לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2007, 00:21
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי ohadm שמתחילה ב "כל מה שנכתב מתבסס על ניסיון ושימוש"

אני נפלתי על גירסת Ultimate מקורית של מיקרוסופט ברשיון...

אני לא אומר שזו המערכת הגרועה ביותר שיצאה מרדמונד, אבל כמות הדברים המעצבנים בה מזכירים את ימי חלונות מילניום העליזים (תזכורת: המערכת שהייתה על המדפים בערך שבועיים ואז הועלמה על ידי יד נעלמת בקול דממה דקה...)

אין שום סיבה הגיונית להשתמש בויסטה. הסיבה היחידה שתהיה, תהיה בעתיד, כשמיקרוסופט תדאג שדברים כבר לא יעבדו על XP, כדי להגדיל את רווחיה (ולא כי ב XP הייתה בעייה מיוחדת שהצריכה את החלפתה... לא שב XP אין בעיות, אלא שויסטה לא תתקן אותן...). ואם את צעצועי החלונות הקופצים "יפה" זה מה שאתה מחפש, תתקין לך בצד איזה לינוקס עם Beryl, תאמין לי שתהנה יותר - את כל האפקטים מיקרוסופט מעתיקים משם, ולכן Beryl תמיד ישיג אותם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2007, 00:13
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי ohadm שמתחילה ב "אז אתה רוצה להגיד לי שאתה מעדיף להישאר עם XP?"

אתן לך את הדוגמא האחרונה...

ניסיתי להתקין אנטי וירוס על ויסטה חדש מהקופסא

המחשב הפעיל את עצמו מחדש אחרי ההתקנה (מתי כבר ייפטרו מהאתחולים המטופשים האלה?)

המחשב עלה מחדש, והחליט פתאום שהאקטיבציה שלו לא חוקית (מדובר במחשב נייד שעבר אקטיבציה על ידי יצרן המחשב בשיתוף עם מיקרוסופט עוד לפני שפתחתי את הקופסא). כל נסיון לאקטב אותו מחדש - נכשל. כל נסיון להשתמש במחשב כדי ליצור קשר עם מיקרוסופט (למצוא את מספר הטלפון באתר שלהם...) - נכשל - כיוון שלא יכולתי להשתמש במחשב - כי ויסטה לא הרשתה לי - גם לא לגלוש לאתר של מיקרוסופט בשביל למצוא דרך ליצור איתם קשר.

לא הצלחתי לפתור את זה (הסרת האנטי וירוס ב Safe mode לא עזרה/הצליחה בכלל - לא זוכר כבר), אגב. עשיתי System restore של היצרן חזרה ל Image המקורי כדי לפתור את הבעייה... מה לעשות, זה היה יותר מהר מליצור קשר עם מיקרוסופט בדרך אחרת, הרי תמיכה אין 24 שעות, והשעה הייתה, אבוי, אחרי 5...

טוב, אולי זה כי היה על המחשב ויסטה חוקי למהדרין - אולי הייתי צריך לפרמט את המחשב ולהתקין גירסא פרוצה, מה אתה אומר?

אני יכול להמשיך... עבודה עם שרתי קבצים - זוועת עולם. זה פשוט עובד מתי שבא לו! ולא מדובר על סביבות מסובכות של בית וכו' - אלא על סביבה מקצועית, עם דומיין והכל, דברים שעבדו מצויין מימי חלונות 95 ועד XP - אבל היום הם לא - בייחוד אם יש לך DFS. וראיתי את זה על יותר ממחשב אחד, זה לא תקלה של מחשב מסויים.

אה וכמובן... לפני שיש 1GB זיכרון אין מה לדבר בכלל - מערכת ההפעלה סיימה לעלות, ו...הופס - הזיכרון כבר מלא! אכן, מערכת הפעלה נפלאה.

ובשביל מה אנחנו צריכים את כל זה? כי חיקו קצת את אופן פתיחת החלונות ממקינטוש/לינוקס? כמו שאמרתי לעיל, עדיף להשתמש במקור. עובד הרבה יותר טוב, וגם אם יש לך פחות מ 1GB RAM...

אז יש לי רעיון בשבילך - אני אמשיך להזהיר אנשים מפני העצבים שהם הולכים לחטוף בעקבות התקנת ה piece of junk הזו - ואתה תמשיך להגיד להם שויסטה מצויינת (אופס, יש לך קריסות "נדירות" של אקספלורר? בטח קראתי לא נכון...)

ישן 20-07-2007, 15:00
  ohadm ohadm אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.02
לינוקס אהה....עכשיו הבנתי הכל
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי שימי שמתחילה ב "אתן לך את הדוגמא..."

אז כל מה שהיה נדרש ממך זה לכתוב את מה שכתבת עכשיו ואז הכל היה ברור.
אתה שולל שימוש בויסטה באופן מקצועי (לשרתים וכאלה) על סמך ניסיון (שאין לי) וזה מאוד לגיטימי. עכשיו אתה לפחות מדבר לעניין. זה היה מאוד עוזר אם היית מציין את הפרטים האלו מראש כי אנחנו לא ממליצים כאן (בד"כ) לארגונים על מערכות הפעלה. מדובר במשתמשים ביתיים ובתחום הזה (תקן אותי אם אני טועה...) לא ממש הרחבת לרעתה של ויסטה. הבית היא סביבה מסובכת?!

לא יודע איזה אנטי וירוס התקנת אבל גם ב XP הכי עדכנית אני בטוח שיש לא מעט תוכנות שאחרי התקנתן יקריסו את המחשב. אתה מדבר פה על תוכנה אחת מיני מיליארד שלא עבדה טוב. ביג דיל. גם ככה זו בעיקר פונקצייה של האופן שבו המתכנת יצר את התוכנה ולא של האופן שבו מערכת ההפעלה מטפלת בה. תחפש קובץ יותר מעודכן. אם גם הוא לא יעבוד תחזור אליי. לי יש אנטי וירוס שעובד מעולה בסביבת 64 ביט של ויסטה. מה תגיד על זה?

הקלף של "יותר מדיי משאבים נדרשים" הוא ממש לא אפקטיבי. אפשר להגיד את זה ברוורס על כל מערכות ההפעלה הקודמות ביחס לקודמותיהן. ביחס לעידן שלנו זה בסדר גמור לדרוש את מה שויסטה דורשת. ראית לאחרונה מה הדרישה של משחקים בימינו?

הבעיה עם רישום של תוכנות חוקיות מבית מייקרוסופט ידועה וקיימת גם ב XP. עוד פעם: לא אשמת מערכת ההפעלה.

עוד משהו? ומה נראה לך, ששיקרתי לגבי האקספלורר? למה לי לעשות כזה דבר? אני עובד של MS? אני משועמם? מה?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:29

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר