לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2004, 18:34
צלמית המשתמש של mkelman
  mkelman mkelman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.02.04
מידע בן-זקן יוזם: כרטיס לליגת-העל - 30 שקל

נשיא אשדוד רוצה מחיר אחיד בכל המגרשים - ישוחח בנושא עם בעלי הקבוצות: זה יעשה לכולנו רק טוב.

נשיא מ.ס. אשדוד, ג'קי בן-זקן, פותח ביוזמה להוזיל באופן משמעותי את מחירי הכרטיסים בליגת-העל. בן-זקן טוען שבעקבות השידורים בשיטת "שלם וצפה", חייבים להוזיל את המחירים ביותר מ-50 אחוז ולהעמידם על 30 שקל למבוגר - בכל אצטדיון בארץ.

בן זקן, שאמור לשוחח בנושא עם שאר בעלי קבוצות הליגה הבכירה, אמר היום (שלישי) ל-ONE: "חבל מאוד שחלק נכבד מראשי הקבוצות בארץ עדיין לא מבינים שאנחנו צריכים להתחיל בתהליך איטי והדרגתי של הוזלת מחירי הכרטיסים, כי אחרת נשחק מול יציעים ריקים לגמרי.

"גם ככה המצב בכי רע, ואני משוכנע שבסופו של תהליך כל ההוזלה הזו תגדיל את ההכנסות כי ציבור האוהדים יעדיף להגיע ולראות את המשחקים מאשר לשבת בבית. הבעיה היא שצריך שכל הקבוצות ישתפו פעולה, ורק כך המהלך יצליח".

בן-זקן מתכוון ליישם את ההצעה שלו כבר במשחק הבית הקרוב של אשדוד, כאשר כרטיס יעלה 40 שקל במכירה מוקדמת. "בשלב הזה אנחנו מצליחים לאל לאט להחזיר את אוהדי אשדוד למגרש ואני בטוח שהתהליך הזה בסופו של דבר יעשה לנו טוב", הוסיף בן-זקן.

שחקני אשדוד חזרו היום לאימונים. יניב עזרן מתח בשלהי האימון את שריר ירך האחורי, אולם ההערכה היא שכבר מחר הוא יוכל להתאמן כרגיל. שי הולצמן, שנעדר מזה מספר שבועות מהמגרשים בשל שבר באחת מאצבעות כף רגלו הימנית, צפוי לחזור לאימונים קלים במהלך השבוע הבא.

הולצמן: "קשה לי לדעת מתי אחזור לשחק, מאחר שהאיחוי של השבר מאוד בעייתי ועד שלא אתחיל להתאמן לא אדע מה מצבי".

נלקח מ- ONE

לפי דעתי בן זקן צודק!!! ובגדול...הרי גם ככה לא באים במשחק יותר מ-10,000 איש (אני לא מדבר על משחקי עונה) אז כדי שיבואו יותר אנשים חייבים להוזיל את המחירים של הכרטיסים!
אבל עד שזה יקרה (אם בכלל) תהיה פה מלחמה עם צ'רלטון בגלל שאם זה אכן יקרה צ'רלטון תפסיד הרבה כסף מכיוון שהאנשים שעד עכשיו שילמו ל"שבת של כדורגל" ילכו למשחקים...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:36

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר