לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-07-2007, 12:44
צלמית המשתמש של nivlevy89
  nivlevy89 nivlevy89 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.07
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי whoracle שמתחילה ב "לפי מה שהבנתי יש הקצאות..."

אהה אז אני אשם בזה עכשיו שיש לי קבא גבוהה?... אחי אין לי מושג מה צה"ל חשבו .. אבל זה לא נראה לי ממש קשור... נראה לי זה הקטע שיעני הייתי מתאים לשייטת ולא עברתי תגיבוש אז יעני עם אני יתקבל לצנחנים אז זה יחשב כאילו הם מקבלים את כל הנפילים של הגיבושים וזה עושה אותה לחטיבה עם אופי מסוים? איןלי מושג אני כבר לא יודע מה לחשוב .... אתה מבין אחי עכשיו אני לא יודע מה לעשות עם עצמי... אין מה לתאר מה שעברתי כדי להתקבל למשהו מובחר... אני יודע שזה היה בשבילי וזה רק לעצמי.. אבל עשיתי דיאטה 4 חודשים לפני יום סיירות הורדתי 50 קילו והתאמנתי בכושר קרבי.. הגעתי ליום סיירות קיבלתי שייטת הייתי מאושר עד הגג .. בגיבוש כאמור התאכזבתי וכל זה לקחתי את זה קשה אך חשבתי על צנחנים.. בגיבוש הייתי מצוין כאמור וזה בא לי כמו פצצה לפנים.. אני חושב כבר לא יודע מה לעשות מרוב ההאכזבה העמוקה.... אחי סליחה שאני עושה אותך לפסיכולוג פשוט אני חייב לשפוך את כל סערת הרגשות שמצויה אצלי בראש...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-07-2007, 19:21
  דני12345 דני12345 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ediman שמתחילה ב "יש תשובות לגיבוש צנחנים של מתגייסי נוב"

חבר'ה אלה שלא התקבלו לא נורא אתם צריכים רק להיות מרוצים מזה זאת חטיבה פלצנית ושחצנית כשתאכלס היא בדיוק כמו כולם מי שלא התקבל יכול להיות שהקב"א שלו יותר מידי גבוהה, לוקחים הכל גם גרועים גם טובים, יכול אפילו שמי שכן התקבל דווקא כן היה גרוע ...
אם אתם בראש של צנחנים תלכו כבר לנחל אותו דבר רק עם יותר צניעות, ופלוס גדול שיש יותר סיכוי להגיע ליחטיות כי אנשים שם לא עברו סינון לפני... אני מכיר הרבה אנשים שלא התקבלו לצנחנים אבל התקבלו לפלסרים , יהלום וכד', באמת שהגיבוש הזה לא אומר כלום ולכו לגיבושי יחטיות עם הראש מורם בגלל שלכם כבר יש ניסיון עם גיבושים.. עדיף להיות בסיירת מאשר גדודניק עם כנפצ מסריח
ישן 22-07-2007, 20:41
  Slashy Slashy אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.04
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Chels שמתחילה ב "מזל טוב לצנחנים החדשים.. ..."

שמע אני לא יכול לחשוב על משהו כזה , אני קרעתי את הצורה לעצמי ,הגעתי בלי כושר ויצאתי משם בלי שיכלתי בכלל ללכת , נתתי הכל .
היו רגעים שלא יכלתי לתמוך בקבוצה כי לדוגמא פעם אחת שבאתי לקפוץ על המתח נפלתי על הרצפה כי נמתחו לי כל השרירים מביצים ומטה והדבר היחידי שהמפקדים עשו זה לצעוק עליי "אתה רוצה לפרוש?" ואני ישר קמתי למורות שזה כאב אין לכם מושג כמה זה כאב אבל כמה שיכולתי עשיתי ולא רימיתי,זה היה הדבר הכי חשוב שאמרתי לעצמי אומרים לגעת בגדר אני נוגע למורות שכולם עשו כאילו. .
אבל היה כיף הגיבוש מאוד נהנתי , זה היה אתגר בשבילי ונהנתי באמת היו איתי אנשים מופלאים ועל זה אני מצטער כי רציתי לשרת עם האנשים האלו באמת אחלה אנשים .

אבל בכיף , אני מאמין שמי שיקבל אותי בצבא יהנה , אני מאמין בעצמי וחבל ...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:11

הדף נוצר ב 0.14 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר