לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2007, 22:09
צלמית המשתמש של AncientSamurai
  AncientSamurai AncientSamurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי KENPO JITSO שמתחילה ב "דבר ראשון"

אבא שלי הא? הבנתי עם מי יש עסק , יש לי עצה בשבילך , דברים כאלו תנסה לשמור כשאתה מדבר עם מישהו פנים מול פנים , אבל לאינטרנט תשאיר שפה נורמלית שלפחות יחשבו שאתה בסדר.

חח אז מה שאני בן 16? אני לא מבין , עוד 3 חודשים 17 אבל זה לא משנה
מזה הדבר הזה להשתיק בן אדם בגלל שהוא בן 16? הייתי אומר את זה גם אם הייתי בן 12 , ולא הייתי שואל אותך כמובן
תתפלא אני בן 16 אבל הספקתי הרבה , אפילו ביקרתי מכנות אימונים עם שלום אדמוני(לא שלזה אני קורא להספיק אבל לפעמים אל תזלזל באנשים בגלל הגיל אולי אני בן 16 אבל מתוכם אני 16 שנה בתחום ואני מכיר הרבה מורים ומועדונים וזה נותן לי יידע וותק) , עכשיו בקשר לשלום אני מניח שאתה מכיר אותו כי הוא המורה שלך , ואם אתה מכיר אז אני חניך לשעבר של מתי אלישייב , אבל יש לו הרבה חניכים אז זה לא יאמר לך כלום
אגב אחלה דוג'ו יש לכם בחדרה , קצת צפוף אבל בסדר

ועכשיו לעניינו : אני מחר אמציא שיטת לחימה ואני אקרא לה אומנות , למה? כי אני אמן לחימה ואני משתמש והמצאתי אותה
לכל דבר אפשר להגדיר את השם אומנות , אפילו לחיילי עלית יש אומנות , והיא אומנות המלחמה או אומנות טקטיקה וירי
תחשוב מה שאת חושב זכותך , אני אמרתי שאתה חי בסרט זאת לא קללה , ומישהו נבון כמוך בטח יודע
אבל אתה עירבתה משפחה שזה דבר לא מסרותי ויעה

נערך לאחרונה ע"י AncientSamurai בתאריך 13-07-2007 בשעה 22:20.
חזרה לפורום
ישן 13-07-2007, 14:53
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
קרב מגע והגדרות
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי KENPO JITSO שמתחילה ב "אם מותר"

יש אירגונים של קרב מגע שנמנעים מלהכניס את קרב מגע תחת הקטגוריה "אומנויות לחימה".

אני לא יודע אם אפשר לקבל החלטה בנושא כי זה כל אחד ודעתו, יהיו מי שיגידו שבקרב מגע אין שום דבר אומנותי, ויהיו מי שיגידו שהלחימה היא אומנות בפני עצמה ולכן הקרב מגע כן נחשבת כאומנות לחימה.

את האמת אני רואה בהגנה עצמית אומנות, לדעתי אדם שנתקף ע"י יריב אחד ויותר ומצליח להתגונן מבצע משהו יפה, אם לקרוא לזה אומנות, אומנות תנועה ולחימה. אני רואה ביכולת של אדם להתגונן משהו יפה.

זה כמו באומנות - ציורים של אומנים מסויימים יכולים להראות לחלק מהאוכלוסיה כקשקוש מוחלט וחלק אחר יעריכו מאוד את היצירה ויתפעמו ממנה.

חזרה לפורום
ישן 15-07-2007, 20:12
צלמית המשתמש של ninpo
  ninpo ninpo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
ככה?!
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי רק אמת שמתחילה ב "רגע נוסף של יפנית"

אתה מכריח אותי לפתוח מילון! צקצקצק...

גייג'וטסו= אמנות בשפה היפנית (לא שלא ידעתי אבל בשביל הרקורד, מתוך מילון הקנג'י של SPAHN AND HADAMITZKY)

גיישה היא אשה העוסקת באמנויות לכן היא גיי-שה מלשון גיי (אין רבים ויחיד בשפה יפנית, לכן נינג'ה אחד בא ועשרה נינג'ה באו)

ג'וג'וטסו וג'ודו כמו שנאמר קודם הן מאותו קנג'י ולא קשורות למילה אמנות, שעל זה דיברו כאן בשירשור.

ג'וטסו= טכניקה ואכן לפי המילון גם ART אבל לא זכור לי שימוש לתאר אמנות במילה זו, אולי כדי לתאר טכניקה אמנותית או מוסד וכו'. למשל ההיסטוריה של האמנות, תולדות האמנות בשבילכם, ביג'וטסושי או אקדמיה לאמנות, ביג'וטסואין (מה נראה לכם שאני אכתוב את הקנג'י?! ממילא אתם לא קוראים אותם!) ולפי מה שאני רואה בהקשר לאמנות תמיד עם הקנג'י של בי או גיי.
וכו' וכו'....

לגבי הג'יטסו, במילון כתוב- ג'וג'וטסו והתרגום לאנגלית... נכון, ג'וג'יטסו, לכן מעתה אימרו ביפנית ג'וג'וטסו, באנגלית ג'וג'יטסו ובפורטוגזית, ג'יו-ג'יטסו.

ולסיום, איך אומרים ג'וג'וטסו בעברית? - קרב מגע!אנחנו הישראלים ידועים בטכניקות העדינות שלנו...

לגבי ההבדל בין אמנות לאומנות, תפתחו מילון!
חזרה לפורום
ישן 13-07-2007, 17:02
  p yosi p yosi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.03.06
חיובי
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי boozi :] שמתחילה ב "אתה מאמן\מתאמן קרב מגע?. ..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי boozi :]
אתה מאמן\מתאמן קרב מגע?.

לגבי מה שאמרו, קרב מגע באמת שמורכבת מהמון דברים, חלק המוצאו וחלק נלקחו מאומנויות אחרות, קרב מגע לא המציא את הגלגל, שום בעיטה או אגרוף חדש, לקחו את היעילים מהאומנויות לחימה(בעיקר בבסיס, כלומר אגרופים בעיטות וקרב פנים אל פנים), בדברים אחרים, חניקות וכאלה אני חושב שהרבה הומצא(תקנו אותי אם אני טועה) או לפחות אם יש תרגיל חלק גדול ממנו.
זה עבודה מלוכלכת ואגרסיבית הרבה פעמים כי זה חובה לרחוב, אך תמיד תוך כדי שמירה על טכניקה נכונה אחרת זה לא שווה כלום.

אני חושב שקרב מגע המציאו כמה גלגלים ולא רק אחד
היתאמנתי המון לפני הצבא בהמון אומניות לחימה וכ"א נותנת אופציה כזאת או אחרת למצב מסויים
תחלס זרקתי 70% לפח כי זה לא עובד!!!! זה יפה בתאוריה בהופעות וכ'ו וכ'ו בזמן אמת זה לא עובד
( שירתתי ביחידה שהפעלנו המון את הידיים) אבל בקרב מגע אין בולשיט השיטה נולדה למעשה למצבי אמת ולכוחות הביטחון נכון שלא המציאו בעיטה או אגרוף חדש אבל בהחלט כן בהגנות מאקדח ,רובה סכין, מקל חניקות, חביקות ועוד ים של טכניקות
ואת הניסיון הנ"ל קיבלתי בזמן אמת למדתי בדרך הקשה מה עובד ומה לא
ואין אבל אין על קרב מגע בדוק ומנוסה ב100%
ובאחריות!!!!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:21

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר