לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-07-2007, 16:27
צלמית המשתמש של Sagi-i
  משתמש זכר Sagi-i Sagi-i אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.01.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Sagi-i שלח הודעה דרך MSN אל Sagi-i Facebook profile
מחשבות לגבי קניית d50 מחו"ל

שלום לכולם, אחרי הרבה זמן שאני מפנטז על dslr, אולי יש לי הזדמנות לקנות מצלמה כזו בזמן זה.
חברתה של אמי כרגע בארה"ב, ניו יורק, ואומרת שאין לה בעיה לקנות שם מצלמה.
עכשיו אני בחיפושים אחרי בעיקר d50 עם עדשת הקיט שלה 18-55 (כרגע אין לי צורך וכסף למשהו מתקדם יותר).
מהסתכלות באיביי יצא לי לראות שם מחירים לערכה הזו בסביבות ה 500-600 דולר, וזה בעיקרון מה שיש לי להשקיע רק אם נמצא משהו בתחום הזה.
אני יודע שזה קשה ודי נדיר, אבל אשמח אם מישהו מכיר חנויות ויכול לכוון אותי למצלמה הזו במחיר שכזה (רצוי באזור של החנות B&H).
אם יש לכם הצעות למצלמות דומות (גם של חברות אחרות) שלא נופלות מה D50, אשמח לשמוע בטווח המחירים הנ"ל.
אני מחפש מצלמה שתהווה לי כניסה לעולם של המצלמות האלה.

תודה לעוזרים ושבת שלום (:

My Gallery

Nikon D80 + D60 + Nikkor 17-55 2.8 + Sigma 17-70 2.8-4.5 macro + Nikkor 70-300VR AF-S 4.5-5.6 + SB-800

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 21:48
צלמית המשתמש של tita
  משתמש זכר tita tita אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.02.06
שלח הודעה דרך ICQ אל tita שלח הודעה דרך MSN אל tita Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Hydra שמתחילה ב "הוא פשוט לא סובל אותה, תתעלם..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Hydra
הוא פשוט לא סובל אותה, תתעלם .

בא לך תתן את ההמלצה שלך אבל ממש ממש אל תגיד לו להיתעלם משלי! תודה!
עכשיו להסבר קטנטן...

כמו שתראה בהודעה הזאת שכתבתי למישהו שרצה לקנות D70 אוD40...שזה פחות או יותר כמו ההיתלבטות שלך...===>ההודעה

וזה ציטוט מתוך ההודעה זה החלק שנוגע לשאלה שלך...

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tita

אני לא ממליץ על הD40 כי לפי דעתי זה פונה אל קהל הצלמים החובבים שלא יודעים מה הם קונים...מצלמה בלי צג עילי ובלי מנוע פיקוס זאת לא מצלמה מקצועית! זה שניתן להחליף עדשות זה נחמד וזה יפה אבל חוץ מזה זה פשוט לא מקצועי! ניקון יודעת מה הם עושים זה צעד גאוני מצידם להוציא אותה כי הרבה אנשים חושבים שהם קונים מצלמה מקצועית במחיר של דמוי (ואיי איזה עולם מושלם) כולנו יודעים שבכל דבר יש קאצ'...בקיצור אני לא מסמפט את המצלמ כמו שאתה מבין...רק את הצעד השיווקי הגאוני של ניקון....

אז כמו שאתה מבין הD40 היא לא יותר מצעד שיווקי גאוני של ניקון! לא מצלמה בישביל בחור כמוך! ואתה מוכשר!...וזה ברור שהD50 עדיפה אם יש הזדמנות לD50 למה לא??...

בברכה, איתמר חסן

נערך לאחרונה ע"י tita בתאריך 07-07-2007 בשעה 21:53.
ישן 09-07-2007, 07:29
צלמית המשתמש של petia
  משתמש זכר petia petia אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל petia שלח הודעה דרך MSN אל petia Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי Sigapo שמתחילה ב "אין מצלמה בטווח מחירים שלה..."

כתבת שהיא הכי זולה והכי משתלמת, טענה שאני מתנגד לה.
אולי היא הזולה מבין מצלמות DSLR אבל זה לא אומר שהיא הכי משתלמת. חשבת אולי למה היא עולה כך??
כמה שיותר מדברים עליה, כך יותר מוצאים חסרונות.
אנשים עוברים למצלמות DSLR בשביל האיכות והעדשות,אבל למה להתפשר בדרך על האיכות? אתה מקבל מצלמה קטנה(לי יש D80 ואני חושב שהיא קטנה אז תחשוב מה עם D40),בלי מסך עילי ותצטרך לשנות נתוני צילום דרך תפריטים של מצלמה (שזה דיי מעצבן ומחזיק אותך למצלמות דמוי SLR),לא תומכת בכל העדשות (ואני לא מקבל את הטענה שיש מספיק עדשות כי העדשות הישנות והטובות ושל צד שלישי אתה יכול לשכוח מהם),גלגלת אחת(מעניין אותי איך אתה משנה נתוני צילום המצב ידני ובמהירות של המצלמות הרגילות), 3 מצבי פוקוס בלבד.
D40 היא אולי מצלמה זולה,אבל לא הייתי קורה לה מצלמה משתלמם, כמו שאמרו כבר D40 היא תרגיל שיווקי גאוני של ניקון.

רכשת ציוד צילום ורוצה לשתף אותנו בחווית הקנייה? לחץ כאן!

נערך לאחרונה ע"י petia בתאריך 09-07-2007 בשעה 07:32.
ישן 08-07-2007, 23:37
  Benor2005 Benor2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sagi-i שמתחילה ב "מחשבות לגבי קניית d50 מחו"ל"

אני קניתי את ה- D40 + הקיט לפני שבוע+. אני אמנם מתחיל בתחום ה- DSLR אבל אני יכול להגיד לך שאני רק מתרשם לטובה מהמצלמה זאת קפיצה ממש ענקית מה- P&S האיטית שלי. אמנם יש לה כמה מינוסים שיכולים להטריד ולהציק אבל בשורה התחתונה אני יכול להגיד לך בבטחון מלא שזאת מצלמה ששווה מאוד את הכסף.

אתם סתם משמיצים את המצלמה הזאת על סמך ביקורות באינטרנט וללא נסיון אישי עם המצלמה. אפילו לא ניסיתם אותה. אני לא בא להגן עליה או משהו שורה תחתונה אני חושב שצריך להתעסק יותר בצילום עצמו ולעזוב לרגע את הציוד תמונה איכותית ויפה אפשר לעשות כמעט עם כל ציוד.

אם יש לך את הכסף אני גם חושב שתשקיע את הכסף ב- D70/80. אבל אם אין לך את הכסף ואתה רוצה להתקדם למשהו יותר טוב אל תהסס ותלך על ה- D40 בשקט.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:29

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר