לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2007, 17:25
צלמית המשתמש של קרמריקה
  קרמריקה קרמריקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.04.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "ה 2600 ו ה 2400 תפורים על מחשב לבידור ביתי"

צריכת החשמל של 8600GT נמוכה מהHD2600XT. הHD2400 נמוך משניהם, אבל לא בהרבה מה8600GT.

Nvidia שחררה לא מזמן מנהלי התקן שמשפרים משמעותית את יכולת הHD של הכרטיסים החדשים. זה עדין pre-release, אבל זה יגיע בקרוב.

אבל שוב אני חוזר ואומר. כולם ינגנו עם המעבד הזה כל HD שקיים.
יש כרטיסי 7600GT עם קירור פסיבי, ינגנו כל HD שקיים, יהיו טובים יותר במשחקים, יהיו זולים יותר מHD2600XT ולא יצרכו יותר חשמל (באופן מורגש) ממנו. כן יצרכו יותר חשמל מה2400 אבל זה לא כרטיס רלוונטי בשבילו.

HD 2400 זה פתרון מעולה למערכת קולנוע ביתי ללא ספק (ה2600XT קצת פחות), אבל הדרישות שלו הן לא סטנדרטיות לקולנוע ביתי, ואם הוא רוצה להנות ממשחקים, הוא לא יכול ללכת על כרטיס כזה. אי אפשר פשוט להתעלם מהדרישה למשחקים ולהתייחס רק לדרישה לקולנוע ביתי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2007, 17:14
  3liran 3liran אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.06
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי קרמריקה שמתחילה ב "צריכת החשמל של 8600GT נמוכה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרמריקה
צריכת החשמל של 8600GT נמוכה מהHD2600XT. הHD2400 נמוך משניהם, אבל לא בהרבה מה8600GT.

Nvidia שחררה לא מזמן מנהלי התקן שמשפרים משמעותית את יכולת הHD של הכרטיסים החדשים. זה עדין pre-release, אבל זה יגיע בקרוב.

אבל שוב אני חוזר ואומר. כולם ינגנו עם המעבד הזה כל HD שקיים.
יש כרטיסי 7600GT עם קירור פסיבי, ינגנו כל HD שקיים, יהיו טובים יותר במשחקים, יהיו זולים יותר מHD2600XT ולא יצרכו יותר חשמל (באופן מורגש) ממנו. כן יצרכו יותר חשמל מה2400 אבל זה לא כרטיס רלוונטי בשבילו.

HD 2400 זה פתרון מעולה למערכת קולנוע ביתי ללא ספק (ה2600XT קצת פחות), אבל הדרישות שלו הן לא סטנדרטיות לקולנוע ביתי, ואם הוא רוצה להנות ממשחקים, הוא לא יכול ללכת על כרטיס כזה. אי אפשר פשוט להתעלם מהדרישה למשחקים ולהתייחס רק לדרישה לקולנוע ביתי.

אז אתה ממליץ לשלב דווקא את ה-7600 עם הE6320 שלי? ולוותר על ההאצת חומרה של ה-8600?
אין לי בעיה של תקציב...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:51

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר