לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פעם הזמנים היו יותר טובים; כולם אומרים - ככה כולם חושבים... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם החורף היה די סביר... גלים של נוסטלגיה עפים באויר, כי פעם בקיץ היה די קריר... אני לא כל כך זוכרת; מתגעגעת רק בערך, כי העתיד נראה לי הרבה יותר מגניב: רוצה לנסוע ברכבת התחתית של תל אביב... והם יגידו: זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח, זהירות מהמרווח... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > אמצע החיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-07-2007, 13:12
צלמית המשתמש של שמוליק
  שמוליק שמוליק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.11.01
Facebook profile
20 שניות

לידיעת הגולש שאול מופז.

20 שניות זה הזמן שלקח לי מהרגע שהגעתי אל הפקידה ועד הרגע שעזבתי אותה עם הרשיון הזמני הנכסף בידי.
אבל עד אז ....

הכל התחיל לפני חודשיים כאשר הגעתי למקום העבודה החדש, ושם הייתי צריך למלא כל מיני פרטים.
תודות לכך גיליתי שתוקף הרשיון שלי עומד לפוג תוך חודשיים.
לא התעצלתי, ומיד התחלתי לבדוק את נוהל חידוש הרשיון. לאחר בירור קצר ואפילו נוח הבנתי ששמי יכנס לרשימת הטיפול רק חודש לפני מועד תום הרשיון, ואז נשלח לביתי הודעה מתאימה בדואר.
חיכיתי חיכיתי , בכיתי בכיתי ומי לא בא? ההודעה!
הקשרתי למוקד משרד הרישוי ושם התברר לי שאני לא יכול לחדש את הרשיון עקב אי תשלום דוחות, וממילא לא הייתי מקבל את הרשיון הביתה כי הכתובת שלי השתנתה לפני שנתיים, ומשרד התחבורה לא מסונכרן מול משרד הפנים, ולכן צריך לשנות כתובת גם אצלם.
איך אני יכול לדעת מה מונע ממני לקבל את הרשיון? שאלתי.
אמרו לי לפנות למרכז הארצי בתי המשפט, ואפילו היו נחמדים ונתנו לי את הטלפון.
אחרי שבררתי במה חטאתי, שאלתי: אבל מה אני אעשה עד שאני אסיים את העניין מול המשטרה, הרי הם מתחייבים על חודשיים לשליחת אישור תשלום.
אמרו לי לך למשרד הרישוי לקבל רשיון זמני לחצי שנה.
פיניתי לי שעה בעבודה וקפצתי למשרד הרישוי, שבמזל קרוב למשרדי.
אך שם נתקלתי בצחוק מתגלגל של כל הסובבים. שעה? .
לא אמרתי נואש והתייצבתי היום ב8 בבוקר, שנית.
כמות האנשים שהיו בחוץ במצבי יאוש שונים הבהירה לי שמשהו מתחולל פה. ואכן התברר לי שבימי רביעי יש קבלת קהל רק משעה 11 (עד 12:30 כרגיל) כי ביום רביעי בבוקר יש תיאוריה. (למעונינים בתיאוריה, כדאי להגיע עד 6!!! לקחת מספר אחרת לא בטוח שתיכנסו היום)
ב11:07 הגעתי בשלישית, ובגלל כמות האנשים (שרובם לא ידעו שפותחים רק ב11 וחיכו שם מהבוקר) הכניסה הייתה מבוקרת עוד מבחוץ. וכך אחרי עמידה של 10 דקות בשמש עד שבכלל נתנו לי להיכנס לבניין.
עמידה של חצי שעה בחדר המדרגות הלא ממוזג עם עוד 50 איש בערך.
ציפיה נוספת של 45 דקות, בחדר ההמתנה שמזכיר קצת את הרכבת התחתית בניו יורק בשעות הלחץ.
לקח לפקידה 20 שניות להפיק לי את הרשיון המיוחל.

ואם הגעת עד פה שאול, יש לי כמה שאלות.
למה לא שולחים הודעה למי שאמור לחדש רשיון? הרי המערכת ממילא אוטומטית, פשוט לשנות את נוסח ההודעה במקרה שכזה.
למה משרד התחבורה לא מסונכרן עם משרד הפנים לגבי כתובות?
למה אין בכל עיר משרד רישוי?
למה אין שעות פתיחה אחרי הצהרים?
למה המשרד לא מסוגל לענות לכמות הקהל שפוקד אותו?
למה עבור פעולה כל כך פשוטה אני צריך לבוא עד לפקידה? הטרדתי 4 פקידות כדי לוודא מה אני צריך להביא, לאן אני צריך להביא את זה ומתי זה פתוח. בזמן של אחת מהן היא כבר היתה יכולה ללחוץ על כפתור ששולח לי את זה הביתה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-07-2007, 17:05
  פשוט פשוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "20 שניות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי שמוליק
לידיעת הגולש שאול מופז.

למה לא שולחים הודעה למי שאמור לחדש רשיון? הרי המערכת ממילא אוטומטית, פשוט לשנות את נוסח ההודעה במקרה שכזה.
למה משרד התחבורה לא מסונכרן עם משרד הפנים לגבי כתובות?
למה אין בכל עיר משרד רישוי?
למה אין שעות פתיחה אחרי הצהרים?
למה המשרד לא מסוגל לענות לכמות הקהל שפוקד אותו?
למה עבור פעולה כל כך פשוטה אני צריך לבוא עד לפקידה? הטרדתי 4 פקידות כדי לוודא מה אני צריך להביא, לאן אני צריך להביא את זה ומתי זה פתוח. בזמן של אחת מהן היא כבר היתה יכולה ללחוץ על כפתור ששולח לי את זה הביתה.

יש לך המון שאלות "למה". כולן שאלות טובות מאד . (מעיד עליך במובהק שאתה ישראלי מצוי -ואיני אומר זאת לגנאי)
אבל התשובה לכל השאלות -הרטוריות -הללו -היא אחת. ככה.
ואם כבר אתה מפנה שאלות חשובות כ"כ למה אתה מפנה אותן לאחד האנשים הכי סתומים במזה"ת? שאל את הכלב /חתול שלך -ותקבל תשובה יותר בהירה ומציאותית.
שאול מופז נשאר תקוע בגיל 24 . אז כבר היתה לו קרחת , ואנשים חשבו שיש משהו בפנים .
לכולם אמרתי כבר אז שמדובר באדם דפוק שהאינטיליגנציה שלו מסתכמת בללקק לבוס עמוק עמוק וכך להתקדם. האמת -זה תחום ההתמחות העיקרי שלו ומגיעה לו פרופסורה ץ יש רק אחד שגובר עליו. אולמרט. אבל הזבל ההוא לפחות משכיל. זה זבל בלי כיסוי ומצחין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:50

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר