לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2007, 14:46
  Hydra Hydra אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רעל חיובי שמתחילה ב "מלחמת עולם עם אמא"

עם כל הבוטות ובשיא הרוע (אבל זה מה שאני הייתי עושה...) אם אימי הייתה מעיזה לשלוח את מועמדותי לעתודה בלי לקבל אישור ממני (קבע קבע קבע! מלא זמן בצבא) ולמעשה לקבוע לי את העתיד שלי ואת החיים שלי ל10 שנים הבאות, היא הייתה חוטפת ממני כאפה ותביעה משפטית (ואני לא צוחק - ולא אומר את זה בשום טון של צחוק, אלא ברצינות. הייתי תובע אותה ומכניס לה כאפה).

איך לנהוג?
תתקשר לצבא ותבטל את העתודה טכנולוגית. אם אתה לא בן יחיד תצפצף על אמא שלך עד שהיא תלמד לדבר בהגיון. ביום שהיא תבוא אליך ותרצה לקבל ממך דעה מדוע אתה מעוניין בקרבי תענה לה הכי יפה והכי טוב שאתה יכול. עד שהיא לא תפעל בהגיון, תתעלם לחלוטין מקיומה (בתחום הצבא כמובן, בשאר הדברים תתנהג אליה כרגיל ).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2007, 15:03
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רעל חיובי שמתחילה ב "מלחמת עולם עם אמא"

אם אתה בן יחיד אז לא ידוע לי על פיתרון, אם אמא שלך לא חותמת, אתה לא הולך לקרבי.

אבל אם אתה לא בן יחיד...

ברור לי שזה יותר קל להגיד מאשר לבצע, אבל אתה כבר כמעט (או כבר) בן 18. אתה גבר. יש לך אחראיות מאלה על החיים שלך והבחירה היא שלך. אתה צריך לשאול את עצמך כמה דברים נורא פשוטים..

1) מה יקרה אם בכל זאת תלך לקרבי? ז"א, איך אמא שלך תגיב?
2) אתה מספיק רוצה את זה ומספיק מאמין בצדק שבבחירתך כדי להתמודד אם התגובה של אמך, ובאופן כללי עם ה?

לפי התשובות לשאלות האלו, אתה תצטרך לגבש החלטה. בהצלחה.

ישן 10-07-2007, 21:02
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי alex188 שמתחילה ב "נכון. כי אתה אבא בעצמך ובעצם..."

כשאלי ישי ואהוד אולמרט, שניים שאף אחד מילדיהם לא שירת בצה"ל וגם לא ישרת, אומרים שצריך לשלוח ככה וככה חיילים לקרב, זאת צביאות.

ראשי הצבא כולם התחילו מהכי נמוך. אשכנזי היה חפ"ש לפני שהוא היה מ"כ, הוא היה מ"פ לפני שהוא היה מח"ט. כך גם עם שאר צמרת הצבא.

אצלנו זה עובד שונה ממדיונת אחרות. בארה"ב זה הדבר הכי נורמלי בעולם שגובניק (קולין פאול, למשל) יהיה ראש הכוחות הצבאיים. אצלנו,חייבים להרויח את הכבוד של האוכלוסייה כדי שיכבדו גם את ההחלטות שלך לשלוח חיילים לקרב. אנשים כמו ברק, שרון, נתניהו. אלה אנשים שהיו בקרב, סיכנו את חייהם לא פעם ולא פעמיים. זה דבר שאזרח ישראלי פשוט יכול לכבד ולהעריץ. או במלים פשוטות יותר, זה שאתה בעצמך אכלת חול בזמנך והיית תחת אש וסיכנת את חייך, נותן לך את הזכות (בעיני אחוז רב מהאוכלוסייה הישראלית) לשלוח חיילים אחרים לתוך אותם תנאים. בין אם זאת גישה צודקת או לא, או אם אפילו יש בה הגיון, זה כבר דיון אחרץ

אתה מבין, אומנם בארץ נהדרת צחקו כל הזמן על איך שאשכנזי הוא "איש שטח" ואוכל פיטות עם חול, אבל זה לא כל-כך רחוק מין האמת, בכל הנוגע לגישה של עם ישראל כלפיו וכלפי שאר מפקדי צה"ל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:21

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר