לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-07-2007, 11:26
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
היה פרק מרגיז.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול כוכב נולד השבועי (6-7/7)"

מרגול התנהגה כמו הדמות שלה בארץ נהדרת (במיוחד במערכון של ארומה) ונתנה הרגשה שכל מה שמעניין אותה זה שיהיו סילסולים בשיר או שיהיה בגוון מזרחי.

הדואט של מיקה ומרינה היה מקסים בעיני, פלירטוט קליל ואיכותי בין שתי זמרות טובות שמרגישים שיש בינהן קשר טוב.

נורא אהבתי גם את הדואט של אדיר וקדמון. הם נתנו שואו איכותי, אינטילגנטי, אז נכון שזה לא חומר שגורם למרגול "להתברווז".

שימו לב ששלושת הדואטים הראשונים קיבלו הערכה נמכוה מחלק מהשופטים מבלי להתיחס ליכולת הווקאלית של המבצעים אלא בגלל השיר עצמו והעיבוד. כאשר לוקחים בחשבון שהמתמודדים היו צריכים לבחור מתוך רשימת שירים מצומצמת שהנהלת התוכנית בחרה ואני לא יודע עד כמה היתה להם השפעה על העיבוד (שהיה מהיר מדי או לא מתאים למילים בחלק מהמקרים), הדבר מעלה חשד.

צדי צרפתי אפילו העלה את הנושא הזה וזכה לבוז משאר השופטים.

הדואט של טוקאן וארלין היה גרוע. שימו לב שאחד השופטים (אני חשוב שגל) אמר שבקטעים בהן הן שרו לבד הן היו מעולות. טוקאן פשוט גרועה בדואטים. גוון הקול שלה והשימוש בזיוף של רבעי טונים גורם לכך שכאשר היא שרה עם עוד אדם זה פשוט נשמע צורם. רואים שיש מגמה לדחוף אותה כלפי מעלה בתוכנית.

לגבי הסולואים, מרינה היתה מדהימה, אני מקווה שסגנון השירה שנטה קצת לכיוון "רוק כבד רוסי" לא יבריח את המצביעים בבית.

לעדן יש מחשוף עמוק, זה הדבר היחידי הטוב שיכלתי לומר עליה בדואט או בסולו.

הבחירה של מיקה היתה לא מוצלחת במיוחד לטעמי. מרוב נסיון להראות "משתוללת" היא יותר הזכירה את החנונית שמקפצת לה בחמידות גמלונית כשהיא מסנה להיות "פרועה" ו-"קולית". מבחינת הסאונד היה איום ונורא. חלק מהזמן היה דיסטורשן על הקול שלה, חלק מהזמן בקושי שמעו אותה. לא יודע אם זה בגלל שעוצמת הקול שלה לא היתה קבועה (וגם אז יש קומפרסור) או בגלל שעשו לה "סיכול ממוקד" (זכור לי בעונה השניה שעשו זאת למישהי).
ההרגשה באופן כללי היא שההפקה מנסה להפטר ממנה, כנראה בגלל שהם לא חושבים שהיא תהיה אייטם כלכלי במקרה שהיא חו"ח תנצח.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-07-2007, 14:50
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "לי היא מזכירה יותר חנונית שהתחפשה לצ'ירלידר :)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי stoned
הבעיה היא לא אם הזמר השני מסלסל או לא. מה שטוקאן עושה זה לא בדיוק סילסול אלא "זיוף" מכוון של רבעי טונים כדי לתת גוון "ערבי" לשירה.
זה יפה (נתון לויכוח) כשהיא שרה לבד, או כחלק מקטע הסולו בדואט, זה מחריד כאשר היא עושה זאת בזמן שהיא ועוד מישהו שרים בו זמנית.

דווקא יש קסם בדואט בו מישהו שר עם סילסולים והשני לא, קח לדוגמא את הדואט בין שלומי לדניאל.

אתה צודק ....

שבוע שעבר אגב ... היא ביצעה שיר של זוהר " בדד " והיא פשוט חרבה את השיר ... שיר שהוא השיר המזרחי אולי הכי טוב שנכתב היא הרסה ... יש לה מבטא ערבי כבד , היא בלעה את מילות השיר ולא הבינו כלום .... והסלסולים שלה ב" בדד " היו נוראיים זה היה נשמע רמיקס של ערפאת ואחמד יאסין חולי פארקינסון שרים ... פשוט הרסה את השיר והגיע לה לעוף ...

אתמול היא הייתה סבירה לבד .... ביחד עם ארלין היא שוב נשמע זוועה , הם בחרו שיר מטומטם עם שתי מילים כל השיר " מנגינת החליל " עם כל הכבוד להן ... ויש כבוד ... חצי מהשיר היה נגינה וזמזום של המנגינה ... לא הייתה כמעט שום דרך כמעט לקבוע אם הן שרות טוב או לא ...

ועדן הייתה בסדר גמור אתמול אני לא מבין מה אתם רוצים ממנה ... היא ומרינה הן הבנות הכי טובות
ישן 07-07-2007, 18:35
צלמית המשתמש של opie
  opie opie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
דווקא חשבתי שמיקה הייתה מדהימה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אשכול כוכב נולד השבועי (6-7/7)"

נמאס מעדן הרגילה הזאת. היא לא מחדשת כלום, כמעט לכל אחד בכוכב נולד יש משהו שמאפיין רק אותו והופך אותו למיוחד.
אבל עדן? "אה זאת הזאת ששרה כמו מאייה בוסקילה ונינט רק פחות טוב".

מיקה הביאה חידוש ממש לא קל אבל אני נורא נהניתי מזה. נכון שלא היו דקויות בקול שלה, אבל ההופעה הייתה אדירה, והעיבוד מאוד מעניין.

הסולו של בועז היה משעמם בטירוף, לא מבין למה הוא בחר בשיר הזה. אבל אין לו סכנת העפה כי הוא כבר הפך לפייבוריט של העונה מאז שביצע את "נשל הנחש".

מרינה נשארה טובה ואיכותית כמו שהייתה.

אין ספק שהקרב פה הוא בין מיקה הרי לעדן אמזלג. אם הייתי רוצה להוציא כסף מהכיס האישי שלי כדי להעשיר את מעצמות הענק, הייתי מצביע 10 קולות למיקה על החידוש המעניין.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר