לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שבוע טוב לכולם =] חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אופנה, יופי ואסתטיקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-07-2007, 17:02
  ghostdog47 ghostdog47 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.07
המלצה בקשר לפן ולמסרקים עזרה בבקשה

שלום שוב,
אני קצת נבוך לומר זאת אבל השבוע הזמנתי פן לשיער, כי פשוט אני חייב שייצא לי כמו של JIN KAZAMA אני נבוך משום שאני גבר בדרך כלל בחורות קונות פן וכאלה..
בקיצור אם כבר פדיחות אז כבר, רציתי לדעת אם אפשר בבקשה, איזה מסרקים אני צריך לקנות בשביל הפן כי ראיתי שזה מסרקים עגולים כאלה...ולא הרגילים או שאפשר להשתמש ברגיל ואני לא יודע...
המטרה שלי היא להעמיד את הפוני לא יותר מזה, יש לי שיער חלק אבל הוא נוטה ליפול לפעמים ואני רוצה גם שהשערות יהיו דקות בקצה ולא קבוצה של שערות....
בקיצור איך משתמשים בפן אני לא רוצה לבקש ממישהי להסביר לי למה היא תצחק עליי..

תודה רבה על העזרה,
ואני מקווה שאף אחד לא נפגע, כי פן לפי דעתי זה סטיגמה של בחורות ועובדה שאני גם רוצה לעשות, אבל זה לא משהו רציני...מקווה שמבינים אותי..

נ.ב
זה מה שהתקוונתי כשאמרתי שאני רוצה שזה יהיה דק מקדימה..בבקשה תתעלמו מ JIN הוא במצב רע פה אבל תסתכלו על הקצה של השיער רואים איך זה דק כזה...זאת המטרה שלי...בסופו של דבר...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 19-07-2007, 20:29

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ghostdog47 שמתחילה ב "בקשר לפן ולמסרקים עזרה בבקשה"

ציטוט:
19-07-2007 19:17פאקינג סטיילדבר ראשון חרטא שזה של בנות..גמאני עושה פן והרבה..ותתפלא כמה בנים עושים פן..\
בקיצור איזה פן הזמנת וכמה עלה לך?

עדיין העסקה לא בוצעה אני יכול לבטל...אבל הלכתי על משהו זול יחסית כי כל השאר רושמים מקצועי ומיוחד למספרות, אני רוצה משהו פשוט וגם לא יקר
זה מה שרציתי בהתחלה ו3600וParlux

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://213.8.106.75/pics/9/4/8/3/10693849b.gif]

הוא עולה איזה 473 שקל קבוצתי פה המפרט שלו..
http://www.lastprice.co.il/product.asp?productid=2360#

וזה מה שאני הזמנתי
מייבש שיערוBA6603וBabyliss

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://213.8.106.75/pics/4/5/9/4/10494954b.gif]

שהוא עולה 262 שקל שזה סביר..רשמו שהוא טוב...אז בחרתי אותו

האם להתחרט ולקחת את העליון למרות הכל...
רשום שהוא מיועד לעבודות אגרסיביות...אני רק רוצה להרים את הפוני...לא יותר.

תודה על התגובה

חזרה לפורום
ישן 20-07-2007, 08:14

בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי FXM שמתחילה ב "1.מה שבחרת נראה דיי מעפן אבל..."

ציטוט:

20-07-2007 00:13FXM1.מה שבחרת נראה דיי מעפן אבל לא היה לי כוח לקרוא נתונים וכאלה אז אני לא בטוח.

2. מצד אחד אתה רוצה להרים את הפוני ומצד שני אתה רוצה פוני כמו של ג'ין ?!
הפוני של ג'ין בכלל לא מורם !!

כן אתה צודק זה היה לא מובן קצת, פשוט עד שהפוני יהיה ארוך כמו של JIN אני ייצטרך להעמיד אותו כי נפול כזה כשהוא קצר זה מעפן.
כן הוא נראה מעפן אבל....נו טוב נבטל ונביא את ההוא אבל רשום שזה למספרות ולעבודה מקצועית...אני באמת לא הולך לפתוח מספרה או משהו..
תודה על התגובה

חזרה לפורום
ישן 23-07-2007, 18:02

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ghostdog47 שמתחילה ב "בקשר לפן ולמסרקים עזרה בבקשה"

בשעה טובה הפן הגיע..הבעיה הנותר היא איך לעבוד איתו נכון, הוא מאוד עוצמתי תוך כמה שניות הוא ייבש לי את השיער, אבל ייבש ייבש וזה מה שאני לא כל כך רוצה, יש שני עוצמות בפן הזה, ויש שם אפשרות לבחור גם אוויר חם או קר?? מה אני אמור לעשות עם אוויר קר ? האם אפשר לעשות עם זה החלקה...ודבר שני אני לא מצליח לעשות מה שאני רוצה עם מסרק רגיל..תמר ציינה פה שצריך מסרק בגודל בינוני או קטן, איפה אפשר להשיג אותם בכלל? סופר פארם אולי ?
אני מקווה שתוכלו לענות לשאלותי,
תודה.

חזרה לפורום
ישן 24-07-2007, 18:01

ציטוט:

24-07-2007 02:44reutcohenקודם כללל אל תדבר שטויותת !! פן זה לא רק לבנות, ממש לא, ואין לך מה להתבייש בזה מליון בנים מעמידים את השיער שלהם עם פן, זה ממששש יפה אפילו

ולא, אין אפשרות לשילוב של קור וחום, אם אתה לא מצליח זה כניראה בגלל המברשת, למרות שהשיער שלך קצר אז לא ניראה לי שיש בעיה להעמיד אותו גם עם מברשת רגילה, בכל מיקרה מוכרים מברשות לפן בכל מקום, וכן גם בסופר פארם יש.
ושוב אין לך בכלל במה להתבייש, זה מאוד יפה,

בהצלחה

היי, תודה על התגובה, ובקשר לחום או קור, אפשר ללחוץ בזמן שהפן עובד על לחצן אוויר קר, זה באמת אוויר רגיל, רשום שאחרי שעושים פן רגיל עם אוויר חפ אפשר להשתמש באופציה של אוויר קר כדי לשמור על העיצוב.
בקיצור הלוואי שזאת הייתה הבעיה שלי, כנראה מה שאני צריך זה מסרק עגול כזה כמו שבמספרה, ולא המסרקים הרגילים שבבית חוץ מזה השתמשתי על עוצמה נמוכה ורק ייבשתי את השיער והוא נהיה כמו קש כזה, לא חיכיתי הרבה זמן, הוא ממש נהיה מגעיל בצורה שאי אפשר לסדר, אז שטפתי אותו והכל הסתדר אח"כ, אני רוצה לעבוד על הפוני יותר, אני צריך לגלגל את זה על הפוני ולקרב את הפן על עוצמה נמוכה? איך אני בדיוק עושה את זה?
אני יודע שזה קצת בעייתי לענות אבל עם כל הניסויים שאני עושה על השייער אני יהרוס אותו בסוף, ואני רוצה לדעת מניסיון של אחרים...אם אפשר בבקשה
תודה על הסבלנות וההבנה.

חזרה לפורום
ישן 26-07-2007, 19:12

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי reutcohen שמתחילה ב ":)"

ציטוט:
reutcohenהשיער לא יהרס לך אחרי כמה נסיונות של פן חח אולי אחרי תקופה ממושכת של שימוש בפן, ואני לא ממש מבינה את השאלה שלך, מה הבעיה אתה לא מצליח להעמיד אותו כמו שאתה רוצה? אולי כדאי שתיקנה קודם מברשת עגולה ואז תנסה. ובקשר לפוני איך אתה רוצה לסדר אותו? להעמיד להשטיח מה?

היי שוב...קניתי היום מברשת, מברשת קטנה כמו שתמר אמרה למעלה, עכשיו כשאני מגלגל על השיער, דבר ראשון אני בקושי מצליח, כנרה שהוא קצר מדי, אז אני בקושי מצליח לעשות עם הפן על הפוני, ושלא נדבר על שאר השיער אני לא מצליח לסובב את היד בזווית שתאפשר לי שליטה על הפן וגם על המסרק...חוץ מזה אחותי אמרה לי שאני פרייר למה המברשת שקניתי לא כל כך שווה של "life" היא אמרה שהמברשת שאני צריך זה משהו עם צפיפות קטנה יותר (במרווחים), וראיתי שיש מברשות עם כזה חוטים מברזל ולא כמו של המסרק שלי שבקצה יש כמו עיגול פלסטיק (כמו במסרקים הרגילים...)
..
בקשר לפוני אני רוצה להשטיח אותו בנתיים אופקית לא כלפי מטה, אבל הפן לא עוזר בזה הוא מעלה או מוריד צריך כנראה להתשמת במחליק או משהו...
..אני כבר לא יודע אני מתחיל להתייאש..אף ספר לא מבין אותי...וגם פה קשה להסביר...כנראה כדאי לי לוותר וזה..זה מתסכל, אולי קרחת על 1 הכי עדיף...

חזרה לפורום
ישן 27-07-2007, 00:42
  reutcohen reutcohen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.07.07
:)

חחחח ואלה גם קרחת זאת אופצייה :-P

ואני מבינה איך אתה רוצה לעשות עם הפוני זה ממש יפה אני יודעת למה אתה מתכוון, אבל אם אתה לא מצליח עם פן ולא מצליח לגלגל את השיער על המברשת אז אולי השיער שלך קצר מדי..
אין מצב שלא תצליח לעשות את זה עם פן, כניראה אתה לא בזוית נכונה, תמשוך את השיער לכיוון שאתה רוצה להשטיח אותו, במקרה הזה לצד, ואותו דבר הפן, שהאויר של הפן יהיה בכיוון של המשיכה, מקווה שהבנת בערך חח..
אה ואתה לא חייב לגלגל את לל הפוני על המברשת, כל מברשת תעזור לך כאן, פשוט תימשוך את השיער עם המברשת לכיוון הרצוי וביד השני תחזיק את הפן, שוב באותו כיוון.

אם אתה לא מצליח תנסה אולי אחותך או מישהו קרוב יוכל לנסות..

מקווה שעזרתי חח בהצלחה מאמי :]
חזרה לפורום
ישן 28-07-2007, 18:33

ציטוט:
reutcohen תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה vbmenu_register("postmenu_2273406", true);
חבר מתאריך: 23.07.07

חחחח ואלה גם קרחת זאת אופצייה :-P

ואני מבינה איך אתה רוצה לעשות עם הפוני זה ממש יפה אני יודעת למה אתה מתכוון, אבל אם אתה לא מצליח עם פן ולא מצליח לגלגל את השיער על המברשת אז אולי השיער שלך קצר מדי..
אין מצב שלא תצליח לעשות את זה עם פן, כניראה אתה לא בזוית נכונה, תמשוך את השיער לכיוון שאתה רוצה להשטיח אותו, במקרה הזה לצד, ואותו דבר הפן, שהאויר של הפן יהיה בכיוון של המשיכה, מקווה שהבנת בערך חח..
אה ואתה לא חייב לגלגל את לל הפוני על המברשת, כל מברשת תעזור לך כאן, פשוט תימשוך את השיער עם המברשת לכיוון הרצוי וביד השני תחזיק את הפן, שוב באותו כיוון.

אם אתה לא מצליח תנסה אולי אחותך או מישהו קרוב יוכל לנסות..

מקווה שעזרתי חח בהצלחה מאמי :]
וואי תודה על התגובה שלך..
בכל אופן היום עוד פעם ניסיתי ויצא סבבה כשאמרת כיוון, ראיתי שאפשר לסובב את הפיה של הפן בקצה, הפיה מפוצלת לאפשרות לשנות את כיוון הזרימה למעלה ולמטה אז שניתי שהוא יהיה כלפי מטה ומשכתי עם המסרק למעלה, שני כוחות שעובדים בכיוונים שונים וזה דיי עבד, זה השטיח את השיער אחרי זה נתתי לפן לעבוד לבד ויצא סביר..
ל-JIN אני לא יגיע בחיים מבחינת השיער (גם מבחינת הגוף חח אבל עובד על זה גם) אבל אני יינסה להעמיד רק קוצים וזהו...עם הפלה של הפוני לאחרי שאני יאריך אותו..
אז לסיכום החלטתי שהתספורת העתידית שלי שאני עובד עליה כבר מעכשיו (למרות שלא אכפת לאף אחד אבל משעממם לי) להרים קוצים ואת הפוני להפיל חלק קדימה וחלק להרים...

תודה לכל האנשים שהגיבו !!

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:12

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר