לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-07-2007, 17:19
  mikiller mikiller אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.07
שאלה לגבי מסד נתונים .

מכוון שאני לומד לבד PHP SQL והכל ..
חסרים לי כמה פרטי מידע ..
בניתי מסד נתונים במחשב שלי רציתי לעלות את זה לשרת הכיצד עושים זאת אני יודע לשמור את זה בקובץ שנראה כמוזכר למטה הכיצד אני מעלה אותו על שרת חינמי או בתשלום או אפילו שוב על המחשב שלי במידע ונמחק בטעות נגיד וזה גיבוי ...
תודה רבה רבה לעוזרים ..

קוד PHP:
 -- phpMyAdmin SQL Dump
-- version 2.6.0-pl3
-- http://www.phpmyadmin.net
-- 
-- 
מארחlocalhost
-- זמן יצירהמאי 242007 at 10:40 AM
-- גרסת שרת4.1.8
-- גרסת PHP5.0.3
-- 
-- 
מסד נתונים: `mybook`
-- 
-- --------------------------------------------------------
-- 
-- 
מבנה טבלה לטבלה `books`
-- 
CREATE TABLE `books` (
  `
idint(255NOT NULL auto_increment,
  `
nametext character set hebrew NOT NULL,
  `
bodylongtext character set hebrew NOT NULL,
  `
kttext character set hebrew NOT NULL,

PRIMARY KEY  (`id`),

FULLTEXT (name,body)
ENGINE=MyISAM DEFAULT CHARSET=latin1;
-- 
-- 
הזרם מידע לטבלה `books`
-- 
INSERT INTO `booksVALUES (4'מיכאל מזוז''ילד מצוין ..\r\nאחלה בחור נשמה ..\r\n''מתח ');
INSERT INTO `booksVALUES (5'אם יש גן עדן''חמש שנים אחרי הנסיגה מלבנון חוזר לירז ליברטי אל השנה שטילטלה את חייו ? השנה האחרונה של צה"ל על הבופור. הוא חוזר אל ריבר החובש שהבטיח למות למענו; אל אושרי הסמל, הנשמה התאומה, שנשבע לירות בו אם יאבד יד; אל זיתלאווי שהמציא שפה, ובייליס שהוריד כיפה; אל שפיצר, שדיקלם "הנרי החמישי" בשלג ? ואל אלה שלא חזרו. \r\n\r\n"אם יש גן עדן" מהדהד בקול בוטה ואמיץ של דור שלם ? דור שנלחם בשם "הרעות" וחלם על חופים רחוקים, איבד חברים וכמעט איבד שפיות, פחד להסתער והסתער על הפחד, כי הפחד מדבק, הפחד ממכר. \r\n''מתח');
INSERT INTO `booksVALUES (6'אחים בקרב''פלוגה ה'' בדיוויזיה המוטסת 506 של צבא ארצות הברית הייתה מפלוגות הרובאים הטובות בעולם. סטיבן אמברוז מגולל את קורותיה במלחמת העולם השנייה מאז הטירונות המפרכת בבסיס שבג''ורג''יה בשנת 1942 ועד לניצחון על הצבא הנאצי. המשימות שקיבלה פלוגה מיוחדת זו, בזו אחר זו, בלא הרף, היו קשוחות ביותר: מצניחה אל מאחורי קווי האויב בצרפת בשחר של יום הפלישה לנורמנדי דרך קרבות בהולנד ועד לכיבוש "קן הנשרים" של היטלר בברכטסגדן. \r\n\r\nאחים בקרב הוא סיפורם של הגברים ביחידה יוצאת דופן זו, שלחמו, רעבו, קפאו מקור ומתו, בפלוגה שסבלה אבדות כבדות וראתה בעיטור "הלב הסגול" - העיטור הגבוה ביותר בצבא ארצות-הברית - תג תפקיד בלבד. עשרות שעות של ראיונות עם ניצולי הפלוגה וכן עיון ביומני החיילים ובמכתבים ששלחו סייעו בידי אמברוז לטוות את סיפור הפלוגה, ולהעלותו על הכתב, לרוב במילים של הלוחמים עצמם. זהו סיפור היסטורי אנושי שאי אפשר להניחו מהיד. \r\n''מתח');
INSERT INTO `booksVALUES (7'עד מתי ?\r\nכמה עוד ?\r\nלמה פה''תורים: 197        אדמה: 11,875        כסף: 4,091,801,621          \r\n  סוג ממשל: דמוקרטיה   \r\n אזרחים:  4,393,380 סך הכל חיילים:  227,139  \r\n מורדים:  88,261 יכול לגייס:  243,731  \r\n \r\n דירוג:  193  \r\n עוצמה כללית:  166,543,106,121 עוצמה צבאית:  161,839,130,000  \r\n \r\n סך הכל אדמה:  11,875 עוצמת התעשיה:  0 \r\n''');
INSERT INTO `booksVALUES (8'the man''man of world ''');
INSERT INTO `booksVALUES (9'good''u not good kaka''');
INSERT INTO `booksVALUES (10'mikiller''rrr''רומן');
INSERT INTO `booksVALUES (11'miki''''רומן'); 
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:48

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר