לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-07-2007, 19:49
צלמית המשתמש של persephone
  משתמשת נקבה persephone persephone אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.11.04
Facebook profile
הפעם האחרונה ש....

היי לכולם!

לאור ריבוי אשכולות השבוע של בעיות לבביות כמובן, הייית רוצה לנסות משהו נחמד...
אשכול הפעם האחרונה ש...
אני חושבת שכל אחד יוכל לשאוב קצת נחמה או אהבה מאנשים מהאשכול הזה, להסתכל על חצי הכוס המלאה ולראות את הטוב שבכל מצב...

אז להלן הרשימה:

*הפעם האחרונה ש.... נפגעתי בצורה ששינתה את חיי
*הפעם האחרונה ש.... הייתי מאוהב/ת עם פרפרים בבטן וכל הסיפור...
*הפעם האחרונה ש.... קינאתי במשהו/מישהו...
*הפעם האחרונה ש.... חשבתי שאין טעם לכלום...
*הפעם האחרונה ש.... באמת הרגשתי מאושר...

חבר'ה. אפילו בקצרה. תראו איך זה משחרר
מחכה לתגובות שלכם- אל תבאסו

אם יש לכם משהו להוסיף- הרי זה משובח

דניאל

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-07-2007, 20:34
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
רעיון נחמד..
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי persephone שמתחילה ב "הפעם האחרונה ש...."

לק"י

אממ אני ראשונה..

לא יודעת.אני משתדלת לא לזכור פגיעות כאלה והאמת שאצלי זה לא בא מתוך פגיעה כלשהי, או שגם אדישות נחשבת פגיעה.בכל מקרה התהליך שעברתי הוא עצום, בדקתי חברויות, אני הייתי הנהגת של החיים שלי והחלטתי מה לעשות, מה לא לעשות.עכשיו גם קצת בלאגן אבל אני כבר לא מודאגת ולא לחוצה ללכת לרצות את כולם..דברים מסתדרים בסוף.

לפני שנתיים בערך.מאז לא התאהבתי, לא באמת.ניסיתי זוגיות עם ידיד ישן(הוא היה גם יותר מזה אבל ממש ממש מזמן..), ומשום מה חשבתי שזה יעבוד.זאת אומרת היום אני רואה כל-כך הרבה סיבות למה זה לא היה מתאים אבל זה רק בדיעבד.
אני ממש מתגעגעת לזה..להרגשה המשכרת הזאת אבל כבר נואשתי מבחורים שיתחילו איתי, ואני עוד לא מצאתי מישהו שאני אפחד קצת פחות ואתחיל איתו.חוץ מזה שאין לי מושג מה תהיה התגובה לזה..(אני בחברה דתית..) וחוץ מזה שאני תמיד חושבת שיש יותר יפות, חכמות, מוכשרות ממני ככה שאני מוותרת די מהר..-בלי נסיון אפילו..

זה היה בתחילת השנה אני חושבת.בנאדם קרוב שפשוט לא נעים להגיד אבל די התבאסתי מזה שהכל מסודר לו בחיים..אני מודה שזה מגעיל אבל לפעמים נופלים למקומות כאלה..וזה היה מישהו שפשוט היה לו הכל, שפשוט ידע והשיג והרגיש כל מה שהוא רצה ובאמת שבלי מאמץ כלשהו מצידו..אני לא בטוחה שככה הוא ראה את זה אבל אין לדעת..

לפני..אממ כמה חודשים טובים.הייתי בתהליך לחיפוש עצמי, מסוכסכת עם הרבה מהחברות, כועסת, פגועה, רצוצה..זה היה מאוד קשה אבל זו הייתה ההתבגרות הכי מובהקת שלי אני חושבת, והאמת שעד היום היא מובילה אותי ואני מגלה עוד ועוד דברים על עצמי, על החברות שלי..פתאום שום דבר כבר לא חד משמעי וזה טוב מצד אחד, מצד שני זה מקשה את החיים ומסבך אותם לא פעם.לא מצטערת על כלום שהיה.כל דבר בונה ומשפר..חח בסוף עוד תהיה לי גרסה עם ג'ויסטיק.

בחתונה של בת דודה שלי..בבת מצווה של בת-דודה אחרת..לא יודעת, אולי בגלל שסוף סוף הייתי ממש שלווה..ממש חסרת דאגות וממש נקייה מכעס..פשוט נהנתי מהאדרנלין..מהחופש, מהריקודים..בד"כ אני שונאת לרקוד.מרגישה מגושמת כמו לא יודעת מה, וסוף סוף נתתי לעצמי להשתחרר, לא לדפוק חשבון.פשוט נהנתי בלי גבול ואולי גם לא מספיק..לפעמים הייתי רוצה לשמוח יותר, לא שאני דיכאון מהלך..אבל תסמונת האדם החושב..

בכל מקרה שיהיה יום טוב לכולם, ושתדעו לסמוך על עצמכם, להאמין ולאהוב את עצמכם תמיד, גם כשזה נראה בלתי אפשרי.

תודה לך דניאל על האשכול הזה, זה באמת פריקה וזה באמת עוזר להוציא..ודווקא זה שהרוב פה לא מכירים איתי אישית עוזר, מספיק אנשים היו מעורבים לי בחיים וזה היה רע מאוד.

ישן 10-07-2007, 21:47

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי peach the bitch שמתחילה ב "רעיון נחמד.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי peach the bitch

וחוץ מזה שאני תמיד חושבת שיש יותר יפות, חכמות, מוכשרות ממני ככה שאני מוותרת די מהר..-בלי נסיון אפילו..

אני לא חושבת שדברים כאלה צריכים למנוע ממך לעשות את זה!
אז כן, יש הרבה אנג'לינות בעולם וכוסיות אחרות, אבל זה לא גורע ממה שאת!
רוב הנשים האלה הן בלתי מושגות, איזשהו אידאל שהעולם מציב, רף מסויים שצריך להגיע אליו. אבל האמת היא, שתמיד הבחורות הממוצעות מוצאות להן בחור נפלא, ואת גם יקירתי- אמנם רחוקה שנות אור מלהיות ממוצעת- תמצאי אהבה. בהבטחה
תודה ששיתפת..

דניאל

ישן 10-07-2007, 20:49
צלמית המשתמש של רומק
  רומק רומק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.06.02
נראה עד כמה הזכרון חזק :)

הפעם האחרונה ש.... נפגעתי בצורה ששינתה את חיי
שנת 1999-חזרתי לסופשבוע מהצבא וקבעתי להפגש ביום שישי עם חבר ילדות.
באותו יום שישי התקשרתי אליו וענו לי בצורה הכי יבשה שהוא מת. חשבתי שצוחקים עלי והחלטתי ללכת לבית שלו שם ראיתי את מודעות האבל והפנמתי. מה בדיוק קרה? לא יודע ומעולם לא שאלתי את הוריו כדי לא לפגוע בהם. למה נפגעתי? כי היה מדובר בהתאבדות אז בתור חבר הייתי צריך לדעת מה עובר עליו ולנסות לעזור. כיצד זה שינה את חיי? כל אובדן של מישהו קרוב משנה את החיים כי צריך להתרגל לחיים בלעדיו
גם בצבא- היא הייתה החובשת ואני באתי לקבל גימלים. מעולם לא סיפרתי לה מה אני מרגיש (כלפיה, גימלים הייתי חייב )
בחבר של הנ"ל שתפסתי אותם בשעת מעשה כהייתי בשמירה בנשקייה והם החליטו שהזמן הכי טוב לעשות מה שעשו זה שאני שם ב04:20 (לפחות השמירה עברה מהר )
אף פעם. אני תמיד מצליח למצוא שגעון חדש שיתן לי תעסוקה או תקווה
אתמול שראיתי שנכנס לי כסף לחשבון בנק

ישן 10-07-2007, 20:50
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

רעיון חמוד!!

אממ, היו כמה פעמים שנפגעתי מאנשים, האחרונה לא שינתה את חיי, אבל פשוט הביאה אותי לידי מסקנה שלפעמים יש דברים שאני לא אמורה להגיד, גם אם מגיע לאותו אדם.

חח.. כיתה ז', למשך שנה הדלקות קלה בגלל שלילד ההוא היה קוקו כן, כן, אני פריקית שיער לחלוטין..

אם אני מקנאה זה למשך זמן קצר מאוד ואז אני מעלימה אותה. קנאה זה דבר מכוער.

במשך השנה הזאת.. היו לי קטעים שפשוט לא היה לי כוח לחשוב על שום דבר, או לעשות דברים, מין אפיסת כוחות וייאוש.

במשך שנתיים לא הרגשתי באמת באמת מאושרת. עד כיתה ט' היו לי המון קטעים של אושר בלתי מובן, עד שזה הפסיק.
החופש, אחרי שאמרו לי שאני פטורה ממחוייבות לקייצת, זה חזר לי שוב.. למעשה היו לי כמה קטעים כאלו היום

ישן 10-07-2007, 20:58
צלמית המשתמש של wolfwolf89
  wolfwolf89 wolfwolf89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05

אני אוותר על לענות על השאר.

פעם אחרונה שהייתי מאושר היה אתמול בלילה. כאילו תכלס אני שמח רוב הזמן, אבל אתמול בלילה יצאנו כל החברים לאלנבי, ואחרי זה קפצנו לשבת על החול בחוף של הטיילת.
אחד החברים הטובים שלי בא אליי ביציאה "בא נכנס?", אני מהרהר שנייה ועונה לו "יאללה!".
(המים היו חמים ונעימים, לא קפואים!). ישר אנחנו מורידים חולצה, מכנסיים, ודופקים ריצת אמוק למים.
לשחות בים (מים רדודים, מסוכן לשחות רחוק בלילה ) ב-3 לפנות בוקר זה אחד הדברים הכי כיפיים שעשיתי בחיים שלי.
זה היה פשוט כל כך כל כך כל כך טובבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב!!!

ישן 10-07-2007, 20:58
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03

הייתה לפני... אממ... 5 שנים. מדובר על מישהי שהיינו חברים ממש טובים. ממש. ברמה מטורפת. אני לא אתבייש ואודה שחלק ממני עדיין רוצה אותה בחזרה בחיי (איך שהיה לפני הפגיעה). יום אחד היא פשוט הפסיקה לדבר איתי. לא עזר כלום. כל צורת התקשורת המוכרת למין האנושי + זמן שעבר + חברים משותפים... כלום. זה לימד אותי רבות על חברויות וטבע האדם.

וובכן, עם יפעת, החברה המדהימה שלי. בצורה מעניינת - זה לא היה על ההתחלה. ממש לא. ההתחלה דווקא הייתה קצת רעועה. הייתה מיני פרידה אחריי חודש (שנגמרה אחריי יומיים). הפרפרים הגיעו אחרי כמה חודשים. למעשה... הם עדיין פה.

זה יישמע מוזר או כהתחמקות - אבל, זאת האמת: אני לא זוכר שאי פעם קינאתי. באמת. אני משתדל, ומצליח לא רע, להסתכל רק על עצמי והשגיי ולשמוח בחלקי. אם למישהו אחר יש יותר ממשהו ואני רוצה את זה - אז עם עבודה קשה ורצון ברזל אני אגיע גם לשם. כרגע, חיי הם בדיוק איפה שאני רוצה שיהיו.

הייתה לפני כמה חודשים ספורים. התחלתי לחשוב מחדש על הכל. לימודים, עבודה, חברים - הכל חוץ מחברה. מעיין יום כיפור רק מינוס הצום. הגעתי להמון מסקנות ושיניתי את חיי בהתאם.

כשיפעת חזרה מחו"ל, וחזרנו לחדר ושלה ודיברנו ושמתי לב שכפות הרגליים שלה קרות. מתוך אינסטיקט - חיממתי אותם עם הידיים שלי. התגובה לא הייתה צפויה: שוק, בכי וחיבוק. המשכתי לחמם אותם ואז היא סיפרה שבחו"ל היא התגעגעה נורא וכפות הרגליים שלה תמיד היו קרות והיא נורא רצתה שאני אהיה שם לחמם אותם... וכשהיינו בחדר, והיה לה קר, בלי לומר מילה עשיתי את זה.
לומר "אני אוהב אותך" או "אני אוהבת אותך" - זה גורם להרגשה נורא חזקה. להרגיש את זה מבלי שאמרו לך את המילים האלה... זאת הרגשה מדהימה. אושר עילאי.

דני, מקסימה שכמותך. זה רעיון מעולה האשכול הזה. תודה לך.

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 10-07-2007 בשעה 21:14.
ישן 10-07-2007, 21:19

Facebook profile
פשוט....

נפלא לשמוע מכולכם כמה טוב היה, כמה הצלחתם לעשות ממצב רע משהו טוב וכמה תקווה עדיין יש בכם...
באמת מחמם את הלב...
אני חושבת שמן הראוי שאני גם אענה לא?...

הקשר האחרון שלי... אהבה אינסופית אך גם פגיעות מרובות... דברים לעיתים לא מסתדרים, ולא תמיד יודעים איך לצאת מהם ולהשאר בחיים...

פרפרים בבטן קורים לי כמעט בכל התאהבות, ובטוח לומר שהתאהבתי הרבה פעמים... בשלב מסויים זה עובר לי

מקנאה הרבה לצערי, בחברה טובה שלי... היא עברה לאחרונה לגור עם חבר שלה, יש להם מערכת יחסים מדהימה, רוצים כבר לבלות את שארית חייהם יחד, ולי עדיין קשה להמשיך הלאה ולהתנתק מדברים... תמיד מחפשת נחמה בדברים הישנים ולא מתקדמת לעבר החדש...

חודש אחרי הפרידה. לא ראיתי טעם באהבה, בעבודה, בחיים. תקופה מאוד קשה, וזה מדהים איך אדם אחד יכול לשנות לך תפיסת עולם שלמה. לאט לאט אני נפתחת לחוויות אחרות בחיים, מנסה דברים שמעולם לא העזתי, חולמת על דברים גדולים יותר מבעבר, ומנסה להגשים את שאיפותיי אחת אחת...

את האמת? תמיד יש בי חלק מאושר. אפילו אם לא כל כולי מאושרת, יש ניצוץ של אושר שכל פעם מגיח מסיבה אחרת. יכול להיות חברה טובה שאכפת לה, חבר קרוב להשען עליו, פרץ רגשי שאני כותבת ומרגישה שחרור או סתם 5 דק' של משחקים עם הכלבה... דברים קטנים כאלה שמנתקים אותך לכמה רגעים מהמציאות...

נערך לאחרונה ע"י persephone בתאריך 10-07-2007 בשעה 21:39.
ישן 10-07-2007, 21:43
צלמית המשתמש של puzpuz
  משתמש זכר puzpuz puzpuz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.06
שלח הודעה דרך MSN אל puzpuz
נחמד :)

הפעם האחרונה שנפגעתי בצורה ששינתה את חיי לא קרה לי. מקווה שגם לא יקרה
הפעם האחרונה שהייתי מאוהב/ת עם פרפרים בבטן וכל הסיפור... חחח זה עוד לא עובר... כבר כמעט חצי שנה...
הפעם האחרונה שקינאתי במשהו/מישהו... מזמן. אני לא בנאדם קנאי.
הפעם האחרונה שחשבתי שאין טעם לכלום... לפני כמה חודשים, סגרו לנו ת'מגמה. הלכתי הביתה בלי חשק לכלום, בלי חיים ממש. למחרת חזרתי והקמתי מפלגה למען המגמה הזאת. עברנו כיתה כיתה והזמנו אנשים להצטרף, נתנו להם טעימות מהמגמה ועשינו כל מיני קמפיינים. אחרי שבוע החזירו לנו ת'מגמה, ומסתבר שאנחנו השכבה האחרונה שיש לה מגמת מדעים בבית-הספר: כבר שלושה מחזורים לא תהיה מגמה אחרינו. זה מרגיש ממש שמחה, ממש מזל, ממש כבוד. ממש חופר...
הפעם האחרונה שבאמת הרגשתי מאושר...
יש לי תשובה ברורה וחלקה:

תמיד אני שמח,
את הצרות שוכח,
שואל רק שאלות
ואין לי דאגות!

אני כל-כך שמח
שפרח פורח,
השמש במרום
אומרת לי שלום!

(אני כלל לא שמח,
כי איפה הירח?
ולמה זה פתאום
נפסק לי החלום?)

אני דווקא שמח!
תמיד תמיד שמח!
כשיש לי גם תשובות
לכל השאלות...

טו טו טו טו טו טו טו...

אך יש לי חבר, ולי הוא עוזר, קוראים לו שאלתיאל!

לה לה לה לה לה לה לה...
ישן 11-07-2007, 10:22
צלמית המשתמש של חיה__בשבילך
  משתמשת נקבה חיה__בשבילך חיה__בשבילך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.03.07
אז... אחלה רעיון מאמי... =]

*הפעם האחרונה ש.... נפגעתיבצורה ששינתה את חיי
החבר הראשון... לפני 3 שנים בערך... סיפור ארוך, עצוב ובעיקר מעצבן... הכל בגלל התמימות הזאת!!

*הפעם האחרונה ש.... הייתי מאוהב/ת עם פרפרים בבטןוכל הסיפור...
ממש ממש ממש עכשיו בדבר הכי מדהים שקיים בעולם הזה... אהוביייייייייייי J

*
הפעםהאחרונה ש.... קינאתי במשהו/מישהו...
האמת? זה ישמע דפוק... אבל... אני מקנאה כל יום שאני פוקחת את העיניים בכל אחד שחי עם המשפחה שלו.. שקיבל כשהיה קטן חיבוק מאמא... שההורים שלו שם תמיד..!

*
הפעם האחרונהש.... חשבתי שאין טעם לכלום...
היו שתי פעמים...

1. כשאחי נהרג.. הוא היה המשפחה היחידה שלי!! לפעמים כשאני צריכה להתייעץ ולדבר איתו אני שוקעת בייאוש אבל זה עובר... (פחות או יותר!)

2. כשקרה מה שקרה עם החבר הראשון ומה שבא בעקבות זה..

*
הפעם האחרונה ש.... באמת הרגשתי מאושר...

בסופשבוע האחרון.. הייתי באילת עם אהבת חייייייייייייייייייייייייי וואלה הרגשתי שאין שומדבר שיכול להרוס את זה...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 11-07-2007, 12:21
  willow willow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל willow שלח הודעה דרך MSN אל willow
כל הכבוד על היוזמה!

ויש לי כמה להוסיף!
קרתה לפניי חצי שנה,פחות או יותר.נפרדתי מחבר שלי וזרקתי את החברות שלי לכל הרוחות והשדים.נאמרו מילים פוגעות ומגעילות ביותר!
ולמרות שאמרתי ועשיתי דברים ומילים.אני לא מתחרטת על זה.אבל כל מה שנאמר הייתה מאין מהלומה גם בשבילי כי למרות שנפגעתי התעלתי על זה והצלחתי להמשיך הלאה ולהסתדר בחיים.
השינוי קרה ואני חושבת שבהרבה מאוד מובנים השתניתי.שזה הכי טוב!

וואו!מי שמכיר אותי יודע שאני אוהבת לאהוב.אבל האמת שאהבתי את האקס שלי אבל אני לא חושבת שזה היה מספיק אמיתי בשביל להיות אהבה כנה.והפרפרים בבטן חח אני מרגישה אותם גם עכשיו שאני כותבת רק מעצם זה שאני הולכת לפגוש מחר מישהו שכל כך אבל כל כך חשוב לי בחיי!וזה לא שלא ראיתי אותו בעבר!

תכלס לקנא זו מילה לא יפה.אבל אני מקנאה מאוד כשגונבים את אחותי כשאנחנו מבלות זמן איכות יחד.או שאימא שלי יושבת וכל הזמן סורגת ולא מקדישה לי זמן,אני יודעת שזה נשמע פתטי אבל שימו לב שציינתי שאני מקנאה רק באנשים שאני אוהבת.אה ויש עוד אחד אבל זו קנאה שאני מסתדרת איתה.כי אני יודעת שהיא זמנית!יש תקווה בכל דבר!

אני חושבת שזה היה לפניי שבוע,סיימתי את הבית ספר ופתאום זה הכה בי שאין יותר תקווה ואין יותר מה לשנות.ואז התחלתי להפנים שזהו סיימתי בית ספר!
וגם לפניי כמה ימים שידיד טוב שלי התחיל לספר לי דברים על המדינות האויבות..אה ועוד,כאשר התפננו מעזה ומצפון השומרון פתאום הכל נהיה מטושטש ושבאמת אין טעם לכלום.לשום מאבק.

חח אתמול בערב.עצם הטלפון שמישהו עשה גרם לי לחייך כמו טיפשונת.סתם ככה!
הרבה זמן זה לא קרה לי.אבל לאחרונה נהייתי מאוד מאושרת!מעצם היותי אני!

והנה התוספת שלי!
*הפעם האחרונה שחשבתי שאני כל כך כועס/ת שאני יכול לרצוח מישהו
*הפעם האחרונה שצעקתי סתם כי בא לי...
*הפעם האחרונה שהייתי ברחוב ורקדתי כמו מטורף/פת ושרתי(ולא מאלכוהול!)

תורכם!

Willow

SMS בקרוב חוזרת....!!!

ישן 13-07-2007, 09:56
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
גם אני אגיב לזה..
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי willow שמתחילה ב "כל הכבוד על היוזמה!"

לק"י

*הפעם האחרונה שחשבתי שאני כל כך כועס/ת שאני יכול לרצוח מישהו
בעבודה, יש קטעים ממש מרגיזים ויש אנשים ממש ממש מעצבנים...
*הפעם האחרונה שצעקתי סתם כי בא לי...

לפני שבועיים בערך..סיבוכים עם בנים וצרחתי כמו לא יודעת מה...הגעתי באמת למצב מאוד גרוע איתו..
*הפעם האחרונה שהייתי ברחוב ורקדתי כמו מטורף/פת ושרתי(ולא מאלכוהול!)
אממ לפני שנה בערך התחיל לרדת גשם ופשוט כל-כך נהניתי מזה שהתחלתי לרקוד ולהסתובב לגמרי בצור שיכורה..חברה שלי התפדחה נורא.

ישן 11-07-2007, 22:59
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
מעניין, מאד מעניין.

בואו נראה: (עם קצת צנזורה)

לפני בערך שנה וחצי, כשמישהי מאד חשובה לי ניתקה איתי קשר. אני לא אפרט את הסיפור, אבל זו
הייתה מישהי עם ערך מאד גדול עבורי, לקחתי את זה קשה.
וואו, ממש מזמן... בערך באותה תקופה.
לא חושב שמעולם "קינאתי", זו מילה חזקה מדי. גם לא הייתי מתחלף בסופו של דבר עם אף אחד.
אולי יש לי "חרטות" על דברים שעשיתי והייתי מקנא באסף שהיה עושה, אולי, את הדברים שאני פספסתי,
אבל אני לא מקנא באף אחד אחר. אולי אפילו להפך, אולי אפילו מעריך אחרים על התעוזה והאומץ לעשות
דברים שאני היססתי לעשות.
בהתחשב בעובדה שאני לומד משהו מאד קשה ותובעני, אני חושב שהיו לי כמה נק' שבירה במהלך
הלימודים. אנשים שלא נמצאים שם מתקשים להבין את גודל העומס, (עכשיו ישנן הגשות של סוף סמסטר
ואנשים מסתובבים אצלנו במסדרונות כמו זומבים). אז לא חשבתי שאין טעם לכלום, אבל עלתה לי המחשבה
של "למה לעזאזל אני פה ולמה אני צריך את כל זה על הראש". מצד שני, זה גם מפלט מצוין, כי הוא לא
משאיר זמן ומקום לשום דבר אחר. (ולתוהים, אני לומד עיצוב אופנה בשנקר).
אחרי שהסתובבתי חצי יום בנסיון למצוא בית דפוס נורמלי, להדפיס עבודת הגשה למחר, ראיתי את התוצאות,
השתעשעתי מהן. קיבלתי פידבקים טובים (מחברים, עוד לא ביקורת), הגעתי הביתה. אין לי יותר מדי מטלות,
נכון לעכשיו, אני רגוע ושלו. רגעים קטנים של אושר

ואם כבר "באמת הרגשתי מאושר", זה קצת בעייתי, קשה לי להגדיר "ממש מאושר" וכאלה.
לא התרגשתי והייתי מאושר כשהתקבלתי ללימודים, למרות שזה נחשב קשה. לא הייתי "ממש מאושר"
ברגעים חשובים אחרים. אולי בטיול בדרום אמריקה, כשלא היו לי שום דאגות על הראש, מלבד מה יהיה
המקום הבא אליו אני הולך, ואולי איפה אוכל בערב ומה לעשות הלאה. אני מוצא בזה שקט ושלווה שלי אישית
מסבים אושר.

זהו, נראה לי. אחלה אשכול.
ישן 12-07-2007, 15:47
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r

נפגעתי המון פעמים בחיי..אבל מעולם זה לא שינה דבר.. אבל קרה המקרה ששינה אותי ביותר..מקרה שבגללו נהרסו לי 4 חודשים, 4 חודשים של חששות,פחדים ובכי מטורף. זה קרה עם חבר שלי..כשהאקסית שלו היתה דבוקה לנו לחיים.. אחרי המקרה הזה השתנתי כמעט ב-180 מעלות..אני עוד לא הבנתי אם לטובה או לרעה

ברגע זה ממש! אני נמצאת איתו כבר שנה ושלושה חודשים..מקווה שזה ימשך ליותר.. כל פעם שאני רואה אותו זה עושה לי פרפרים בבטן.. הלוואי רק שלא יהיו דברים שיהרסו.

מי שיגיד שהוא לא מקנא משקר. אין דבר כזה.. זה טבעי וזה בא לרוב לא במודע..
אני לא יכולה להזכר כרגע בקנאה כלשהי בזמן האחרון..

משום מה הרגשה שמחזיקה אצלי כבר שבועיים בערך... אולי בגלל סיום הלימודים..אולי בגלל בעיות במשפחה.. אולי בגלל הצבא..אבל זו ההרגשה

ביום שישי שעבר.. כשהייתי עם כל האנשים שאני אוהבת.. והיה כיף ומצחיק.. וההבנה שכשאני אלך לצבא יהיה מי שיחכה לי פה.. =]

ישן 14-07-2007, 20:46
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
גרפיקה הפעמים האחרונות שלי

*הפעם האחרונה ש.... נפגעתי בצורה ששינתה את חיי:כשהבוס שלי רצה לקדם אותי, אבל האחראית שלי, ניסתה למנוע ממנו בכל צורה לא לתת לי את העבודה. הוא זה ש"נלחם" איתה כדי שאני אקבל את העבודה שהוא רוצה לתת לי.
*הפעם האחרונה ש.... הייתי מאוהב/ת עם פרפרים בבטן וכל הסיפור...לפני שבוע או שבועיים. מורה הצ'י קונג החדש שלי.
*הפעם האחרונה ש.... קינאתי במשהו/מישהו... חברה שלי. כל פעם מחדש. כל רגע שהיא מתרברבת או מנסה לקדם את עצמה בחיים.
*הפעם האחרונה ש.... חשבתי שאין טעם לכלום... כאן אני אחלק את התשובה שלי לשניים: אם מדובר בדיכאון רציני, אז זה היה לי שנה שעברה, אבל לא שחשבתי שאין טעם לכלום, אלא הרגשתי הכי נטושה בעולם, הכי לא אהובה, וגם סתם כך בלי סיבה. זה הגיע כתופעת לוואי של טיפול דיקור שעברתי.
החצי השני של התשובה שלי לא קשור לדיכאון בכלל, אלא קשור לנקודה מסויימת בחיים שאני שואלת את עצמי למה אני בכלל עושה דברים. האם יש לזה מטרה? הכוונה למטרה רוחנית. האם אני בכלל מתקדמת כדי לבצע את התיקון שלי, את הייעוד שלי, את מה שאני אמורה לעשות כאן על כדור הארץ? זה קורה יותר ויותר בתקופה האחרונה.
*הפעם האחרונה ש.... באמת הרגשתי מאושר... המפגש, אחרי המפגש, אבל אם מדובר על לפני כן, יש הרבה רגעים של אושר, אבל אחד החשובים שלי היה שבוע שעבר: כשמורה הצ'י קונג שלי הדגים עלי כל מיני דברים, וגם עשה לי PUSHING HANDS כדי לעזור לי לעשות את התנועות נכון. ולא, לא איכפת לו ממני בכלל. אני רק תלמידה נוספת. (הערה: PUSHING HANDS בגדול זה שיש זוג אנשים שאחד עושה תנועה, והשני עושה תנועה הפוכה, אבל כל הקטע הוא להרגיש אחד את האנרגיה של השני, להיות רגיש לאחר ולתנועות שלו, ולהתאים את עצמך אליו. קשה. לא קל כמו שזה נשמע. מאוד חשוב בלוחמה). אבל כל זה היה קצת יותר מאושר. זו הפעם הראשונה בחיים שלי שידעתי בדיוק באופן חוויתי מה פירוש המילה "נעים".

אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:09

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר