לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2007, 11:27
  --baybygirl-- --baybygirl-- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.07
וואי בבקשה תנו כמה עצות.. אני בדיכי מזה..

היה לי חבר שנתיים שהיה ממש רע אלי... כתבתי פה לא מזמן ונתנם לי הצעות כולם אמרו לי להפרד ממנו גם אתם.. וניפרנו באמת לפני חודש.. בשבוע הראשון הוא התקשר אלי והכל וכשאמרתי שאני לא רוצה יותר קשר איתו הוא התעצבן עלי.. כשנפרדנו הוא עשה לי ממש רע.. וגם כשהיינו ביחד..
עכשיו כשאנחנו פרודים בהתחלה הוא אמר שהוא לא יודע מה הוא רוצה אחרי זה הוא אמר שהוא רוצה רק שניהיה ידידים ואז אחרי כמה ימים אמר שהוא רוצה לנתק קשר לגמרי.. אני כמעט בטוחה שהוא אמר את זה בגלל מישהי שלחצה עליו לעשות את זה...
ישבתי וביקשתי ממנו שלא יעשה לי את זה ושניהיה ידידים ונתראה רק פעם אחת בסופש לשעה כדי שאני יוכל לראות אותו.. הוא הסכים אבל כל שבוע הוא אומר לי מחדש שהוא לא רוצה ועד שאני משכנעת אותו להתראות לוקח המון זמן..
הוא מעמלל אותי.. בשלב מסויים ניהינו ידידים סבבה שבוע שעבר הייתי אצלו ואיכשהו הגענו למצב ששכבנו..
זה היה ביום שישי... אחרי זה בשבת ניפגשנו שוב ושוב שכבנו.. ואז הוא דיבר איתי ממש יפה אמר שיש מצב שנחזור פתאום.. אבל צריך לקחת את הזמן.. אחרי ששכבנו ניקשרתי אליו יותר ואז ביום ראשון הוא חזר לצבא לשבועיים הוא חוזר רק שבוע הבא.. בהתחלה הוא התקשר המון ביום אבל מכייוון שיש לי עבודה לא יכלתי לדבר ועכשיו הוא בכלל לא מתקשר וכשראני מתקשרת הוא מתנהג כאילו הוא לא מכיר אותי בכלל..
זה נורא כואב לי ואני לא יודעת מה לעשות.. כי התרחקתי ממנו בהתחלה אבל אחרי שבוע שעבר התקשרבתי שוב ואני שוב קשורה אליו..

מה אתם אומרים? מה אני יכולה לעשות ? ומה כדאי לעשות?
לדבר איתו על זה לא בא בחשבון הוא לא מקשיב לי בכלל שאני מתחילה לדבר על הרגשות שלי..=(
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-07-2007, 14:54
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי --baybygirl-- שמתחילה ב "וואי בבקשה תנו כמה עצות.. אני בדיכי מזה.."

אני מניח שנשארת איתו בקשר מאותה הסיבה שרוב האנשים עושים את המשגה הזה: תקווה. תקווה שיום אחד, אוליי, דברים כן יסתדרו ותחזרו להיות ביחד. הדבר הזה כמעט ואינו קורה אף פעם. 99 אחוז מהמקרים הוא נגמר או בכאב לב גדול של הצד שעדיין יש לו רגשות או במיטה.

את, הגעת לשני המצבים האחרונים ביחד.

מצד אחד, הוא מנצל את הרגשות שלך - כדי להכניס אותך למיטה. חד וחלק. זה ברור לו לחלוטין מה הוא עושה. רואים את זה מהיחס שלו כלפייך כשאתם לא נפגשים.
מצד שני, את ממשיכה לטפח את התקווה שאם תשארו הקשר תחזרו. אוליי, את גם משתמשת בסקס כעוד כלי להשגת המטרה הזאת.

להשאר איתו בקשר לא יחזיר אותו. זה גם לא יאפשר לך להרגיע את הרגשות כלפיו. ההפך. זה כמו עוגן. שום ספינה לא יכולה להמשיך במסלולה - כל עוד העוגן עוד נעוץ בקרקעית. וובכן, העוגן שלך עוד נעוץ.

הוא התחייס אלייך רע ובעבר ו- ועכשיו, הוא עוד ממשיך. תנתקי איתו קשר לחלוטין. אל תתני לו לנצל אותך ואת הרגשות שלך. מגיע לך מישהו שייתן לך בחזרה את מה שאת נותנת. מגיעה לך אהבה. זאת לא אהבה. זה ניצול.

את צריכה להתנתק ממנו סופית. רק ככה תהיי מאושרת שוב. רק ככה תמצאי את המתאים לך באמת. ורק ככה הדמעות יפסיקו.

לפעמים, צריך גם לדעת מתי לא להלחם על משהו. זה אחד המקרים האלו.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 06-07-2007 בשעה 14:59.
ישן 07-07-2007, 10:43
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה קודם כל אני מחזקת בכל החוזק שאני יכולה את קודמי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי --baybygirl-- שמתחילה ב "וואי בבקשה תנו כמה עצות.. אני בדיכי מזה.."

תיראי, קודמי אמרו לך את האמת, זאת שאת יודעת מבפנים ואת לא כל כך רוצה להודות בה. אני רוצה לתמצת באופן מאוד גס:
את מושפלת ומנוצלת ואת יודעת את זה.
הוא אגואיסט, מנסה לשחק איתך משחקי כוח, רוצה בך רק לסיפוק עצמי.
בכל זאת את רוצה אותו. יש בכל זאת דברים בו שטובים לך למרות הכל.

כמו שזה ניראה מפה, מהצד שלי, את נקרעת בתוכך בין שני חלקים שכל אחד רוצה משהו אחר; כל אחד מושך לכיוון אחר.
חלק אחד יודע שזה לא טוב לו, והיחסים האלה הרסניים, במיוחד בשבילך, כי את מושפלת ומנוצלת, את טובה, מגיע לך טוב יותר, ואותו חלק הוא שרידותי ומנסה להציל אותך.
חלק שני מוכן עדיין נמשך לאותם חלקים טובים שאת מפיקה ממנו. הוא מוכן לעשות הכל, אפילו להיות מושפל ומנוצל בתמורה לקצת תשומת לב/אהבה/משהו טוב אחר.

את מצאת את קו האמצע - פשרה בין שני החלקים, שהיא פשרה מצויינת לפי דעתי: להיות ידידים. כי בידידות ניתן להפיק את הטוב המקסימלי, אולי דווקא בגלל הריחוק שבזה.
אבל רק את מסוגלת לקיים את חלקך בעיסקת הידידות הזאת. הוא לא מסוגל. תזכרי שביחסים בין שני בני אדם דרושים שניים לקיום עיסקת תיקשורת ביניהם. אם אחד לא מקיים אותה - כל העסק לא עובד.
במקרה כזה את חייבת לעשות מה שעושים בעולם העסקים: אם הצד השני לא עושה או לא מבין אותנו, חייבים לדבר בשפה שלו. השפה של החבר-אקס שלך היא או שחור או לבן. אין אפור. הוא לא מבין אחרת. לכן את חייבת להיות ברורה: או לבחור בצד אחד או לבחור בצד שני. בכוח ובקור רוח (אני כן מבינה כמה שזה קשה).
אם תבחרי להמשיך איתו את היחסים (אפילו בתקווה שתהיו ידידים), זה לעולם לא יעבוד. הוא ימשוך אותך לצד שלו מהר מאוד, כי את לא יכולה להגיד לו לניצול ואת לא יכולה להציב לו גבולות ברורים.
אם תבחרי בצד של הניתוק החד וחלק איתו - את תצילי את עצמך. שוב, מאותה סיבה שאת לא יכולה להציב לו גבולות ברורים שלא ינצל אותך ולא ישפיל אותך. אם לא יכולים להתמודד או להפסיק את זה שמכה אותנו, עדיף לסגת ולהתרחק מאשר לנסות שוב ושוב ללא הצלחה להפסיק את המכות.

יש כאן שני גורמים שאמורים לעזור לך לקבל את ההחלטה שלך ולהסתכל על הדברים ביתר בהירות:
דבר ראשון זה ססטיסטיקה: מה ת'כלס קורה בשטח. מה שת'כלס קורה זה שני דברים:
את משנה לשנות את המצב למצב אחר, ללא הצלחה.
הוא תמיד מצליח למשוך אותך לכיוון שהוא רוצה.
הוא ממשיך בהתנהגותו המנצלת ואין סיכוי שישתנה בקרוב.

דבר שני זה לבחון ולבדוק ללא כחל וסרק מהם באמת היכולות שלך. לא מה שאת חושבת שיש לך, אלא מה יש לך באמת:
את לא יכולה להציב גבולות ברורים לא לך ולא לו.
מכיוון שלך עדיין יש רצון חלקי, תקווה למשהו, הוא מצליח למשוך אותך חזרה אליו ואתם שוכבים.

העתיד - מה שת'כלס קורה בשטח, זה בעיקרו היחס בין הססטיסטיקה לבין היכולת של הבנאדם לשנות את התנהגותו כדי לנצח אותה, וכך את צריכה לבחון זאת.
מכיוון שהאופציה של הקו האמצעי (ידידות) אינה פתוחה בפנייך, כי הצד השני לא משתף פעולה, נותרו לך שתי ברירות לפעולה - שתיהן בשפה של החבר/אקס שלך:
את רוצה שיהיה לך טוב או את רוצה שיהיה לך רע?

זו החלטה שלך, ואנחנו תמיד פה בשבילך.

וסליחה שהייתי קשוחה.
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:52

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר