לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-07-2007, 16:26
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוספוס שמתחילה ב "איזהציוד חובה צריך לצלם חתונות?"

את רמת הצלם האמיתית ניתן למדוד לפי שני דברים, לדעתי.
1. תראה את המוצר המוגמר שלו. מה שהוא מציג ללקוחות שלו. לא אתר ולא גלויה. תבקש לראות אלבומים שהוא עשה ומיותר מאירוע אחד כדי שלא תיפול על אחד שצילם איזה חתונת דגל וכל השאר פקקט. חובה לודא שהצלם לא מציג עבודות של מישהו אחר או לקח תמונות שצילם על הדרך ושם כשלו.
ניתקלי בצלם פה בארה"ב (ישראלי) שהציג עבודות שבמקרה ראיתי אצל מישהו אחר.

2. המלצות של לקוחות שלו. תבקש ממנו לדבר עם לקוחות שלו ותודא שאלו לא חברים שלו שעושים לו טובה. תראה אלבומים שלהם, תשאל איך הוא עבד, אם הוא היה אמין, הציע להם דברים מיוחדים.

ואם כבר אז תראה שהוא מצלם אם ציוד מיקצועי כי נכון, ניתן להביא תמונות פגז עם ניקון D70 או קנון D350 אבל סה"כ אתה רוצה צלם שיודע מה שהוא עושה ויש לו ניסיון וכל צלם עם ניסיון משתדרג לציוד מיקצועי ואתה רוצה לתפוס אותו בחלק המוצלח יותר של הקריירה שלו.
אם בא לך לתת למתחיל "צ'אנס" אז אל תשים לב לציוד אבל זה ישמע רע, אני לא הייתי עושה את זה.

במבט על העבודות עצמן הייתי שם לב לתאורה ואיך שהצלם תפס אותה.
הייתי שם גם לב לחדות התמונות ושלא יהיו באובר עריכה פוטושופית.
עדיפות לצלם דיגיטלי למרות שיש עוד דינוזאורים שעובדים עם פילם.
לראות הגדלות וזה חשוב כי חבר שלי שצילמו לו חתונה בארץ ב D70 אכל אותה עם הגדלות לגמרי, בכל הגדלה באלבום ראו פיקסלים.
אם להיות יותר נודניק, תשאל את הצלם אם הוא עובד JPG או RAW?
תראה מה אתה מקבל בחבילה, דיסק עם רזולוציה גבוהה או נמוכה? כמה אלבומים וכל זה.
אם אני אחשוב על עוד משהו אני ארשום אבל אם יש לך שאלות יותר ספציפיות, שאל אותי.

וכן, לחתונה שלי הייתי לוקח את קובי ולא משנה כמה יעלה.

נערך לאחרונה ע"י carish1 בתאריך 09-07-2007 בשעה 16:28.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2007, 12:46
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוספוס שמתחילה ב "איזהציוד חובה צריך לצלם חתונות?"

השאלה היא גם כמה כסף מוכנים להשקיע. ומה הכלכליות שבעינין. יש לי חבר טוב שמצלם בר מיצבות וגם חתונות. הוא גם צלם ווידיו וגם סטילס. פעם הוא היה עובד עם ה EOS 5 (הגירסה המקורית של ה 5D והיא פילים). היום שניכנס הדיגיטאלי הוא קנה את ה 9500 בתור מצלמת גישור עד שהמחירים ירדו. הוא עובד גם עם פלשים קטנים בתור סלייב ומוצי תוצאות לא ראות בכלל. חבר שלו עובד עם ה 400D. שהיא טובה יותר ומהירה יותר. אני עובד עם ה 30D שהיא טובה עוד יותר. אם אתה יודע לעבוד אתה יכול גם לעבוד עם ה 9500 הבעיה היא שהיא לא מספיק מהירה. ההמלצה שלי היא שתיבדוק את נטח השוק שלך ואז תחלית כמה כסף אתה משקיע על ציוד. ההמצה שלי היא ה 30D או 400D עם עדשה 17-85 או 18-200 פלש 430 שיהיה זול יותר או אם יש לך כסף אז את ה 580 . רצוי פלשים זולים של 100 שח לפלש וסלייבים. אפשר גם לסים צלופן על הפלש וכך ליצור אווירה טובה.

אבל לפני הכול רצוי לילמוד צילום.
ישן 11-07-2007, 11:16
צלמית המשתמש של צל99
  צל99 צל99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.06
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "שוב זה נכון שה 9500 לא מספיק..."

לא מדויק.

ממה שאני ראיתי קראתי והתרשמתי יש יתרון משמעותי ל5D בצבעים וברעש גם בגודל סטנדרטי (13*18) של תמונות מודפסות.

אני מצלם עם ה20 וה350 שזהים לחלוטין ל30, (אני מצלם בRAW כך שאין הבדל גם בPS) ועדשות L, ועדיין אני מתכנן לעבור בקרוב (תלוי בכמה גורמים עד כמה זה היה קרוב) ל5D , ורק בשביל תמונות איכותיות יותר באסא 1000-1600.

אני יכול לומר בקלות שאני רחוק מלהיות עשיר , ולא קניתי שום דבר ממה שיש לי עד שהרגשתי את הצורך בו, וברור לי שלא הייתי יכול להוציא את מה שאני מצפה מעצמי ב9500.

למכירה 24-105L במצב מצוין.

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:30

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר