לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה "ונדמה לי בכל מה שאומרים ישנו אבק תבונה" (רחל שפירא) חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > סטודנטים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-07-2007, 12:27
  V.G V.G אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.06
שלח הודעה דרך ICQ אל V.G
למה פסיכומטרי אם יש דבר כזה אפיק מעבר??

אוקיי... אז השאלה שלי היא כזו מה אתם ממליצים על פסיכומטרי או על אפיק מעבר?
אני נחשב תלמיד מצטיין אבל אין שום סיכוי בעולם שאני מצליח להשאר מרוכז במשך מבחן כמו הפסיכומטרי (מבחן אינטנסיבי בלי הפסקות).
יש לי בעיות קשב וריכוז זה בד"כ לא מפריע לי במבחנים... אני גם מסיים אותם די מהר ויש לי תוספת זמן.... (שאני לא משתמש בה בשום דבר חוץ מאנגלית ומתמטיקה)
אין לי בעיה להבחן במבחנים רגילים אבל כשהמבחן הוא על הדקה לשאלה זה בעייתי... כי אם אני מפשל בשאלה אחת אני אמשיך להתעסק איתה גם אחרי שהזמן שלה יצא (שוב בגלל בעיות ריכוז) וכל מיני דברים כאילה... אני מפחד לפשל בזה... אבל מצד שני איזה פלא קיים דבר שנקרה אפיק מעבר... לסיים את שנה א' בפתוחה (חדו"א א' וב', אלגברה ועוד 4 קורסים של הפקולטה הנלמדת במקרה שלי זה ביולוגיה וכימיה) לגבי ציונים במבחנים סטנדרטיים אין לי בעיה בכלל (נחשב תלמיד מצטיין... 97 סופי כימיה 3 יח"ל ראשונות, 100 סופי ביולוגיה 3 יח"ל ראשונות, 90 סופי מתמטיקה 005... השנה אני עושה 006 ו007, 96 אנגלית מודל E)
בכל אופן מה אתם ממליצים לי לעשות? ללכת ישר על אפיק מעבר או לעשות פסיכומטרי... אני מפחד להתבאס מהתוצאות של הפסיכומטרי (מטרה 740 לרפואה....) ושתרד לי המוטיבציה...
ואם כבר ללגת על אפיק מעבר כדי לי לקחת שניים או שלושה קורסים בי"ב? (לסיים את כל הביולוגיה והכימיה בי"ב או לפחות חלק מזה... בסמסטר א' לקחת 2 קורסים כי אין בגרויות בחורף חוץ מ006 מתמטיקה ובסימסטר ב' לקחת קורס אחד אם בכלל... כי יש לחץ בגרויות אדיר...)

בקיצור אשמח לקבל תגובות... תודה מראש ואדים

עריכה: אופס הקלדתי את זה בטעות פה ולא בלימודים... מנהלים תעבירו בבקשה...

נערך לאחרונה ע"י V.G בתאריך 21-07-2007 בשעה 12:31.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2007, 04:08
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי V.G שמתחילה ב "למה פסיכומטרי אם יש דבר כזה אפיק מעבר??"

תנסה למצוא פיתרון תרופתי, פסיכולוגי או התנהגותי לבעיות הריכוז שלך.

זה לא עסק לא לעשות פסיכומטרי במצבך; אם אתה רוצה רפואה תאמין לי יהיו לך מבחנים של הרבה שעות (5, 6, 7 שעות, עם הפסקות קצרות כמובן.)

יש לי בת דודה שדיסלקסית, היא בקושי שוקלת 45 קילו והיא לא שורדת בלי איזה 40-50 מיליגרם ריטלין לשיעור של שעתיים. היא גם שנים פחדה לעשות פסיכומטרי, עשתה לעצמה תירוצים ושיכנעה את עצמה שהיא תיכשל אז אין טעם.

לא דוזר איזה ציון היא קיבלה אבל היא מתחילה שנה הבאה מסלול משולב משפטים + חשבונאות בבין-תחומי, וממה שהבנתי זה לא קל להתקבל לזה.

שיהיה בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר