לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-07-2007, 23:51
צלמית המשתמש של ShoobyD
  משתמש זכר ShoobyD מנהל ShoobyD אינו מחובר  
מנהל משבראש, בלשנות, תכנות ויהדות

חבר מתאריך: 04.06.06
שלח הודעה דרך MSN אל ShoobyD Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי --qwerty-- שמתחילה ב "אממ"

שנה שעברה למדתי מתמטיקה בשילוב עם פיסיקה (דו-ראשי)
אבל המסלול היה בנוי בצורה איומה (לדעתי לפחות)

בעקרון תמיד התעניינתי בפיסיקה תאורטית
והסתבר לי בדיעבד שבאונ' פחות מתעמקים בנושא הזה
בסופו של דבר הגעתי למסקנה שפיסיקה פחות מעניינת אותי ממה שחשבתי
אז החלטתי להמקד במתמטיקה (כעת אני במסלול מורחב של מת' עיונית)

אני זוכר עדיין זוכר את היום שבדקתי איזה קורסים אני צריך לעשות בהמשך התואר
זה היה משהו בסגנון של
"תרנמודינמיקה, בעעעעעעע.."
"פיסיקת המצב המוצק, אוי שיט"
לעומת
"תורת הקבוצות, אוווווו איזה יופי D:"
"טופולוגיה, מגנייייב!"
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-07-2007, 23:09
  משתמש זכר talaus talaus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.02
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "דברים שלא ידעתם עליי"

הישר מפורום מה שבלב:

1. אני פרפקציוניסט, הכל חייב להיות אצלי פיקס ואם הוא לא פיקס אז הוא על הפנים. למשל, השולחן שלי שסידרתי לפני יומיים, אני חייב או שהוא יהיה ריק או שיהיה מפוצץ בדברים, ניסיתי להשאיר דברים חיוניים אבל בסופו של דבר ויתרתי עליהם והשארתי שולחן ריק. לפני הסידור השולחן היה מכוסה בדברים ובכלל לא ראו את המשטח. או שוב, כושר, או שאני עושה אימון מסודר ברמות מטורפות עם יעד בריצה, הפסקות קבועות בין סט לסט, לא יורד ממספר חזרות בתרגיל מסויים אפילו אם אני רואה שחור, או שאני בכלל לא עושה כלום. או עם אוכל, או שאני אוכל מסודר בצורה מפחידה או שאני גורס שוקולדים בטירוף (שמתם לב למוטיב חוזר?).
2. אני מאוד מאוד אוהב נהיגה, סימולטורים וכו', אוהב את איך שהפיזיקה משתלבת בחיי היומיום.
3. הפעם האחרונה שקניתי לעצמי בגדים הייתה לפני שנתיים (אני באמת צריך לחדש את המלאי!).
4. אני שומע מוזיקה מאוד מאוד חלש, כשחברים באים אלי אני מגביר את הווליום פי 20 כדי שישמעו משהו ועדיין יש תלונות על ווליום מאוד נמוך.
5. מאוד מאוד חשוב לי לדייק בזמנים, כשאני קובע עם חברים אני מגיע בדיוק בזמן (על השנייה ) ותמיד יוצא לי לחכות להם איזה 10 דקות רבע שעה.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.yarntomato.com/percentbarmaker/button.php?barPosition=90&leftFill=BBC7CE]

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 14-07-2007, 23:20
צלמית המשתמש של Jony-G
  Jony-G Jony-G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.11.04

האמת זו לא ממש חוכמה, כי כמעט אפחד (פרט ל3-2) לא מכיר אותי.. אז אני יכול לומר את השם שלי וזה יחשב.. אבל אני מניח שהמטרה היא לכתוב דברים ביזארים..

1. אני יכול לעשות קנאקים מהפרקים בידיים מתי שאני רוצה, ובלי עזרת היד השניה, אז ככה אני עובד על אנשים שאני עושה קנאקים מהאף שלי או מהאשכים והם בהלם טוטאלי ופה פעור.
2. אני עתודאי, אני לומד בטכניון, ואני עומד לעשות טירונות עוד שבועיים עם מפקדות שיהיו קטנות ממני.
3. יש לי 3 חדרים (הורים גרושים), אחד אצל אמא, אחד אצל אבא, והשלישי שבו אני גר במהלך השבוע ליד הטכניון.
4. אכלתי אתמול 900גר' סטייק אנטריקוט (יש תיעוד), המלצרית הבטיחה קינוח עליה אם אני מסיים, אז קיבלתי גלידה
5. בנות, אני רווק לפחות לעכשיו
ישן 15-07-2007, 00:41
  Netanel_be Netanel_be אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.04
חכה חכה
בתגובה להודעה מספר 77 שנכתבה על ידי PL@yB0y שמתחילה ב "[QUOTE=Netanel_be]1- גם אני..."

גם אותי כימיה ממש ענין.
התחלתי לקחת קורסים בכימיה
כימיה כללית היה ממש חביב, מאוד אהבתי,
גם כימיה אורגנית 1 מ'.
גם קינטיקה כימית היה בסדר
ואז הגיע כל הגועל,
כימיה אורגנית 2 כ'
וראית את החומר של שאר הקורסים,
פשוט גועל נפש, זה ממש
כמו שאחד המתרגלים שלי אמר
זה ממש "ספר בישול".
אתה לוקח חומר א' וחומר ב'
ומקבל חומר ג'.
כנ"ל גם סוכרים
אגב המעבדות בכימיה ממש כפיות.
אני זוכר שאחרי שבוע במעבדות האיכותיות
של הטכניון, שכל אחד מקבל מנדף אישי
וציוד ברמה גבוהה. אתה מגיע לשיעור מעבדה
בכימיה, ואז הלבורנטית שם מתגאה כמה המוזנים
החצי אנליטיות בביה"ס טובות, ועם מנדף היחיד בביה"ס
שפג תוקף תו התקן שלו לפני חצי שנה מהמועד שהייתי שם.
ישן 14-07-2007, 23:28
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06

חח.. כמו במה שבלב.. אבל אני לא אהיה מעפנה ואני כתוב דברים חדשים!!

1. אני נורא אוהבת להסתכל על אנשים, לראות את צורת הפנים שלהם. יש לי חיבה מיוחדת לפנים ולמפרקים, מאז שגיליתי את הפורפורציות בגוף האדם בכיתה ו', אבל בגלל שזה לא מנומס לבהות אני לא עושה את זה.

2. אני נורא אוהבת להסתכל על התנהגות של בני אדם.

3. אני חייבת לגעת בדברים! זה כמעט בלתי נסבל אם אני לא מציירת, ממששת או ממוללת משהו.

4. אני מגושמת נורא.. זה נראה כאילו לא. אבל אני כן. מאוד. איילה צולעת זה תיאור די מדויק.

5. אף פעם לא הסתפרתי ואני חולה על שיער. אלו בין הדברים הראשונים שאני מסתכלת עליהם, גם כשאני לא שמה לב לזה. זה פשוט אוטומטי.

טוב, רימיתי.. השניים האחרונים לקוחים ממה שבלב.. אבל חפיף

עריכה: וואו, אנשים, לאהוב מתמטיקה? איך?!

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 14-07-2007 בשעה 23:35.
ישן 14-07-2007, 23:53
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
5 דב(ו)רים שלא ידעתם עליו! ->

חחח, עלי... גירסת מה שבראש.

הממ, מאיפה להתחיל...

1. כשאני מנגן לאנשים בפסנתר, אז אני נלחץ ומרגיש את הדם זורם בי... חח כי אני רוצה שהמנגינה תצא מושלמת.
2. אף פעם לא התנשקתי.. לא הייתה לי עוד אף פעם חברה, וכל ה3 בנות שהתחלתי איתן עד כה, סירבו (הראשונה סירבה בטלפון כהזמנתי אותה לצאת... השניה לא סירבה ישר אבל במסנג'ר, והשלישית - ראיתי שהיא לא מעוניינת אז ירדתי ממנה), והחברה היחידה, שבעצם אי אפשר לקרוא לה חברה, הייתה בגן.
3. באייקידו (אומנות לחימה) שבה אני מתאמן, סנסאי עוד לא הדגים עלי תרגיל... ואני חושש שהיום הזה קרב ובא... :ס (הוא רצחני).
4. אף אחד לא מכיר\יודע\שמע\ראה\ או כל דבר אחר - עלי פה, אבל לא נשוויץ חח, כי יש את האלה שאין להם משתמשים שהם בכלל סוסים בזה.
5.אני עושה לי משטר פיזיקה בחופש, כלומר, כל שבוע חוזר על החומר של כל שנה שעברה (השנה הנוכחית שנגמרה), מכוון שהמורה אמר למי שהגביר פיזיקה, ש"אם תחזרו בקיץ על החומר של השנה, אתם תיהיו שפיץ בזה". חחח

לילה טוב.
ישן 14-07-2007, 23:57
צלמית המשתמש של Dj-Nir
  Dj-Nir Dj-Nir אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.08.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Dj-Nir שלח הודעה דרך MSN אל Dj-Nir
יאללה... ניפתח לקראת שינה

1. החברים מתלוננים שאני אקדמיה ללשון ומציק להם, אני פשוט מתקן כל שגיאה בעברית לידי... לא מסוגל להשלים עם עברית לא נכונה.
2. אני מזהה שירים (בייחוד בגלגל"צ) מהצליל הראשון שלהם, גם שירים ישנים מאוד. בזמנו כשהיה "לא נפסיק לשיר" בערוץ 2 הייתי מאלה שהיו מזהים מתי שאף אחד עוד לא קלט.
3. פעם הייתי רגיש בצורה מפחידה, עד האהבה הראשונה (והיחידה) בחיים שלי, שבגלל שלא הלכה כל כך יפה (ועד עכשיו הסיפור לא ממש סגור) התחזקתי, ועכשיו אני מאוד רגיש, אבל פחות מפעם חלק מהרגישות הוצאתי דרך שירים שכתבתי בשם בדוי (קישור אליהם מופיע בחתימה שלי אם לא שמתם לב) .
4. נרשמתי לפרש לפני כמעט 4 שנים ובערך 3-4 חודשים לא ממש הייתי פה, אח"כ הייתי רק בספורט והיה לי אפילו צל"ש, ורק אחר כך נהייתי קבוע פה (ועברתי בין היתר השבתת מחשב ל3 חודשים, אשכול רדיפה בעקבות המשפט המפורסם בחתימה שלי, אשכולות יום הולדת של 16, 17, 18...).
5. בכיתה י'-י"א בערך התהפכו לי החיים, והפכתי מאדם שקט סגור וכנוע, לאחד קופצני ששומעים אותו וקובע לכולם... (זה לא שתלטנות, זה יותר אסרטיביות ).

אני חייב להעיר, מאז שהתגייסתי לפני 5 חודשים נראה לי שקצת שכחו אותי פה... אז אנשים, תנו כבוד לותיקים ואל תשכחו אותי!!! אני עוד פה
(זה רק אני או שזה נהיה מה שבלב כזה... נוו חפיף )
ועכשיו זזתי עד לאפטר של אמצע השבוע (שני או שלישי), לאב יו ביי ביי

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.thebluething.com/games/images/stewie-griffin.jpg]

ישן 15-07-2007, 01:28
צלמית המשתמש של בן אור
  בן אור בן אור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בן אור שלח הודעה דרך MSN אל בן אור Facebook profile Follow me...

1) חשבתי על לפתוח אשכול כזה כבר כמה ימים אבל לא הצלחתי לחשוב על 5 דברים
2) אני אוהב להשוויץ על המחשב הנייד החדש שלי
3) זה משחק שלותתתתתתתתת http://img120.imageshack.us/my.php?image=mxballspo8.swf
4) התקבלתי ל 5 יחידות אנגלית ו 3 חשבון (אני עושה מבחן מעבר ל 4)
5) אני לא מוכן לומר או לכתוב מתמטיקה, רק חשבון
6) אני בהלם שהצלחתי לחשוב על הרבה דברים
7) ב 3 החלפתי את הסדר של ה ל' עם ה ו'
8) ב 5 כתבתי מתמטיקה כיוצא דופן
9) גם ב 8 זה יוצא דופן
10) אני לומד PHP
11) רוב הזמן משעמם לי
12) אני סופר את הימים עד לסימפסון
14) נשארו עוד 11 ימים עד לסימפסון
15) אני לא מאמין שהגעתי ל 14
16) אני יכול להזיז את השער בניפרד משאר הגולגולת
17) יש לי דלקת אוזניים מאז שאני זוכר את עצמי, ואסור לי לצלול
18) אני לא מצחיק בחתימה אני משקר
19) אני לא יוצא מהבית בלי טלפון, מפתחות וכסף
20) עדיין לא הוצאתי ת.ז, אני יוציא בימים הקרובים
21) לא היה 13
22) נראה לי שזאת ההודעה הכי רצינית שלי כבר הרבה זמן
23) הרגע גמרתי את העובדות לאלו עם הראש הכחול

ישן 15-07-2007, 05:15
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
ממממ...

טוב.. ננסה לחשוב על משהו תוך כדי כתיבה...

1) אני צמחוני, אני בא ממשפחה צמחונית ככה שהייתי סוגשל צמחוני כל החיים (אכלתי בשר רק במנגלים עם החבר'ה, וגם זה היה פעם ב...) ורק לאחרונה החלטתי להפסיק עם בשר לצמיתות (זכויות בעלי חיים, הומניות, רגשות אשם וכו'...)

2) יש לי חברה כבר שנה ו8 חודשים בערך...

3) היו לי 90 ומשהו חיסורים במחצית השנייה בבית הספר למרות שהברזתי הרבה יותר...

4) אני עצלן ואין לי כוח ללמוד למועד ב' במתימטיקה, אני חושב שאני לא אגש (נכשלתי במועד א').

5) התעוררתי בשעה 3:18 אחרי שישנתי 3 שעות ומאז אני לא מצליח להרדם...

6) אני חושב שצ'יבורשקה היא מהפריקים המוזרים שאוהבים את התשומת לב.

7) אני אוהב מטוסי נוסעים (יכול לזהות אותם בשמיים לפי רעש מנועים, כיוון טיסה, גובה, ומבנה)

8) כתבתי 8 עובדות במקום 5

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i27.photobucket.com/albums/c195/sniper434/28773436.gif]

ישן 15-07-2007, 10:31
צלמית המשתמש של מירי
  מירי מירי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.04
אני אשתתף P:

אבל דברים שאנשים לא יודעים עליי, חסויים מסיבה כלשהי P:
בכל אופן, את העובדות הבאות אנשים שמדברים איתי יודעים.

1. אני אוהבת קעקועים קטנים צבעוניים וילדותיים. יש לי 3.
פעם גם אהבתי פירסינגים ועשיתי המון. היום אני נטולת עגילים בכלל, מכל סוג שהוא, אפילו לא באוזניים. אבל החורים לא נסתמו :|

2. סיימתי תיכון בגיל 19 וקצת :|

3. מפחדת מדברים שקשורים לדם... דופק, ורידים, עורקים...

4. אני מאחרת כל הזמן. כשמחכים לי, וכועסים שאני מאחרת, אני נורא מתעצבנת.

5. אני לא מתאפרת :| כשאני מנסה, אני מרגישה שכבד לי על הפנים :|
כנ"ל לגבי תכשיטים... כבד לי. שונאת טבעות וצמידים וכאלה. יש לי רק שרשרת עדינה אחת, שאני אף פעם לא מורידה. אבא שלי הכין לי

6. אני ממש אוהבת לקנות בגדים. זה מרגיע אותי...

נערך לאחרונה ע"י מירי בתאריך 15-07-2007 בשעה 10:39.
ישן 15-07-2007, 12:17
צלמית המשתמש של Seo
  Seo Seo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Seo שלח הודעה דרך MSN אל Seo Facebook profile

1. בלעתי מסמר כשהייתי בת 4. כבר אז היה לי קיבעון אוראלי O: (כה יופי... מצחיק -.-) אבל לא היו צריכים לנתח אותי כי זה.... יצא בדרך טבעית אחרי שבוע בבית חולים. =.=
2. חוויה מינית ראשונה, עוד ביסודי... (אל תשאלו).
3.אני לא שופטת מראה של אנשים לפני שאני מכירה אותם. אני פשוט לא מצליחה לעשות את זה רוב הזמן. ובד"כ, כל האנשים שאני מכירה ואוהבת, אני אגיד שהם נראים נהדר.
4. אני כמעט בטוחה שהיה לי קראש על כל ידיד שהיה לי אי פעם, ואולי גם על כמה ידידות חח. והקראשים שלי הם בד"כ על אנשים שיש להם אופי מעניין.
5. כשהייתי קטנה, הדוד השיכור והאידיוט שלי החליט שאני זה כדורים ושאני מתאימה ללהטוטי ג'אגלינג. כתוצאה הוא שבר לי את היד, ואני ואמא שלי עזבנו את רוסיה, בין השאר כדי להתרחק ממנו.

ישן 15-07-2007, 13:18
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile

חמישה? קשה...
מי שמכיר אותי קצת יותר טוב מהכרות שטחית בפורום יודע, אבל בשביל השאר:

1. בניגוד לרושם שנוצר באשכולות הקעקועים - אני מקועקע בעצמי, קעקוע די גדול על שכם שמאל.
2. היה לי שיער ארוך עד לפני כשנה וחצי, ולא מתוך עקרון, אלא מתוך עצלנות. בסוף הסתפרתי.
3. אני לומד עיצוב אופנה ואני לא הומו. בגלל זה אני במיעוט בלימודים.
4. שברתי את הרגל בערב פסח בכיתה ה', בנפילה מעץ. עוברי אורח טוענים שניסיתי לעוף, אני טוען שהענף שניסיתי לבנות עליו קן פשוט נשבר.
4.ב. שברתי את יד ימין פעם אחת, את שמאל שלוש. שבר אחד ברגל שמאל. תפרים בברך ימין. אמא שלי טוענת שאיפשהו
יש לי חור בראש. החלקתי פעם מסקייטבורד והפרצוף שלי נמרח על המדרכה, אני לא זוכר את זה.
4.ג. כנראה שבעקבות אותו מאורע סקייטבורד הזקתי לאף. בצבא עברתי ניתוח אף, לא קוסמטי, ליישור מערות האף.
זה מרגיש כמו טיפול שיניים, רק שזה בתוך האף, בהרדמה חלקית.
5. אני משחק כדורסל פעם בשבוע (בשאיפה), ולמרות שאני שמן (90 וקצת קילו. שזה כפול מכמה אנשים פה),
אני עדיין יכול להטביע. (1.86).

ועוד כמה:
6. אני חנון, אני קורא המון ספרי העשרה, רומנים עושים לי חום.
כשכולם התחילו לקרוא ספרי ילדים אני קראתי אנציקלופדיות.
למעשה, קראתי אנציקלופדיות עוד לפני, אני קורא מגיל 4. (למרות שגם את זה אמא שלי טוענת, אני לא זוכר).
7. כשמשעמם לי אני לא מתנגד לזה ויושב ובוהה בקירות או במסך המחשב.
8. חגגתי אתמול 27 ושמרתי את זה בסוד. (ובלי ברכות, לא בכדי הסתרתי את המאורע), אני חווה משבר שליש חיים.
9. אלמלא ShoobyD הייתי מרגיש פה ממש ממש ממש זקן, למזלי הוא מהווה מדרגה סבירה ביני לבין רוב האנשים פה.
9.ב. גם stoned עוזר בזה, הוא מדרגה מעל

זהו בינתיים.
ישן 15-07-2007, 13:36
צלמית המשתמש של jing
  jing jing אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.06
לא נראה לי שיש מה לחדש...

1. לא מזמן חזרתי ממחנה של 5 ימים ואפאחד לא שם לב
2. המירק אומר שנשארו לי רק 8 ימים להשתמש בו *אהם*דורון?*אהם*
3. אני אוהב את ג'ושוע הצב D:
4. אין לי מושג מה זה פאראפסיכולוגיה (חוץ ממילה טובה לקונטקט)
5. אותו דבר עם מונה גייגר (רק שזה לא מילה טובה לקונטקט)
6. כרגע יש 3 אינציקלופדיות פתוחות ליד השולחן
7. יש לי 5 אצבעות בכל יד
8. אני לומד בלימודי קיץ
9. בגלל הלימודים אני לא אגיע למפגש
10. האייקון שיש בפינה העליונה השמאלית בדסקטופ שלי זה gunbound classic.
11. עכשיו אני שומע שיר לאהבה של גאיה
12. השירים הבאים שיש זה טבריה של מיכה שיטרית, ואז wind of change של scorpions
13. ליד המחשב יש 37 קופסאות לדיסקים (מקוריים)
14. נדפוק את המלך נדפוק לו בראש כמו ברומא כמו בפריז כמו באמריקה.
15. ניתן לילד שיושב מול המסך ניתן לו קצת כסף נגיד שזה כך כמו באמריקה.
16. אבל את רוצה לנסוע לטבריה.

תתעלמו בה3 האחרונים.

Look, we've got front row tickets to the end of the earth.

ישן 15-07-2007, 14:46
צלמית המשתמש של Outlaw
  Outlaw Outlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.03

יאללה ניתן במגילה:

1. אני מגלח את הראש כל פעם שאני מרגיש שאני מתחיל פרק חדש בחיים שלי. אני עושה את זה כבר כמה שנים, זה טיפשי אבל סימבולי כזה, תודו. כמו התחלה חדשה. כשאני לא עושה את זה, אני פשוט לא מסתפר. לפני שנתיים יצא שהיה לי שיער די ארוך, ובשלב מסויים אפילו היו לי צמות (cornrows)

2. תווי פנים זה הדבר הראשון והאחרון שאני מסתכל עליו בבחורה. כל עוד הגוף בגדר הנורמה (כלומר, אין לה זנב או משהו), זה כמעט לא פאקטור. אני אוהב יופי פשוט טבעי כזה, לא מלאכותי ומגעיל. הרבה פעמים יוצא שבנות שלאנשים אחרים נראות מדהים, לי הן לא עושות לי כלום, וההפך.

3. אני עקשן בטירוף. יש לזה גם צדדים חיוביים, נגיד, אם אני מציב לעצמי איזו מטרה אז אני אעשה הכל בשביל להשיג אותה, אבל מצד שני, אני הרבה פעמים מוצא את עצמי בוויכוחים מיותרים, רק כי אני לא מוכן להתפשר.

4. אני שונא להתאמן, אבל אני גם נורא אוהב את זה. כשאני רץ אני סובל, אבל ההרגשה אחרי זה היא נהדרת. כשאני מרים משקולות אני נהנה מכל רגע, אבל אח"כ אני מקלל את עצמי כשנתפס לי שריר. זה משהו שאני לא יכול איתו, ולא יכול בלעדיו, ואני לא רואה את היום שאני אפסיק עם זה...

5. יש לי הומור מאוד מאוד שחור. אני כמעט תמיד צריך לרסן את עצמי ליד אנשים, כדי לא לפגוע או להפחיד מישהו, אבל יש לי ראש מאוד חולה, ובכל סיטואציה אני יכול למצוא משהו מצחיק.

6. אני חולה על סאונד. השקעתי מאות אם לא אלפי שקלים בציוד בחיים שלי, ואיכשהו זה תמיד נגמר בזה שהכלבה שלי אכלה איזה כבל (ולא, אני בחיים לא עובר לאלחוטי, זה לא אותו דבר )

7. אני שונא מסגרות, אני שונא לקום כל יום באותה שעה, לעשות את אותם הדברים, ולקבל הוראות. השגרה הזאת מחרפנת אותי. בהזדמנות הראשונה שתהיה לי, אני הולך לעבוד בתור עצמאי, ולא תחת מישהו.

8. אני חד-גומה יש לי רק גומת חן אחת כשאני מחייך, וזה מאוד מעצבן אותי. אני נורא אוהב סימטריה, וזה פשוט מציק לי (טוב, גומה וחצי, אבל זה עדיין מוזר !)

9. לישון זה אחד הדברים האהובים עליי. יש לי מוח מאוד יצירתי כשזה נוגע לחלומות, ויש לי את החלומות הכי הזויים ומצחיקים בעולם. תמיד אני מתעורר עם חיוך דבילי על הפנים (ולפעמים בפאניקה מוחלטת). ואם כבר שינה, אז לישון עם מישהו זה לדעתי שיא האינטימיות.

10. אני לא אוהב ספרים. הרבה אנשים בטח מעקמים עכשיו את הפרצוף... אז לא, אני לא אנאלפבית או משהו, אני פשוט לא מוצא בזה תועלת. יצא לי לקרוא ספרים בחיי, חלקם היו טובים יותר, וחלקם פחות, אבל האמת היא שאף ספר לא הצדיק קריאה של מאות עמודים. זה פשוט בזבוז זמן. הפעמים היחידות שאני קורא ספר, זה כשממש אין לי מה לעשות. וככה יצא שאני קורא את העמוד הראשון של "שם הצופן: מבצר דיגיטלי \ דן בראון" כבר חצי שנה.

ישן 15-07-2007, 19:07
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
אוקי :\

1. נתחיל מהקשה, יש לי 3 צלקות על השפה התחתונה ומתחת לשפה עוד צלקת מכיתה ג' ביום הורים בערב כשתיפסתי על הגדר, אבל למזלי זה פנימי ולא רואים את זה מבחוץ. שברתי באותו יום את השן הקדמית (חצי ממנה) היא נכנסה דרך אחת הצלקות כנראה ,התכוונו לעשות לי ניתוח אבל היא יצאה מתחת לשפה (הצלקת מתחת לשפה) - אגב את כל זה לא רואים עליי בכלל..
2. מהיום, רשמית נכנסתי לסדיר שלי אחרי חודש טירונות במחנה 80 (פלוגת בז שולטים!), שבוע המתנה בבה"ד 7, חודש וחצי קורס ניהול רשת בבסמ"ח, שבוע המתנה במעבר בגלילות, והיום אני בסדיר! (ואגב דפקו אותי בעבודות רס"ר כל השבוע, הם טוענים "כדי להכיר את הבסיס יותר טוב" כשהבסיס מטר על מטר! אגב כל אחד שבא לשם עושה את השבוע הזה) וחוץ מזה נשארתי עם עוד 4 חברות שלי מהקורס - מה שלא קורה בד"כ.. נראה לי מחר אני מוציאה פטור משמש D:
3. יש לי התמכרות לצבוע את השיער! הייתי חום כהה (הטבעי), בורדו, שחור (כל מני סוגים), שטני ועוד כמה סוגי חום.. הדבר היחיד שלא ניסיתי ולא נראה לי שאני אנסה זה - בלונד.. בעיה.. ואגב הכל מתאים לי P: כרגע אני על שחור-חום
4. משבוע שעבר גיליתי שאני צריכה משקפיים אחרי כמעט 19 שנים שלא הייתי צריכה בכלל משקפים... המס' קטן מאד וצריך לשים את המשקפיים בזמנים מסויימים (טלויזיה, נהיגה וכד') - אבל עדיין לקחתי את זה די קשה, אני לא רגילה.. הכל הצבא אשם !
5. עוד יומיים יש יום הולדת לפז"ם שלי - 3 חודש ! צ'ונגית פעורה, כן, אני יודעת..
6. לפני שהתגייסתי הייתה לי עבודה במשך שלוש שנים בעיצוב אלבומים, אחותי סידרה לי כשהיא נכנסה לצבא בעצמה, בעבודה עצמה התקדמתי מאד והגעתי למצב שעשיתי עד 35-40 שקל בשעה, שזה מתקשר לזה שאני מאד עצמאית, מאז שהייתי מאד קטנה (12 בערך) אני משלמת לעצמי את כל השטויות שאני רוצה - המחשב שלי, הפלאפון שלי, בגדים וכו' - הכל מהכסף שלי.
7. אפילו שילמתי לעצמי את המורה הפרטית שלי בכיתה יב' במשך חצי שנה להשלים שאלון שלם במתמטיקה - כל המורה פרטית עלתה לי בערך 4 אלף שקל ואני לא מתחרטת על זה - 97 ב4 יחידות מת' - כבוד!
8. בהקשר לסעיף הקודם - הייתי בכיתה ט' בהקבצה א' במתמטיקה והייתי על ציון גבולי כי לא השקעתי. כשעליתי לכיתה י' הייתי בתוך 3 יחידות מתמ' וקיבלתי מכה בראש והתחלתי להשקיע, אמרתי לעצמי שאין מצב שאני נשארת ב3 יחידות מתמטיקה, אחרי חודש עליתי ל4-5 יחידות ועשו לי מבחן מעבר על החודש שלא הייתי בהקבצה - וכמובן לא עברתי.. אחרי חצי שנה ניסיתי שוב, נתנו לי שבוע ללמוד חומר של חצי שנה (קצת לא הגיוני..) לא עברתי! וידעתי מצוין מעגלים בגיאומטריה, דווקא נכשלתי על האלגברה.. אחרי שסיימתי 3 יחידות בכיתה יא' בציון -100 הייתה לי אפשרות להשלים ל4 יחידות בכיתה יב' אבל רק עוד שאלון אחד דרך הבית ספר, אז עשיתי אותו ובמקביל בחצי שנה הראשונה עשיתי שאלון שלם עם מורה פרטית שלוקחת 100 לשעה P: (שאני שילמתי..) קיבלתי בשאלון של המורה פרטית בסופי 91, בשאלון של הבית ספר שעשיתי - 100, בסופי של המתמטיקה, 97 ! (: אולי אני עוד אשלים ל5 יחידות בשביל הכיף..
9. אני בניתי לעצמי את המחשב ! בלי ניסיון P: ואחרי שבניתי, (שנתיים בערך אחרי) הספקתי להרוס את המעבד שלי כי הכנסתי אותו לא נכון (הייתה בעיה שהמחשב התכבה לי כל הזמן כי המעבד מתחמם יותר מדי ) בסוף זה היה הגוף קירור שעלה 60 שקל, הספקתי לבזבז עוד 700 שקל בשביל הכיף.. טוב נו העיקר לומדים P: (על הדרך הוספתי לעצמי גם זכרון וצורב DVD ) (:
10. חפרתי.. די להיום P:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י RedBlossom בתאריך 15-07-2007 בשעה 19:14.
ישן 15-07-2007, 21:57
  משתמש זכר the bomber the bomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.06
5 דברים שלא ידעתם עליי

1) אני לומד לנגן בגיטרה.
2) השנה היינו צריכים לעשות איזו עבודה מצ'עממת על השואה בבצפר. ואני ידעתי שזה יהיה ממש משעמם. אז חיפשתי איך אני אוכל לעשות את זה למעניין. במקרה נזכרתי שלסבא שלי יש תיעוד של מה שעבר עליו בשואה, כתוב ביידיש. אז קיצר, בחופש פסח הוא עזר לי לתרגם את הכל, ויצאה העבודה הכי מדהימה ומרגשת בחיים שלי. המורה קראה את זה ואמרה שזה היה מרגש מאוד, אבל נתנה לי 65 כי זה לא היה משהו משעמם בסגנון שהיא ביקשה. זונה%!@#&^@&@
3) אני שונא לקנות בגדים. אני שונא עד כדי כך שאני מעדיף ללכת עם בגדים מלפני שנתיים מאשר ללכת לקנות חדשים.
4) שומע רק רוק. שום היפ הופ\ראפ\חרא אחר. ובייחוד רוק של השנים 60-70.
5) יש לי אובססיה למחשבים, בייחוד לחומרה ולקירור.
6) אף פעם לא ראיתי סרט פורנו מלא מההתחלה ועד הסוף. תכלס, זה אפשרי בכלל? :\
7) יש לי פוביה מטורפת מעכבישים. אם אני מזהה איכשהו שעכביש נכנס לי לחדר, לדוגמה, אני לא יכול לישון שם כמה ימים\עד שאני אמצא ואהרוג את העכביש.

נערך לאחרונה ע"י the bomber בתאריך 15-07-2007 בשעה 22:07.
ישן 15-07-2007, 23:20
  -=Ohad=- -=Ohad=- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.06

בלי להיכנס יותר מדי לפרטים, ניתן כל מיני דברים מעניינים...

1. חבר טוב שלי מתגייס מחר (הוא פה בפרש ) חחח והרגשתי כנראה דוגמית ממה שארגיש בערב הגיוס...

2. אני וחבר מתכננים טיול לאיים של יוון לאיזה שבועיים - צלילות, מסיבות טראנס, לישון באי של 60 תושבים וכאלה
(החלטתי שאני רוצה לגוון, נמאס מטיולים סטייל אילת עם החבר'ה , אז נוותר על נאפה..)

3. לאותו חבר בטעות שברתי את הרגל באילת לפני כמה שנים...
(דחפנו אחד את השני בצחוק מהרפסודות בחוף הצפוני ונתקעה לו הרגל בין 2 קרשים), ואני הייתי בסרט לא נורמלי, אבל הוא נתן לי להרגיש 100% עם עצמי, ולא נתן לי להרגיש רגשות אשם, גם על ידי זה שהוא המשיך לצאת איתנו באילת לכל מקום עם קביים..

4. הגעתי לפרש בגלל פורום מתגייסים וסדירים, והיום אני לא נכנס אליו כמעט...

5. היתה לי כיתה כל כך מעניינת חחח, כל יום היה חוויה..
סיטואציות של פעם בחיים

לילה טוב לכולם, בהצלחה בבגרות האחרונה... ממחר נפטרים מהתלמיד ונשאר רק המלש"ב...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:47

הדף נוצר ב 0.44 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר