לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2007, 13:58
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile
מה אתם מחפשים כשאתם בוחרים אנימה לראות?

יש מצב שכבר היה אשכול כזה. (אני די בטוחה שהיה)
אבל במילא הצטרפו כמה וכמה חדשים ואולי שיניתים את דעתכם... ובמקרה הכי גרוע תכתבו עוד פעם.
ואם למשל אתם קוראים תשובה של אחד מחברי הפורום וחושבים על אנימה שאתם יכולים להמליץ לו בהתאדם לקריטריונים האישיים שלו, אז רצוי שתעשו זאת.

אני אתחיל..
בגדול, הדבר שהכי מושך אותי באנימה זה העיצוב של הדמויות. בבגדים, בשיער ובמראה ובסטייל בכללי.
לדוגמא, נמשכתי בהתחלה ל12 הממלכות רק בגלל זה. ואותו דבר עם משחקי המחשב של מאגנה קרטה, רק חבל שאין לי פלייסטיישן.
וגם עיצוב אופי, כמו למשל סובי מהאנימה לאבלס, ומאמימי מFLCL. לשתי הדמויות האלה יש אופי די נדיר שאני יכולה אפילו לומר שאני מכורה אליו.
דבר שני שמושך אותי זאת האנימציה. אני הרבה פעמים אעדיף ואעריך יותר אנימות שיש להן אנימציה יוצאת דופן. למשל FLCL, AIR. futakoi alternative.
ודבר שלישי, זאת העלילה והרקע לאנימה. משהו עם איזה טוויסט מעניין (למשל רעיון אוזני החתול בלאבלס עד לאיבוד הבתולין). איזשהו רעיון מקורי. מה כמובן שאם יש רעיון מעניין אבל בימוי מפגר והאנימה משעממת.. אז כמובן שאני לא אוהב אותה.

חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 21:29
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07
אוקיי,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Seo שמתחילה ב "מה אתם מחפשים כשאתם בוחרים אנימה לראות?"

העיצוב של הדמויות והאנימציה מושכים גם אותי. למשל ראיתי הרבה תמונות מתוך אלפן ליד, והקטע של הדמויות עם השיער הורוד והקרניים גרם לי להתעניין.
בוולפס ריין אהבתי את הזאבים, וגם כשהסיפור די שעמם אותי המשכתי לראות בכל זאת.
את קאנון גם התחלתי לראות כי האנימציה שם מושקעת לדעתי.

טוב חוצמזה, הסיפור גם חשוב. את באק התחלתי לראות אחרי שקראתי תקציר וראיתי שזה מדבר על ילד שמתחיל לנגן בגיטרה ומצטרף ללהקה,
ובגלל שאני אוהבת לנגן גם, הסיפור ענין אותי. והאמת גם הכלב =]
אממ.. מה עוד...
אני אוהבת גם קומדיות=] למרות שצ'וביטס קצת שעמם אותי, משכתי עוד כמה פרקים כי זה היה מצחיק.
אותו דבר לגבי בליץ' - העלילה לא ממש מעניינת אבל ראיתי כמה פרקים גם כי זה היה משעשע.
את פרוטס באסקט ראיתי עד הסוף כי זה הצחיק אותי נורא XD

ובכלל, אם יש שם באנימה איזו דמות מיוחדת שפשוט ממש אהבתי אותה, כמו למשל אלוקרד מהלסינג, אז אני אמשיך לראות זה P:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר