לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-07-2007, 02:17
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
סוף סוף הבנת !
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "ביטחון שווא?"

היית כל כך שקוע באומנות לחימה שלך שלא הבנת שיכולים להיות סוסים יותר ממך ותפסיקו כבר לדבר על קרבות שברחוב אתם לא מבינים ............... אני אומר את זה אתם יודעים למה ? למה אני רבתי מכות כל כך הרבה פעמים בחיים שלי עד שהגעתי למצב ששברתי לבן של אחד מהמשפחות פשע בחיפה תצלע יש לכם מושג מה זה שמישו בן 40 מתקשר אלייכם עם איומים וכאלה ? עזבו עכשיו שטויות
ברגע שמישו זורק לכם מילה אל תתחממו פשוט תהיו רגועים ותמשיכו כשהוא נוגע בכם שברו לו תראש אבל מילים שיזרוק כמה שבא לו ....
וואלק תביא לי את פאקינג אלוף העולם במה שאתה רוצה ירייה ברגל מטווח 6 מטר אני שובא לו תפנים בבעיטות הבנאדם מת .. דקירה מאחורה באמצע שהוא מסתכל על חנות פרחים הוא שלי כבר זה רחוב ברחוב אין חוקים .. כזה דבר יכול לקרות כמובן רק עם תתעסקו עם אנשים שהסעיף שלהם מגיע תוך שניות וגם עם תזיין אותם אלף פעם מכות בפעם האלף ואחד אתה תאכל אותה ולא עם מישו אחד אלא עם עשרה ..
לענייננו , אתה תמיד תמצא מישו שיותר טוב ממך אין מה לעשות ממש קח את התלמיד הזה למשל מול המאמן שלך המאמן שלך עושה ממנו פיתה עירקית לא ? אתה מבין ? חוצמזה זה לא הכי קריטי זמן למידה ...
זה השקעה וגם יש כאלה שאין להם את זה ויש כאלה שיש להם את זה אין מה לעשות .. קח למשל מישו שמתאמן 10 שנים פעמיים בשבוע כן ? וקח מישו שמתאמן 3 שנים שבע פעמים בשבוע .. סתם מטאפורה ..
תחייה על המשפט תמיד תמצא מישו יותר טוב ממך עם זה באומנות לחימה נגינה כוסיות .. אין מה לעשות ככה החיים ..מה אתה חושב שאצלנו אין סוסים שמתאמנים כמה שבע שנים שלוש שנים שנתיים שנה וחצי .. והם לא מפוצצים אותי ??? ועוד איך מפוצצים אותי אחי .. אבל לאט לאט יותר ויותר קשה להם יותר ויותר קשה להם ואני בדרך כלל מתאמן רק עם כמה שיותר קשים ויותר סוסים כדי להגיע לרמה שכשאני יתקל ברחוב / זירה עם אחד אני ידע מה לעשות בבירור והגודל שלו לא יפחיד אותי .. אני ידע לשחק לו עם הראש להגיע למצב של נוקאאוט בלי בכלל שהוא ישים לב ..
חזרה לפורום
ישן 11-07-2007, 10:17
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי MuaiThai4L שמתחילה ב "סוף סוף הבנת !"

אני יודע אבל נגיד במכות בבית ספר בשנה האחרונה תמיד הייתי עומד בעמדת קרב כזאת (עוד לפני שהתחלתי קונג פו) ומגן על הפנים ואז מזיין אגרוף בטיל וכמו שאמרתי גם אני שברתי לא מעט אפים בחיים שלי...
קיצר אז נגיד זאת העמידה הבסיסית והדברים הבסיסיים שלי אז אני חושב שפעם ב-אני יכול להכניס איזה משהו מהשיעורים לפי סיטואציה.
למרות שאין לי יותר מדי מה להכניס כי אני עדיין עובר על הבסיס.
בוא נגיד אחרי שנה אני יודע שזה לא יהיה לשווא אגב הבטחון הזה היה עוד לפני והוא תמיד הוביל לסיטואציות שקשה לצאת מהם (אבל לפעמים יצאתי) הקונג פו רק העלה אותו עוד קצת שנגיד אני יכול להתחמק\לבלום אגרופים אבל הכל עדיין בסיסי מאוד...
חזרה לפורום
ישן 11-07-2007, 09:09
צלמית המשתמש של AncientSamurai
  AncientSamurai AncientSamurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06

פעם היה לי בטחון שווא , עד שהיו לי מבחנים לחגורה ירוקה , עשיתי 15 קרבות פיצצו אותי כלכך חזק
שאלתי את עצמי למה? (עד אז התאמני 7 שנים)
והגעתי לכך שאני לא נותן תמקסימום , התחלתי להשקיע חזק! וכל הדוג'ו שם לב לזה
גם היה לי איזה קרב רחוב (בית ספר ) אחרי זה אבל סיימתי אותו במהירות וביעילות , אבל קיבלתי ביטה מלולכך לברך , אבל משם האויב שלי הפך למסכן , הוא רק בא להרביץ הוא היה מוצא את עצמו על הריצפה , ולא הרבצתי לו כשהוא היה על הריצפה כי אאני לא נובג לעשות את זה , עד שפעם אחת פיצצתי לו את הבטן הוא התכפל ולא קם , ואגב הוא היה לוחם מואי טאיי ולפי מה ששמעתי הוא התאמן די הרבה זמן

ואליך מואיטאיי בקשר למאפיונר קשה לי להאמין שלא עשו לך כלום על זה , או שיכול להיות שהוא לא כזה מאפיונר כמו שאומרים
ואב צלע היא העצם הכי חלשה במרכז הגוף (כמובן שאצבעות ואף יותר חלשים) וגרוף במכה בינונית לשם תשבור את הצלע , הבעיה עם שבירת צלע היא שהיא יכולה לגרום נזק לריאה , וזה מסוכן מאוד

חזרה לפורום
ישן 11-07-2007, 13:38
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
ביטחון שווא

ביטחון שווא בדרך כלל נובע מתרגולים של מצבים וטכניקות שונות באימון, וכמובן שבאימון הכל עובד טוב ויפה כל עוד זה לא ספארינג. באימון כיוון שזה נועד לתרגול הכל עובד פיקס ואתה מרגיש כמו מלך ובלתי מנוצח, אתה חושב שאתה מכיר את הכל ולכל דבר יש לך תשובה.
אך זה משתנה כאשר זה מגיע לקרב\ספארינג כאשר אין תיאום בין שני הצדדים, אתה בא בטוח בעצמך ומופתע ממהלכים בקרב וממה שמתרחש ובגלל זה מתאכזב מעצמך. בקרב הצד השני לא עוזר לך כדי שהתרגיל יצליח אלא ההיפך, מקשה עליך ופתאום אתה רואה שמה שהייתה בטוח בו שיעבוד לא עובד ומגלה שיש לך עוד הרבה במה להשתפר והיכולות שלך קטנות ממה שציפית...

בטחון שווא יכול להיות מסוכן, בגלל זה אסור אף פעם לזלזל ביריב.

חזרה לפורום
ישן 11-07-2007, 15:18
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי dani456 שמתחילה ב "ל-coolroy"

טוב הייתי כולה חודש אבל ממה שהבנתי אימון מתנהל ככה:
-חימום ומתיחות (בעיקר המון מתיחות)
-אימון על 1-3 תנועות בשתי הצדדים (ימין ושמאל) תוך כדי שהמדריך ולפעמים המאסטר עוברים לידך ומתקנים אותך כדי שהתנועה תהיה מושלמת (מתאמנים בזוגות)
עכשיו לא תמיד השיעור ככה, לכל שיעור יש די אופי אחר.
לפעמים זה כמו שאמרתי לפעמים יש בסוף גם ספארינג עצבני שזה מכות חופשי אבל עדיין חובה לשמור אחד על השני מן הסתם
היה איזה שיעור אחד שהתאמנו על אגרוף תאילנדי - קפיצות בחבל, התאמנו על שק, לא ממש חברו לנו את הטכניקה רק אימונים על הגוף, אני חושב שאחרי שלומדים את הבסיס במתקדמים אפשר להרחיב אגרוף תאילנדי כי ג'יט קון דו זה בעצם קונג פו ווין צ'ונג משולב עם טכניקות אגרוף תאילנדי ועוד כמה פיליפיניות אני חושב שברוס לי הושפע מהן כשהוא בא מאמריקה
כל שיעור מורכב מחזרה על הבסיס (שעה), לאחר השעה הזאת המתקדמים ממשיכים עוד שעתיים...
בעקרון כמעט כולם במתקדמים חח אני פשוט מהחדשים...
חזרה לפורום
ישן 11-07-2007, 23:01
  dani456 dani456 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.07
השיטה נראת טובה אבל
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "לפי דעתי זה מאוד יעיל וזה כל..."

אין בה קצת יותר מדי טכניקות מה שגורם לכך שעל כל תרגיל מתאמנים קצת וזה חיסרון..
אם אני לא טועה (כמעט בטוח שלא) ברוס לי אמר שעדיף להתאמן על מכה אחת מליון פעם,מאשר על מליון מכות פעם אחת (אני לא בטוח בקשר למילה "מכות",יכול להיות שזה טכניקה אבל הרעיון הכללי מובן).
מה שגם משולב שם אומנות לחימה קשה עם רכה (אגרוף תאילנדי ווין צ'ון) ששונות לגמרי אחת מהשנייה כמו צבע שחור ללבן.לפי מה שאני יודע בוין צ'ון אין שימוש בכוח והכל הולך רפוי ויש שמירה על קו אמצע של הגוף ובאגרוף תאילנדי יש שימוש חזק בכוח (לא רק אבל יש הרבה) וכמובן שאין שמירה על קו האמצע כמו בקונג פו.
אבל אולי דווקא השילוב הזה שנראה לא הגיוני עושה פלאים ועשה את ברוס לי כזה טוב..
חזרה לפורום
ישן 12-07-2007, 21:40
צלמית המשתמש של רוכליצון
  רוכליצון רוכליצון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.07
שלח הודעה דרך ICQ אל רוכליצון
כל הכבוד לך...
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "לא צריך לחפש את זה אבל אם..."

אני פחדן גאה...
אני משרת בבסיס בצפון, עם מלא ערסים מטבריה וקריית שמונה ועוד...
הם לא פראיירים...
כמובן בהתחלה הם התנהגו כמו ערסים טיפוסים והציגו כוח...
אך במהרה הצלחתי לרסן אותם, על ידי כוח..הצעתי להם קרב של חישולים, לרוב ערסים מבינים רק כוח...מהקרבות הללו הם רחשו לי כבוד ואני נהפכתי לגב שלהם בבסיס (נשמע מאוד הזוי ומגוחך)...הייתי קורא לזה פסיכולוגיה הפוכה...למרות הפתטיות שזה נשמע זה עבד ועובד....

אך עד לקרב רציני ברחוב מול לא מעט ערסים עם מיטב נשקם...לא צריך... ואם יהיה, אז אעשה את הכל בשביל שאשאר אחרון עומד...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:58

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר