לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-07-2007, 23:29
צלמית המשתמש של iamshay
  iamshay iamshay אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dani456 שמתחילה ב "לא מצליח להביא לידי ביטוי את יכולתי"

לפי 1000 ההודעות ששמת בפורום כולם נעים סביב אותה האפשרות...
הביטחון העצמי שלך ירוד אתה לא מספיק מאמין שאתה מסוגל להצליח אתה כל הזמן חושב על זה שאתה חלש מדי איטי מדי וכו... אני אומר לך תכלס זאת הסיבה שרוב האנשים מתאמנים זה להעלות את הביטחון העצמי.

לפי מה שהבנתי אתה מתאמן מעל 3 חודשים ככה שיש לך פחות או יותר ניסיון, אל תעשה עבודה חופשית עם כאלה שמתאמנים יותר זמן ממך כדי שלא יורידו לך תבטחון... תנסה תמיד לשלוט בקרב ולא לתת ליריב שלך לשים את ידו על העליונה.
אם תמשיך להתאמן ולא תמצא סיפוק בזה פשוט תעבור לאומנות לחימה אחרת שיותר תתאים לך.

מקווה שעזרתי...

חזרה לפורום
ישן 16-07-2007, 23:41
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי iamshay שמתחילה ב "לפי 1000 ההודעות ששמת בפורום..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי iamshay
לפי 1000 ההודעות ששמת בפורום כולם נעים סביב אותה האפשרות...
הביטחון העצמי שלך ירוד אתה לא מספיק מאמין שאתה מסוגל להצליח אתה כל הזמן חושב על זה שאתה חלש מדי איטי מדי וכו... אני אומר לך תכלס זאת הסיבה שרוב האנשים מתאמנים זה להעלות את הביטחון העצמי.

לפי מה שהבנתי אתה מתאמן מעל 3 חודשים ככה שיש לך פחות או יותר ניסיון, אל תעשה עבודה חופשית עם כאלה שמתאמנים יותר זמן ממך כדי שלא יורידו לך תבטחון... תנסה תמיד לשלוט בקרב ולא לתת ליריב שלך לשים את ידו על העליונה.
אם תמשיך להתאמן ולא תמצא סיפוק בזה פשוט תעבור לאומנות לחימה אחרת שיותר תתאים לך.

מקווה שעזרתי...

חרא של תגובה, למה תמיד אנשים חייבים להביא ניתוחים פסיכולוגיים של עצמם בתור תגובה, אם זה מה שאתה מרגיש שמור את זה לעצמך, בכל אופן חרא של תגובה
חזרה לפורום
ישן 17-07-2007, 18:13
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
התגובה של שי מצויינת.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "[QUOTE=iamshay]לפי 1000..."

לך coolroy כדי לרסן את התגובות שלך, אם יש לך ביקרות יש להעבירה בצורה מכובדת, שים לב שאתה עובר על חוקי הפורום.

אני לא יודע מה גרם לך לכתוב את מה שכתבת ורק אבקש (אדרוש יותר נכון) שלא תחזור על כך, זו לא הדרך בפורום.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

בחזרה לנושא האשכול -

כמו ששי אמר - אתה צריך גם להתחזק מבחינה מנטאלית - אני זוכר כשהתחלתי להתאמן ממש היה לי קשה בקרבות, הטכניקה שלי הייתה טובה מאוד אך לא הצלחתי לבטא זאת בקרבות, אחרי שנה ומשהו של אימונים עשיתי איזה סוויץ' בראש ושינתי את כיוון המחשבה, ממחשבה שקשה לי בקרבות כי כולם וותיקים ואני חדש התחלתי לחשוב בצורה של - "אני חזק, אני תוקף, אני לא פראייר, אני נכנס לקרב כדי לנצח, גם אם אני נלחם נגד מישהו טוב ממני - אתן את הכל כדי לנצח" . מאז ביום אחד היכולת שלי בקרבות השתנתה מאוד ובצורה מאוד בולטת. תחשוב על זה...

איך נשארים רגועים בספארינג -
א. קודם כל להיות יותר בטוח בעצמך, עם האימונים והזמן תראה שיש לך יותר תשובות למצבים שונים וזה יעלה לך את הביטחון ויעזור לך להיות יותר רגוע בקרב.
ב. תעבוד על טכניקות שאתה יותר טוב בהם ותאמן עליהם הרבה, תפתח טכניקות שיהיו ה"מומחיות" שלך בקרב ויתנו לך יתרון על היריבים, תפתח יכולות יחודיות בקרב - אתה יכול לגוון בהטעיות, שילובים שונים, וכ'ו.. תמצא את הצד החזק שלך ותעבוד עליו הרבה ככה שתהיה מוכן להשתמש בו בעת הצורך. תעבוד על טכניקות שיחודיות לך (ואם אין - תמצא) כדי להפתיע את היריב.
ג.אולי אמרתי את זה יותר מדי פעמים אבל שוב - אימונים. אתה צריך גם סבלנות, היכולת בקרב באה עם הזמן, אתה תראה שעם הזמן אתה משתפר ומבין דברים חדשים בנוגע לקרב, אולי צורת המחשבה שלך תשתנה בעקבות האימונים.

כיוון אחר - יש לך הרבה "בעיות" עם האיגרוף תאילנדי. אתה בטוח שהשיטה בשבילך? אולי כדי לחשוב על כיוון אחר?

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 17-07-2007 בשעה 18:29.
חזרה לפורום
ישן 17-07-2007, 19:33
  dani456 dani456 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.07
אני לא יודע..
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי @=Nir=@ שמתחילה ב "התגובה של שי מצויינת."

אני די אוהב את השיטה אבל לא הולך לי כל כך וזה לפעמים מייאש ואני מגיע למחשבות של מה אני צריך את זה וכד'..
הרוב המוחלט במכון שלי יותר וותיקים ממני וחלקם יותר מסיבים..
בספארינג אני פשוט קופא..אם אני מוציא מכות זה מלחץ אני לא באמת יודע מה אני עושה..
אני כל הזמן רק מרוכז איך לא לחטוף את האגרוף הכואב של היריב..
וגם אחרי הספארינג יש מישהו "חכם" שפשוט נהנה להגיד לי כמה טעויות ודברים לא טובים עשיתי ונמאס לי מהזלזול הזה..
היה לי אימון קודם אימון ספארינג,הייתי נגד אותו מישהו פעמיים,בסיבוב הראשון קפאתי כרגיל והוא הכניס לי מכות עצבניות שעשו אותי עצבני,ובסיבוב השני נכנסתי בו ממש חזק והפלתי אותו פעמיים והמאמן היה ממש מופתע,כאילו השמיים נפלו..
יש לציין שהספארינג הזה היה משהו חד פעמי ולא משהו שקורה בדרך כלל..

לא יודע מה לעשות
חזרה לפורום
ישן 17-07-2007, 20:21
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
הבנתי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי dani456 שמתחילה ב "אני לא יודע.."

קודם כל אם נותנים לך הערות קח את זה כביקורת בונה ולמד מזה ולא כזלזול. תלןמד מהמנוסים ממך.

מה שחסר לך בקרב זה "נשמה", כנראה שאתה עולה לקרב ללא רצון אמיתי להלחם, אתה עולה בלי סיבה וכנראה בקרב אתה עושה רק מה שצריך כדי לשרוד, לא תוקף ומחכה שהזמן יעבור והקרב יגמר.

קודם כל אתה צריך סיבה לעלות לקרב, תגיר לך מטרות שלשמם אתה עולה לזירה - להוריד בנוקאאוט ע"י אגרוף לפנים, לאו קיק, בעיטה לראש וכ'ו.. או שבעצם עזוב, אני אגדיר לך מטרה : כשאתה עולה לזירה המטרה שלך היא לרצוח , מי שמולך אין לו רחמים כלפיך (במיוחד לאור מה שתיארת), אתה עולה לזירה במטרה להוריד אותו בנוקאאוט כי אם לא אתה תיפול בנוקאאוט, היריב שלך רוצה לפגוע בך ואין לו זכות לכך, אתה צריך להחזיר לו, הוא צריך לשלם על שינסה לפגוע בך, אתה עצבני על היריב. אתה חזק, האגרופים שלך שוברים(והורגים) , הבעיטות שלך הורגות, שוברות, מרסקות. כשאתה מכה אתה מכה כדי להרוג, לא תרגע עד שתראה את היריב על הרצפה. הקרב הוא קרב על החיים. אתה עולה לקרב כדי לנצח (ואם צריך - להרוג).

פסיכולוגיה ידידי, פסיכולוגיה...

כל פעם לפני שאתה עולה לקרב תשנן את זה, דבר לעצמך, שכנע את עצמך שאתה יכול וחייב לנצח, תחזור על מה שכתבי למעלה ותפנים את זה, תזכור את זה. זה יכול לעשות את ההבדל.

אגב יש אנשים שזה פחות יעבוד עליהם כי הם טובים מטבעם וטובים מדי, צריך רק לזרות רעל, רעל אתה צריך, זה הכל.

מקווה שעזרתי

חזרה לפורום
ישן 18-07-2007, 21:49
  danyy2 danyy2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dani456 שמתחילה ב "לא מצליח להביא לידי ביטוי את יכולתי"

שמע אצלנו במכון המאמן יודע מראש שאנחנו לא מכונים לקרב מהיר(כמו אצלכם.)
אז אנחנו בהתחלה עובדים לאט...מה שאתה צריך לעשות זה למצוא מישהוא באומנויות לחימה שיעזור לך ותלחמו לאט
ואתה צריך לנתח כל מהלך עד שתבין פחות או יותר...זה מה יש לעשות עד שאתה תתחיל לקלוט את המכות שבאות עליך(כי מישהוא לא מיומן כל הזמן יעצום עינים או סתם יזרוק ידים בתור תגובה)
ואחרי שתעשה את זה יש לעבוד על חסימה נכונה...
תלך שלב בשלב ואל תקפוץ ישר לעבוד עם מקצוענים אין לך מה להשיג בזה אלא אם זאת תהיה עבודה איטית.
כרק הצטרפתי לאומנויות לחימה אז עבדתי פעם אחת עם בחור שמתקדם ונפצעתי והבנתי שכדי לעלות בהדרגה ועכשיו אני כן יכול ללמוד ולעבוד איתו הבנתה?
בנוסף אל תתן לזה להוריד לך תבטחון לכל אחד יש תדבר שהוא מיוחד בו.
אמרתה כרגע שאתה לא טוב שתוקפים אותך מהר.
אז תמצא עמידה יציבה שקשה להזיז שקשה לחדור(כשאתה עומד בה)
ויאללה תתרגל קצת עד שתצליח בספארינג הזה
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:24

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר