לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-07-2007, 11:14
  מלכה =) מלכה =) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל מלכה =)
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Mista שמתחילה ב "צודק מאוד אני לא חושב שצריך..."

אתם טועים, קודם כל זה לא יחידה זה גדוד....
דבר שני, יש לה מטרה! היא שומרת על גבול ירדן וחלק קטן ממצרים, נכון גבול שקט של שלום אבל זה אומר שלא צריך לשמור שם? והלוחמות והלוחמים שם עושים את העבודה שלהם בצורה מעולה... עובדה שכשהיה הפיגוע באילת בדיוק כל הגדוד היה ברגילה גדודית, ומילואימניקים שמרו שם על האזור וחדר מחבל.
השמועה הזו על שהולכים לסגור את קרקל רצה דיי הרבה זמן וממה שאני שמעתי מאנשים שנמצאים שם זה לא נכון, להפך רק משפרים אותו, בשנה האחרונה הוסיפו הסמכות ללוחמות ולוחמים ששם, יצאו משם לאחרונה 3 לוחמות לקורס סמלים בכירים....
אז למה לפתח מקום שרוצים לסגור אותו? למה להמשיך לגייס לשם אנשים? למה להמשיך להציע אותו בגיבוש לוחמות? הרי רוצים לסגור לא?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-07-2007, 14:02
  s_k-35 s_k-35 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.06.07
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי מלכה =) שמתחילה ב "אתם טועים, קודם כל זה לא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מלכה =)
אתם טועים, קודם כל זה לא יחידה זה גדוד....
דבר שני, יש לה מטרה! היא שומרת על גבול ירדן וחלק קטן ממצרים, נכון גבול שקט של שלום אבל זה אומר שלא צריך לשמור שם? והלוחמות והלוחמים שם עושים את העבודה שלהם בצורה מעולה... עובדה שכשהיה הפיגוע באילת בדיוק כל הגדוד היה ברגילה גדודית, ומילואימניקים שמרו שם על האזור וחדר מחבל.
השמועה הזו על שהולכים לסגור את קרקל רצה דיי הרבה זמן וממה שאני שמעתי מאנשים שנמצאים שם זה לא נכון, להפך רק משפרים אותו, בשנה האחרונה הוסיפו הסמכות ללוחמות ולוחמים ששם, יצאו משם לאחרונה 3 לוחמות לקורס סמלים בכירים....
אז למה לפתח מקום שרוצים לסגור אותו? למה להמשיך לגייס לשם אנשים? למה להמשיך להציע אותו בגיבוש לוחמות? הרי רוצים לסגור לא?

לא אמרתי שלא צריך לשמור על גבולות שלום , אלא שהקימו את היחידה בשביל יחסי ציבור שהיא עושה לצה"ל. חוץ מזה נתנו להם גיזרה שקטה בגבולות שלום , ואני לא הייתי מגדיר את העבודה שלהם שם כ"מעולה"...

כמה דוגמאות:
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/421/614.html
http://news.msn.co.il/news/Internal...51109113515.htm
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/553/673.html
http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/000/903.html

כמה הבהרות לסיום:

אני תומך ברצון של הנערות שמתגייסות לקרבי לתרום למדינתם ואני חושב שצריך לציין אותם לשבח על זה. אין לי שום טענה כלפי החיילות עצמם אלא לפיקוד הגבוה יותר שהתחיל את הפרוייקט.

כמו שאני לא תומך שחברים שלי בעלי פרופיל נמוך יתגייסו לסיירת מטכ"ל , כך אני לא תומך בשילוב של נשים במערך הלוחם.
תפקיד הצבא הוא לא לספק את הרצונות של כל מלש"ב , אלא לספק הגנה מירבית לעם היושב בציון. ע"מ לעמוד במשימה זו על הצבא לאייש את האנשים בתפקיד המתאים להם ביותר. ( אני לא אומר שאין מקום להתחשבות ברצון השיבוץ של החייל אלא שזה לא צריך להיות הדבר העיקרי)
ישן 23-07-2007, 11:34
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Mista שמתחילה ב "צודק מאוד אני לא חושב שצריך..."

אתם מדברים שטויות ומזמרים על שוביניזם במסווה של "עובדות". אני רוצה לראות כל אחד מכם, גיבורים שלי, "מבלים" בערבה את כל שירותכם. פשוט גועל נפש.
העובדה היא שלא רק שלא יסגרו, מרחיבים את כמות היחידות המעורבות.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 23-07-2007, 13:38
  s_k-35 s_k-35 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "[font=Verdana]אתם מדברים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ביטיס
אתם מדברים שטויות ומזמרים על שוביניזם במסווה של "עובדות". אני רוצה לראות כל אחד מכם, גיבורים שלי, "מבלים" בערבה את כל שירותכם. פשוט גועל נפש.
העובדה היא שלא רק שלא יסגרו, מרחיבים את כמות היחידות המעורבות.

מי כמוך יודע שצה"ל עושה טעויות נוראיות לפעמים..
זה שצה"ל החליט להרחיב את כמות היחידות המעורבות, זה ודאי לא הוכחה שזה מה שצריך לעשות.

עריכה: כמו כן אני אבקש ממך לא להאשים אותי בשובניזם , רק כי דעתי מנוגדת לדעתך. אתה לא מכיר אותי אישית ( תקן אותי אם אני טועה..) ואפילו עוד לא ציינתי את הסיבות שבגללם אני חושב שגדוד קרקל מהווה פשיטת רגל של צה"ל. אז אנא ממך..

נערך לאחרונה ע"י s_k-35 בתאריך 23-07-2007 בשעה 13:42.
ישן 23-07-2007, 14:48
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי s_k-35 שמתחילה ב "..."

או הו...

בא נראה את 3 הטענות העיקריות שלך כפי שהבאת בעיתונות:\
1. חילת נפצעה - או... אני מקווהש זה לא הטיעון החזק שלך. חי"רניקים קשוחים וחזקים נפצעים ואפילו נהרגים המון, בעיקר בגלל שטויות שלהם.
2. יחסים רומנטיים - אחלה טיעון. בא נתחיל למנות את מפסר הפעמים שבהם חמ"לים או תצפיות הופקרו בגבול לבנון בגלל יחסים כאלה. האם נוציא גם את מערך התצפיות והמבצעים מידי הבנות? מי בדיוק יאייש אותו?
3. חיילות השתזפו בשמירה.... - אחלה. ב-97 יצא לי לראות מה עשתה מחלקה של צנחנים שתגברה בגזרה. קאנטרי קלאב קטן עליהם.
אתה חושב שיחידת בנים היתה עושה עבודה טובה יותר בגזרה הזו? אני לא, במיוחד אחרי מה שראיתי שהלך ביחידות חי"ר ושריון במוצבים חודרים בלבנון - על אחת כמה וכמה בגזרות שקטות. מזל גדול שלא חטפו לנו איזה 10-100 חיילים... - שינה בעמדות, מארבים שלמים שנרדמו באמצע השטח, סמים, אלכוהול, סיורים שהלכו לישון, עמדות ש"ג שהיתה בתוך מיכל מים מלא במוצב בגבול מצרים ועוד היד נטויה.

הלאה - כמה יחידות מעורבות יש? גדוד קרקל, גדוד אב"כ, פלחה"צ, מערך הטק"א, מנתץ, מודיעין שדה, מג"ב, יחידת המעברים, ועוד.
אני לא שמעתי תלונות בשיחות שלי עם מפקדי גזרות שהיחידות האלה היו תחתן - להיפך, לרוב איכות העבודה השתפרה ביחס ליחידות הקודמות - מספיק להזכר בסחלב בחברון והעבודה שהם עשו שם.
בא נזכור גם שרוב היחידות המוזכרות כאן לא היו קיימות לולא גיוס הנשים - והמשמעויות הן כבדות למדי -
כל פלוגה מעורבת מחליפה 16 פלוגות מילואים. המצאות היחידות הנ"ל כיום הוא זה שמאפשר לדוגמא לגייס מילואים לתקופה הקצרה של 26 יום תעסוקה מבצעית בשנה. תשאל את אבא שלך כמה הוא עשה לפני 10 שנים (45-50 יום). אני עשיתי עוד ב-2002 35 ימים תעסוקה - בגלל זה פחות ופחות אנשים מגיעים למילואים, אם לא סיפרו לך.
ונחש מי היה הכוח העיקרי ששמר בתקופה ההיא בגבול מצרים וירדן - מילואימניקים זקנים ושמנים מעל גיל 40 או ג'ובניקים שירו אולי 15 כדור בכל השירות הצבאי שלהם. מעורר בטחון,לא?

לבסוף, לפני שתנסה להסביר את זה בבעיות סוציולוגיות או פיזיולוגיות - אני פרסמתי כאן לא מעט מאמרים ואתה מוזמן לעשות חיפוש. בקיצור אני אגיד, שאף אחד לא טוען ולא חושב לשים נשים ביחידות חי"ר, הנדסה ושריון. לנשים יש יכולת גופנית לעסוק בבט"ש על כל צורותיו ולהיות ביחידות לוחמות מהסוג המצויין כאן.

נ.ב. - שוביניזם זה שוביניזם - לא משנה אם הוא באצטלה דתית, "מדעית" או אישית. בגדוד שלי יש קצינת הדרכה של מרגמות שבמלחמה האחרונה פיקדה על סוללת מרגמות סדירה בגלל חוסר המקצועיות שלהם והיא עשתה את זה למופת. מדריכת הצלפים שלנו יצאה לאלמנות קש בשטחים עם יחידות סדירות, וצה"ל שלח נהגות "אכזרית" ללב רפיח שם הן עשו עבודה מצויינת. מספיק עם החרטא.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

ישן 23-07-2007, 16:43
  s_k-35 s_k-35 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי ביטיס שמתחילה ב "או הו... בא נראה את 3..."

קודם כל אני שמח שאין בנינו ויכוח על שילוב נשים בחי"ר.

בקשר לגדוד קרקל , אני סובר שגם זה תפקיד שנשים לא יכולות למלא פיזית. צריך רק להתבונן במספרים של שברי המאמץ שנשים מקבלות שם ולהשוות אותם לגברים שהם משרתים איתם.
או לבדוק לכמה נשים נפגע הרחם באימונים הפיזיים שגדוד קרקל מקיים.

ואני לא רוצה להיכנס בכלל לסוגיית השילוב הראוי.. שזה דבר שצריך לתקן בכל הצבא ולא רק בגדוד קרקל.

כמובן שההתנהגות שתיארת (חיילים ששוברים שמירה וכדומה) היא בזיונית וחייבת להיפסק אבל ההבדל שבינה לבין ההתנהגות הלא הולמת שנמצאת בגדוד קרקל , זה שהבעייתיות נעוצה בעם היותו של גדוד קרקל מעורב, זה דבר שלא הולכים לשנות אותו.
לעומת זאת הבעייתיות שאתה תיארת נובעת מבעיות משמעת שאותם אפשר וצריך לשנות.

ובקשר לשובניזם:

"מאז סוף שנות ה-60, של המאה ה-20 המושג שוביניזם מתייחס בראש ובראשונה לסקסיזם, יחס מפלה כלפי נשים, ולגזענות. שוביניזם גברי הוא האמונה בעליונות המין הגברי והצדקת העדפתו על-פני המין הנשי. השימוש הזה כל כך נפוץ, שבדרך כלל קיימת התעלמות מן המשמעויות האחרות והראשוניות של המונח."

מתוך ויקיפדיה http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A9...%99%D7%96%D7%9D

אני לא מאמין שהמין הגברי עליון על המין הנשי , אני כן מאמין שהם שונים ביולוגית.

אנא ממך , להבא תחשוב שניה לפני שאתה מצמיד לאדם ,שדעותיו שונות מדעותיך, כינויים כאלה.
ישן 23-07-2007, 17:17
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי s_k-35 שמתחילה ב "קודם כל אני שמח שאין בנינו..."

הטענות שלך לגבי מגבלות ביולוגיות אינן עומדות במבחן המציאות.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:30

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר