לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2007, 00:18
צלמית המשתמש של mikiwe
  משתמש זכר mikiwe mikiwe אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Algorithm שמתחילה ב "לינוקס מבוססת על מערכת UNIX..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Algorithm
לינוקס מבוססת על מערכת UNIX וזו מערכת שנועדה במקור לשרתים.
ולינוקס במקור היא גם לשרתים, ואי אפשר להגיד שהיא תחליף לwindows היות והמטרות שלהן שונות.

כמו כן, הwindows הראשון הוא הms-dos שפותח ב1985, אומנם זו מערכת הפעלה CLI אשר פועלת על פי פקודות
וללא תצוגה גרפית כגון 3.11 וחבריו אבל זו המערכת ההפעלה הראשונה של מייקרוסופט.

אז בעצם אתה מסכים איתי?

מה שרציתי לומר זה שלינוקס הם לא הומצאו בשביל "תחליף" או להביס את ווינדוס!!

יש להם את המטרה שלהם..
את הדרך שלהם.. והיא התחילה עוד לפני ווינדוס..
ד"א אני לא יודע אם אפשר לומר על DOS שהיא מערכת הפעלה..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-07-2007, 22:10
צלמית המשתמש של mikiwe

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "הכי טוב שתשמור את XP או ויסטה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דור
הכי טוב שתשמור את XP או ויסטה לצד לינוקס. אני לא רוצה לדמיין איך Lightroom תראה על WINE...

ואתה חושב שזה בריא למחשב שלך?

הכי טוב להתקין מערכת הפעלה אחת על המחשב!
אם אתה לא מוצא שום יתרון בווינדוס תתקין לינוקס!
אם אתה לא מוכן לעבור למשהו אחר בגלל שרוב האשים תקועים בווינדוס וטוענים שזה יותר נוח,
שד"א הם נפלו חזק עם הVISTA שדורש כ"כ הרבה משאבים לעומת לינוקס- שאני הצלחתי להריץ SUSE 10.0 על פנטיום 1 166MHZ שאפילו WIN98 לא רץ שם-> שישאר ב WINDOS!

אבל בטוח שזה לא הדבר הכי בריא למחשב..

ישן 22-07-2007, 07:51
צלמית המשתמש של mikiwe

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי דור שמתחילה ב "אני טענתי שזה יותר נוח? אני..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי דור
אני טענתי שזה יותר נוח?
אני אמרתי שאני לא מוצא שום יתרון בווינדוס?
תעשה טובה, אל תכניס לי מילים לפה. יש לי את הצרכים שלי מהמחשב וזה ממש לא קשור ל"בריאות" של המחשב.

התכוונתי בכלליות שמי שמעדיף ווינדוס שישתמש בווינדוס
ומי שאוהב לינוקס שישתמש בלינוקס...

וכן זה לא בריא למחשב כמה מערכות הפעלה..
מנסיון שלי והתיעצות עם טכנאי מחשבים..
אז זה כבר לשיקולכם!
לא אמרתי לאף אחד שאסור!!

אני פשוט נתתי עצה..

שבוע טוב,
מיכאל

ישן 22-07-2007, 08:56
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Drambui שמתחילה ב "צילום ולינוקס"

לינוקס היא עדיין מערכת הפעלה בעייתית משהו בכל מה שנוגע לצילום, כשהצרכים של הצלם הם קצת מעבר להקטנת התמונות ושמירתן באינטרנט. למשל, מי שניסה פעם את Gimp, יכול להעיד על היעדר מנגנון של יצירת אקשנים (כלומר - המנגנון קיים, אבל מי שרוצה לדעת לנצל אותו, חייב ללמוד תכנות. דבר קצת דבילי לטעמי - למה לא להקליט את הפעולות, כמו מקרו באופיס ?). בנוסף לזה, בלינוקס לא ממש קיימות תוכנות לניהול יעיל של תמונות ואני מתכוון לתוכנות כמו iView. מזל שיש את פיקאסה, אבל היא לא ממש מתאימה לשימוש רציני. גם תוכנות רבות לפיתוח קבצי RAW לא עובדות תחת לינוקס, למשל C1 של Phase One (התוכנה האהובה עליי).

גם בשימוש היום-יומי הלינוקס (כן, גם אובונטו) עדיין לא ידידותית למשתמש. אם אני צריך לנבור שעתיים בקבצי טקסט כדי לשנות את הרזולוציה ואת קצב ריענון המסך (משום מה לא הצלחתי לשנות את זה מהממשק הגרפי) וגם אז זה לא מסתדר לי, ואחרי שיטוט באינטרנט אני מגלה שיש עוד רבים כמוני שמסתבכים עם זה - זה אומר משהו על מערכת ההפעלה הזאת. הממשק הגרפי עובד לא רע כשרוצים לבצע פעולות כמו גלישה באינטרנט, בדיקת מיילים ועבודה עם מסמכים - אבל כשרוצים קצת יותר מהמחשב (או, חלילה וחס נתקלים בבעיה), צריכים לרוץ ולעשות תואר שני במדעי לינוקס או למצוא איזה פריק של לינוקס כדי לסדר את זה.

בקיצור - הרעיון נראה יפה והוא אפילו עובד לא רע באפליקציות מסויימות, אבל זה עדיין לא זה להרבה מאוד אנשים ובמיוחד לצלמים שביניהם.

ישן 22-07-2007, 18:42
צלמית המשתמש של mikiwe

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "לינוקס היא עדיין מערכת הפעלה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Olegis
לינוקס היא עדיין מערכת הפעלה בעייתית משהו בכל מה שנוגע לצילום, כשהצרכים של הצלם הם קצת מעבר להקטנת התמונות ושמירתן באינטרנט. למשל, מי שניסה פעם את Gimp, יכול להעיד על היעדר מנגנון של יצירת אקשנים (כלומר - המנגנון קיים, אבל מי שרוצה לדעת לנצל אותו, חייב ללמוד תכנות. דבר קצת דבילי לטעמי - למה לא להקליט את הפעולות, כמו מקרו באופיס ?). בנוסף לזה, בלינוקס לא ממש קיימות תוכנות לניהול יעיל של תמונות ואני מתכוון לתוכנות כמו iView. מזל שיש את פיקאסה, אבל היא לא ממש מתאימה לשימוש רציני. גם תוכנות רבות לפיתוח קבצי RAW לא עובדות תחת לינוקס, למשל C1 של Phase One (התוכנה האהובה עליי).

גם בשימוש היום-יומי הלינוקס (כן, גם אובונטו) עדיין לא ידידותית למשתמש. אם אני צריך לנבור שעתיים בקבצי טקסט כדי לשנות את הרזולוציה ואת קצב ריענון המסך (משום מה לא הצלחתי לשנות את זה מהממשק הגרפי) וגם אז זה לא מסתדר לי, ואחרי שיטוט באינטרנט אני מגלה שיש עוד רבים כמוני שמסתבכים עם זה - זה אומר משהו על מערכת ההפעלה הזאת. הממשק הגרפי עובד לא רע כשרוצים לבצע פעולות כמו גלישה באינטרנט, בדיקת מיילים ועבודה עם מסמכים - אבל כשרוצים קצת יותר מהמחשב (או, חלילה וחס נתקלים בבעיה), צריכים לרוץ ולעשות תואר שני במדעי לינוקס או למצוא איזה פריק של לינוקס כדי לסדר את זה.

בקיצור - הרעיון נראה יפה והוא אפילו עובד לא רע באפליקציות מסויימות, אבל זה עדיין לא זה להרבה מאוד אנשים ובמיוחד לצלמים שביניהם.

חבל שהגעת למסקנות האלה...

אני עובד עם לינוקס כבר הרבה זמן(SUSE
) וגם עם GIMP ואני אכן מצליח להוציא תוצאות יפות מאוד..(אפשר גם להשתמש באפקטים של פוטושופ)
אומנם לא כמו פוטושופ-> אבל מי שרוצה פוטושפ יכול להתקין אותו על WINE!
וד"א יש גם את DIGIKAM וכל מיני תוכנות לעיבוד RAW...
קיצר זה לא נשמע לי תירוץ להשאר בווינדוס..

כשעברתי ללינוקס סופית אשתי קצת היה לה קשה בהתחלה אבל אח"כ התגברה
על זה ועכשיו מסתדרת יופי..
אז אני לא הבנתי למה הוא לא ידידותי למשתמש!!
אני מכיר הרבה אנשים שדווקא בגלל שWINDOWS הפך להם ללא ידידותי עברו ללינוקס
וגם הם לא מבינים גדולים במחשבים ולא מתכנתים ומסתדרים יופי...
נכון יש בעיות אבל הם לא כאלה משמעויות!
וגם ב WINDOWS יש הרבה בעיות ובאגים.. ככה זה..

ורק לידיעתך ב VISTA הם כבר העתיקו הרבה דברים מלינוקס!

זהו להיום...

ישן 22-07-2007, 22:53
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי mikiwe שמתחילה ב "[QUOTE=Olegis]לינוקס היא..."

אתה מדבר בסיסמאות. הבאתי בדיוק את הדוגמאות למה לינוקס לא התאימה לי ולדעתי לא תתאים גם לכל צלם פחות או יותר רציני. אין מנגנון להקלטת אקשנים ב-gimp, אין ממיר RAW כמו שצריך (מה שכן קיים לא מתקרב ליכולות של Capture One או RawShooter), אין תוכנה רצינית לניהול תמונות - בקיצור אין כלים רציניים לעבודה עם תמונות. חוץ מזה, אני לא רואה לא את אבא שלי ולא את אשתך שורפים שעות בחיפוש ושינוי ההגדרות בקבצי טקסט במקרה של בעיה קטנה של שינוי רזולוציה וקצב ריענון (סליחה שאני נתפס לדוגמא הזאת, פשוט יש לי טראומה קשה מהסיפור הזה) או כל בעיה קטנה אחרת.

שוב, אם כל מה שאתה עושה עם התמונות זה resize והעלאה לאינטרנט, אתה בהחלט יכול להסתפק בלינוקס. אני נוהג לעשות עם התמונות שלי קצת יותר - לכן אני משתמש בחלונות שמאפשרת לי לעבוד עם כלים רציניים יותר.

ישן 23-07-2007, 08:28
צלמית המשתמש של mikiwe

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "אתה מדבר בסיסמאות. הבאתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Olegis
אתה מדבר בסיסמאות. הבאתי בדיוק את הדוגמאות למה לינוקס לא התאימה לי ולדעתי לא תתאים גם לכל צלם פחות או יותר רציני. אין מנגנון להקלטת אקשנים ב-gimp, אין ממיר RAW כמו שצריך (מה שכן קיים לא מתקרב ליכולות של Capture One או RawShooter), אין תוכנה רצינית לניהול תמונות - בקיצור אין כלים רציניים לעבודה עם תמונות. חוץ מזה, אני לא רואה לא את אבא שלי ולא את אשתך שורפים שעות בחיפוש ושינוי ההגדרות בקבצי טקסט במקרה של בעיה קטנה של שינוי רזולוציה וקצב ריענון (סליחה שאני נתפס לדוגמא הזאת, פשוט יש לי טראומה קשה מהסיפור הזה) או כל בעיה קטנה אחרת.

שוב, אם כל מה שאתה עושה עם התמונות זה resize והעלאה לאינטרנט, אתה בהחלט יכול להסתפק בלינוקס. אני נוהג לעשות עם התמונות שלי קצת יותר - לכן אני משתמש בחלונות שמאפשרת לי לעבוד עם כלים רציניים יותר.

אני לא אכנס איתך לוויכוח שטותי ואין בכוונתי לשכנע אף אחד לעבור ללינוקס(ח"ו)!!

מה שאני שונא זה הכללות!!!
יש לך בעיה עם לינוקס? לא מסתדר?
אל תצא בהצהרות כאלה שטוטיות!
אי אפשר לעבוד עם לינוקס בעיבוד תמונות וכד'...
אני גם עובד עם עריכת תמונות ולהפתעתך-> אני לא רק מקטין ומשנה לבלס..

זה שיש לך בעיה עם המסך וכו'.. זה לא אומר שיש לכולם!
למשל לי אין בעיות כלל!

צריך כמובן טיפה ללמוד לינוקס ותתפלא לשמוע שגם מי שלא הכיר את ווינדוס בהתחלה היה צריך ללמוד את המערכת הזאת. כמו בכל דבר חדש...
וזה לא אמור להרתיע אנשים אם המערכת חזקה...

אבל בא נגיע לנקודה האמיתית->

בלינוקס כל התוכנות הן חינמיות וגם על רמה!! (מה שכמובן לא מעניין את אלה שגם ככה
משתמשים בתוכנות גנובות).

אם אני אהיה קטנוני איתך אני כבר אמנה לך את הבעיות שמפריעות לי בווינדוס...

אף פעם לא הציק לך ברגע שאתה מפרמט את המחשב(שד"א כמה פעמים את עושה את זה בשנה?) שצריך להפעיל אותו מחדש אלף פעם? או סתם להוסיף חומרה..

אז בלינוקס אין את זה! רק בהגדרות ב KERNEL ועוד דברים מועטים מאוד הוא זקוק להפעלה
מחדש!

כל עניין הווירוסים למיניהם, דואר זבל, תוכנות ריגול...
סופסוף בלינוקס אני נושם חופשי!

בוא לא נכנס בכלל לכל עניין הבטיחות שאין בווינדוס
כי פשוט זה לא ייגמר...

במקרה אני משתמש בלינוקס גם להקלטהת מוזיקה..
אני לא אשקר ואומר שזה ברמה של CUBASE..
אבל מי שרוצה להקליט ברמה מקצועית בלי להשקיע כסף רב (עוד פעם בהנחה
שבאמת הווינדוס חוקי, וה CUBASE וכל התוכנות הנלוות)
באמת לינוקס נותן פתרון חינמי ומקצועי!

וכל העניין שלך שלינוקס לא ידידותי למשתמש - אני לא מסכים!
אם אשתי ועוד כמה אנשים שאני מכיר, שגם ככה אין להם כ"כ ידע במחשבים
הצליחו לעשות את המעבר הזה והם מאושרים- אין שום סיבה לומר דבר כזה!

בקיצור מי שמהצחלה חושב שאין על ווינדוס וכו' וכו'
בחיים לא יעבור ללינוקס ובחיים לא יגלה את ים האפשרויות שיכול להפתח לפניו!

תמיד תמיד תמיד.. אבל תמיד אפשר למצוא בעיות בכל דבר!!

פשוט אסור להכליל!

ועוד לא ענית לי מה לגבי להתקין פוטושופ על לינוקס? חשבת על זה פעם?

בברכה,
מיכאל

ישן 23-07-2007, 09:11
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי mikiwe שמתחילה ב "[QUOTE=Olegis]אתה מדבר..."

אני מכליל ? איפה בדיוק ? הסברתי בדיוק למה לינוקס לא מתאים לי אישית ולדעתי גם לעוד צלמים רבים. אני באמת מצטער שזה פוגע בך אישית - אבל כמו שאמרתי, לינוקס עוד לא שם והסברתי בדיוק למה ומאיזה בחינות.
לא אמרתי שאי אפשר לעבוד עם לינוקס בעיבוד תמונות. אפשר, אבל ברמה בסיסית הרבה יותר ממה שמאפשרת סביבת החלונות. אני לא רואה את עצמי עובד בלי אקשנים ב-Gimp, אתה אולי יכול להסתדר עם זה, אבל אני לא - ברגע שיש לי כמות גדולה של תמונות, לעבוד בלי אקשנים זה פשוט דבר לא חכם (ולא, אני לא הולך ללמוד שפת תכנות כדי לכתוב את האקשנים האלה - פשוט מאוד כי גם זה דבילי). להתקין את פוטושופ שירוץ ב-Wine ? תעשה את זה אתה ואז נראה אותך עובד עם 20-30 קבצי TIFF של 16 סיביות כל אחד (משהו כמו 32 מ"ב לקובץ) בצורה חלקה ונעימה.

ציטוט:
אף פעם לא הציק לך ברגע שאתה מפרמט את המחשב(שד"א כמה פעמים את עושה את זה בשנה?) שצריך להפעיל אותו מחדש אלף פעם? או סתם להוסיף חומרה..

אני לא נוהג לפרמט את המחשב שלי סתם ככה כי בא לי, אלא כשאני מתקין מערכת הפעלה. את זה אני עושה פעם במספר שנים - אולי אתה נוהג אחרת, אני לא יודע. יש בדיוק 2-3 פעמים שההתקנה מבצעת ריסטרט, זה לא הפרמטר שיגרום לי לעזוב את המערכת. "סתם מוסיף חומרה" ? ידידי הנכבד, כשאתה מוסיף חומרה (למשל כרטיס קול חדש) אני מאוד מקווה בשבילך שאתה מכבה את המחשב ומנתק אותו מהחשמל פיסית לפני ולא מכניס את הכרטיס כשהמחשב דולק. מעבר לזה אין צורך באתחול מחדש - וגם אם כן, לא קרה כלום. המצב הוא רחוק ממה שאתה מתאר - "אלף אתחולים". כשלוקחים את הדברים בפרופורציה ולא רצים אחרי ססמאות ששמענו פעם ממישהו, פתאום הכל נראה אחרת.
ציטוט:
כל עניין הווירוסים למיניהם, דואר זבל, תוכנות ריגול...
סופסוף בלינוקס אני נושם חופשי!

דואר זבל יש גם בלינוקס (אלא אם כן המציאו איזה פילטר חזק וחכם במיוחד רק עבור המערכת הזאת). וירוסים ותוכנות ריגול לא מטרידות כמו שאתה מתאר - יש תוכנות אנטי-וירוס וחומת-אש חינמיות מצויינות. מתקינים ושוכחים מכל העניין הזה, לתמיד. שוב, עניין של פרופורציות.

ציטוט:
בוא לא נכנס בכלל לכל עניין הבטיחות שאין בווינדוס

שטויות. למשתמש הביתי הממוצע אין שום בעיות "בטיחות", בהנחה שהוא לא אידיוט גמור. בארגונים זה עניין אחר - אבל באמת שלא ניכנס לזה.

ציטוט:
בקיצור מי שמהצחלה חושב שאין על ווינדוס וכו' וכו'
בחיים לא יעבור ללינוקס ובחיים לא יגלה את ים האפשרויות שיכול להפתח לפניו!

אני לא חושב שאין על ווינדוס. אני חושב שווינדוס נותנת פתרון טוב יותר בשבילי ובשביל עוד צלמים רבים, מאשר לינוקס. אם זה פוגע בך אישית, אני מתנצל מראש, זאת לא הייתה כוונתי.

ישן 23-07-2007, 10:47
צלמית המשתמש של mikiwe

בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "אני מכליל ? איפה בדיוק ?..."

אני רואה שלא הובנתי נכון!

אין לי בעיה עם זה שלך זה לא מתאים!!!

רק עכשיו עוד פעם אמרת שלדעתך להרבה צלמים זה לא מתאים!
ולפניכן אף דאגת להזכיר שכביכול מי שצלם אמיתי לא ישתמש ב GIMP!

וזה לא נכון,
אני לא אומר שאני צלם מקצועי!
אבל לפחות אני יודע לערוך ולעשות כל מיני דברים נפלאים ב GIMP
גם בלי לדעת תיכנות!!

וד"א יש גם אפשרות להריץ אקשנים של פוטושופ תחת GIMP!

לגבי כל הקישקושים על מה מפריע לך בלינוקס ולי בווינדוס העניין פשוט-
אתה אמרת כאן בעיות שמפריעות לך- שלי כלל אין את הבעיות האלה
ואמרת שיש עוד הרבה כמוך...
אז אני מניתי את הבעיות שמפריעות לי בווינדוס ויש עוד הרבה כמוני...
אז יכול להיות שלך אין את הבעיות האלה..
אז יש לך אחרות!
אין דבר כזה מערכת בלי בעיות!

לא רציתי להגיד בכל השירשור הענק הזה שלינוקס בלי בעיות...
רציתי להבהיר שלווינדוס גם לא חסר בעיות..
פשוט לא הבנת אותי נכון..

אז שלך יהיה בהצלחה עם ווינדוס!
ולי עם לינוקס!

וד"א בשבילי צלם אמיתי זה זה שתופס את הרגע בקומזיציה הנכונה בצבעים הנכונים
וכו' וכו'
ולאו דווקא זה שמעולה בעריכות והוספת אקשנים מגניבים למיניהם!
אני לא נגד עריכות ואני גם עורך אבל זה לא העיקר בצילום!!

בהצלחה רבה,
מיכאל

ישן 23-07-2007, 13:12
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי mikiwe שמתחילה ב "אני רואה שלא הובנתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי mikiwe
וד"א בשבילי צלם אמיתי זה זה שתופס את הרגע בקומזיציה הנכונה בצבעים הנכונים
וכו' וכו'
ולאו דווקא זה שמעולה בעריכות והוספת אקשנים מגניבים למיניהם!
אני לא נגד עריכות ואני גם עורך אבל זה לא העיקר בצילום!!

כמו שהדפסת התמונה בחדר חושך הייתה פעם לחלק מתהליך הפקת הצילום, עריכה דיגיטלית היא חלק בלתי נפרד מהפקת התמונה היום. עניין של טכניקה, אם תרצה - הכלים של פעם כבר לא נותנים מענה בעידן החדש. אני לא מדבר על אקשנים "מגניבים" ועריכות מטורפות (למרות שגם זה בסדר גמור מבחינתי) אלא על מצבים שבהם למשל יש צורך לחזור על אותו סט של פעולות (למשל - המרה למרחב צבעים sRGB ועומק צבע 8 סיביות) ב-500 או 1000 תמונות - לעשות זאת בלי עזרה של אקשנים זה פשוט סיוט. ב-Gimp אפשר להריץ חלק מהפלאגינים של פוטושופ ואת האקשנים אי-אפשר להריץ (אלא אם כן אנשים טובים "תירגמו" אותם לשפת האקשנים של Gimp).

ישן 23-07-2007, 14:30
צלמית המשתמש של mikiwe

בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי Olegis שמתחילה ב "[QUOTE=mikiwe] וד"א בשבילי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Olegis
כמו שהדפסת התמונה בחדר חושך הייתה פעם לחלק מתהליך הפקת הצילום, עריכה דיגיטלית היא חלק בלתי נפרד מהפקת התמונה היום. עניין של טכניקה, אם תרצה - הכלים של פעם כבר לא נותנים מענה בעידן החדש. אני לא מדבר על אקשנים "מגניבים" ועריכות מטורפות (למרות שגם זה בסדר גמור מבחינתי) אלא על מצבים שבהם למשל יש צורך לחזור על אותו סט של פעולות (למשל - המרה למרחב צבעים sRGB ועומק צבע 8 סיביות) ב-500 או 1000 תמונות - לעשות זאת בלי עזרה של אקשנים זה פשוט סיוט. ב-Gimp אפשר להריץ חלק מהפלאגינים של פוטושופ ואת האקשנים אי-אפשר להריץ (אלא אם כן אנשים טובים "תירגמו" אותם לשפת האקשנים של Gimp).

טוב אז לגבי האקשנים אתה כנראה צודק!
עוד לא מצאתי דרך להריץ אותה פעולה כמה וכמה פעמים ולשמור פעולות...
אבל אני גם בינתיים לא זקוק לזה..
אני עובד על כל תמונה לחוד..

יום טוב,
מיכאל

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:35

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר