לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2007, 00:39
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
עזרה אוףףף נמאס לי

אני כבר מאבד תקווה .... לא יודע למה ... אבל הפכתי להיות די פסימי ... שאני לא אמצע לעולם מישהי נורמאלית שתאהב אותי =/ ...

אני לא יוצא הרבה עם בחורות או משהו כזה .. אבל עד שאני יוצא ... זה בשבילי מיוחד ואני עושה הכל בשביל להראות הכי טוב באותו הרגע מבחינה חיצונית והכל , מפגין בטחון וכל מה שצריך ...
אני עושה הכי טוב שאני יכול וזה לא הולך ... אף אחת לא מתלהבת ... אתם מבינים ... זה לא שהן לא נהנות איתי ... ההפך הן נהנות לדבר איתי וכאלה ... אבל כאן בעצם מתחיל ונגמר הסיפור ... הן אוהבות לדבר ... חושבות שאני ילד חמוד ונחמד .... ואז זה הופך לידידות ושלום על ישראל ... אתה אומר שלום לעוד בחורה ....

זה נראה לי כאילו בגיל הזה ( 15 -17 ... זה הטוווח הגילאים שאני מסתובב איתן ) שבנות פשוט סתם מחפשות בנים " חתיכים " ולאו דווקא נחמדים וחכמים שהן יכולות ליצור איתם קשר לטווח ארוך ... סתם רוצות שיהיה להן חבר עם פנים יפות שיוכלו לאבד איתו את בתוליהן ולהסתובב איתו בים ולהשוויץ בכמה החבר שלי כוסון ויש לו ריבועים על הבטן חחחחח
החמודים נדחקים לשוליים והופכים להיות הידידים ולאט לאט נהפכים לסוג של חברות מבחינת אותן בנות ופחות סוג של קשר בן גבר לאישה ...

אני כבר מתחיל להיות מאד פסימי ... אני מאד רוצה חברה ... זה מאד חסר לי ... אני רוצה מישהי שאני יוכל לפנק ולחבק ולשתות איתה שוקו חם בפוך בלילה קר חחח

אני לא מבין מה אני לא עושה נכון שאחר כך הן רוצות לשמור רק על קשר ידידות =/

ועוד בעיה שלי היא שאני מעט ביישן ... זאת אומרת ... הקשרים שלי עם בנות הם בד''כ דרך האינטרנט , כלומר התחלת הקשר , משום שאני לא יודע איך להתחיל עם בנות ככה סתם בבצפר/ ברחוב / מסעדה .... אז אינטרנט זה המקום הכי קל וזמין ... למרות שאני לא מתלהב מהקשרים דרך האינטרנט ... כי לדעתי זה סתם קשר קר ומנוקר ... וכל הידידויות איי סיקיו האלה לא לעניין לדעתי בכלל

נערך לאחרונה ע"י Audioslave בתאריך 19-07-2007 בשעה 00:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 01:06
  MuseMan MuseMan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Audioslave שמתחילה ב "אוףףף נמאס לי"

תאמין לי, מה שכתבת זה העתק מדויק של מה שאני חושב. במיוחד החלק של ה"אני מאד רוצה חברה ... זה מאד חסר לי ... אני רוצה מישהי שאני יוכל לפנק ולחבק ולשתות איתה שוקו חם בפוך בלילה קר ", זה מה שאני אומר לעצמי כל הזמן. בכל מקרה, אני מאמין שאתה כן תמצא מישהי שתתאים לך. יש הרבה בנות חמודות וחכמות (אני משער.. חח) שלא מחפשות את מלך היופי ורוצות מישהו בגלל מי שהוא בפנים.
אגב, מה שאתה אומר על איי סי קיו כל כך נכון. באיי סי קיו אני באמת מי שאני, אבל כשזה מגיע לפנים מול פנים יש בלק-אווט.

הכי חשוב לא לאבד תקווה. איך כולם אומרים "אתה מוצא דווקא כשאתה לא מחפש" (אגב, זה בולשיט ).

ישן 19-07-2007, 10:38
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
הייתי במצב שלכם ... וזה עובר

קודם כל , אם אתם רוצים לקרוא מרמור ,
יש את האשכול שלי שנפתח לפני כמה החודשים על כך שבנות רואות בי בתור ידיד , והצרפו אליו לא מעט חבר'ה , מגפה משהו ה"ידידות" .

עכשיו , לגבי זה שאתם מחפשים חברה לחבק , להחזיק וכו ... , מובן ולגטימי , אבל מניסיון שלי ,
זה לא מספיק , אפילו רחוק מלהיות מספיק , חברה לצורך "חברה" יכול להיות די מיותר .
אתם לא מחפשים סתם מישהי ,כדי שהיא תהיה חברה, אתם צריכים מישהו שתרגש אתכם,
שיהיה עקצוץ והתלהבות לקראת הפגישה איתה , שתעניין ,שתאתגר אתכם ..
ולא כל בחורה תתאים לכם ,קחו את זה לתשומת לבכם .

לבעיה הבאה ,ידידות , רבים וחכמים ממני ניסו להתמודד עם הבעיה , אבל אני אנסה לשתף אתכם במה שאני למדתי .
אז ככה , זה לא שבנות לא מחפשות בחורים נחמדים ורוצות רק מניאקים , כמו שאנחנו אוהבים לומר ..

צריך ללמוד להיות ספונטני , לדעת להפתיע אותה , ואולי הכי חשוב לסקרן את הבחורה שמולכם .

לא ללחוץ יותר מדי בקטע של בוא נתחיל קשר , אם נראים "נואשים" לקשר , זה עושה בדיוק את הפעולה ההפוכה .

תקשיבו ,פתיחות זה טוב ,אפילו מעולה , אבל צריך לדעת לעשות את זה במינון , צריך לשמור על מיסתוריות מסוימת,שתהיה מוטיבציה להמשך ההכרות ..

אל תתביישו , תהיו בטוחים בעצמכם ,תגידו מה שאתם חושבים , ואל תתביישו לעקוץ אותה
(כמובן שאם נתקלתם באישה נורא רגישה ובעלת זיכרון ארוך טווח , מומלץ להמנע ( תרתי משמע?) ) .
גיליתי שיש לי נטייה להיות יותר נחמד לבחורות שאני נדלק עליהן,אז פשוט הפסקתי והנהגתי איתן כרגיל .
בחורה שלא הייתה בקטע שלי , הפסקתי להיות נחמד אליה ויותר עוקצני .. אחרי שנפרדתי ממישהי אחרת ,היא הזמינה אותי ל"ארוחה לילית" ,
סירבתי (מה שמשום מה דרבן אותה עוד יותר ) ,כי כבר עד אז פחות נמשכתי אליה ..

בנוסף , כמו שמישהו פעם ציין פה , מרוב שאנחנו רגילים לדבר עם ידידות ,זה קצת בורח לתחומים אחרים , ואז אנחנו מדברים על נושאים "רגישים" , וכתוצאה מכך מבליטים את ה"חולשות" שלנו , לא שצריך להעמיד פנים שאתם "חזקים" וכו.. , פשוט למען האמת זה פחות מושך בנות .

וטיפ אחרון , צריך לצאת מהגישה שיש פה ללא מעט אנשים שפותחים דיונים כאלה , כל אחד מציין "אני נראה טוב" , מראה פחות תופס אצל בחורות ,
אם תטפחו את עצמכם ( להתגלח , להסתפר , להתלבש יפה ) , וגם תהיו שלמים עם עצמכם ( אם משהו מפריע לכם , טפלו בו , בין אם זה פצעים , או בטן קטנה , כמובן שאם אתם בסדר עם זה ,לא חייב לעשות כלום בנידון ) זה ימשוך אליכם תשומת לב מהצד השני .

טוב ,זאת הייתה חפירה ממושכת , מקווה שתרמתי במשהו .
ישן 19-07-2007, 12:14
  Audioslave Audioslave אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.03.07
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "הייתי במצב שלכם ... וזה עובר"

אתה בחלק מהדברים צודק ... אבל הרבה ממה שכתבת זה גם קלישאות ... וקלישאות לא ממש עוזרות =/ הן נשמעות חכמות אבל אתה לא יכול לעשות איתן כלום ...

תבינו ... זה לא שאין לי בטחון עצמי ואני לא יודע בכלל איך להתנהג ליד בנות ...
זה פשוט הקטע שתמיד אחרי הפגישות הן לא מעוניינות בשום דבר רציני ... ואני אף פעם לא יודע למה =/ תמיד אני הופך להיות הידיד שלהן שהן מספרות לו הכל בסוף ... וזה ממש מבאס ... עכשיו בדרך כלל גם זה לא ידידויות אמת ... אלה סתם הן מדברות איתך במסן ובאייסי חופרות לך כשמשעמם להם וכשמשהו מציק להן ... אבל כשאתה תרצה שוב להפגש איתן הן כבר ימצאו את התירוץ לא להפגש ...

אני רוצה להבין פעם אחת ולתמיד ... איפה עובר הגבול הדק בין החלטה של ... " אני מעוניינת בקשר רציני " ... לבין " אני רוצה לשמור אותך כידיד שלי " ...
ישן 19-07-2007, 13:57
  Anasurimbor Anasurimbor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Audioslave שמתחילה ב "אתה בחלק מהדברים צודק ... אבל..."

כמו שזה נשמע לי, הבעיה היא במה שאתה משדר. אתה בא לפגישה ומתנהג אליה כמו שאתה מתנהג לידידות \ אחיות שלך וזה מה שהן מרגישות ממך. תתנהג בהתאם לזה שאתה רוצה אותן, תעיז ואל תתבייש להגיד כל דבר שעולה לך לראש (אתה חושב שהיא יפה? תחמיא לה שהיא יפה, אהבת את הרגליים שלה? תחמיא לה על הרגליים, התאהבת בריח שלה? תשאל על הבושם ETC), האפשרויות הן בלתי מוגבלות. העיקר הוא להציג את עצמך כמישהו שכמובן מעוניין בקשר שהוא מעבר לידידות נטו אבל לא לגלוש עם זה כי אז אתה סתם נתפס כמישהו נואש ומסכן (הגבול אצל כל אחת הוא שונה- אין נוסחת קסם).

בכל מקרה יש מלא מדריכים וספרים שיעזרו לך בנושא ויחזקו את הבטחון העצמי שלך (מישהו פרסם פה פעם משהו מ www.sosuave.com שנראה לי ממש אחלה)

ישן 20-07-2007, 03:15
צלמית המשתמש של PL@yB0y
  משתמש זכר PL@yB0y PL@yB0y אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PL@yB0y
אתה לא יודעא איך לחפש אחי

יש פול בנות בגילאים האלו שמחפשות מישהו כמוך... תאמין לי
אני עד לפני שהייתה לי החברה הנוכחית שלי (כבר שלושה וחצי חודשים!!) הייתי הולך עם כל בת שנראת טוב ושווה להסתובב איתה ולהנות איתה......
ואז פגשתי את חברה שלי.... את אהבת חיי... וזה הכי מושלם... היא לא פרחה ולא כלום... היא נורמאלי לחלוטין.... יפה בטירוף.. מושכת.... חכמה.... ואוהבת ונהנת איתי כי אני חמוד וכי אני נורמאלי (סוף סוף)... אנחנו נהנים לפנק אחד את השני וזה מה שאתה צריך וזה גם מה שאתה תמצא

אל תאבד תקווה אתה עוד תמצא מישהי שמתאימה לך בדיוק כי ככה זה העולם... דברים טובים לא באים בקלות... לי אישית לקח כמה חודשים טובים להבין שאני רוצה את האישה שאיתי ולהשיג אותה.... אז מה שחשוב זה לא לאבד תקווה... ולהשאר חמוד

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:08

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר