לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2007, 17:09
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי casio s600 שמתחילה ב "איכות תמונה"

איכות התמונה היא 80% באופטיקה (בערך, כי זה לא ממש נמדד לפי מה שאני יודע ואני מדבר בעיקר מנסיון אישי).
לגבי שני הדגמים, ב D40 יש חיישן חדיש יותר ומן הסתם התמונה תהיה הרבה יותר איכותית. אני אישית גם אומר שלא ראיתי תמונות איכותיות יותר ממה ש D50 מוציאה,אפילו לעומת D2X.
אני משער ש D40 יותר חדשה ולכן תהיה אפילו יותר איכותית מבחינת חיישן אבל צריך כמובן לבדוק את זה.
במילים אחרות, ואני אדבר במונחי קנון לצורך העניין כי אני לא מכיר את האופטיקה של ניקון עד כדי כך:
ניתן להיציא תמונות הרבה יותר טובות עם 300D + עדשת L טובה לעומת 1Ds Mark II עם עדשה פשוטה ולא איכותית.
הצעתי: קנה D40 עם עדשה בינונית להתחלה ולא D70 ישנה בת 3-4 שנים עם עדשה יותר טובה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2007, 13:42
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי casio s600 שמתחילה ב "תודה רבה משה!!!! עזרת לי..."

שים לב שאתה תמיד מתפשר איפה-שהוא.
איכות התמונה של D70 סבירה בהחלט, אם כי יש שיפור רציני בחיישן של ה D40.
אז למה מתפשר? כי ה D40 בנויה פשוט יותר. גלגלת אחת, אין מסך עילי, לא תמיד נוח להשתמש במסך הענק שמאחורה. צילמתי איתה אירוע בחושך בשבוע שעבר ובחצי מהפעמים שלחצתי על כפתור הצילום המצלמה לא צילמה לי (גם כשהייתי במצב M).
לא יודע, ממש התאכזבתי מהעבודה עם המצלמה הזו.
היא מאוד חכמה, אבל גם מאוד איטית. המעבר בין צמצם לתריס והורדת הפרמטרים כפי שמוצגים בצורה וויזואלית מאוד יפה במסך מאחורה - איטית.

ה D70 בנויה לעבודה אינטנסיבית יותר, וזו ההרגשה שלי מהצילום בשתי המצלמות.
היא מהירה, בעלת ממשק הרבה יותר ידידותי לבני אנוש עם כף יד ימין המכילה 5 אצבעות (במיוחד כפות ידיים של גברים).

האם שווה להשקיע במצלמה עם עיצוב ארגונומי טוב יותר, או במצלמה עם איכות חיישן טובה יותר?
לדעתי איכות זה דבר שאתה יכול להתפשר עליו, במיוחד לאור העובדה שאתה יודע (טוב כמוני) שאפשר להוציא איכויות מדהימות עם ה D70, ולא רק בגודל אינטרנט (750 על 500 פיקסלים) אלא גם בגדול (אני מדפיס ואפילו מוכר תמונות מה-D70 באתרי סטוק בהצלחה לא מבוטלת בעזרת ה D70 - ומי שמוכר שם, יודע עד כמה הם קטנוניים בנוגע לאיכות טכנית).

שיקול שלך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:51

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר