לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2007, 13:56
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
כמו שנאמר - תזונה ושינה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dani456 שמתחילה ב "עצלנות או עייפות?"

גם לי הייתי תקופה כזאת ועדיין לפעמים אני מרגיש עייף, אבל בד"כ בחשיבה אחורה אני מבין מה הגורם לזה.

חשוב מאוד במיוחד בגיל ההתבגרות לאכול נכון ולישון מספיק שעות, מינימום 7 שעות (גם בצבא הכניסו חוק שלפיו החיילים זכאים ל 7 שעות שינה מינימום). תזונה היא גורם חשוב מאוד הקפד על ארוחות מסודרות ונכונות ותראה שיפור.

אגב עוד גורם הוא מזג האוויר החם שגורם לתחושת עייפות. למשל בתקופה הזאת אני מתאמן ממש מעט בבית פשוט בגלל החום, נורא חם וזה גם גורם לעייפות ותחושה לא נוחה (וכן גם לעצלנות ) , בחורף לעומת זאת הייתי מתאמן בבית מדי יום.

וכן אתה גם צריך לחזק את עצמך מבחינה מנטאלית - לא לבוא לאימון בגישה של "אני עייף, אין לי כוח ואין מה לעשות", לפעמים זה גם משפיע, תבוא עם רצון להתאמן במטרה לתת את הכל.

תזכור לשים דגש על תזונה נכונה ושינה, זה מאוד חשוב.

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 11-07-2007 בשעה 13:58.
חזרה לפורום
ישן 11-07-2007, 19:49
  DonJenove DonJenove אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.07
בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי luky שמתחילה ב "זה לא בעיה בכלל במקום שתתחיל..."

lucky אני לא מדבר על כמות חלבון, גם בפיתות יש הרבה חלבון.

אבל, רק במזון מן החי יש את כל החומצות האמיניות שמרכיבות חלבון אחד ומלא שמתאים לבניית הגוף.

ו-dani456 אני ממליץ לך על טבליות קלמנרווין, זו לא תרופה או כדורי שינה, פשוט תרכובת של צמחים בתוך טבליה, להרגעת העצבים. 2 כאלה ב-9 בערב, שכיבה במיטה, ובסביבות 10 +- אני מבטיח שתרדם, תוך חודש כבר לא תצתרך את הטבליות.
אני לא אומר לך ללכת לישון כל יום ב-10, תנסה רק לא ללכת לישון מאוחר יותר מ-12 בלילה, לפחות רוב השבוע [למשל תשמור את חיי הלילה ליום שישי, יש גם את כל מסיבות היחצנות ביום הזה, סתם הבאתי דוגמא].
לאט לאט מתוך הרגל אתה כבר תלך לישון בסביבות 10, זה הכל עניין של הרגל, צריך לעבוד על זה.
חזרה לפורום
ישן 11-07-2007, 22:35
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
תראה אם נהיה מציאותיים
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי DonJenove שמתחילה ב "lucky אני לא מדבר על כמות..."

לא הוא וכמעט לא אף אחד בגילנו (אני מניח) וגם מעבר לזה לא ילך לישון ב 22:00 , זה כמעט בלתי אפשרי.

מה שכן צריך לשמור על אורח יום נורמלי כאשר מרגישים שיום זה יום ולילה זה לילה, ולא לישון ב5-6 בבוקר ולקום בצהריים, זה באמת מצב לא טוב (למרות שגם אני לפעמים חוטא בזה אך בכל זאת לא עד 5-6).

עכשיו בזמן החופש הגדול זה קצת קשה יותר לשמור על שעות מסודרות אבל לפחות צריך להקפיד לשון מספיק שעות.

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 11-07-2007 בשעה 23:00.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:19

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר