לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2007, 23:30
צלמית המשתמש של AncientSamurai
  AncientSamurai AncientSamurai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.05.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "קרב פנגיינון-קגן מול רון"

אני לא ממש דוגל בטכניקות קרב כאלו , לא משהו נגדך חס וחלילה (בכללי) אבל הפעם אני יכול להגיד בשמחה אפילו שהופתעתי לטובה
מרוב הסיפורים וההשמצות באמת מאוד רציתי לראות את הרמה שלך או של התלמידים שלך
וזכיתי לראות רמה יפה לדעתי , ואני אומר שוב , אני דוכל בצורה אחרת לגמרי אבל מי אני שישלול דברים אחרים
ושוב עבודה יפה מאוד וחבל שאנחנו לא זוכים לראות קרבות שלך
ובקשר לקרב שפורסם שהפסדתה בו יש לי רק דבר אחד להגיב , אני 10 שנה באומניות לחימה (גיום אני בן 16) והפסדתי פעמים רבות , אין לי למה להכחיש אבל אף אחד לא מעיז לי להגיז שאני לווזר , כל אחד מפסיד וכשאני מפסיד אני רק משתפר , אני כבר מזמן הבנתי שאני לא אהיה הלוחם אולטימטיבי אבל אני עדיין שואף רחוק וכך כולם צריכים להיות לדעתי (לשים את עצמם בפרופורציות) וכמו שנאמר באחד מהאשכולות הקודמים , להוריד את הבטחון שווא הזה שלא עוזר בכלום

מקווה לראות אותך כאן יותר בהודעות נורמאליות ולא הודעות מלחמה אחד בשני , כי הרי ידוע לנו שאף פעם אין מי שצודק ומי שלא צודק , יש את האחד שמחליט להיות חכם ומפסיק את המריבה , וכאלו אנשים אני מעריץ

לילה טוב.

חזרה לפורום
ישן 13-07-2007, 00:14

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "לא תמיד בטחון הוא בטחון שווא..."

אמרתי שבטחון הוא תמיד בטחון שווא?
התכווננתי לכך שרוב האנשים פה (אני אאומר הרוב) הם לא מעל 4 שנים באומניות לחימה , במצב שלהם תמיד יש להם בטחוןן שווא , לא הזכרתי את זה שלי יש בטחון שווא או שכל בטחון הוא שווא , אז קרא לעומק בבקשה =]

א. אני מפסיד לפעמים כמו כל אחד ,ואם לתקן את עצמי אז אני הפסדתי המון בגלל זוויות ראייה לא נכונה שהתסכלתי על אומניות לחימה בגיל קטן , עכשיו זה לגמרי אחרת , לגמרי...
ב. להגיד שאם אני מפסיד זאת בעיה של זה די דפוק סלח לי , תמיד יהיה מישהו חזק ממך , אני פשוט עושה הרבה הרבה קרבות , חוץ מבמכון , ויוצא לי לראות אנשים חזקים ממני , וגם אם הם לא מורידים אותי בנוקהאוט או שהם בכלל לא ניצחו , אני יודע בתוכי שהוא חזק יותר והרמה שלו מעליי , פשוט איך להגיד , התעמתתי איתו עד הסוף ולא נכנעתי שזה גם חלק חשוב

חזרה לפורום
ישן 13-07-2007, 11:36

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "לא פשוט עצבן אותי שאמרת שאף..."

אתה כנראה באמת לא יודע מה זה אומר להיות לוחם גדול

זה ממה לא משטר האימונים שאתה מכיר , גם אני עד לפני כמה זמן אמרתי אני יכול להגיע רחוק זאת לא בעיה , ואני באמת יכול , אין לי בעיה לצאת לזירה ששוב כמו שכבר הייתי בה והשגתי תוצאות לא רעות
יש לי פשוט עוד דברים שמעניינים אותי ואני רוצה לעסוק בהם , אני לא מתכוון להילחם קרבות זירה בגיל 30
אבל אני עדיין אתאמן במכון מסודר וההכל , פשוט לא בא לי להיות איזה לוחם גדול וזה , בא לי שאם ואי פעם אני אצטרך להשתמש במה שאני יודע ולהוציא ממני 110% אז אני אוציא ללא חשש , אני לא באומניות לחימה בגלל הספורט שבזה , אני באומניות לחימה בגלל האהבה שלי אל זה מגיל קטן , וכדי לפתח את הנפש , שזה גם אומר להישאר תמיד בכושר ולהיות מוכן להל בכל מקום ובכל שעה

חזרה לפורום
ישן 13-07-2007, 15:27
  energy88 energy88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "אתה צודק"

ל - AncientSamurai בהישרדות אנחנו כולה עם מגיני ביצים שיניים כפפות ומגיני שוקיים חוצמזה שאנחנו הולכים לעשות אימונים עם חברים מהישרדות אנחנו בלי מגינים בכלל ובלי כפפות... ואנחנו הולכים פיצוציםם !!! חוץ מלתת לפנים ואם הולכים לפנים אז אנחנו שמים כפפות ומגיני שיניים ...אני לא מדבר בזיזול אני אומר את האמת אני למשל כולה שנה מתאמן והקרבות שלי יותר רציניים משלהם ואני לא אומר שאין להם יכולת לפי דעתי יש להם יכולת ויש להם פוטניציאל הם פשוט צריכים להתאמן בהרבהה יותר חזק ולעשות קרבות חזקים יותר ... ובקרבות הם צריכים לתת פיצוצים בלי רחמים !
דרך אגב ראיתי עוד סירטון שלהם וראיתי את החיזוקים שהם עושים לבטן עם מקל והחיזוקים האלה ממש מעפנים אנחנו נתלים על מתח ופשוט מפוציים לנו את הבטן באגרופים עד שאנחנו נופילים ... והמקל הזה שהם נותנים בבטן אנחנו נותים בראש ובגב !
חזרה לפורום
ישן 13-07-2007, 16:33

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "ל - AncientSamurai בהישרדות..."

אנרג'י זאת לא הפעם הראשונה שאתה טועה בשרשור , אני לא כועס או משהו פשוט נתנו לך לינק ללימוד השרשור כבר כמה פעמים

אנחנו בלי מגינים בכלל ובלי כפפות. אם זה ככה אז כנראה שאם אני יביא לך נבוט בראש לא יכאב לך
ואם אתה עומדים בקרב ומקבלים פיצוצים וממשיכים לעמוד לי יותר נראה שזה לא פיצוצים כמו שאתה מתאר

אני יודע מה אני מדבר , אני מתאמן כל החיים שלי מגע מלא , וגם השתתפתי בהרבה קרבות רחוב
זה די קשה לאחד ששנתיים לומד לעבוד בקרב בלי מגנים , לי בתחלה היו סימנים כחולים מוטרפים על הרגליים)
אבל עובדים על זה. עכשיו בקשר לסרטון שדיברתה עליו הם נילחמו טבעי לגמרי אפילו עם אגרופים לפנים אם אני זוכר טוב
הם עדיין מתחילים וזה משמעותי בשיטה שלהם כי הניסיון האמיתי שם בא עם הוותק
אגב , בדניס הישרדות מתאמנים עם מיזרונים מה שממש מוריד את מוכנות לקרב רחוב , מזרון עושה אותך עיוור ואתה לא מודע למה שיקרה לך ברחוב על קרקע רגילה.

והסרטון של דניס הישרדות באמת יפה!
רק חבל שמי שלא מבין הולך ללמוד את זה בגלל מה שהוא רואה בסרטון , בשביל לבצע את כל הקפיצות האלה והתרגילים היפים האלה צריך להתאמן הרבה חוץ מבדניס הישרדות , כי אני יודע שמי שבניס הישרדות לומד עקרונות בסיסיים (כמובן שזה לא רע ואני לא מזלזל בדניס ובתלמידיו ההפך הוא הנכון)
בארץ ישנם אולי 4 אנשים שבאמת מסוגלים לעשות את כל זה בקרב , פשוט מראים את זה לאנשים
ובגלל שזה "יפה" אז אנשים בוחרים בזה
רק שתדע שרוב התרגילים היעלים והחזקים והמכות היעילות והחזקות לא נראותמשהו מיוחד בכלל , הם רגילות אך אפקטיביות , צריך לדעת איך לעשות אותן תוך שניות ולקבל מהם תוצאה יפה

נערך לאחרונה ע"י AncientSamurai בתאריך 13-07-2007 בשעה 16:40.
חזרה לפורום
ישן 13-07-2007, 23:17
  energy88 energy88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Kafkafi- שמתחילה ב ".."

ל AncientSamurai אני מסכים איתך אחי בהרבה דברים שאמרת פה... אבל כמו שראית אותם נלחמים בסירטון ככה מלמדים גם אותנו כולל הסלטות והכל .. ואני לא לומד ברחובות ואני לא לומד אצל דניס עצמו אני לומד במקום הכי ממושמע בארץ ! והיייתי בהרבה מקומות ... אבל כמו שאמרת המכות הרגילות יותר אפקטיביות ואחי גם בקשר למזרונים גם בזה אתה צודק אבל אני מתאמן עם חברים גם מחוץ לדניס הישרדות על קרקע רגילה.. ממ ומי שאמר בקשר לזה שאנחנו הולכים פיצוצים ואנחנו לא מחזיקים הרבה זמן בלי מגינים אנחנו מחזיקים בקרב של ממש אבל ממש פיצוצים אני אומר לכם שברתי צלע שברתי אצבע קיבלתי פנסים לעין ועדיין אנחנו עומדים בקרבבין 3 ל 10 דקות ממש עומדים בו וממש פיצוצים ! ובקשר למקלות שאנחנו מכניסים בראש ובגב אנחנו את זה עושים בצורה מקצועים לא חזק ממש כדי לא לדפוק משהו בגוף !
חזרה לפורום
ישן 15-07-2007, 12:30
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "ל AncientSamurai אני מסכים..."

א. לעניין "הקרב" המדובר של מדריכי דניס, לא מדובר בקרב אלא בהדגמה מבויימת היטב שעבדו עליה רבות, הדגמה מצויינת אבל זה לא רלוונטי ולא בר השוואה לקרב חופשי (תרגילים מסוימים שם פשוט לא יעבדו בלי שיתוף פעולה של "היריב").

ב. מה בדיוק הופך מקל בראש של התלמיד למקצועי ?

ג. אם שברת צלע / אצבעות / פנסים, זה לא אומר שהיה אימון מצויין אלא שמשהו לא התבצע כמו שצריך, גם לי היו אימונים רבים שדברים שונים נשברו / נחתכו / נקרעו / נתפנסו / נפתחו / התנפחו - זה לא הופך את זה למצויין אלא לעבודה לא נכונה מבחינת ההגנה שלך או באם קרה משהו רציני כמו צלע שבורה (וכן צלע שבורה להבדיל מסדוקה זה דבר רציני) אז היריב לא עבד נכון (או שהמדריך לא שמר מספיק).

ד. לסיכום : מה שנשבר לא הופך חזק יותר או מתחשל אלא בהכרח הופך חלש יותר (לא מדובר על חישול נכון שגורם לדחיסות עצמות).

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 15-07-2007 בשעה 12:45.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:21

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר