לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2007, 20:14
  krispel krispel אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי omerk0 שמתחילה ב "דחיית הגיוס של הסטילים"

היי עומר זה אמיר
מצטרף לתהייה של עומר לגבי השיחה ההזויה של דחיית הגיוס שלנו שהיה אמור להיות ב 15.7, השיחה הזאת תפסה את שנינו בטיול משותף לפני צבא באילת, קשה לי עדיין להחליט אם זה טוב או רע, היה חשוב לנו היה להתגייס ביחד וזה בעצם מה שקיבלנו אבל עדיין הרבה מאוד סימני שאלה, מה פתאום התזמון הזה 3-4 ימים לפני הגיוס? בגלל שההודעה הייתה מאוד מוזרה ומפתיעה אני עדיין לא בטוח מה קורה, מה אם מדובר בטעות ואני בעצם אמור להיות שם ביום ראשון? וידיתי את התאריך עם זה שהתקשר לעומר אבל הוא התקשר מלשכת הגיוס והייתי רוצה לבדוק את זה עם חיל הים והבעיה כרגע היא שהמענה הטלפוני של חיל הים לא פעיל נחשו עד איזה יום? ראשון כמובן! היום שבו אני עדיין לא בטוח מה אני צריך לעשות... מאוד יעזור אם מתגייסים נוספים לחיל הים שקיבלו את הדחיה המוזרה יגיבו כאן כי אני לא בטוח מה לעשות....
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2007, 14:52

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Bardichevcki שמתחילה ב "נראה לי מוזר ביותר...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Bardichevcki
נראה לי מאוד מוזר ששלושה ימים לפני הגיוס נדחה הגיוס לספט' , מי שנדחה הוא רק מי שהיה במיוני

קצונה ייעודית בביתן חיל הים ועבר את המיון הראשוני . בכול מקרה יש ליצור קשר עם ביתן חיל הים

בטל' 037377777 משעה 8

ובטלפון 037374380 משעה 7 על מנת לוודא ת. גיוס מדוייק !

גיוס מוצלח !

לא הייתי במיוני קצונה ייעודית, אבל הייתי בגיבוש סנפיר לפני חודש בערך ולא קיבלתי עדיין תשובה, יכול להיות שהעדר התשובה היא תשובה בפני עצמה אבל אולי במידה ואין תשובות לגבי הגיבוש עדיין דוחים למועמדים לסנפיר את הגיוס.
המענה הטלפוני של חיל הים במספר הראשון שנתת פתוח בימים א'-ה' עד 7 בערב. בטלפון השני שאותו אני לא מצליח לזהות אין תשובה והסתכלתי בעולים על מדים וראיתי שם מספר של מרכז מידע למתגייסים גם שם לא עונים. אני צריך דחוף מספר של גוף כלשהוא בצבא שיכול לתת לי מידע לגבי תאריך הגיוס שלי היום (שישי) אם למישהו יש מספר כזה אני חייב אותו!!!
אגב קיוסק המידע שלי ב"עולים על מדים" עדיין לא עודכן עם תאריך הגיוס החדש.
ישן 13-07-2007, 15:07
  Bardichevcki Bardichevcki אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.07
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי krispel שמתחילה ב "[QUOTE=Bardichevcki]נראה לי..."

קודם כול כלל האנשים שהיו בגיבוש סנפיר קיבלו את תוצאת גיבוש סנפיר בין אם היא הייתה חיובית או שלילית - בטלפון . דבר שני הטלפון הנוסף שניתן לך הוא הטלפון הישיר של החייל שאחראי על גיוס הסטילים והדבורים ובכול שאלה אתה יכול לפנות אליו . בגלל הדחיפות של הנושא אתה יכול לפנות אליו יום ראשון החל מהשעה 7 בבוקר . כרגע (יום שישי )אין שום גוף בצה"ל שיוכל לתת לך תשובה חד משמעית ולכן תאלץ לחכות עד יום ראשון . שוב כול העניין של דחיית גיוס תמוה מאוד בעיני משום שהוא אינו הגיוני וככול הנראה זו טעות ואתה אכן מתגייס יום ראשון - כפי שמופיע בקיוסק המידע של "עולים על מדים" .

בברכת גיוס נעים !

נציג ביתן חיל הים .

נערך לאחרונה ע"י Bardichevcki בתאריך 13-07-2007 בשעה 15:09. סיבה: גיוס חיל הים - 15.07.07
ישן 13-07-2007, 16:37

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי IsraelAtHeart שמתחילה ב "[font=Verdana]אם שניכם חברים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי IsraelAtHeart
אם שניכם חברים שמתגייסים לאותו מקום לא לקחתם בחשבון אולי את האפשרות שעובדים על שניכם בעיניים?
לי זה לא נשמע הגיוני, יומיים לפני גיוס להודיע הודעה כזו. אולי באמת עבדו עליכם איזה חבר של שניכם , זו באמת יכולה להיות אחת הבדיחות החזקות .. תבדקו ת'עניין ... ואם לא עבדו עליכם אני אומר שתגיעו בכל מקרה יום ראשון לבקו"ם לבדוק את העניין שם.

ברור שלקחתי בחשבון את העובדה שזו מתיחה, אבל בטיול לאילת היינו בערך גם עם כל החברים הקרובים והם לא יעשו עושים לנו דבר כזה וגם היינו איתם כל הזמן גם כשקיבלנו את השיחות וגם חברים פחות קרובים שלא היו איתנו באילת קשה לי להאמין שהיו עושים דבר כזה כי אני לא מכיר אותם ככה מניאקים ומעבר לחברים, אני לא חושב שאחרים יודעים את תאריך הגיוס המדויק גם שלי וגם של עומר לכן אני מאמין שאם כל העניין בדוי אז כנראה מדובר בטעות.
מה שבטוח שלמרות שאותך זה משעשע אותי זה ממש לא (לא שאני כועס עליך כי כששומעים את זה מרחוק זה באמת נשמע מתיחה חזקה) כי זו מתיחה יותר מדי אכזרית והייתי שמח לפגוש את המותח פנים אל פנים אבל במידה ומדובר בטעות של הצבא, הטרטור הזה הוא פשוט לא נורמאלי, נסענו לאילת ולא לחו"ל בגלל העיצומים במשרד הפנים שלא יכלנו לחדש את הדרכונים בטווח הקצר שהיה לנו הזדמנות לעשות טיול לפני הגיוס (שהיה אמור להיות ה 15.7), לחצתי את ההורים שלי בטלפון מאילת שיקנו לי הכל מהר וחבר שלי קבע כבר ארוחות משפחתיות עיסוי כל מיני דברים כאלה, פתאום דוחים לנו את הגיוס בחודשיים, אם היינו יודעים את זה אז היינו נוסעים לחו"ל עוד חודש וחצי כמו שרצינו ולא היינו צריכים להסתפק באילת ולא הייתי צריך להיות כל כך לחוץ על לקנות הכל בטווח קצר כל כך ועכשיו פתאום בפורום של אנשים שאני מאמין מבינים דבר או שניים אומרים שכנראה מדובר בטעות עכשיו חוץ מהבום הזה מבחינה מנטאלית, הייתי בטוח שיש לי חודשיים, אז ישנתי מאוחר והתעוררתי מאוחר ועכשיו להיות מוכן ועירני ביום ראשון ב 7 בוקר יהיה די קשה. מאוד מקווה שאני באמת מתגייס עוד חודשיים, אבל אם זו מתיחה זה ממש אכזרי ואם זו טעות אז זה משהו בין עוגמת נפש לגועל נפש.
ישן 13-07-2007, 18:41

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Bardichevcki שמתחילה ב "[font=Verdana] ביתן חיל הים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Bardichevcki
ביתן חיל הים ניסה לתפוס אותך אולם ככול הנראה מספר הפלאפון שלך אצלינו הינו שגוי , אבל השאירו

הודעה אצלך במשיבון בבית על כך שעברת את המיון הראשוני לקצונה הייעודית ממש השבוע ולכן

גיוסך אוטומטית נדחה לספט' לצורך המשך המיונים . בכול מקרה יום ראשון בבוקר צור עימנו קשר

לקבלת הסברים נוספים .

לגבי קריספל אמיר - צור עימנו קשר יום ראשון בבוקר על מנת לקבל ת. גיוס מדוייק !

סופ"ש נעים )

נציג ביתן חיל הים

אהבתי את הדיוק בשמות , טוב אז מתיחה זה לא, אני מקווה שגם אני בספטמבר כמו שאמרו לי בטלפון בכל מקרה תודה על הברכה אבל סוף השבוע שלי לא יהיה נעים כל כך בגלל המתח הזה מה גם שכמו שאמרתי להתגייס ביום ראשון עכשיו זו די בעיה בשבילי. אגב יש מצב קוראים לך איתן?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:08

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר