לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2007, 12:27
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
אין פידבק

כבר כמה שנים שאני מנסה לעבור מחֶברה לחֶברה,ושמתי לב בזמן האחרון על דבר שמאוד מפריע לי:אין לי פידבק.אני משקיע והשקעתי המון כוחות נפשיים בכדי למצוא חברים חדשים אבל אין קונטרה.תמיד אני מתקשר לראות מה קורה,תמיד אני רוצה להיות איתם והם(כנראה) לא איתי.הם לא מצליחים לראות בי חלק מהם ואני לא מצליח מבחינתי להשתלב בתוכם ולהיות חלק אינטגרלי באופן מובן מאליו.נגיד,אנשים אחרים לא מודאגים מזה שאולי חברים שלהם לא רואים בהם חלק מה"חבורה",אלא תמיד מזמינים אותם לאירועים ומקומות,כי הם חלק מה'חברה'.ואני כן.אני רואה את זה אני שם לב.
אל תראו אותי בתור אחד שלא היו לו קשרי חברות עמוקים לפעמים,אבל אפילו עם חבריי הטובים שהיו לי נאלצתי לשאת ברוב ההשקעה בקשר,אם זה ללכת לסרט או סתם לקפוץ.
איך אני גורם לזה שאני ייכנס לתוך החבורה בה אני רוצה להיות?אני מתקשר הרבה לאנשים וזה כבר מתחיל להיות לא נעים,כי הם לא מתקשרים אליי ושואלים מה אני עושה?לפעמים אפילו יכול להיות שהם שמים לב שאני ממש רוצה חברים ובגלל זה הם דוחים אותי?אני לא חושב שאני מראה את זה או משהו,אני מתנהג בצורה נורמטיבית לחלוטין.

ואולי עוד לא עברתי את שלב האאוטסיידר?ומצד שני,גם לאאוטסיידר מתקשרים לפעמים.אז מה הבעיה?איך זה שאפילו בקשרים העמוקים והארוכים שהיו לי עם חברים הייתי תמיד זה שמנסה להישאר בקשר שלא יתרופף?

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-07-2007, 12:51
  XeNo XeNo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי m-hanan שמתחילה ב "אין פידבק"

תשמע, מאוד יכול להיות שעוד לא הכרת את החברים שהם בעצם יהיו חוג החברים הקרובים שלך. אני למשל הכרתי את החברים הקרובים שלי רק אחרי הביצפר. חברים של ממש כמו אחים.
הנסיון שלי אומר שאם אתה לא מצליח להשתלב, יכול להיות שהבעייה לא בך, אלא פשוט לא הכרת את האנשים הנכונים עדיין.

הכי חשוב לא לצפות לדברים האלה, פשוט לתת להם לקרות. זה לוקח זמן. אתה אמור להתחיל מכינה בקרוב, אתה אמור להכיר שם חבר'ה נהדרים. תנסה להשתלב בכמה שיותר מסגרות, להכיר כמה שיותר סוגי אנשים ככה אתה תדע עם מי אתה מרגיש טוב יותר.
והכי חשוב, באמת חשוב- שתהיה אתה, כדי שתמשוך את החברים שיאהבו אותך כמו שאתה. לטוב ולרע, אותך.

הם החברים שיתקשרו ויתעניינו. הם אלה שידאגו לך כשתרגיש רע, יעזרו כשצריך וב"שגרה" פשוט יהיה לך טוב איתם.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:55

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר