לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-07-2007, 20:49
צלמית המשתמש של ערן הצולען
  ערן הצולען ערן הצולען אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.06.07
החיים בזבל תעזרו לי ! (הועבר ממשבראש)

אני ירשום לכם את כל הבעיות שלי ותעזרו לי
1עזבתי את הבית ספר סיימתי כיתה י"א יש לי 11 שנות לימוד ו 2 יחידות בבגרות (פרופסור)לפי מה שאני מרגיש אין לי עתיד כל כך טוב בלי הלימודים אז יש לאבא שלי חנות אני עובד שם ומחליף אותו שעתיים ביום ומקבל 150 שקל בשבוע וחוסך לעתיד אני יהיה מיליונר עם זה לא להסתלבט!אז זה העתיד שלי לימכור פחיות בחנות 12 שעות ביום (כמה נחמד

2.בתחום החברתי אני ילד סגור וביישן ויש לי 2 חברים סגורים וביישנים אבל אני הכי ביישן אז ככה אין לנו על מה לדבר עם החברים אז אנחנו לא ניפגשנו כבר שבוע והם יושבים בבית וגם אני בגלל המצב החברתי החרא שלי אני לא יוצא מהבית ואין לי בחורות ואני בתול שפתיים מסכן !ואני לא מכוער או משהוא כזה בחור טוב אני

3.בגלל שאין לי בחורות איזה אלטרנטיבה נישארה לי ?.... להביא ביד !!!!כמה נחמד להביא ביד!!!!אבל הזין שלי כבר פצוע מרוב שאני משפשף הוא נהיה קצת כחול כזה !אז אני מנסה להיגמל מלהביא ביד אני מצליח להחזיק מעמד שבוע ואז מטפס על הקירות אם לא ישפשף את הקטן שלי אז אני משפשף והקטן שלי נישאר פצוע כוס עמק !

4.לפני כמה שנים היו לי מלא חצ'קונים ענקיים ומגעילים על הגב הם עברו אבל השעירו צלקות מכוערות בגב ובפנים כל הגב שלי הכתפיים והחזה צלקות וגם הפנים אז איזה בחורה תתקרב אלי שוב כוס עמק !!!

טוב איך אתם מציעים לי ליפתור את הבעיות הקשות האלה אנא להתייחס ברצינות אני חושדב על התאבדות !!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-07-2007, 21:09
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ערן הצולען שמתחילה ב "החיים בזבל תעזרו לי ! (הועבר ממשבראש)"

התאבדות בהחלט תדאג לקח שלא תעבוד 12 שעות ביום במכירת בקבוקים, וגם תפסיק לאונן
מצד שני אתה תישאר מכוער לא תהיה לך חברה ואתה עדיין לא תלמד שזה מתאים למה שבלב.

דילמה רצינית, אם אתה בוחר להתאבד, תיקח כמה ערבים איתך

למקרה שזה לא ברור כול ההודעה הזאת נכתבה בהומור (לא כול כך מוצלח) ולא כדאי להתאבד כי אז אתה תיתקע בצד בבית הקברות.
(השורה שמעל לא תקפה אם אתה ערבי)

כן גם השורה האחרונה היא חלק מההומור הגרוע שלי

ישן 10-07-2007, 01:33
  idapal idapal אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.07
אני לא מבין למה כולם מסתלבטים כשמדובר בעניין רציני! איפה מנהלי הפורום?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ערן הצולען שמתחילה ב "החיים בזבל תעזרו לי ! (הועבר ממשבראש)"

תראה, לתקם את כל הבעיות בחיים שלך שהזכרת בבת אחת לא תצליח. לכן אתה צריך לעשות לעצמך סדר עדיפויות, ולהחליט על מה לעבוד קודם: מצב חברתי, בחורות, לימודים...
צריך הרבה כוח רצון כדי להתגבר על כל מכשול שיהיה לך, ויהיו לא מעט מקרים שאתה באמת תשקול לוותר אני מבטיח לך...אבל אתה צריך להיות חזק. תוכיח לעצמך שאם אתה רוצה משהו אתה יכול להשיג אותו...אם תלך בגישה הזו אני מאמין שתצליח, אבל שוב: השינוי לא יהיה בבת אחת. הוא חייב להיות הדרגתי, כך שאל תמהר לוותר.

בנוסף, אתה צריך להיות שלם עם עצמך בכל התחומים: בין אם בקבלת החלטות ובין אם במראה החיצוני. אני בטוח שאתה לא הבן אדם הראשון עם הצלקות. תהיה בטוח גם שיש הרבה בנות שלא מסתכלות על המראה החיצוני (ואם אתה שואל אותי, את האהבה האמיתית לא מוצאים בגלל מראה חיצוני דווקא)...

ותזכור שני דברים:
1. שתמיד יש אנשים שנמצאים במצב יותר גרוע ממך, והם לא מתאבדים, לכן אין סיבה שתשקול זאת.
2. תמיד יש אנשים שנמצאים במצב יותר טוב ממך, ואתה צריך לשאוף ללמוד מהם כמה שיותר ולנסות כל הזמן להגיע לרמה שלהם...

מקווה שעזרתי
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:45

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר