מה אני אומר זה נכון , אבל להגיד שאני לא מבין כלום , פייי זה כבר מוציא לי נגדך דעה אישית רעה מאוד

בוא נגיד שקרב עם איזה ערס נגמר במכה אחת , כי הערס הזה התגלה לבסוף לא מה שהוא הראה , אבל קרבות רחוב רצינייים נמשכים הרבה על הקרקע ואפעם אי אפשר לדעת מתי המצב בקרקע ישתנה ולטובת מי , בחיים לא ראיתי קרב רציני בין שניים כשהם ממשיכים לעמוד , הרי מהרבה סיבות אתה תאבד בזמן קרב שיווי משקל או משהו , או שתמיד יש משהו באזור שגורם לכם ליפול או מסיבה כזו או אחרת

חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 22:20

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי מוסאשי שמתחילה ב "עכשיו זה מראה שאתה באמת לא מבין כלום"

הרבה , קרב רחוב משמעותי בשבילי זה נגד יריב משמעותי ולא כל ערס שחושב את עצמו מי יודע מה

ובסוף כמו שאמרו הקרב נגמר מהר , אבל לפעמים יש אויבים שהם רמה מעלך והם לא ייתנו לבצע הכל בכזו קלות

אתה מגיע מהר מדי למסקנות שאני לא מבין כלום , כל עוד אתה לא באמת מכיר אותי
יש לי ידע רחב מאוד באומניות לחימה , בלי לשבח את עצמי (כי אין ממש במה) , אני לא אחד שעושה פלאים ולומד הכל בן רגע כל מה שאני יודע לקח לי הרבה זמן ללמוד ואני גאה בזה , אני לא אחד שלומד שנתיים וחושב שהוא יודע הכל
הידע שלי מבוסס על הרבה ניסיון גם בקרות זירה וגם בקרבות רחוב , אז ככה שיש לי דוגמאות חיות לכל מה שאני אומר

נערך לאחרונה ע"י AncientSamurai בתאריך 07-07-2007 בשעה 22:22.
חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 19:47
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי AncientSamurai שמתחילה ב "אתה מדבר הרבה שטויות ,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי AncientSamurai
אתה מדבר הרבה שטויות , נינגי'טסו כמו עוד אמניות יפניות אחרות מושלמות לרחוב!!!
עובדה שאין תחרויות אוליפיות לנינגי'טסו וזה לא ספורט תחרותי , יש לי ידע של 10 שנה באומניות לחימה , והתרגילים שאני רואה בסרטון הם פשוט הגנה עצמית

ואם מדברים על איגרוף תאילנדי , זאת אומנות עם חסרון גדול שכל מי שלמד תאומניות הזאת מספיק זמן עלה על החיסרון

יש לי הרבה חברים שלומדים איגרוף תאיללנדי וקיק בוקס , וזה יותר ספורט , כי ברחוב אפחד לא ייתן לך להפציץ אותו בבעיטות או אגרופים
אם אתה שם לב רוב המכות נגמרות או על הריצפה או בנוקאוט פשוט
רק הקטע שאגרוף תאילנדי לא משתמשים בקרבות בבריחים, הפלות ושבירות מראה מראש את החיסרון שיהיה לך בזמן אמת , ברחוב

שבשבשבשבשב בשקט חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אל תיתן שיורידו אותך לריצפה ואתה לא תירד לשם יגנוב אתה משווה בין רמון דקר לגנקי סודו ? לא ידעתי שברחוב כל אחד הוא רמון דקר וגנקי סודו תקשיב אחי לא קיימת האומנות לחימה שתיקח איגרוף תאילנדי בעמידה תכניס לראש שך הכל חרטא ברטה איגרוף תאילנדי שובר את כולם תפסיקו לחיות בסרט ולא זה לא אני שחי בסרט זה אתם אלק תופס לו תיד מפיל אותו יא ראבק בעיטה אחת לביצים הוא מתקפל מת .. הדגמות כאלה הן בכלל לא הוכחה לכלוםםםםםםםםםםםםםם אז מה תגיד על זה יווווווווו אתה יודע מה אתה רוצה שאני יעשה אותו סרטון עם חברים ??????? בדיוקקקקקקקקקקקקקקקקקק מה שהוא עושה את אותם תרגילים .. יאאלה ייאאלהה ברחוב מישו בא אלייך עם קפוצ'ון שולף סכין 4 אצבעות שאתה בכלל לא רואה נצמד אלייך דוקר ובורח ברוב המקרים אז אל תגיד לי שאיגרוף תאילנדי לא פרקטי לרחוב הוא הכי יעיל לרחוב , ואני אומר לך מניסיון עצמי ומיניסיון שראיתי מתאגרף תאילנדי רב מכות עם סוס שדפק לו סלע בראש אז שב בשקט אחי ותחיה בסרט של עצמך
אתה יודע מה גם ? אתה משווה בין דקר לגנקי סודו ? כשלסודו יש יתרון על הקרקע בזירה לא ? אז תיקח מתאגרף תאילנדי מול קלאסי והוא שובר לו תרגליים מה נראה לך ????? לסודו יש יתרון על דקר בדיוק כמו שלדקר יהיה יתרון על לא משנה איזה מתאגרף קלאסי כל שהוא במשקל שלו ..
אתה מדבר על הרחוב ??????? אז בוא אני יגיד לך מה יקרה עם יהיה מכות ברחוב דקר נגד קנקי סודו .. קבל
הראשון שיתן תמכה הראשונה הוא זה שיתן תמילה האחרונה .. מזתומרת שהעוצמת יד של שתיהם באגרוף פשוט לפנים תגמור אחד את השני זה יתחיל במין התקרבות אחד לשני והראשון שיפציץ ויפגע הוא יהיה המנצח אני לא רואה את דקר לא נופל מאגרוף ישיר ומפתיע לאף של קנקי וההפך
אז יום טוב

נערך לאחרונה ע"י MuaiThai4L בתאריך 07-07-2007 בשעה 20:01.
חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 21:48

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "[QUOTE=AncientSamurai]אתה..."

א. כל תרגע , אני לא חבר שלך שאתה תגיד לי שב בשקט , וכאן זה נגמר כי אני ממש לא מתכוון להמשיך עם זה וזה מיותר לחלוטין (זאת הפעם האחרונה שאני אומר לך את זה)

ב. אין כזה דבר הכי טוב , זה הלוחם שעושה את ההבדל , ואם אתה כזה פרופסור הייתה אמור לדעת את זה כבר

ג. אני עדיין לא מבין , הייתי בהרבה שיעורי איגרוף תאילנדי , אתם לא לומדים משהו מיוחד , תראה לי כל דבר בMT ואני יעשה לך אותו על הפעם הראשונה , זה אומנות כבדה עם הרבה מאוד חסרונות , פשוט מלא

תאמין לי , אני מביטח לך שאם אני רוצה , אני אקח כל קרב לריצפה , אתה רק תתקרב אליי עם בעיטה או אגרוף ושם אני מפפתיע אותך , אתם לא יודעים לצאת ממצבים בגרוש , אתם סתם זורקים יידיים ורגליים
וזוכר שדיברנו על הקרב מגע (אני וניר)
להזכיר לך ממה היא סוננה?
הרוב מג'וג'טסו קראטה פוול קונטקט ועוד כמה... מה שאתם עושים בMT אני עושה באימון פעם ב3 שיעורים , אתם ממש לא מבצעים משהו מיוחד

חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 22:50

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "חחחחחח"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי MuaiThai4L
שן על הלחי אחי אתה חי בסרטים אתה יודע מה ? אתה אומר יש לך 10 שנים ניסיון אתה גבר אמיתי שאני פוגש אותך ואנחנו מדברים וזה ואתה תיתן לי לתת לך אגרוף בפנים באמצע דיבור ?
ועם אתה יוצא מזה או לא מוצא תפנים שלך כמו טפט על הרצפה אני מניאק ..
ואני לא אומר משו כי אני בא לריב אני מציב לך עובדה אחי גמני יכול להביא מישו ש10 שנים במואי טאי ונראה אותך "עוצר" לו מכה או מפיל אותו לרצפה אחרי שהוא תוקף במפתיע

אתה מדבר כמו ערס וזה מתחיל לא למצוא חן בעיני , חח בואנה זה הדבר הכי מצחיק ששמעתי , חח
תבין אני יכול להביא לך גם מכה כזאת , אפילו לא לראש אז מה אני ייצא גבר? מה הקטע שאתה עומד ונותן לי להביא , כל הקטע שיש אנשים שיש להם מכה חזק אבל היריב חלק וחמקמק
למה אתה כ"כ מהר חושב שאתה תצליח לרסק לי את הפנים , פעם ראשונה שאני שומע שבן אדם אומר " אם אתה גבר בוא תן לי לתת לך אגרוף נראה אם תצא מזה"
תנסה לתת לי אגרוף בקרב , למה אתה רוצה שאני אתן לך להביא לי?
י

חזרה לפורום
ישן 08-07-2007, 00:13

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי "האדם הנעלה" שמתחילה ב "יום אחד פשוט ישפילו אותך. מה..."

מחזק
אני עד עכשיו לא מבין את קטע של הודעה הקודמת שלו , וחשבתי לעומק באמת
אני מצטט ממה שאני זוכר :
" בוא תעמוד מולי , אני אתן לך אגרוף ונראה אם תשאר אותו האחד אחרי אגרוף כזה" כאילו מה הקטע?
זהו שאין קטע , אין כזה דבר , ראיתה פעם תחרות אגרוף אגרוף בטלויזיה? , גם אם נניח המכה שלך חזקה משלי ( מה שממש לא נראה לי כי אני עושה הרבה אימוני אגרוף עם אבא שהיה מתאגרף בברית המועצות )אבל לי יש יותר טכניקה וניסיון אני אנצח - בדוק

ועוד דבר חשוב בקרב זה לדעת להתחמק ממכות מה שאתם לא עושים אתם מפציצים בלי להסתכל , לדעתי לדעת להתחמק ממכות של יריב זה הכי קשה , ולוקח שנים ללמוד את זה

נערך לאחרונה ע"י AncientSamurai בתאריך 08-07-2007 בשעה 00:23.
חזרה לפורום
ישן 08-07-2007, 19:32
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי AncientSamurai שמתחילה ב "מחזק אני עד עכשיו לא מבין את..."

אתה כנראה לא הבנת כל כך מה שאמרתי אוקיי אני יסביר את עצמי לאט וברור

1. מה שהתכוונתי שאני יתן לך אגרוף ולא תצא מזה הכוונה שלי היא כזאת :
לא בזירה .. כן ברחוב מה זאת אומרת .. זאת אומרת שעם אני נותן לך אגרוף חזק ועוצמתי נניח בלי שתשים לב ומהיר שתיפגע לך באף .. פשוט לא ממש נראה לי שאתה יכול לדחות כאב כזה זה שתתחמק זה משו אחר לגמרי ני לא אמרתי שאני יצליח לפגוע בגלל זה אמרתי שמכות ברחוב באות בהפתעה אתה מבין אחי ? אף אחד לא יבוא אלייך ירים תיידיים ויגיד לך בוא צא איתי אחד על אחד .. זה מכות של ילדים בכיתה ז .. שמחבקים אחד את השני ..

2.אני גם מהמר על זה שתיקח אותי בקרב זירה אלף כי אתה מתאמן 10 שנים ואני 4 חודשים ב. אני מניח שאתה מתאמן גם בכל מה שקשור לקרקע .

3.אתה מזלזל יותר מידי באיגרוף תאילנדי ... וזה לא מוצא חן בעניי .. "מפציצים" מאיפה לך השטות הזאת ? לא מתחמקים ? איפה אתה חיי תגיד לי ? חחח התחמקות בעבוע בועהההההההההה ואתה לא מתאמן איגרוף תאילנדי אז אל תגיד לי מה יש ומה אין אצלנו ..

4. אני לא בא לריב איתך להפך היה לנו ויכוח שנפתר ואתה אחלה ונשמע שאתה מבין ואני לא ערס ..

5. במה אתה מתאמן ?
חזרה לפורום
ישן 08-07-2007, 19:45

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "אתה כנראה לא הבנת כל כך מה..."

רגע רגע , אתה חושב שאם אתה תיתן לי אגרוף לאף ואני לא יחזור לעצמי זה מה שיעשה אותך חזק?
אני לא מבין , כמעט כל אגרוף טוב לארש (והבנאדם לא צריך להיות חזק כי הראש זה מקום רגיש) יכאיב טוב לבנאדם , הקטע הוא לדעת להסתדר בכל מצב כמו מים , אני קיבלתי פעם במכות נגחה ממש חזק לראש , בגלל שדיברתי עם הבנאדם אבל ההוא התקיף ראשון , באותו רגע איבדתי את הראייה לכמה שניות אבל חזרתי לעצמי ואוטומטית הבאתי לו אחת לבטן , הוא התקפל ומשם הסוף ידוע
מה שאני אומר , שהקטע הוא לא מי ייתן חזק יותר לראש , הקטע הוא מי יחזיק יותר טוב אחרי המכה.
חס וחלילה , אני לא מזלזל באגרוף תאילנדי , הייתי באימונים של זה , וראיתי שיש שם הרבה הוצאת אנרגיה מיותרת
אני התאמנתי 9 שנה בג'וג'יטססו מגע מלא
אני בפנימיה אז הפקתי עם הג'וג'יטסו ובמסגרת הפנימיה אני לומד לחימה משולבת רוסית שכוללת , לחימה יד אל יד רוסית (יש לזה שם ברוסית -פירשתי) סמבו מגע מלא , ועובדים על טכניקת של סיסטמה (SYSTEMA)

אני מאמין שאתה לא ערס , להבא תנסה ליצור לעצמך רושם אחר וכך יחשבו עליך אחרת
ועוד עצה ממני , בחיים אל תלך ראש בקיר , תנסה להבין מזה מה שתבין , מה שלא תבין , תבין בעתיד...

חזרה לפורום
ישן 11-07-2007, 21:39
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
הוא יודע טוב מאוד מה הוא עושה
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי wtf?! שמתחילה ב "הבנאדם עם כל הכבוד לא מבין מה..."

הטכניקה יפה, נקייה, זורמת, אך מידת היעילות והאפקטיביות של הדבר מוטלת בספק, יש תרגילים שיכולים להיות אפקטיבים יותר ויש כאלו שפחות.

בכל הסרטון הדבר שהכי צרם לי הוא הניטרולים של אדם חמוש בסכין כאשר האדם החמוש ממשיך לאחוז בסכין, לאורך כל ה"נטרול" התוקף ממשיך להחזיק בסכין, מה שמסכן מאוד את המתגונן, שימוש לב לתרגיל שמתחיל בשנייה ה 59 (0:59), מאוד מוזר איך שהוא נותן ליריב להמשיך להחזיק בסכין.

במציאות דבר כזה עלול לגבות מחיר יקר...

חזרה לפורום
ישן 13-07-2007, 09:51
  danyy2 danyy2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.07
הי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ekelizek שמתחילה ב "הדגמת נינגיטסו"

לא קראתי את כל התגובות אבל יש לי נושאים חדשים משלי להפנות:
.ההדגמה שיש פה היא רלונטית רק במקרא והבן אדם המגן יודע שיתקפו אותו(כשאתה הולך בסטלה ברחוב אתה לא תגיב כמוהו.בנוסף יש סיכוי שהוא הכין כמה תרגלים מראש)
ב.נינגיטסו זה כן טוב לרחוב אבל חלש יותר בעמידה כך שאם יבואו 2 אנשים נגדך זה יהיה טיפה קשה
ג.מטריד אותי מאוד שבסרטו הספציפי הזה הוא עשה כמאט כל פעם אותה תנועה עם שינוי קל...מה הקטע?אפשר באותה מידה להביא אותו אגרוף עם שינוי מותן שירא גיון אם יש

נושא ב
בנוגע למואי טאי/איגרוף טילאנדי
שתי האומנויות פתוחות מאוד אם תסתכלו על העמידה שלהם הידים שלהן נמצאות במקום שאם אתה נלחם נגד לוחם של מואי טאי אתה בקלות יכול להכניס אגרוף לחזה(אם יש לך תמהירות לזה) ולגמור את זה
וגם אם הלוחם שנגדך יגן תשבר לו היד(מי שמכיר עמידת מואי טאי יבין)
בנוסף הם עובדים על כוח מתפרץ וכוח סיבולת....בן אדם שעבוד הרבה זמן ועבודה אכותית שהוא רואה תמכות באות עליו בסופו של דבר ולא רק עובד על להביא אותן ינצח בקלות לוחם כזה
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:50

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר