לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום מוזיקה כללי ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > מוזיקה וזיהוי שירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-07-2007, 20:03
צלמית המשתמש של RACS
  RACS RACS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל RACS
Salem - Necessary Evil - סיקור

סיילם היא להקה ישראלית (למי שלא יודע), סיילם עושים דום/דת' מאטל, חביב למדי.
הדיסק האחרון שלהם (strings attached ) הם עשו שינוי ועבדו עם הICSQ STRING QUARTET הדיסק עצמו , מאוד יפה, יש המון אלמנטים של סיילם הכבדים והטובים, אבל הם יותר עשו מן עירבוב גות'י שונה לתוך השירים הכבדים שלהם, יש אנשים שלא אוהבים את זה, אני אישית מאוד נהנתי ונהנה מהדיסק ההוא.
ששמעתי על הדיסק החדש, ועיניין אותי לאיזה כיוון הם ילכו.
השיר הראשון , blood , מתחיל עם סולו גיטרות ומתאים לסצינת הדת' המסורתית, אחלה שיר, אחלה קצב , שיר טוב להתחיל את האלבום איתו. שיר הדבנג טוב, נהנתי ממש ממנו.
השיר השני idol worship, "נותן בראש" אחלה שיר לפוגוים , קצב טוב , סולוים נחמדים,
השיר השלישי amona , שיר שמתחיל יחסית שקט אחרי שמגיעים לאמצע השיר בערך , מתחיל הקצב של תופים מטורפים וגיטרות להיכנס, בשיר יש גם קול אישה שמידי פעם שומעים אותה.גם שיר נחמד.
השיר הרביעי mindless , גם שיר שמתחיל שקט, עם כמה אקורדים פשוטים של גיטרה , גם שיר נחמד . קצת הקצב חוזר על עצמו מידי פעם, אבל זה לא נורא.
השיר החמישי hypatia מתחיל עם קצב של גיטרות ולאט מצטרפים תופים, קצת מזכיר לי שיר של מרילין מנסון וtool רק עם קצב יותר מהר, בשיר הזה הוא שר , במקום לעשות גראולינג , שיר הזוי.
השיר השישי strife - שוב, סיילם מתחילים את השיר קטע קצר של גיטרות ותופים, גם שיר נחמד.
השיר השביעי resentment , מזכיר לי יותר שירים מאלבומים ישנים שלהם , שיר נחמד מזכיר את הסגנון של kaddish
השיר השמיני making a difference - גם שיר שמזכיר לי את הסגנון הישן של סיילם, שיר נחמד, להעביר בסבבה . השיר הזה מתאפיין בזה שיש הרבה תופים, , לפעמים יש 6 מכות לתופים ו 6 פריטות, אבל הקצב של התופים יותר איטי., שוב שיר נחמד.
השיר התשיעי more blood - קטע מוסיקה, נשמעת שהקליטו משהו ואז פשוט משמעימים את זה בreverse , שוב קטע הזוי גם.
השיר העשירי once upon a lifetime (part 1) - חלק ראשון מתוך 5 חלקים שהם שירים האחרונים של האלבום , שכאילו סוגרים אותו. יש קצת גראולינג והרבה מויסקה, ומויסקה ממש נחמדה.
השיר האחת-עשר once upon a lifetime (part 2) - שיר שמזכיר ממש שיר מstrigs attached , יש מעורבות של קול נשי, שיר בסך הכל נחמד.
השיר השנים-עשר once upon a lifetime(part 3) - שיר שממש מזכיר אורפנלד, מן טראנס איטי, עם דיבוב נשי, גם שיר קצת הזוי
השיר השלושה-עשר once upon a lifetime (part 4) - שיר גרוע, אני לא יכול לשמוע אותו , לא מסתדר לי השיר הזה וסיילם , שמעתי אותו כמה פעמיים, לא אוהב אותו. שומדבר בשיר הזה לא מושך אותי.
השיר הארבע-עשר (once upon a lifetime part 5( - קטע מוסיקלי מזכיר קצת שיר של אגדות, שיר נחמד.

סך הכל אני מביא לאלבום 8/10 , לחובבי דת', לא לבעלי לב חלש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:50

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר