לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2007, 23:08
צלמית המשתמש של Bakagami
  Bakagami Bakagami אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "אני לא יודע על תוכניות רציניות"

איך? בקלי קלות.
בידור פופולרי הוא בידור פופולרי בכל מקום - משהו שמכוון למכנה המשותף הנמוך ביותר.
זה, בשילוב עם הנטיה היפנית להקצין דברים ועם ההתנגשות התרבותית בין הערכים שלהם והערכים המערביים יוצר דברים משונים.

אני לא מומחה גדול בטלויזיה יפנית, אבל ידוע לי שמבחינת תרבות, אמנות ומדע
(אקדמיה, ספרות, אמנות, קולנוע, מוזיקה רצינית וכן הלאה') אין ליפן שום סיבה לרגשות נחיתות,
ולכן אני די משוכנע שגם בתחום הטלויזיה יש גם דברים יותר רציניים.

יוהן וולפגנג וון גתה - 28.06.1876

חזרה לפורום
ישן 20-07-2007, 18:24
  Solid_Dragon Solid_Dragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.03
זה פשוט מה שאנחנו חושבים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "סתם מחשבה שעלת לי על אנימה ותוכניות יפנית"

וזאת טעות די נפוצה...
נתחיל בזה שהיפנים הם כותבי סרטים מוכשרים מאד, יש להם תרבות טובה מאד כשזה מגיע לסרטים, וגם להם יש סרטים לא רעים בכלל! (חלקם מיוצרים ע"י במאים יפנים אבל יוצאים בארצות אחרות כמו "זר בבית (אני לא סגור שזה השם שלו בעברית- זה על זה שנכנס לבתים של אחרים...)" - שזה דווקא סרט מפורסם שיצא בארץ (אני גם לא סגור אם הדיבור הוא סיני או יפני, הבמאי לעומת זאת 100% יפני והסרט 100% מעולה)..

עצם העובדה, שיש כל כך הרבה יפנים (וסינים, ועצם םהעובדה שקשה לנו להפריד ביניהם), ותוסיף את זה לעובדה שאנשים אוהבים לראות שטויות, גורמת לזה להראות כאילו התעשייה הסינית הקולנועית גרועה...

בעקרון לפני בדיוק שבוע קיבלתי כמה המלצה מחבר בקשר לסרט יפנים שפשוט אין לי זמן לראות, אם מתחשק לך לבחון אותוולהגיד לי איך הוא אז אשמח , שם הסרט Dolls והבמאי Taekshi Kitano's שאמור להיות במאי מצויין (זה סרט דרמה, בלי יותר מדי מכות שטויות שכאלה כנראה...)

חזרה לפורום
ישן 03-08-2007, 23:27
  TR-RN TR-RN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.06.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי yishain11 שמתחילה ב "סתם מחשבה שעלת לי על אנימה ותוכניות יפנית"

המממ....לפי דעתי...

מה שרואים למשל ב youtube אלו שעשועונים. אין ספק שהם השעשועונים היחידים שאשכרה מצחיקים אותי עד דמעות...

אין דבר יותר מצחיק וגאוני מאשר לראות אנשים משחקים human tetris (אחד הדברים החזקים), או עושים דברים מטורפים בסיפריה בזמן שהם מנסים לשמור על שקט (מי שלא ראה לא ידוע מה הוא מפסיד), או תוכנית שאסור למשתתפים לצחוק כאשר שמישהו עושה משהו מטורף לידם כי אחרי זה הם מקבלים מכות בטוסיק (יש פרק קורע אחד במיוחד בyoutube, שיפני מנסה לקרוא ספר באנגלית), אבל אחרי הכל הם שעשועונים, ואפשר לראות תוכניות יפניות ממש מרהיבות שבאותה קטגוריה כמו למשל ping pong matrix ששודר בתוכנית אדירה ביפן בשם Kasou Taishou, מי שלא מכיר לא יודע מה הוא מפספס...תבדקו בyoutube אולי תוכנית הכישרונות הטובה ביותר מבחינת דימיון וביצוע שראיתי.

כמו כן, ליפנים יש קולנוע ברמה מאוד גבוהה למשל יש את הבמאי האגדי אקירה קורוסאווה, שביים/כתב קלאסיקות כמו 7 סמוראים, רשומון, ראן...או סרטים ידועים של טקאשי קיטאנו..
בקיצור לא חסר =) העם היפני הוא עם מופרע אבל בהחלט פורה ומצחיק בצורה בלתי רגילה...
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:07

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר