לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-02-2005, 16:22
צלמית המשתמש של StreetBazar
  StreetBazar StreetBazar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל StreetBazar
מארז חדש של HEC מומלץ

שמתי לב למארז חדש של HEC שיצא לאחרונה.
אז דבר ראשון קישור מפנדה
http://www.pandas.co.il/product_inf...roducts_id=8866
מה טוב בו יותר ממארזים אחרים ואיפה החידושים.
המארז נראה מבחוץ מארז Mid Tower רגיל לכל דבר, אבל זה מארז Compause שכולל בנדל מצוין כמעט לכל משתמש ממוצע ומעלה.
המארז עשוי מפח עובי 0.8mm, מגיע עם 2 מאווררים של 120mm (שקטים במיוחד ויוצרים זרימת אוויר מעולה). שימו לב שמארזים כמו LanBoy וSViking גם באים עם 2 מאווררים של 120mm עולים יותר ובאים בלי ספק כוח.
ואם מדברים על הספק כוח אז רציתי להגיד משהו טוב על הספק הכוח הזה.
שימו לב שבשל של המארז מופיע בסוף 400TRT. זה השם של הספק הכוח.
400TRT זה ספק כוח מבית HEC, אבל הוא מסדרה חדשה, כלומר הוא גרסה 2.0 ויש לו 24Pin, מה שהופך אותו לספק כוח מהדרג הראשון, בעל כל התכונות שתרצו מספק כוח חזק. הוא מספק 400W שזה יספיק לכל אחד כיום, ולפי המדדים הוא יכול להשתוות לספקי 425W של חברות יותר מתקדמות מכיוון שיש לו 24Pin והוא גרסה 2.0 (כלומר מספק יותר חשמל).
מה שהכי ריתק אותי זה המחיר. מחיר כולל הוא 500 ש"ח.
מחיר מצוין למארז שלא נופל מכל מארז אחר. מי שמוכן להתפשר על יופי יזכה במארז מצוין במחיר מצוין.
לסיכום.
מארז Mid Tower 2 מאווררים של 120mm ספק כוח 400W TruePower 24Pin Version 2.0 מחיר 500 ש"ח.

מומלץ מאוד *****.
אני מקווה לראות סקירות שלו באינטרנט כי הוא נראה מוצר מבטיח. כנראה Compucase ו HEC עשו זאת שוב.
מפחיד!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-02-2005, 20:38
  Torn2 Torn2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.11.04
עיצוב זה באמת דבר חשוב
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Hodi שמתחילה ב "ממש לא עיצוב זה דבר חשוב......"

אבל אני יכול להעיד על כך שבמציאות המארז הזה נראה הרבה יותר טוב מבתמונות,
יש לו מראה אלגנטי וזורם כזה,
ויש לו גם גירסה בצבע שחור שנראית הרבה יותר מרשימה.

בתור אחד שיש לו מארז כזה, אני יכול רק לשבח אותו... יש לי קירור של זלמן, ו2 מאוררים של 120
מ"מ, וספק שקט של טרמלטייק, והמחשב פשוט שקט רק דיסקים שומעים.
כשהיה לי את המארז הגנרי הקודם שלי היה לי בחדר רעש של מסוק,
וכמובן גולת הכותרת, הטמפרטורות צנחו בכל מקום אפשרי, מתי לדוגמא ראיתים פרסקוט (סוקט 478(
במנוחה על 35 מעלות ובמאמץ גג 47?
במארז הקודם גם עם הזלמן בשקט הייתי סוגר 55-60 מעלות במאמץ ודלתות המארז היו פתוחות.

אז בקיצור מארז מעולה ומאוד איכותי, לכו לראות אותו בחנות או אצל חבר ותופתעו לטובה מהמראה שלו,
כי באמת שהוא נראה סבבה לגמרי,
ואל תשכחו שיש לו פונקציות שיש במארזים של 800 שקל, וההבדל היחידי בינהם הוא המראה.
יש למארז הזה 2 מאוררים של 120 מ"מ,
כלוב יעודי לכוננים שנשלף בקלילות, לכלוב יש גומיות להפחתת רעידות מהדיסקים הקשיחים,
מסילות לכוננים אופטיים,
AIR GUIDE תעלת אוויר מיוחדת למעבד (יעודי למעבדי פרסקוט(
פילטר לסינון אבק בקידמת המארז שנשלף בקלות (אידאלי לאלו שהמחשב פועל 24/7)
ברגים לפתיחה מהירה של דלת המארז.

אגב בKSP ניתן לקנות את אותו המארז, בצבע שחור או לבן... עם 2 מאוררים של 120 מ"מ (בניגוד
לרוב החנויות שהוא מגיע רק עם מאורר אחד), וספק של 300 וואט ב380 שקל.
אז מי שצריך ספק חזק יותר שיקנה מהדובים. לרוב המשתמשים הספק 300 וואט הזה יספיק מעל ומעבר.
ישן 14-02-2005, 16:10

אני יסביר לך משהו
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Mr Fool שמתחילה ב "הלוח אם היה באותו המחיר של..."

אני לא מתכוון להוסיף עוד 6600GT. אני לא דפוק.
בעוד שנתיים יוצא המנוע אנריל אנג'ין 3 שכדי לרוץ בהגדרות הכי גבוהות הוא יצטרך 1GB של זכרון לכרטיס מסך. בעוד שנתיים יהיה רק 512MB לכרטיסי מסך, ולכן יצטרכו 2 כרטיסי מסך כדי להפעיל את Unreal Engine 3 על ההגדרות הכי גבוהות (כמובן שאתה לא חייב את זה ואפשר להסתפק ב512MB בשביל הגדרות גבוהות.) ולכן אני משקיע היום בלוח אם, כדי שבעוד שנתיים אני לא יצטרך לקנות אחד חדש. כמובן שגם ATi תוציא פטנט לעבודה כפולה של כרטיסי מסך אבל זה עדיין רחוקק מהשוק.
מפחיד!

ישן 14-02-2005, 19:38
  Mr Fool Mr Fool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.04
אז על מה אנחנו "מתווכחים"?
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "אני יסביר לך משהו"

כרגע בעצמך הוכחת שלא כדאי לקנות SLI היום אם מתכוונים לשדרג את כרטיס הגרפיקה עוד כמה שנים ל SLI של שני כרטיסים עם זיכרון של 512MB. למה להוציא סתם 1000 דולר היום?
כיום לא כדאי להוציא כסף על שני כרטיסי SLI כמו שעדיף בעתיד כשהPCIE ינצל את הפוטנציאל שלו עד הסוף
אז השאלה הייתה האם לקנות כרטיס אחד של 6800 או את ה X850 XT PE, והעדפתי את האחרון.

המחשב נבנה כדי שלא אצטרך להחליף לוח אם כל שנה שנתיים. עכשיו אני רוצה שבאמת תסביר לי משהו (כי לא הייתי זקוק להסבר הזה על UNREAL 3 וכו'): למה לא לקנות לוח של Asus מבוסס nForce 4 אם מצאת אותו במחיר של לוח אם מבוסס nForce 4 Ultra? אפילו שהוא SLI, אין הבדל במחיר. החיסרון היחיד לדעתי הוא שאם אתה רוצה להשתמש בכרטיס גרפי אחד אז אתה חייב לדחוף אותו ל SLOT הכחול שנמצא די קרוב למעבד.

אה כן, המחיר שלו היה 741 שקל סה"כ. חנות אמינה דרך eBay + לנצח במכירה פומבית = אשריך!

ד"א, למה אמרת "אני לא מתכוון להוסיף עוד 6600GT. אני לא דפוק"? השתמשתי ב6600 רק כדוגמא ולא התכוונתי ספציפית אליך
ישן 14-02-2005, 23:18

אני לא מבין על מה אתה מדבר
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Mr Fool שמתחילה ב "אז על מה אנחנו "מתווכחים"?"

אני מסביר לך שעוד שנה אני לא מחליף לוח אם. יש לי SLI שיחזיק לי כמה שנים טובות.
מה אתה מנסה להגיד לי בזה שעדיף Ultra.
SLI של ASUS עולה 1100 ש"ח. וUltra עולה 1000 ש"ח (MSI) ו1200 ש"ח (DFI, Gigabyte).
אני לא משתמש בוא בשנה הקרובה (כלומר יש לי 6600GT, שעולה 200$ ואני לא משקיע יותר בכרטיס מסך). בעוד שנתיים במקום לקנות מערכת מחשב שלמה אני משקיע את כל הכסף בכרטיסי מסך של 512MB כל אחד, ומקבל מערכת בת *ונה. אם אני קונה Ultra אני ישאר עם כרטיס מסך אחד. 6800 וX850XT PE לא מעניינים אותי. אני קונה היום משהו פחות טוב מהם 6600GT, ובעוד שנתיים אני קונה משהו יותר חזק מהם (הרבה יותר חזק).

ציטוט:

המחשב נבנה כדי שלא אצטרך להחליף לוח אם כל שנה שנתיים. עכשיו אני רוצה שבאמת תסביר לי משהו (כי לא הייתי זקוק להסבר הזה על UNREAL 3 וכו'): למה לא לקנות לוח של Asus מבוסס nForce 4 אם מצאת אותו במחיר של לוח אם מבוסס nForce 4 Ultra? אפילו שהוא SLI, אין הבדל במחיר. החיסרון היחיד לדעתי הוא שאם אתה רוצה להשתמש בכרטיס גרפי אחד אז אתה חייב לדחוף אותו ל SLOT הכחול שנמצא די קרוב למעבד.

למה לא לקנות ASUS? אני קונה ASUS SLI.
על מה אתה מדבר בסלוטים הכחולים. יש 2 חריצים לכרטיסי מסך ואני ממקם אחד איפה שבה לי. שיהיה לי 2 אז אני יכניס 2. ללוח יהיה מספיק מקום אחרת הם לא היו מייצרים אותו.
יש SLI במחיר של Ultra ואני לוקח SLI מה הבעיה בדיוק? זה יתן לי יתרון בעתיד.

ציטוט:

אה כן, המחיר שלו היה 741 שקל סה"כ. חנות אמינה דרך eBay + לנצח במכירה פומבית = אשריך!

לא מזמין רכיבים מחו"ל. ללוח אם חשוב לי האחריות שנותנים לי בארץ. הדבר היחידי זה שאבא שלי יהיה בארה"ב אני יקנה זכרונות שהוא ייבא לי אותם, יעלה לי חצי מחיר במארץ וגם אין משלוח, ולא צריך לחכות, זה יגיע בטוח. אני לא מחפש מציאות באינטרנט, אני אפילו לא קונה במכירה פומבית ישראלית, אתה רוצה עוד מחו"ל.
מפחיד!

ישן 15-02-2005, 10:45
  Mr Fool Mr Fool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.04
תרגע, I'm on your side
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "אני לא מבין על מה אתה מדבר"

אני ממש לא מבין למה אתה מתרגז, כשאני כתבתי כבר פעמיים בדיוק את מה שאתה אומר; אני מרגיש כאילו אני הולך במעגלים... אני אנסה להסביר עוד פעם:
כשאני אומר SLI, אני מתכוון לקונפיגיורציה של שני כרטיסי גרפיקה במצב של SLI ולא ללוח אם עצמו.
אין לי בעיה עם לוחות אם של SLI, אני אוהב אותם ואם היו לי ילדים הייתי כנראה מתייחס אליהם באותה צורה ( ). אני קניתי ASUS SLI DELUXE, השאלה הייתה "למה לא לקנות" זאת אומרת, אין שום סיבה שאני לא אקנה את הלוח אם הזה אם הוא במחיר זול = ASUS SLI טוב! מחיר זול - טוב טוב!
לא המלצתי פעם אחת לקנות ULTRA... גם אני לא הולך להשתמש ב SLI עד עוד שנתיים או שנה.
אתה מתווכח איתי כששנינו בחרנו בדיוק באותה הדרך, רק שאתה קנית 6600 ואני קניתי X850 XT PE. הוויכוח הזה פשוט מיותר.

בקשר לSLOTS, אם היית פותח את החוברת בעמוד 2-16 היית קורא:
"In Normal mode, only the PCI Express blue slot can be used for PCI Express x16 cards. The PCI Express black slot functions as a PCI Express x1 slot."

ולהזכיר לך:
http://galaxy3000.com/mmG3K/Images/NEW/A8N-SLI.JPG
הSLOT הכחול יותר קרוב למעבד...
אתה לא יכול למקם כרטיס גרפי אחד איפה שבא לך.

לקנות ממכירה פומבית בארץ זה כל כך שונה מלקנות מ- eBay... זה כמו להגיד שלא כדאי לקנות מחנויות מחו"ל (ואני מתכוון ממש להיכנס לחנות מחשבים כשאתה באמריקה) בגלל שאין הרבה חנויות טובות באר"ץ. מה הקשר? בחו"ל עושים דברים אחרת.
זה בזבוז של כסף לא להזמין רכיבים מחו"ל במקרה שבונים מחשבי על כמו שאנחנו בנינו. על מה שOBISLU רשם שילמתי בסביבות 6000 שקל, ועוד עלות משלוחים וספק כוח ומארז (אני רוצה לקנות את ה OCZ POWERSTREAM 420W ואת המארז הזה) המחיר יהיה בסביבות ה-7200 שקל. באמת חבל שלא קניתי את אותם הדברים בארץ ב-10,000 שקל
ואין שום בעיה לקנות דרך eBay אלא אם כן אתה נוב חסר ישע* ולא בודק הכל לפני שאתה מבצע קנייה...

* אני חוסך לעצמי הודעה נוספת: לא אמרתי שאתה נוב.
ישן 15-02-2005, 12:30

בקשר לSLI
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Mr Fool שמתחילה ב "תרגע, I'm on your side"

כנראה הבנתי אותך לא נכון שאתה בעד הUltra.
בקשר לכרטיסי מסך זה שאתה קנית X850XT PE זה אומר שאין לך מצב שאתה תשתמש עם SLI בשנתיים הקרובות. לא בגלל ביצועים בגלל שX850XT PE לא יודע מה זה SLI. ולכן אני מאמין שעוד שנתיים שלוש תקנה 2 כרטיסי מסך חדשים של nVidia, מתי שיהיה צורך אמיתי בSLI.

בקשר לחוברת עדיין לא קבלתי את הרכיב.
ובקשר לeBay - אני לא מחפש מציאות. המחיר בeBay אומנם זול והם אמינים אבל כמה גורמים.
1. אני לא קונה Online, אני קטין ואין לי חשבון בנק. אני לא מתכוון להשתמש עם זה של אבא שלי גם ביודעין, כי באינטרנט ניתן לגנוב מספרים, ותגיד שרק נובים אומרים את זה אבל זה קרה.
2. שאני קונה מוצר מחנות אני רואה מה אני מקבל. נגיד וeBay שלחו משהו אחר בטעות? מה אתה עושה שולח להם חזרה שישלחו לך חדש. זה לא עסק.
3. לוקח הרבה זמן עד שזה מגיע, בחנות אני בא קונה.
4. הכסף זה לא דבר מכריע. כל מדינה קונה מוצרים בארץ שלך, וגם אם היא יכולה לקנות ממדינה יותר זולה, כי זה תג המחירים וצריך להסתדר עם זה. החסכון לא כזה גדול. בחומרה המחירים של רכיב מסוים בדולר מגע לשער של 6 ש"ח לדולר. אחרי מע"ם. כלומר מחיר בחו"ל 200$ לפני מע"ם (אמור לעלות 1000 ש"ח אחרי מע"ם בארץ אבל עולה 1200 ש"ח,) כלומר $ לפני מע"ם = 6 ש"ח אחרי מע"ם.
זה לא חוסך כל כך הרבה במחשב ממוצע, והמשלוח גם מוריד סכום הכולל של קנייה מארה"ב.
5. אין אחריות. אם מתקלקל משהו אני צריך להוציא כסף על מוצר חדש, או לחכות הרבה זמן (שליחה לחו"ל). בקיצר אני לא אוהב להתקע הרבה זמן בלי מחשב, עם יש אחריות בארץ הוא מביא לך מוצר דומה אחר במקום או מוצר אחר אבל מחליף את המוצר ותוך פחות משבוע יש לך אחד חדש, ובינתיים יש לך גם מחשב (בשבוע הזה). קנייה באינטרנט מחו"ל לא תוכל ללמש את האחריות שזה דבר חשוב. בטח תגיד שרק לנובים מתקלקלים רכיבים, אבל יש מקרים שגם אם אתה לא נוב הפסקת חשמל יכולה לדפוק לך רכיב, או סתם פגיעה במארז כמו רעידת אדמה חזקה. כלומר האחריות נמוגה, ומספיק שרכיב אחד מתקלקל כמו זכרון, מעבד, כרטיס מסך, ו"החסכון" בקנייה מeBay עולה לך יותר, וגם אתה נשאר בלי מחשב.

רק דבר יש לי להגיד בקשר לקנייה בחו"ל. אבא שלי יהיה בארה"ב באפריל, ואני לא קונה זכרונות למחשב, ואני יקנה מחו"ל. מכמה סיבות.
1. זה רכיב קטן והוא יכול לעבור בלי לשלם מס.
2. זה לא שוקל הרבה ולא תופס מקום בתיק.
3. זכרונות הם רכיבים שלא מתקלקלים כעקרון (הם אחד החלקים היותר אמינים שיש במחשב שולחני). ולכן אני מוכן לקחת את הסיכון של האחריות.
4. המחיר בארץ יותר מכפול!
אני רוצה לקנות GeIL DDR500, בחול הוא עולה 195$ אחרי מע"ם זה וחישוב הדולר זה יוצא 950 ש"ח.
בארץ זה עולה 2200 ש"ח. מחיר עצום. במחיר הזה אפשר לקנות כבר 2GB ולהסתמך על זה, שאם רכיב יתקלקל (רק 512MB כל רכיב) עדיין ישאר לי הרבה זכרון והמחשב ימשיך לפעול ויהיה יותר זול עדיין מקנייה בארץ. אבל אני קונה 1GB כי אני לא צריך יותר. ובטח יצאו זכרונות מהירים יותר אז אני לא רוצה להשקיע.

חוץ מזה ת שאר הרכיבים אני קונה בארץ.
מפחיד!

ישן 13-02-2005, 18:29
  ErezTree ErezTree אינו מחובר  

מארז מעולה (רק שהצגת אותו כחדש והוא כבר קיים בשוק לפחות שנה)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי StreetBazar שמתחילה ב "מארז חדש של HEC מומלץ"

מארז מעולה - יש לי אותו במחשב החדש שלי ובשחור הוא באמת נראה יותר טוב מאשר בלבן.

בלי שום קשר מדובר במארז מעולה שאחד הדברים היפים בו, מלבד המאווררים וכל זה, הוא המודולריות שלו. כל הבפנים שלו בנוי בצורת כלובים מתפרקים המאפשרים לך הרכבה נוחה ויעילה של המחשב שלך, ובשעת הצורך פירוק לצורך תיקון/החלפות/שידרוגים בצורה זריזה/יעילה.

ממליץ בחום!

שני חברים טובים שעזרו לי להרכיב את המחשב החדש שלי, כבר דאגו למארז שכזה עם המחשב החדש שקנו לפני חודשיים (ולכל בעלי הדיסקוטקים למיניהם - גם להם היה "דיסקוטק" במחשב והם הבינו שעמוד תאורה בתוך המחשב זה לא מה שבאמת חשוב).

אז לכל המתעניינים.

ולגבי מי ששאל אם מתאים למפרט (ATHLON 64 3500) - אין שום בעיה. 400W זה די והותר. הבעיה מתעוררת אם תוסיף עוד הרבה כוננים קשיחים וצורבים - דברים ששותים הרבה כוח מהספק.

תהנו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:31

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר