לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה -- ברוכים הבאים לפורום תנועות נוער והדרכה! לחצו כאן לפני שאתם מתחילים לכתוב! -- -- מה הפעילות הכי ישראלית בעיניכם? בואו לבחור! -- -- עיינו במאגר המאגרים, אולי תמצאו משהו שימושי -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > תנועות נוער והדרכה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2007, 18:28
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
אני זוכר את המסע של שנה שעברה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj marky mark שמתחילה ב "אחריי! מסע מסכם. מי היה ?"

סיוט. אלונקה שחורה ( סחבו 5), בודאות הכי כבדה כי אני הייתי אחראי על מילוי השקים של כולם למסע...
פשוט סיוט. קיללתי כל רגע של המסע. לא יודע איזה מסלול היה לכם אבל שלנו היה בין 14-15 ק"מ.
בסוף המסע, פשוט קפצתי על האלונקה שתשבר כבר הבת -*&^.

היה איזה קטע שרציתי לשחוט את השנת שירות. ממש לשחוט. היינו קבוצה מאחוריהם, הם היו ראשונים, קבוצה של 40 ילד. אנחנו כאמור 5 שסוחבים ועוד 2 בנות שנסחבות :/... אני וחברים שלי כל אחד לפחות 20-30 דקות מתחת לאלונקה רק בחילופי כתפיים. החלאות עושים חילוף מלא של האלונקות שלהם, ודופקים ספרינט לאיזה 150-200 מטר ואנחנו מאחוריהם כמו משוגעים רצים כאילו אין מחר אני חשבתי שאני הולך למות באותו רגע. איך שזה נגמר חיפשתי חפצים חדים כדי להוריד כמה שיותר מהשנת שירות.

אה ואם זה לא הספיק אז במנוחה עזרנו לקבוצה מאחורינו

:/ מסע שייזכר לדראון עולם.

חזרה לפורום
ישן 20-07-2007, 21:11
  -Ener-G -Ener-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.02.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי barchy שמתחילה ב "אממ סליחה על הבורות אבל.."

פרופיל החניך החניך ב"אחריי!":

ב"אחריי!" כל נער ונערה יוכלו למצוא עצמם משתלבים, נהנים ומצליחים.

ב"אחריי!" נמצא הנוער הטוב ביותר במדינה. אלו ששואפים גבוה ככול
שאפשר- בנים ובנות משכונות, פנימיות, עיירות פיתוח. עולים חדשים וישראלים ותיקים. דתיים וחילונים. נוער מנותק ונוער נורמטיבי. כולם עובדים קשה על מנת שישתלבו כאזרחים טובים במדינת ישראל. האופי ההתנדבותי של העושים במלאכה והעובדה כי עלות ההצטרפות סמלית מאפשר לנוער שרוצה להצליח לקבל את ההכשרה הטובה ביותר לקראת הגיוס לצה"ל ולקראת החיים בכלל. חניך או חניכה ב"אחריי!" לומדים לעבוד קשה. מהר מאוד הם מבינים שיש דרך קלה ויש דרך נכונה. הדרך הנכונה תלויה בהם, ביכולת להתמיד ולהפנים את רוח "אחריי!". על פי רוח "אחריי!"

על כל חניך לפעול ולבצע משימה תחת העקרונות הבאים:

פעולה תוך אהבת המולדת ומסירות לחברה צודקת.

כבוד האדם- החניך מחויב לשמור את כבוד האדם בכלל וכבוד חבריו לצוות אחריי בפרט. כל אדם הוא בעל ערך שאינו מותנה בדת, בלאום, במין, במעמד או בתפקיד.

שליחות- קורס אחריי פועל במסגרת עמותת נוער מוביל שינוי. על החניך לראות עצמו כאילו הוא השליח להוביל לשינוי לקראת חברה צודקת וטובה יותר. כך ייטיב לעשות ולהפוך את המעשה הקטן לגשמי וגדול.

גילוי אחריות - יפעל תוך הבנה, אחריות אישית, ביצוע נמרץ וגילוי מתמיד של מעורבות ויוזמה. מוטיבציה – חניך בוגר ב"אחריי!" יגלה כח רצון להתמודדות עם הקשה מכול. אנחנו לא מכירים את המונח לוותר.

ביטחון עצמי – החניך ירכוש ביטחון ויפעל להתמודדות עם משימות המלוות בקשיים.

דבקות במשימה – החניך יחתור לשלמות המשימה ולהשגת המטרה בהתאם לנסיבות באופן מלא וביעילות.

אמינות – החניך ינהג תוך הצגת הדברים כהווייתם ובדיווח האמת. משמעת פנימית – החניך יפעל לביצוע מושלם של המשימות תוך הבנה ונכונות.

מנהיגות – החניך יוביל, ינהיג משימות. יפעל להגשמת מטרות ויישם מתודות להובלה ממטרה לפעולה.

עבודת צוות – החניך יראה עצמו כחלק מצוות "אחריי!", יחלץ לעזרת חבריו כשהם זקוקים לעזרתו חרף כול קושי. חניכי "אחריי!" חשים מחויבות לחבריהם, לארגון ולעתיד החברה בישראל.

"מעשה בילד שצעק דחוף"-פורום פרש בעלי-חיים.

חזרה לפורום
ישן 05-08-2007, 12:52
  E.A.R.L. E.A.R.L. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל E.A.R.L. שלח הודעה דרך MSN אל E.A.R.L.
קצת באיחור אבל...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dj marky mark שמתחילה ב "אחריי! מסע מסכם. מי היה ?"

היה מסע לא משו, שנה שעברה היה מסע הרבה יותר טוב היינו 3 אלונקות על 40 איש והשנה רק אלונקה אחת ורק שני שקים, זה מה שנותנים לקבוצה הכי גדולה ולקבוצה שניצחה ביום ספורט חח הייתה לי במהלך הלילה שיחה על זה עם המנכ"ל. ולזה שיצא הש"ש תרגע ומהר, שנת שירות הם אלה שמחזיקים את אחריי ואם הם 40 איש על אלונקה ואתם רק 5 זה בעיה שלכם לא שלהם, גם הקבוצה שלי שאנחנו היינו ממש בסוף עשינו ספרינטים לא פחות מכם. לסיכום, הסדרה בכללי היתה ממש אחלה, בעיקר היום ספורט שלקחנו (אחריי יא' אימפרייה) אבל המסע קצת הרס.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:19

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר