לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2007, 16:42
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
קרב מגע כוללת הכל
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Oren3211 שמתחילה ב "תודה רבה לכולכם"

ובוודאי שכוללת שימוש בבעיטות ואגרופים.

ובמקרה של מספר תוקפים, כנראה ששום שיטה לא תלמד אותך להתגונן נגד מספר תוקפים, פשוט אל תכנס לזה, עדיף לפעמים לברוח, (ומקסימום אחר כך לעשות להם פגישה בארבע עיניים [ואביזרים נלווים, אבל לא באמת אמרתי את זה ] ) או להוציא רשיון לנשק חם.

התגוננות מול 3 יריבים ומעלה היא משימה קשה מאוד (כמובן שזה משתנה ותלוי במיומנות הצדיים) ללא שימוש בנשק קר (אני מניח שנשק חם לא יהיה עליך), וגם זה מאוד מסכן אותך. שוב - עדיף להמנע עד כמה שניתן.

חזרה לפורום
ישן 20-07-2007, 18:04
  KאוריK KאוריK אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Oren3211 שמתחילה ב "תודה רבה לכולכם"

ייקח לך זמן ללמוד להתגונן מול מספר תוקפים אבל בעקרון כאשר אתה מתמודד מול יותר מתוקף אחד הדבר המרכזי שאתה חייב שיהיה לך זה תנועה תמידית כל הזמן ועירנות לסביבה הקרובה . וכל שאר הפרטים שמלמדים אותך כמו לא לסובב את הגב כלפי היריב מה שקשה יותר שלא לעשות כאשר יש יותר מתוקף אחד.

זה מה שאני יכול להמליץ :

תבחר קרב מגן או קרב מגע מ2 סיבות : לומדים את זה מהר מאוד יחסית ובצורה יעילה לרחוב מבלי להתרכז בדברים אחרים.

אם אתה מתלבט בין קרב מגע לקרב מגן : היתרון של קרב מגע על קרב מגן הוא שאין שום דבר מלבד הגנה עצמית כלומר שאין מסורתיות והדבר היחיד שמתרכזים בו זה רק בהגנה עצמית ואילו בקרב מגן יש חלק ששומר על מסורתיות : יש חגורות יש חליפות (אני חושב שבקרב מגע מתלבשים רגיל) יש קידה ויש לימוד קטן של מסורתיות במחנות אימונים לפעמים . היתרון בקרב מגן הוא שהמסורתיות באה מהאייקידו שהיא שיטה מעולה מאוד במיוחד נגד מספר תוקפים והקרב מגן מוציא את העיקר מהאייקידו ומיישם את זה במיוחד לרחוב.

בהצלחה

חזרה לפורום
ישן 20-07-2007, 20:03
  Oren3211 Oren3211 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.06
כן למה לא...
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי "האדם הנעלה" שמתחילה ב "וואללה?!"

יצאתי לבילוי של יום שישי בנתניה. הייתי עם כמה חברים וישבנו בגן ציבורי.
לפתע הגיעו שני נערים בני17-18. שניהם היו שיכורים בטירוף. אני למדתי כבר שאם לוקחים כסף אז גג 10 שקל. היו עליי חמישה שקלים. אחד מהם ניגש אליי ושאל אם יש לי שיחה... היה חורף ולכן לבשתי ארוך - ישר הכנסתי את הפלאפון לשרוול ואמרתי לו שלא. הוא שאל אותי אם יש לי כסף...
אמרתי לו שאין לי - ואז הוא שאל אותי: "אם אני מוצא עלייך כסף זה שלי?" שיחקתי אותה גבר ואמרתי לו לא. הוא אמר אז יש לך כסף, שתקתי, הוא הדליק סיגריה וקרא לחבר שלו בנתיים ש"ינקה" את חברים שלי מהכסף. הוא הצמיד את הסיגריה איזה כמה סנטימטרים בודדים מהעין שלי ואמר לי:"תביא ת'כסף או שאני מכבה לך אותה בעין" הוא היה שיכור מת וריח כבד של אלכוהול נדף ממנו. העדפתי להשאר בריא ונתתי לו ת'חמישה שקלים האלה. בנתיים הוא הלך לבנאדם אחר שבאמת קיבל את הסיגריה, לא בעין אבל יש לו צלקת על היד כי הוא לא רצה לתת לו ת'פלאפון שהיה לו. אני בזמן הזה רצתי לקיוסק שהיה כמה מטרים מאיתנו, והייתי קצת בהלם/שוק והמוכר מהקיוסק שהוא סוס לא קטן שאל אותי מה קרה, סיפרתי לו שהוא סוחט שם ילדים, המוכר יצא מהקיוסק עם עוד כמה ערסים והשניים שסחטו ברחו בספיד לא נורמלי.

בגלל זה אני רוצה ללכת ללמוד קרב מגע בשביל להתמודד גם עם שיכורים שכאלה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:54

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר