לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2007, 12:57
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
להתחיל ידידות

היי

אני רוצה להתחיל ידידות עם בנות אבל אני לא יודע איך..

כלומר, אם אני אהיה ידיד של בנות, נסתובב נהיה אצלה, אצלי, בסרטים (אבל בלי הקטע של הנשיקות ושאר הדברים החברות) אז אני חושב שזה יעזור לי ואהיה יותר זורם עם בנות, וגם הידידות יוכלו לספר לחברות שלהן עלי ואז יכול להיות שאמצא חברה...

אבל אני לא יודע איך להתחיל בכלל ידידות, אני מדבר עם בנות במקומות שנפגשים קבוע (כמו מכבי צעיר) וגם מדבר במסנג'ר, אבל מעבר לזה - כלום.

אז אני שואל אתכם, איך להתחיל ידידות, למשל, יש אחת שאני והיא מנגנים על פסנתר... שזה תחום עניין משותף... חוץ מזה, היא לא מושכת אותי אבל היא ילדה טובה, אז לדעתי זה יכול להיות קשר ידידות מעולה, נוכל לנגן ביחד וללמוד אחד מהשניה ויכול להיות כיף...

אבל איך אני מתחיל ולאן אני חותר עם זה? כלומר, נגיד אני בא אל מישהי, שיש לה את הדברים הרגילים בבית, בחדר יש לה טלויזיה, מחשב (שמשתמשת בו בעיקר לעבודות, אינטרנט, מסנג'ר, מוזיקה) והדברים הרגילים (מיטה, כיסא\ות וכו'), אי אפשר רק לדבר בלי לעשות כלום, כמה זמן אפשר פשוט לשבת ולדבר? באיחוד אם לא מכירים במיוחד ולא יודעים מה תחומי העניין שלה? ואיך אני מגלה מהם?

אני צריך פה ממש קורס בזה..

תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-07-2007, 13:36
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
כמה אמיתות שלא תשמח לשמוע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "להתחיל ידידות"

1. אין לך לאן לחתור. או שמתפתחת ידידות, או שלא, אתה לא יכול לעשות עם זה שום דבר, עניין של להיות בזמן הנכון במקום הנכון (מזל).
2. לא, זה ממש לא יעזור לך עם בנות. השינוי הנדרש אצלך לא יבוא בעקבות זה שיהיו לך ידידות.
זה מהנה, זה נחמד, אבל זה לא עוזר בכלל עם בנות בקטע של זוגיות.

אל תחשוב שאני אומר לך שידידות זה רע חס וחלילה, ההפך- כמה שיותר, יותר טוב .

אני אומר את זה מתוך נסיון אישי, שלי ושל חברים שלי. הכל מתחיל בביטחון העצמי שלך. הוא זה שמאפשר לך להיות עצמך ובכך למשוך אלייך את הבנות שמתאימות לך. איזה בנות מתאימות לך, אתה תגלה עם הזמן, אין פה מה לעשות זה ניסוי וטעייה. לאט לאט תראה עם איזה אנשים אתה יותר מסתדר עם איזה פחות, עד שאתה מגבש לעצמך את חוג החברים שלך- ובתוכו גם היידידות שלך שעם הזמן תכיר.
כי זה לא הולך בצורה של "רוצה להיות ידידה שלי?" ממש לא. אתה מכיר מישהי, מדבר איתה פה ושם במסנג'ר/איסיקיו, נפגשים מדיי פעם בימי הולדת/מסיבות ומשם אולי יוצא לך להעמיק את השיחות, ולאט לאט יזמינו אותך לבוא לשבת עם אנשים. אם דבר כזה קורה, לך על זה, תכיר אנשים חדשים, דרכם תצא לעוד מקומות, תכיר עוד אנשים, עוד בנות.
חשוב מאוד שתדע להציב גבולות- לעצמך- מבחינת אנשים שאתה נפגש איתם- מה אתה מרגיש כשאתה נפגש איתם, אם נוח לך איתם/ן. כי לא חייב שבכל מקום אתה תתקבל בברכה, או ההפך, שאתה תרצה להיות בו. אל תכפה את עצמך על אף אחד, זה סתם לא נעים.

וגבולות לאנשים שאיתך, תזרום, תהנה, אבל תעמוד על העקרונות שלך, הערכים שלך, מה שבעצם הופך אותך לעצמך. חברים וידידות שלך צריכים לכבד אותך. אם אין את זה , תשקול שוב מי החברים שלך.

אתה בטח שואל את עצמך, אז איך אני מעמיק את השיחה עם בנות? מה אני אומר? מה אני לא אומר?

הכל תלוי במי שאתה. מה טבעי לך להגיד. מומלץ לנהוג בטאקט, זה לא רע להתחלה. אל תפחד לצחוק עליהן קצת, השיחה צריכה להיות קלילה. לאט לאט תראה שאם זה הולך טוב, השיחה נהיית יותר ויותר עמוקה, יותר ויותר קרובה ואינטימית.
אז כמו שאמרתי הכי חשוב, תהיה עצמך, כדי שיאהבו אותך ולא איזה משהו שאתה מציג לסביבה, רק ככה תמשוך אלייך את האנשים שמתאימים לך ומקבלים אותך.

ישן 14-07-2007, 13:45
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "להתחיל ידידות"

אצלי למשל של רק משהי אחת שאני מגדיר אותה באמת כידידה וזהו... אני לא מאמין בביטוי ידידות בין גבר לאישה... תמיד נשאר מתח מיני באוויר... (חחחחח... אני כל הזמן נודע "בידידות" שלי...)למה? כי זה הטבע... גבר נמשך לאישה ונגמר הסיפור... עם בנות שאני סתם לא נמשך אליהן זה לא הופך אותן לידידות אלא לסתם אחת שאני מדבר איתה פה ושם... מבחינתי ידידה זאת משהי שאני מרגיש אלייה רגשות כמו אל סוג של אחות קטנה או משהו כזה... ולצערי אין הרבה בנות כאילה... אז בקיצור אני אומר לך תהנה עם כמה שיותר בנות... תלמד לתקשר עם אנשים והכל יהיה טוב... לתמד קצת את אמנות הפיק אפ... יש שם דברים נכונים (וגם נכונים פחות... לא צריך להפוך להיות ב זונה לגמרי... למרות שזה מה שהן רוצות... אם בת אומרת לך אתה מנייק = אני רוצה אותך... חיחי...)
בקיצור תמיד צריך למצוא את האיזון ולדעת מה נכון לעשות.. כל עוד זה בסדר מבחינת המצפון...
אז שכח מהביטוי ידידה... כי בסוף אתה לא יודע איך לצאת מזה... בשלב מסויים אתה מגיע למסקנה שאתה רוצה אותה... ואז היא ידידה שלך ואתה בבעיה... פשוט תהפוך אותה לאחת מהחברה שלך או משהו אבל בשום אופן לא לידידה....
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:15

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר