לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2007, 17:44
צלמית המשתמש של קרמריקה
  קרמריקה קרמריקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי DownLoad_Master שמתחילה ב "יכול להיות שהשירות במחלקה..."

אני נתקלתי בשירות טוב למדפסות שלהם.

מדפסת / פקס חדשה (10 ימים אצלי), לא ענתה לפעמים לפקסים. ענו מהר מאוד בטלפון, ניסו להדריך כדי לטפל בבעיה. לאחר שזה לא צלח הם נתנו הוראה לחנות (אופיס דיפו) להחליף לי את המוצר בחדש. קיבלתי מוצר חדש לחלוטין ונפתרו כל הבעיות.

אני מאמין שאם זה היה יותר משבועיים - חודש, זה כבר היה סיפור אחר והייתי נאלץ ללכת למעבדה או משהו בסגנון ושם אין לי מושג איך היה השירות. אבל בינתיים אני ברושם טוב.

לגבי הניידים של HP, בכל העולם יש להם שם רע גם מבחינת אמינות וגם מבחינת שירות. אין לי מושג איך זה עובד, ולמה מחלקת הניידים ידועה לשמצה. אבל מניידים של HP אני תמיד ממליץ להתרחק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 21:43
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "אני נתקלתי בשירות טוב למדפסות..."

ל HP יש שני סוגים של ניידים - הקו הותיק שלהם (Pavilion ושות') - אני משער שאם אתה מכיר ניידים שסבלו מחוסר אמינות - יש מצב שזה מהסדרה הנ"ל - וקו הייצור שנקנה מקומפאק (שממנו גם מגיעים השרתים האיכותיים שלהם) - שזה סדרות NC, NX (מצויין על המוצרים בפירוש "HP Compaq") - הוא זה שאני קונה ממנו... לבינתיים יצא לי לרכוש שני ניידים של HP משתי הסדרות הנ"ל והם עובדים בסדר גמור - ובזריזות מרשימה (מה שאני לא יכול להגיד על לנובו שכל עמישראל קונה... לא מבחינת האמינות, ולא מבחינת המהירות [אבל זו לא חוכמה, כשנקנה הקו מיבמ, עשה מישהו את ההחלטה השגוייה ולא ניצל את ההזדמנות להעיף את המנהג המגונה של התקנת 2,543,763,245 תוכנות יחד עם המחשב])

במדפסות של HP, לעומת זאת, אני לא נוגע כבר שנים, גם לא עם מקל... תנו לי הזרקת דיו של HP בחינם ואני לא לוקח

ישן 19-07-2007, 21:53
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי DownLoad_Master שמתחילה ב "ע"פ המלצתך לא קניתי לנובו....."

תראה, עד היום כשהייתי צריך שירות שלהם, זה עוד לא היה בתחום הניידים, אלא רק בתחום השרתים - ואני חייב להגיד לך שזה היה השירות המהיר והזריז ביותר שיצא לי לקבל (בד"כ לא עברו יותר משעתיים מזמן ההתקשרות למוקד ועד לפתרון התקלה - כאשר אנחנו מדברים על החלפת חומרה תוך הזמן הזה!).

אני יודע שהניידים שלהם מגיעים עם שירות של לקיחת הנייד מהיכן שאתה נמצא למעבדה והחזרתו - אני לא יודע מה בדיוק גרוע בזה - כי בלנובו אתה לא מקבל את השירות הזה. בלנובו אני אגיד לך איך זה עובד, כי במקרה אני ביליתי שם הרבה מאוד (IBM לא כזה אמין כמו שמציירים אותו כנראה...). אתה מגיע למעבדה בגבעת שמואל - מחכה בין חצי שעה לשעה לרוב כדי שיקבלו אותך, ממלא טופס, נותן את המחשב, מאבד את הזכות שישמר המידע שנמצא עליו (הם מפרמטים אם בא להם, אז מה אם התקלה היא בכלל WiFi לא תקין? למה שיבדקו את זה עם LiveCD של לינוקס, אה?) - ואחרי יותר משבוע מודיעים לך שהמחשב תוקן ושתבוא לקחת אותו בחזרה. אם הוא אכן תוקן, זה סבבה, אבל, מנסיוני, זה לא ממש תמיד כך. "זכיתי", עם T60 מסויים של לנובו, לשלוח אותו למעבדה חמש פעמים עד שהוא תוקן, כשבכל פעם זו המתנה של שבוע ומשהו, ומדובר במחשב היחיד של הבנאדם שזה המחשב שלו. וזה נייד עסקי, עם שירות עסקי... והתקלה התחילה בשבוע הראשון לחיים שלו... אני באופן אישי הייתי מצפה להחלפה באחר-חדש אחרי שני ביקורים במעבדה ותקלה שלא נפתרת... אז אתה רוצה להגיד לי שהשירות של HP בעייתי יותר? איך אפשר בכלל? אפשר דוגמא?

ישן 21-07-2007, 10:28
  Netanel_be Netanel_be אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.03.04
לא נראה לי שיש נציגות נורמלית בארץ לאיזהו מותג
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי DownLoad_Master שמתחילה ב "מי שהיה עושה לי פרצוף שכזה,..."

אני קניתי מחשב Apple MacBook בחו"ל עם אחריות של שנה בינלאומית.
אחרי כשלושה חודשים הסוללה שלי החליטה שהיא מפסיקה לעבוד.
דבר ראשון ידע, הנציגה תקועה בשום מקום. והיא לא מוכנה שהמחשב/סוללה חדשה יועבר
אליה/אלי דרך אחת מהחנויות שעובדות איתה. שלחתי אליה את המחשב.
לבסוף סיכמתי עם הנציגים שאני מפקסס את החשבונית קניה והמספר הסידורי של המחשב ומחכה עד שהם יקבלו אישור תיקון מאפל ואז מגיע למקום ובו תוחלף הסוללה.
אחרי שבוע הם החליטו שזה לא מתאים להם והמחשב חייב להגיע אליהם.
שלושה שבועות הוא שכב אצלהם עד שהם הואילו בטובם לבקש אישור.
ועוד איזה 2-3 ימים להחליף את הבטריה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:34

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר