לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2007, 00:57
  energy88 energy88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי AncientSamurai שמתחילה ב "באמת לא התחום שלי , מוזר לי..."

ל JAVEHN אני מתאמן בלי כפפות וגם פיצוצים לפנים ... ובאימונים שלי חטפתי מלא פנסים לעין זה כבר לא מזיז לי מה שאתה מתאמן בשלוש שנים אני עושה בחצי שנה... אני מתאמן 7 אומנויות לחימה במגע מלא כולל לפנים וחלקם בלי כפפות ועם פיצוצים מתאמן עם חברה בחוף בים אז אל **** לי במוח אתה לא מבין אתה אפסס !!! ... ואני בן 18 וחצי ..עלק 16 אני רואה אתה מתחיל לזלזל... ואני אומר תאמת הם חובבנים עוד רוצים ללכת לקרבות בזירה..תוך שניה מורידים אותם...קיצר יום טוב

ל-
מוסאשי אתה לפחות מבין עניין אחי !
תאכלס זה לא קרב...זה חרטא... בואו לאיגרוף תאילנדי ודברים בסגנון ...קצת פיצוצים לפנים וקרבות רציניים לא יזיקו..

נערך לאחרונה ע"י energy88 בתאריך 19-07-2007 בשעה 01:02.
חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 01:01
  danyy2 danyy2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.07
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "[b]ל JAVEHN אני מתאמן בלי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי energy88
ל JAVEHN אני מתאמן בלי כפפות וגם פיצוצים לפנים יחתיכת... ובאימונים שלי חטפתי מלא פנסים לעין זה כבר לא מזיז לי מה שאתה מתאמן בשלוש שנים אני עושה בחצי שנה... אני מתאמן 7 אומנויות לחימה במגע מלא כולל לפנים וחלקם בלי כפפות ועם פיצוצים מתאמן עם חברה בחוף בים אז אל תקשקש לי במוח אתה לא מבין אתה אפסס !!! סתם עוד איזה קשקשן שלומד לי איזה קונג פו ונהיה לי גבר... סאלמת ילדון אני בן 18 וחצי .. לא 16
ואני אומר תאמת הם חובבנים מה אתה מישהו משם מתאמן אצל "שי חי " חחחחחחחחחחח
כל אחד שם משחק לי אותה סוס אני מת שיבואו להתאמן אצלנו נראה כמה הם יחזיקות שם מעמד כמה פיצוצים לפנים ונופלים כמו זבובים מה אתה גם מתאמן שם שאתה עושה כל כך הרבה רעש אה ילד קונגיפוי ??

זה שאתה מקבל פיצוצים לפנים לא אומר כלום><
אז בניתה לך כוח סבל ופחות איזה 5 שנים לחיות?
אוקי...בפעם המאה לא צריך פנים כדי לנצח בקרב יש הרבה מקומות שלא משנה כמה מכושל תהיה אגרוף אחד שמה ואתה מת או שהמקום ישבר ולא תוכל להמשיך להילחם.
בנוסף לדעתי זה נשמע שמה שאתה לומד זה סתם ברוטלי"לפוצץ וזהו"
זה מה שאני שומע ממך שום דיבורים על טכניקה ושום דבר.
חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 03:54
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
..
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "danyy 2 אחי אני לומד מלא..."

שמע ENERGY לא מתאים לי הדיבור שלך , 7 אומנויות לחימה זה בלוף ! , קודם תהיה טוב במשהו אחד ואז תתקדם לשני או מקסימום 2 תחומים ( שהם פחות או יותר אותו דבר ) 7 הוא לומד עאלק ,

אם אתה כזה גבר בוא תוכיח את עצמך , תבוא אלינו או שפשוט תעלה סרטון שלך בקרב
ולגבי הקאטה של קאגן , חארטה ?

מרוב שאתה טיפש אתה לא יודע מה זה קאטה אני מתאר לעצמי , וגם אם אתה יודע או תלך לבדוק עכשיו קאטה זה דבר שמ-א-ו-ד עוזר מניסיון להמון דברים ( גם זריזות התאמת ידיים וכו' )
שי מנסה להראות לו איך עושים אתזה בצורה נכונה ( שהוא יזוז כמו שהוא זז ) וכמובן שככה קאגן לא עושה את הקאטה הוא פשוט מתאמן על הדרך ששי אמר לו איך לעשות אותה ,

לפי הסגנון דיבור שלך או שאתה בן 11 שמנסה לשחק אותה יענתו גבר בכמה מילים יפות או שאתה באמת בן 18 , שזה לא מחמאה בישבילך.

אם קיבלת 8 פנסים בעין זה רק מוכיח שאתה אידיוט שלא לומד מטעויות , פגעים רציניים שאני קיבלתי עם דם כמובן למדתי להגן על אותו אזור בהרבה יותר כי גיליתי שזה כואב.
אז אין לך מה להתגאות. ,

שאלה לי אלייך , איך 7 אומנויות לחימה ? כל אומנות זה בדרך כלל פעמיים בשבוע ולפי מה שאני יודע , אין לך 14 ימים בשבוע , וגם אם היה לך , להתאמן כל יום כמה שעות לילד בן 18 שאמור לעשות "דברים אחרים" זה דיי עלוב ואני מרחם עלייך.

תתיחס למה שאמרתי ודרך אגב , תדבר יפה לאנשים או לאומנות שאתה לא מכיר ורואה רק מסרטונים , אל תשכח שאנחנו לא חברים שלך ולא מתאים לנו שתדבר ככה עלינו או על השיטה שלנו.

אני לא יתפלא אם זה עוד אחד מISAI תאמת , אתם עם התגובות שלכם אני יזהה אותכם בכל
שם של משתמש , רק חשד לא עובדה

נערך לאחרונה ע"י Kafkafi- בתאריך 19-07-2007 בשעה 03:58.
חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 04:36
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
...
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי X_Server שמתחילה ב "חח כפכפי תעשה לי ילד ! D:"

energy88:

"ואני אומר תאמת הם חובבנים מה אתה מישהו משם מתאמן אצל "שי חי " חחחחחחחחחחח
כל אחד שם משחק לי אותה סוס אני מת שיבואו להתאמן אצלנו נראה כמה הם יחזיקות שם מעמד כמה פיצוצים לפנים ונופלים כמו זבובים מה אתה גם מתאמן שם שאתה עושה כל כך הרבה רעש אה ילד קונגיפוי ??"

שמע לי טוב , פעם אחת כבר נפלתי לילדות כמוך ואני לא יחזור על הטעות ויאיים וזה וזה וזה ,
אני פשוט מזמין אותך אליינו , לא לעשות איתנו קרבות ... אלא כדי להראות ל-י אישית איך אתה
מפיל אותנו כמו זבובים שאתה מתאמן חצי שנה ...
ועד אז אם לא תבוא , כל שאר ההודעות שלך עלינו אני מקווה שלא יתייחסו אליו ברצינות.

לפי מה אתה אומר שמישהו משחק אותה סוס ? אתה מכיר מישהו מהתלמידים בכלל ? אני מכיר אחד אחד אישית טוב ( מספיק טוב לפחות להגיד ) - שאף אחד לא משחק אותה וזה גם מה ששי מלמד אותנו להיות צנועים ולא לחפש מכות.

אני מודה שאני לא מתאמן פנגיינון בישביל לא לחפש מכות , אבל בוא נגיד שאני לא מפחד.
חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 12:52
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
שלום חבר'ה
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי ariel-el שמתחילה ב "אפס!1"

יש לי הרגשה שחלקכם שופטים את החברה בסרטונים כמקצוענים או כשם דבר ולכן תחושת ה"אכזבה" שחלקכם מביעים מטעויות שלדעתכם אתם רואים בעבודתם. יש טעויות ותמיד יהיו בקרב שלא מתוכנן.
קודם כל יש לזכור שהחברה בסרטונים הינם ילדים בגיל העשרה שמתאמנים סביב השנה פלוס מינוס ולדעתי הצנועה במעט שנותיי באומנויות הלחימה מראים רמה קרבית יפה מאוד שלא תבייש שום מועדון בעולם בייחוד שהעבודה שמוצגת הינה עבודה בתהליך והחברה מתחילים.למרות היותם מתחילים אני שם את שמי על יכולתם הקרבית ואני לא רואה סיבה מדוע זה צריך להפריע למישהו בעיניים שיש עוד חברה טובים.
מעבר לכך אני לא חושב שהם צריכים להרגיש או לנסות להיות מושלמים כי אם יעשו כך יפסיקו להתקדם. לטעות זה מצויין.
אני תמיד אומר לתלמידיי שהזכות הכי חשובה של תלמיד היא לטעות ועליו לקחת אותה ולנצל אותה בכל שיעור ובכל דקה בכדי להשתפר. תלמיד אשר מפחד לטעות לא ילמד בחיים.
הם עשו טעויות וימשיכו לעשות כמוהם גם אני טועה ואמשיך לטעות וכך גם שאר המורים (כן כן..גם אלו שלפי הודעות תלמידיהם בפורום הם גיבורי על) כולנו בני אדם כולנו טועים ומי שטוב פשוט לומד מזה וממשיך הלאה.
אני שוב חוזר ואומר אין דבר כזה אומנות יותר טובה או יותר חזקה.
הכל טוב רק תלוי מה אתם עושים עם זה,איך אתם מתאמנים וכמה טוב זה עושה לכם כבני אדם.
אני מציע שתיקחו את השירשור הזה למקום אחר ממה שהוא הולך אליו עכשיו
כולנו לוחמים ויש לנו דבר במשותף:
ההאהבה שלנו לאומנות שלנו. אין שום סיבה לתקוף אחד את השני.
שי חי
81
חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 17:36
  energy88 energy88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי מוסאשי שמתחילה ב "כי גם אני עושה איגרוף תאילנדי"

טוב אנשים קודם כל שמעו לא באתי לזלזל או משהו אני לא בא לפגוע ! והתרשמתי מאוד ממה ששי חי רשם !
בכל מקרה בואו אני יגיד לכם ככה אני שולט בקראטה גודו גיו גיטסו ונינגיטסו וקרב מגה סבבה.. עכשיו אני כולה מתאמן 4 שעות ביום שעתיים בבוקר שעתיים בערב..עם מורי אומנות לחימה שכל אחד מדן 2 ומעלה בגלל זה אני לומד הרבה אומנויות לחימה... בכל מקרה אני רק בהישרדות חוצמזה אני לומד אומנויות לחימה עם מורי אומנויות לחימה שמתאמנים כולם בים ומהם אני לומד אני מתאמן איתם ... בגלל זה אני לומד הרבה סגנונות ... יש פיצוצים הכל חוץ מלביצים וגם רק מה שאנחנו שמים זה מגן ביצים ומגן שיניים וגם לפעמים כפפות...
חוץ מכל זה יש לי עוד חיים אני גולש...יוצא מבלה ...בחורות עובד קיצר נהנה מהחיים.. לא התכוונתי לפגוע אני רק אמרתי את דעתי האישית שלפי דעתי לא משהו תאמת דיברתי קצת בזילזול אני יודע אבל זה בגלל שראיתי בפורום שרשמו שהתלמידים של שי חי משחקים אותה בלתי מובסים ... בגלל זה דיברתי בזילזול
חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 17:50
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
מספר הערות :
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "טוב אנשים קודם כל שמעו לא..."

1. מללכת מכות בים לא לומדים אומנות לחימה, אתה אולי לומד להגן על עצמך (אתה כתבת שכל מה שאתה עושה שם זה קרבות) אבל אתה לא ממש לומד את אומנות הלחימה.

2. לימוד בשיטות MMA שונות כגון קרב מגע, הישרדות (ויש שיאמרו גם נינג'יטסו) לא באמת נותן שליטה ואף ידע מלא ואמיתי בקראטה ג'ודו וג'וג'וטסו, אמנם זה נותן לך כלים מצויינים להגנה עצמית, אך לא את העולם האמיתי ואת מגוון הטכניקות הרחב של אותה אומנות.

3. השיעור הראשון באומנויות הלחימה (רק חבל שרוב אומני הלחימה לא באמת מיישמים אותו, אלא רק לאחר המון המון זמן) הוא אף פעם לא לזלזל ביריב.

4. אני באופן אישי בא מעולם הקראטה הקלאסי ומה-MMA ואינני חובב גדול של גונג פו למינהו, אבל כל עוד לא התאמנת בשיטה או חקרת אותה לעומק, לא באמת תבין את התנועה ולעיתים הקרב יראה לך חלוש משהו. בגונג פו הכוח במכה מתבסס על מהירות (ברוב המכות) ולא על עוצמה ישירה (כמו בשיטות איגרוף תאילנדי וקראטה) ולכן לפעמים מכה שבמציאות היא חזקה מאד, תראה חלושה למי שרגיל לראות מכות מסוג אחר (עוצמה ישירה).

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 19-07-2007 בשעה 17:54.
חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 17:51
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
זאת הודעה הולמת
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "טוב אנשים קודם כל שמעו לא..."

הייתי באמצע כתיבת הודעת תגובה אליך (ולא לטובתך האמת), ראיתי שפירסמת את ההודעה הזאת אז ויתרתי, מקווה שלא תחזור להודעות ברוח התוקפנית והמזלזלת (וכל מה שעובר על החוקים).

בנוגע למה שכתבת -
כתבת שאתה שולט ב: בקראטה, ג'ודו, ג'וגיטסו,נינגיטסו וקרב מגע. למה הכוונה שולט? בכל מקרה אני בטוח שאתה לא שולט בכל השיטות הללו, שכן כל שיטה היא שיטה גדולה בפני עצמה וכדי להגיע לרמה של שליטה טובה וידיעת השיטה יש להקדיש שנים לשיטה ספציפית אחת. זה שאתה יודע מס' טכניקות מכל שיטה לא הופך אותך לשולט בה. אתה יודע קאטות בקראטה? ובנינג'יטסו, ג'ודו, וג'וג'יטסו ? אני בטוח שלא, אולי באחת מהן. אם אומר לך שם של טכניקה מסויימת בשפת המקור (יפנית במקרה הזה) תדע לבצע אותה ברמה טובה?
לא הייתי קופץ לומר שאתה שולט בשיטות האלו.

חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 19:26
  MuaiThai4L MuaiThai4L אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.07
אני לא יודע .. מהצד של בנאדם שמתאגרף במואי טאי
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי iamshay שמתחילה ב "[b]שי..[/b] דעתי האישית שיש..."

אני יכול להגיד לך שלדעתי .. המתולתל היה מוצא את עצמו על הרצפה עם ההתפרעות הזאת נגד בנאדם שמתאמן שנה וחצי באיגרוף תאילנדי.

( כפכפי תחסוך ממני את הקטע של " בוא אליינו בוא נראה לך שלא ובלה בלה בלה " אני לא בא לריב ממש לא אני רק מביע את דעותיי )

שי חי אני מעריך אותך מאוד נשמע שאתה אחלה בן אדם ואני לא ממש מבין בקונג פו אז אני יגיד לך את זה ממבט של מישו שחושב שלהסתובב באמצע קרב זה לא משו שימושי וזה בעל התואר של חצי שנה לימוד .. זה חצי שנה ? למה הוא מרחיק תיידים מהפנים מוריד אותם ומסובב תראש לצד ? זה לא הגיוני ..
ההפך הוא הנכון .. להשאיר את היידיים קרובות כמה שיותר לפנים ( שיהיה לך נוח כמובן ) כתפיים סוגרות לסת מרפקים קרוב לצלעות לסת תחתונה נוגעת קצת מתחת לגרון / איזה חזה למעלה ..
עניים פתוחות הייטב וכשמשחררים מכות סוגרים את הפנים מורידים לסת תחתונה ומסתכליםםם לא עוצמים עניים פותחים אותם אבל מגנים טוב על הפנים !! לראות הכלל וכמובן כשמשחחרים מכות הסוד הוא לא לזוז אחורה .. או קדימה כמה שיותר או לצדדים ..לא סוגרים עניים מורידים ידיים ומזיזים את הלסת לצד השני של החדר ...

אמרתי כבר - זוהי נקודת מבט של בנאדם שמתאמן קרוב ל5 חודשים באיגרוף תאילנדי .

לדעתי הקרב הזה לא היה מקצועי לא היו הטעיות היו סיבובים בכלל לא מתאימים רגליים באוויר בלי חוסר טכניקה ..

הדבר היחידי שמצאתי פה הוא מהירות .. אבל אני מסכים ש90 אחוז מהפורום הזה יכול לזרוק את היידים שלו לכל הצדדים כשהיידיים פתוחות ולהיות מהיר איתם .. עם כפפות 14 זה היה יכול להיות קצת יותר מסובך

בכל מקרה אני אשמח עם תתקנו אותי ואני מזכיר אין לי מושג בקונג פו וכאלה אני אומר רק מה שראיתי בסרטון הנל .

נ.ב נראה שאתם ממש אוהבים את האומנות לחימה שלכם ובגדול זה הכי חשוב אני מעריך אותכם על זה

נערך לאחרונה ע"י MuaiThai4L בתאריך 19-07-2007 בשעה 19:30.
חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 22:47
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
אין מה לשפוט אותם יותר מדי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "קרב פנגיינון- רמי מול איתי"

כי כמו ששי אמר הם מתחילים בתחומם ולא מקצוענים.

משהו שמאוד מפריע לי בקרב (עקרוני יותר) :
מאוד חורה לי שהקרב נעשה ללא מגנים כלל, לפחות צריך את המינימום - מגן אשכים ומגן שיניים. מגן ראש מומלץ ביותר.
אם הקרבות יעשו עם מיגון מינימאלי לפחות זה יוצא מהתלמידים יותר, הם פחות יחששו להפצע ומעבר לכך זה פשוט ישמור עליהם מפציעות. לדעתי מאוד מסוכן לתרגל קרב במצב הזה, מכה טובה שמתלבשת ללסת יכול לגרום לנזק לא קטן, ובכלל אגרוף לפנים בקלות יכול לשבור שיניים.
אם למשל התלמידים היו משתמשים במגני ראש וכפפות (אפילו דקות, כפפות דקות ומגן ראש מתאימים מאוד לתרגול קרב), לא היה צורך לעצור את הקרב הרבה פעמים ואולי חוסר המיגון מונע מהצדדים לתת מכות חזקות יותר לעבר הראש, שכן יש את החשש לפגיעה רצינית ביריב שבמקרה הזה הוא חבר לאימונים.

אם לקצר - לדעתי מיגון מינימלי + מגן ראש יוציאו מהתלמידים יותר וישנו במקצת את אופי הקרב (למשל בטווח קרוב כאשר אחד הצדדים מתכופף קצת עם הגוף כד להגן על עצמו - יתכן ובמקום מכות לגוף יבוא אגרופים לראש, מה שיותר יעיל) , וכמובן ישמרו על התלמידים מפני פציעות שזה הדבר החשוב ביותר .

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:41

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר