לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2007, 11:36
צלמית המשתמש של Trezeguet
  Trezeguet Trezeguet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Trezeguet
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "מטראצי יצא טוב מהאירוע הוא..."

תקשיבו, כל מי שראה כדורגל בשנות ה90 וה2000 ראה כמה שזידאן היה שחקן דומיננטי , כשרוני ומעל לכל תותח! הוא הנהיג את צרפת עד לגמר, כבש בגמר שער ענק (!) פנדל אמנם, אבל באלגנטיות בשיאה- להזכירכם הוא הקפיץ כדור דרדלה מול השוער הכי טוב בעולם במעמד הגדול מכולם.

לא לשכוח את השער שלו מול ספרד ובכלל את העובדה שהוא היה קפטן הנבחרת שהגיעה לסגנות. בגמר עצמו הוא נתן הופעה גדולה וההרחקה היא לא זאת שגרמה להפסד כי איטליה בעטו בעיטות מושלמות ובארטז שוער מעבר לשיא ומעבר לזה הוא גם אידיוט ולא הצליח לעצור כלום. הפנדל היחידי שלא נכנס מבחינת צרפת היה של טרזגה () וגם הוא הלך לחיבורים...

ככה שמנהיג או לא מנהיג בפנדלים זה לא שינה כלום כי הבעיטות של איטליה היו די מושלמות וגם של צרפת חוץ מהפנדל האחד הזה שלא נכנס....

בקשר למה שיזכרו, זוכרים מה שרוצים לזכור, אני רוצה לזכור שהוא היה אחד הגדולים בהיסטוריה של הכדורגל העולמי, שחקן גדול, אישיות גדולה ומנהיג אמיתי. מי שרוצה לזכור את הנגיחה המטומטמת הזאת בגלל ההקנטות של מטארצי שיהיה לו בכיף...

חזרה לפורום
ישן 09-07-2007, 13:21
  משתמשת נקבה adian adian אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.05.07
מסכימה איתך
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "אתה זוכר את זה ככה אבל..."

מסכימה עם כל מילה שכתבת, הרי הנגיחה היא מעשה ממש דרמטי, ולדעתי הרבה אנשים שלא הכירו את זידאן, ולא שמעו על הקריירה המצליחה שלו יזכרו רק את הנגיחה, ומהנגיחה הזאת הוא יצא ממש רע. יכול להיות שמטראצי אמר לו כמה דברים שהכעיסו אותו, אבל אולי זה לא נכון וגם אם זה נכון זידאן הוא מנהיג ומהנהיג צריך לדעת מתי לא להתייחס, מתי להיות אחראי למעשיו ולהשלכות מעשיו. אני גם חושבת שלמטראצי זה עשה רק טוב, הוא קיבל הרבה חשיפה, וקמפיינים מצליחים. התקשורת תמיד תרצה להוציא כמה שיותר רע מישהו, גם אם הוא לא עשה משהו רציני, ככה היא. אני גם חושבת שצרפת היייתה מנצחת עם זידאן, הוא שחקן ברמה גבוהה והוא היה מכניס איזה גול לדעתי בהארכה.

חזרה לפורום
ישן 09-07-2007, 22:13
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
אוי, איזה יום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "9 ביולי ..... היום לפני"

פתחתי אשכול ב-20+, אתם מוזמנים להסתכל.

אני לא חושב שזאת הייתה הפעם היחידה בקריירה של זידאן ששחקן יריב העליב אותו... כנראה שעם כל הנסיון שלו, השילוב של משחק אחרון והרצון לסיים בצורה מרשימה, המעמד הגבוה ביותר, והמחלה של אמו- כל אלה שברו אותו. יכול להיות גם שהם לא הבינו אחד את השני בגלל הבדלי השפה. מי שאומר שכולם יזכרו לזידאן את הקריירה המדהימה שלו לפני הנגיחה- שיראה לאיזה חשיפה אדירה זכה האירוע באמריקה (כמה בדיחות ג'יי לנו סיפר על זה...), ולעומת זאת כמה האמריקאים יודעים על השער שלו מול לברקוזן או על שני השערים בגמר מול ברזיל.

מטארצי- בדומה לכך שהרבה יזכרו את זידאן בגלל הנגיחה- הרבה יזכרו את מטראצי בגלל שהוא זה שחטף אותה, וגם זה חבל. עם כל השנאה שלי לאינטר, ומצד שני כל האהבה שלי לנבחרת איטליה, מגיעה לו הערכה על טורניר מרשים בו הוא היה מלך השערים של אלופת העולם (ביחד עם טוני), כשלולא הפציעה של נסטה לא ברור אם הוא בכלל היה זוכה לשחק.

ואת מי כולכם שכחתם- פאביו גרוסו. לפני המונדיאל הוא היה עוד פחות מוכר ממטראצי. והנה הוא מבריק ברגעים הגדולים- השער בחצי הגמר מול גרמניה בדקה ה-119 (לטעמי, השער השני הכי יפה בטורניר כולו אחרי השער של קמביאסו מול סרביה) והפנדל המכריע בגמר. האמת, גם אחרי המונדיאל הוא לא כזה מוכר למי שאינו אוהד רציני- מטארצי תפס את המקום הזה בזכרון, ולא בגלל הביצועים.

הגמר עצמו לא היה מופע כדורגל מדהים, וכולנו יודעים יפה מאד לשנוא פנדלים שמשחקים מוכרעים בפנדלים. אבל צריך לשים לב שדווקא שם היה מופת של מקצוענות- במעמד הכי מלחיץ שקיים בספורט הזה, נבחרת איטליה בועטת 5 פנדלים מושלמים, שאף שוער בעולם לא היה עוצר אף-אחד מהם. צרפת בועטת גם פנדלים מצויינים, כשאפילו זה של טרזגה היה בלתי ניתן לעצירה, אבל גבוה בכמה סנטימטרים.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:35

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר