לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2007, 12:55
  bebulbal bebulbal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jack The Ripper שמתחילה ב "טוב אני רואה שהפורום די צולע-אז אשכול חדש!"

סבבה, אני אתחיל, רק כדי שתהיה בינינו אחוות מתופפים

אני התחלתי לתופף לפני משהו כמו 3 שנים (ועכשיו נאלץ לזנוח לטובת הצבא). לפני כן שמעתי בעיקר מוסיקה שחורה, אבל לאט לאט חברים החדירו בי את המטאל. הלהקה הראשונה ששמעתי היא מטאליקה, עכשיו יש הרבה להקות שאני אוהב- דת' שוודיות כאלה, האבי בריטיות ואמריקאיות, וגם הרבה רוק קלאסי כמו queen.

ניגנתי בלהקה bizube עד לפני כמה ימים, שפירקנו כי הרוב מתגייסים. ניגנו שירים משולבים בסגנונות- קטעים של בלדות בסגנון סקורפיונז, מידי פעם דברים שמושפעים מאיירון מיידן, ואפילו קטעים שמושפעים מגראנג' או מFאנק. כל אחד הביא את טעמו האישי ולדעתי זה יצא מדהים.

השיא שלי ב"קריירה", הוא שמרכז מחול העסיק אותי לתופף עם עוד 3 נגנים מבוגרים מקצועיים כאלה בפסטיבל במוסקבה

יאללה תורכם
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2007, 14:31
  סלביק סלביק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.06
אצלי זה היה ככה..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jack The Ripper שמתחילה ב "טוב אני רואה שהפורום די צולע-אז אשכול חדש!"

לפני שנה וחצי באתי לבקר את בן דוד שלי..
אז הוא תמיד אהב את DREAM THEATER ותמיד המליץ לי לשמוע שירים שלהם..אני אז היתי שומע הרוב ראפ אבל לקחתי ממנו שיירם ושמעתי בבית..לא ממש אהבתי אבל (אמרתי שהיו לשיירם שלהם סולאים טובים) אז הוא נתן אלבום אינסטרומנטאל של PETRUCCI אהבתי והיתחלתי להוריד אלבומים של STEVE VAI וגם Joe Satriani וחשבתי אחרי כמעט שנה להתחיל ללמוד לנגן על גיטרה אז כשה היתחלתי שיר יפה וקל יחסית היה NOTHING ELSE MATTERS ואז בגלל השיר הזה היתחלתי לשמוע METALLICA וגם אחר כך היתחלתי POWER METAL
ופרוגרסיב...ועכשיו אני שומע גם HARD ROCK קיצור כמעט הכל..

ישן 08-07-2007, 14:33
  Jack The Ripper Jack The Ripper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.11.04
או ככה אני אוהב אותכם! :D

טוב הסיפור שלי הוא די דומה לסרט רע...
ככה בכיתה ח' הייתה ילדה אחת,רוני מילמן! אחחחחחחח עד היום יש לי משו אליה..
והיא הייתה פריקונית כזאת שגם רק התחילה לשמוע וכאלה...אגב עד אז שמעתי כל מיני חרטות,ראפ,פופ כל מה שבא והולך..
בקיצור על מנת להתקרב אליה קצת שאלתי אותה איזה מוזיקה היא אוהבת וכאלה וגיליתי שהיא אוהבת NIGHTWISH,COF,METALLICA,SLAYER בקיצור כל הישנים והטובים...אז התחלתי להתעניין במטאל פשוט מהסיבה שהזה היה הכי קיצוני ב"אותה" תקופה אז החלטתי לנסות והלהקה הראשונה שהתחלתי היא כמובן COB הכל כך בעלי השפעה...
ולאט לאט היינו בקטע למשך חודש משו כזה ואז נמאס לי ממנה ואז עברתי לחברה העכשווית שלי...שב2.8 אנו חוגגים שנתיים! (פנקו במזל"ט)
מאז ומתמיד אהבתי תופים,ואני מנגן קרוב ל 4 שנים...
למדתי המון סגנונות של תיפוף,מברזילאי,אלטרנטיבי,מטאלי וכ'ו...
כרגע יש ברשותי 2 מערכות תופים
אחת להופעות-YAMAHA עם 3 מצילות של PIONEER ושתיים מיני מצילות קטנות,שלושה טמטמים,קראש מעאפן שאני חייב להחליף כבר,2 באסים של YAMAHA עם DW 5000(דאבל פאדל)...אם אי פעם תהיה לי מצלמה אשמח להעלות תמונה
ואחת לניגון חופשי כזה-PEARL נורא בסיסית כזאת,דומה לזאת של להקות מיינסטרים כאלה כמו RED HOT CHILLI....
בקיצור אני חושב שהרוב מכירים אותי פה ואת הסגנון מוזיקה העכשווי שלי אז לכן אין מה לחפור עוד,כי נראה שחפרתי מספיק!...
הלאה חברה אני רוצה לשמוע עוד סיפורים ובבקשה להשקיע!

ישן 08-07-2007, 18:46
צלמית המשתמש של LIOR-X
  LIOR-X LIOR-X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.06
שלח הודעה דרך MSN אל LIOR-X

אז ככה:
כשהייתי ממש קטן אבא שלי כל הזמן השמיע את הדלתות. הלהקה האהובה עליו.
בסיביבות גיל 10 או באיזור אני שמעתי סתם דברים מזדמנים, כולל בלאק איי פיס :X וטיפש מוד.
אז מתישהו פשוט החלטתי לנסות את המוסיקה של אבא שלי כשנמאס לי מהזבל ששמעתי. מאז זה התפתח. גם הלהלקה האהובה עלי הם ה-doors. בזמן האחרון ניסיתי לשמוע גם דברים אחרים של רוק חדש יותר אבל למטאל לא ממש התחברתי.
אז הסגנון האהוב עלי הוא רוקנרול. לא, לא מה שכמה להקות של ילדים מכנים רוקנרול אלה הדבר המקורי.
האינסטרומנט האהוב עלי הוא גיטרה. אני מנגן בגיטרה. התחלתי בעקבות זה שבת של ידי מהעבודה של אמא שלי מנגנת בגיטרה(מדי פעם יצא לי לראות אותה בחופשות משרדיות וכאלה).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-07-2007, 18:47
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

לקחתי לחברה הטובה שלי בכיתה ט' את האמ פי והיו לה שירים של פאנק ואימו וכד' ונורא התלהבתי מהם אז היא הורידה לי אותם למחשב.. אח"כ התחלתי להתעניין במטליקה, לא זוכרת למה, הורדתי שירים שלהם וקראתי בוויקיפדיה נורא התלהבתי ממטליקה ובהדרגה נמאס לי מהשירים שהיא הורידה לי >נשארו שרידים בודדים בלבד מאז<

המשכתי לאיירון מיידן >שאותם אני הכי הכי אוהבת< וגם למגהדת', מרלין מנסון, טוויסטד סיסטר וכו'..

את רוב הלהקות הכרתי דרך ויקיפדיה ועכשיו פשוט המון אנשים שולחים לי שירים ולהקות לשמוע, אז אני כבר לא עוקבת אחרי הסגנון..

ישן 09-07-2007, 23:28
  משתמש זכר the bomber the bomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.06
אז ככה...... (הסיפור שלי קצת יזכיר את זה של LIOR-X :) )

מאז שאני זוכר את עצמי אבא שלי שמע ביטלס.

ואז הגיע גיל 12 נראה לי, והחלטתי שהביטלס לא מספיק מאגניבים בשבילי , אז התחלתי לשמוע הרבה חרא (היפ-הופ, ראפ.... כל החרא).

ואז עברו איזה שנה- שנה וחצי. והתחלתי להצ'תעמם מהחרא הזה, ובעצם הייתי זקוק לסגנון מוזיקלי חדש.

יום אחד נסענו לבית של דודים שלי, ובמקרה בן דוד שלי היה בבית. דיברתי איתו, ויאכשהו (אני לא זוכר איך) השיחה התגלגלה למוזיקה. ואז הגיע הרגע שוהא שאל אותי מה אני שומע..... ודי התביישתי מהתגובה שלו . אז ביקשתי ממנו שישים לי קצת מוזיקה שהוא החשיב לטובה באם פי 3 (שבמקרה היה איתי). הוא שם לי כמה שירים בודדים של לד זפלין וביטלס.
בהתחלה לא כל כך אהבתי, אבל עם הזמן פשוט התאהבתי במוזיקה
פעם הבאה שהיינו אצל הבני דודים סיפרתי לו שממש אהבתיאת המוזיקה, אז הוא אמר לי שיש לו עוד כמה להקות טובות לתת לי.
הוא נתן לי עוד שירים של הרולינג סטונס, the doors, פינק פלויד ועוד כמה שאני לא זוכר כרגע...
את the who ו deep purple גיליתי בעצמי

הלהקות האהובות עלי היום, אגב, הן בראש ובראשונה לד זפלין, ואחריה (שתיהן חולקות יחד את המקום השני, בהפרש קטן מהראשון), queen ו- beatles
לסיכום, הסגנון שלי הוא רוק משנות השישים- שבעים.

כמובן- הכלי האהוב עליי הוא גיטרה
התחלתי ללמוד לא מזמן, ובינתיים הלימודים מתקדמים לא רע. בהצלחה לי

נערך לאחרונה ע"י the bomber בתאריך 09-07-2007 בשעה 23:31.
ישן 11-07-2007, 13:48
צלמית המשתמש של rock_is_my_life
  משתמשת נקבה rock_is_my_life rock_is_my_life אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.01.07
שלח הודעה דרך ICQ אל rock_is_my_life
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Lama Ma Kara שמתחילה ב "אני התחלתי מ Iron Maiden ו..."

טוב הסיפור שלי קצת שונה...
מאז שנולדתי אבא שלי מכור לרוק ומטאל, פשוט יצא לי לשמוע אצלו מוזיקה אבל לא התחברתי למוזיקת שנות השישים וכאלה..
אממ... הייתי שומעת אפילו טיפה מזרחית ביגלל חברה שלי [כן, אני יודעת, אני ממוכנה לירידות, אבל מה לעשות]
לא סבלתי את זה כל כך האמת...
טוב עכשיו זה באמת מצחיק,
חברה שלי המליצה על איזה סדרת אנימה שהיא ראתה באותה תקופה [ ליפני 3 שנים בערך]
התחלתי לראות את הסדרה, והתאהבתי, הורדתי שירים וקליפים מהסידרה למחשב שלי... במיקרה יצא לי להוריד איזה קליפים של להקות שהיו עם קטעים מהאנימה...
הלהקות היו אוונסנס ולינקין פארק,
אוונסנס היה נחמד...
אבל לינקין פארק - התאהבתי!
בהתחלה שמעתי את השיר של הקליפ... לא ידעתי איך קוראים ללהקה.. אבל נורא אהבתי את זה ובדרך שאני לא זוכרת כרגע גיליתי את שם הלהקה..
בקיצור לינקין פארק הייתה הלהקה הראשונה שלי שדרך אגב היא הלהקה הכי אהובה עליי מזה 3 שנים בערך..
חברים שלי מכורים למטאל, ובעצם הכירו לי את רוב הלהקות שאני שומעת היום, cradle of filth, arch enemy, slipknot, rammstein,system of a down, dimmu borgir ועוד כל מיני להקות מטאל... את COB גיליתי בעצמי :]
בקיצור עכשיו אני שומעת כעיקרון רוק משנות 80-90 ומטאל מכל השנים...
אם אני שומעת רוק אז זו מוזיקה לא כבדה במיוחד... אירוסמית', בון ג'ובי, דיפ פרפל, פארל ג'ים וכאלה....
מטאל אני שומעת כעיקרון דת'....

קיצר החפירה הארוכהה...

כי הגיע הזמן לחתימה חדשה P:

ישן 11-07-2007, 18:08
צלמית המשתמש של MSR
  משתמש זכר MSR MSR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.04
מה צולע ? אנשים לא מגיבים פשוט בנושאים ולא ממליצים ולא כלום...

אצלי בבית הכל בא מאבא (שאגב משומה כנראה חושב שזה לא בוגר יותר לשמוע דברים כמו AC\DC) ששמע רוק ומטאל כמו העקרבים, מלכה וכמובן החבר'ה האוסטרלים.
כך שמטאל שמעתי כבר מגיל קטן. אבל האהבה האמיתית שלי למוזיקה נולדה בערך בכיתה ח'... אשכרה התחלתי לחשוב שיכול להיות לי מגניב לשיר גם מחוץ למקלחת ואז אחרי איזה שנתיים הגעתי לחבר'ה האלה שקראו לעצמם WEEDUST וחיפשו סולן ואני בתור נוב מפוחד חשבתי לנסות ולראות מה הולך ואיך.
מאז למדתי מלא ושיפרתי את יכולותי ואני כבר יותר מבין לאיזה כיוון אני הולך.

בעיקרון אין ממש ז'אנר שאני הכי נמשך אליו, אני אוהב קצת מהכל, אין לי ממש העדפות. עניין של מצבי רוח ותקופות.
כמו כן גם אין לי שום כלי אהוב (חוץ מהכלי שלי), אני אוהב מאוד הרבה כלים מבאס ועד חמת חלילים.
מה שנשמע טוב זה טוב.

~O.G~

ישן 12-07-2007, 09:02
צלמית המשתמש של LetterToElise
  משתמשת נקבה LetterToElise LetterToElise אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.07

לפי מה שאני זוכרת, הלהקה הראשונה הייתה מיוז
היה גולש אחד בפורום חתימות אחר שהיינו מדברים בעיקר בנושא של פוטושופ. יום אחד הוא עשה חתימה על מיוז ושאלתי מי אלה..
הוא הכיר לי אותם והתחיל לדבר גם על עוד להקות שהוא שומע. וככה הכל התחיל =]

את המטאל אף פעם לא ממש חיבבתי [נא לא לזרוק אבנים], אבל שמעתי להקות רוק וגראנג' כגון קווין, לד זפלין, פרל ג'אם, הקיור, סקורפיונז, מיוז, ועוד ועוד..
אממ.. המטאל שאני כן שומעת זה קצת מטאליקה ונייטוויש.

אני מנגנת על גיטרה. ראיתי הרבה אנשים מסביבי שרק התחילו לנגן בגיטרה וזה לא עניין אותי אז בגרוש.
אבל יום אחד יצא לי לשמוע את חברה שלי שמנגנת כמעט 7 שנים אני חושבת, וזה היה שונה =]
אז התחלתי להתעניין.. יצא לי באותו זמן להכיר את גאנז אנד רוזס, ואז שמעתי את סוויט צ'יילד אוף מיין עם הסולו הארור הזה.. ואז התחלתי לנג ן D:

מה עוד אפשר לספר.. אני נורא רוצה לנגם גם על פסנתר אבל אין תקציב גם הכינור די מושך אותי למען האמת.
אבל לפני שאני אתחיל עם כלי חדש אני רוצה קודם כל להשתפר בגיטרה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img.photobucket.com/albums/v310/shir_bm/MyPics/botan4.gif]
תודה פום (:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-07-2007, 23:34
צלמית המשתמש של איתי מאיר
  איתי מאיר איתי מאיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.02
שלח הודעה דרך ICQ אל איתי מאיר

אני מרגיש רע עם עצמי.
אני התחלתי לשמוע מוזיקה קלאסית מגיל צעיר, אחר כך עברתי לשירים בעיקר רוקאנדרול, וכל מיני שנות ה- 50-60 (פול אנקה, פלאטרס, וכאלה).
הלהקה הראשונה שהערצתי הייתה צ'ילי פפרס, עם הדיסקים שלהם משנות ה- 90 (התחלתי להעריץ אותם בערך ב 97, כשהייתי ממש זאטוט, ואחרי שנתיים הם הפכו בערך ללהקה הכי גדולה בעולם).
בכל מקרה, אחרי שנה-שנתיים של פ'אנק, פאנק, סקא והיפ הופ התמקמתי עם הלהקה שעד היום היא היחידה שהצליחה להפיל אותי בצורה מחרידה למוזיקה. פלייסיבו
שמעתי כמה שירים שלהם, ופשוט נפלתי. מאותו רגע, התחלתי לשמוע הרבה מוזיקה בריטית, הגעתי לאואזיס, בלר, פלפ, רדיוהד, דה וורב, וגם ללהקות טיפה יותר ותיקות. בגלל פלייסיבו אני חושב שהתחלתי לאהוב את סמיתס, קיור, דיוויד בואי, טי-רקס, דפש מוד, קייט בוש, ועוד עשרות אמנים שפשוט התגלגלו מלהקה ללהקה, מאמן לאמן.
עוד להקה ששינתה לי את הכיוון, היא וויט סטריפס. היא דיי גרמה לי לאהוב את כל הגיטרות הצורחות א-לה ניל יאנג, שגרמו לי להתמכר בצורה עצבנית להארד רוק, גלאם, קאנטרי-רוק, בלוז רוק, פולק, ובעצם, ממש לא מעט להקות .

בכל מקרה, עד היום צ'ילי פפרס, פלייסיבו, ווויט סטריפס הם השלוש להקות האהובות עלי. ואני יכול לקשר כל אמן שאני מעריץ, תוך מקסימום 3 שמות לדעתי לאחת מהשלוש להקות האלה.

ישן 16-07-2007, 20:22
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
הלהקה הראשונה שהכרתי הייתה אלפאוויל...נעורים היו ממוקדים ברובים ושושנים

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Jack The Ripper
מהי הלהקה הראשונה שהכרנו,לאיזה ז'אנר במוזיקה הכי נמשכים,אינסטרומנט שהכי קוסם לנו..

ז'אנר במוזיקה בעיקר מטאל - גאמא ריי, האמרפול, COB קצת, ספאלטורה גם קצת... אבל גם לד זפלין וקצת פינק פלויד... ג'ימי הנדריקס וסטיבי ריי וואן הם הפייבוריטים. וכמובן גם ז'אנרים אחרים, רק מה שערב לאוזן...

הכלי שאני הכי אוהב, למרות שאני לא מנגן - גיטרה בס....

ישן 20-07-2007, 09:45
צלמית המשתמש של opie
  opie opie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

המממ... בערך בכיתה ו' כשהתחביב שלי היה דרגון בול זי <_< צפיתי באיזה קליפ ביוטיוב של הסדרה עם השיר Three Doors Down - Kryptonite, וזה בעצם היה שיר הרוק הראשון שאהבתי... מאוחר יותר התחברתי גם לעוד כמה להקות מפגרות, שייגעצ (אחרי הופעה ביום העצמאות), Bloodhound Gang (אחרי שראיתי קליפ שלהם ב- MTV וחשבתי שהוא מגניב ושהם ממש מצחיקים, השיר היה פוקסטרוט יוניפורם צ'ארלי קילו), גרינדיי (אחרי שיצא אמריקאן אידיוט), לינקין פארק, אואזיס, ניקלבאק... וכל מני להקות פאנק-פופ ממוסחרות כאלה גרועות, שפעם חשבתי שטובות, סימפל פלאן, ילואוקארד ועוד...

בשלב מסויים נמאס לי מהלהקות האלו והרחבתי את האופקים שלי, ואני עדיין מרחיב.

זה הלאסט אף אם שלי למתעניינים
http://www.last.fm/user/o-pie/

ישן 21-07-2007, 21:13
  MuseMan MuseMan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.07

אני בקטע של הרוק מכיתה ח' (משהו כזה). אז הייתי שומע רק לינקין פארק. בתקופה שיצא לרדיו בישראל In The End. אחרי התקופה זאת נטשתי את הרוק ויצא לי לשמוע יותר מדי מוזיקה גרועה. לפני משהו כמו שנתיים יצא לי לשמוע את מיוז בפעם הראשונה, ומאז אני לא יכול להפסיק (אגב, Plug In Baby זה השיר שגרם לי ממש להתחבר אליהם). בשלב קצת יותר מאוחר ידידה שלי שלחה לי את השיר My Heartstrings come undone של Demon Hunter. התלהבתי מהלהקה אז הורדתי כמה שירים שלהם. לתדהמתי גיליתי שזה השיר היחיד שלהם שאין בו צרחות, מה שאגב, מרתיע אותי מיד. יש צרחות בשיר? הביתה. לאט לאט נחשפתי לכל מיני להקות: Cold, Sum41, Shinedown, Franz Ferdinand, Staind, Papa Roach וכו' וכו'...
אגב, סולו גיטרה טוב בסוף השיר קונה אותי מיד.
Matthew Bellamy- living legend

ישן 23-07-2007, 02:23
צלמית המשתמש של ktulu
  משתמש זכר ktulu ktulu אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
שלח הודעה דרך MSN אל ktulu
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי sniper99_8 שמתחילה ב "הסיפור שלי מתחיל היום אחרי..."

אני גיא..בן דוד של טל(bebulbal) אפשר להגיד שאני בסיסט ובשעות הפנאי גם גיטריסט
הלהקה הראשונה ששמעתי הייתה לינקין פארק..אני עדין חולה עליהם ולא דופק חשבון לאנשים
הלהקה שהכי חרשתי זה מטאליקה..הכרתי אותם כמה חודשים לפני שקניתי את הגיטרה הראשונה שלי שהיא בס שיש לי עד היום..התחלתי לנגן לפני שנתיים והייתי עם טל בביזובה..לא הכי התאים..עזבתי והתחברתי ללהקה חדשה עם ילדים שהיו ידידים רחוקים שלי..היום אנחנו כמובן הרבה יותר חברים טובים..אנחנו מנגנים רוק ישראלי בעיקר וקוראים לנו "הנכדים של קלרה"..אני בעיקר מתחבר הכי הרבה לטראש והבי מטאל..גראולים אני לא יכול לשמוע חוץ מפנתרה שזה השיא שלי מבחינת הכבדות..וגם שירים שקטים מדי אני בדרך כלל לא אוהב,תלוי מאוד במקרה. בעיקרון יש לי עוד הרכב שאני כבר שנה ומשהו מנסה להקים עם חבר שלי הגיטריסט אביב ואנחנו לא הכי מצליחים למצוא נגנים מתאימים, וזה ממש חבל כי יש לנו כבר המון המון שירים..קרוב ל30..וזהו בעיקר..עד היום אפשר לסכם את הקריירה שלי בהקלטות ביתיות, כמה תחרויות של להקות וכמה הופעות משותפות עם להקות של חברים שלנו כמו ביזובה. כמובן שאנחנו שואפים עכשיו להגיע מעבר לזה(הנכדים של קלרה).
מי שמכיר את Etype ,המשפחה שלי חרשה על הדיסק שלהם הכי הרבה בעולם וגם על אתניקס..
אני שומע עוד פעם אחת שיר של אחת מהלהקות האלה אני מתחרפן למוות..
ורק לידע כללי..יש לי עכשיו בס קורט בנוסף לראשונה..ואני שומע בעיקר את הלהקות:
דרים ת'יטר,מטאליקה,לינקין פארק,טריביום,דיפ פרפל,יוני בלוך.

נערך לאחרונה ע"י ktulu בתאריך 23-07-2007 בשעה 02:27.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:46

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר