לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2007, 09:36
  energy88 energy88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי*שחק שמתחילה ב "הרוח שמאחורי האמנות"

האמת אני לומד כמה שיטות של אומנויות לחימה אבל אני עכשיו אני עובד על שיטה משלי אני מסתכל רואה לומד מטעויות של לוחמים ומאומנויות לחימה אחרות ומשלב הכל את כל הדברים הטובים ביותר אני רוצה לקרוא לה "לוחם" ... המטרה של האומנות לחימה זה שתהיה לוחם אמיתי והרוח שעומדת מאחורי האומנות לחימה שלי זה התמודדות במצבי לחץ אמיתיים היו לי מלא מצבי לחץ בחיים שלי בחלקם הצלחתי להתמודד בחלקם לא .. עד שהתחלתי להתאמן באומנות לחימה כללי אני גם אוהב לחזק את עצמי כמה שיותר ז"א להיות חזק מכל הבחינות יש לי אהבה לאומנויות לחימה ומפה התחילה דרכי...לאט לאט למדתי בהתחלה קראטה התקדמתי גם לגיו גיטסו וגודו ועכשיו גם מלמדים אותי טכניקות של נינגיטסו וקרב מגע ואיגרוף תאילנדי...אני בעיקרון מאמין בשיטה של קטלני זריז ופשוט ז"א לזרום באומנות לחימה שאתה הכי משתלב בה וזה מה שיצא ממך .. קטלני זריז ופשוט
חזרה לפורום
ישן 26-07-2007, 10:11
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
אתה קצת קופץ גבוה מדי, רחוק מדי ומהר מדי.
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "האמת אני לומד כמה שיטות של..."

בתור אחד שמתאמן חצי שנה בערך (אם אני זוכר נכון), להמציא שיטה זו קצת קפיצה מעל הפופיק - אני לא טוען שאין לך את היכולת או הידע (לא ממש מכיר אותך), רק מציע לך להמתין "עוד קצת" וללמוד "עוד הרבה", לפני שאתה יוצא בהצהרות מפוצצות.

באמת הצעה אישית - ולא ירידה או משהו דומה, סבבה

נ.ב. סתם לידיעה אישית, בכדי "להמציא" שיטה בישראל (ושלא לדבר על שיטה שתהיה מוכרת בעולם), יש להיות בעל דרגת "דאן" בכירה (או דרגה מקבילה באמנות אחרת), ולכתוב עבודה בסדר גודל של תזה אונברסיטאית, להגישה למכון ווינגיט ו"להיבחן" עליה בפני וועדה שמורכבת מטובי אמני הלחימה בישראל. כך שעוד חזון למועד הייתי אומר.

נערך לאחרונה ע"י רק אמת בתאריך 26-07-2007 בשעה 10:20.
חזרה לפורום
ישן 26-07-2007, 11:31

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי רק אמת שמתחילה ב "סורי, בטעות יצאה עוד אחת."

כן אחי ואני מאמין שעוד מעט אני יגיד לדאן 1... האמת יש לי רקע מלפני זה בקראטה והייתי מתאמן עם חברים ועם מאמנים לפני שנה ולפני רק חצי שנה התחלתי להתאמן רציני ונכנסתי גם להישרדות.. אני מתאמן עם מאמנים 4 שעות ביום טכניקות הגנות חיזוקים ושעה אחרונה קרבות בלי הפסקה... ועוד שעתיים אימוני כושר גופני דרך כלל בבוקר ... להגיד לכם את האמת זה לא בעיה להגיע כל כך מהר לשחורה פשוט צריך להתאמן אם האנשים הנכונים ולהשקיעע המון אבל ממש המון האמת אני קורע את התחת כדי להגיע לרמות גבוהות ... וכללי אני יודע ממש המון טכניקות בקראטה גיו גיטסו גודו ונינגיטסו וגם מואו טאי...הבאסה שאני עוד מעט מתגייס וזה יהרוס לי המון ממש בקרוב אני מתגייס...

נערך לאחרונה ע"י energy88 בתאריך 26-07-2007 בשעה 11:35.
חזרה לפורום
ישן 26-07-2007, 16:52

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי רועי*שחק שמתחילה ב "חצי שנה חגורה שחורה????"

סבבה תחשבו מה שאתם רוצים ... מיצידי תחשבו שאני הבנאדם הכי חלש בעולם אני בינתיים יודע איזה חגורה אני וחוץ מזה חגורה זה רק צבע ! מה שבאמת קובע זה הלוחם .. קיצר לא אכפת לי מה אתם חושבים ואני מתאמן 6 שעות ביום ואני מבסוט מהעניין ואני מכיר עוד כמה כאלה ובמיוחד אלה שמתאמנים איתי ומאמנים אותי אנשים דאן 4 דאן 2 אני מתאמן אם מאמנים רציניים עושים אימונים בחוף קיצר לא אכפת לי מה אתם חושבים אני יודע מה אני ... מצידי תחשבו שאני מסכן... אני לא איזה ילד קטן שמקשקש בשכל... ואם אתם חושבים שזה לא הגיוני אז סבבה...
חוץ מזה מה אתם מצפים ? אני מתאמן עם 4 אנשים שכל אחד מהם מאמן הכי גבוה מבינהם דאן 4 הם מלמדים אותי מלא טכניקות גם את אחד והשני ואני עושה איתם קרבות ועושים לי חיזוקים ...ושאני בהישרדות זה כבר כלום בשבילי למרות ששם זה עדיין משהו מאוד חזק !

נערך לאחרונה ע"י energy88 בתאריך 26-07-2007 בשעה 16:59.
חזרה לפורום
ישן 28-07-2007, 15:38
  Mercyful Mercyful אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Mercyful
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי רועי*שחק שמתחילה ב "חצי שנה חגורה שחורה????"

התאמנתי כ3 שנים בעברי בהשרדות , אני מאוד מעריך את האמנות והאנשים ומאוד נהנתי להתאמן בזה.

אבל .

יש כיום תפיסות שונות לגבי מעמד החגורה באמנויות לחימה שונות וזה כבר דיון חרוש, אבל אני זוכר ספציפית שבתור מתאמן בשיטה, היתה לי מודעות לכך שבהשרדות "מחלקים" חגורות . זה לא הפריע לי, זה היה מדרבן ונותן מוטיבציה, אבל מבחינתי החגורה השחורה סימלה את החבר'ה הרציניים, הטובים והמשקיעים בקבוצה ולא דווקא מאסטרים.

היום אני מתאמן בג'יו ג'יטסו ברזילאי ואיגרוף תיאלנדי והתפיסה שלי לגבי אמנויות לחימה השתנתה מאוד, גם לגבי עניין החגורות.

בג"ג יש הקפדה יחסית לשיטות אחרות שאני מכיר על עניין החגורות . אני יכול בוודאות לומר שהחגורה מספרת לי את האמת הגמורה ברוב המקרים על הידע והנסיון של הבן אדם שעומד מולי , וזה מאוד תורם למבנה של השיטה ושל התחרויות (יש הפרדת חגורות ומשקל) .

לדעתי במקרה הספציפי הנתון מדובר בבחור נחמד ומשקיע שלא הבין איך המערכת בה הוא נמצא עובדת ולכן נתן משקל עודף לעניין החגורה שלו . לדעתי לא מדובר בטרול אלא בבן אדם שקצת מפספס את המציאות (לא בקטע רע, יש עניין של הסתכלות מהצד שחסרה לך) .

זהו , עייפתי .

מאיר אריאל - חית הברזל .

חזרה לפורום
ישן 27-07-2007, 01:51
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
קצת על האומנות שלי ועל הרוח מאחוריה
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי רועי*שחק שמתחילה ב "ביה"ס לאמנויות הלחימה הסיניות קונג פו דרקון"

קודם כל לפני לפני שאני אספר קצת על האומנות שלי הנינג'וטסו רציתי להגיד שאני חושב שהאשכול הזה מבורך ואני אישית מאוד מעריך אומנויות שיש מאוחריהם איזושהי פילוסופיה או רוח כי זה מאוד תורם להוויה של האומנות וזה בעצם עושה את ההבדל בין חוג שהולכים בו מכות לבין דרך חיים שמשתרשת בבנאדם עד לשד עצמותיו ומשנה את חייו מן הקצה לקצה

אומנות הנינג'וטסו נולדה בעיקרון ביפן בערך לפני 900 שנה היא הייתה אומנות שדגלה ביעילות ובשקט על פני כח ובוטות. האומנות הזו פותחה ע"י איכרים שלא היו בעלי המעמד הסמוראי ולכן לא היו כפופים לחוקים ולדרך הסמוראי מה שאיפשר להם לבצע כל פעולה. היעילות של האומנות הזאת יצרה הרבה אגדות אודות הנינג'ה והיא באופן כללי אומנות מאוד מסתורית ומשלבת הרבה טקסים ופילוסופיה רוחנית. ידוע שחלק מאימון הנינג'ה היה אימון רוחני ומנטלי למרות שידוע שחלק ממנו הוא אורח מחשבה סיני שהובא ליפן ע"י כמרים סינים שנקראו ע"י היפנים "ימה בושי" שהגיעו למודעות עצמית גבוהה מאוד והעבירו את תורתם ליאיכרים אשר פתחו את האומנות.כל המנטליות אשר דרושה מנינג'ה כגון הסתוואות באופן מושלם,פריצה וריגול,הנתקשויות שקטות מצריכים מיוימנות מנטלית גבוהה אשר הנינג'ה וזהו אופן מחשבה מסוים שצריך לפתח.כיום הדבר פחות בא לידי ביטוי עקב המודרניציה אבל עדיין עוסקים וגם אני באופן אישי במדיטציות בתרגילי רוח ובכל מיני תרגילים מוזרים שאין לי מושג למה עושים אותם אבל אני יודע שיש מאוחוריהם מטרה

לסיכום אני יגיד שאני לא יודע מבדיוק מה הרוח מאחורי האומנות המסתורית הזו ב3 שנים המועטות שאני מתאמן אבל אני יכול להגיד שאפילו באימון היום שהוא מודרני ולא כמו פעם אני מרגיש רוחניות ומסתוריות אדירה מאוחרי כל האגרופים הבעיטות והבריחים ואני מאוד מקווה שיום אחד אני באמת יוכל לגלות מהי
חזרה לפורום
ישן 27-07-2007, 21:11
צלמית המשתמש של orib
  orib orib אינו מחובר  

אני לא בטוח
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי Rotempe שמתחילה ב "רשמת שהאומנות התפתחה על ידי..."

אבל לפי מה שאני יודע לא ברור בדיוק איך נוצרה האומנות הזאת ידוע כי שיטת תגקורה שהיא העתיקה ביותר בין השיטות שמרכיבות את הנינג'וטסו היום היא בת 900 שנה וזה מעין מיקס בין הג'יוג'יטסו לבין חומר מקורי שהורכב ע"י איכרים שחיו בהרים שהיו משבט האיגה בנוסף לאחר מכן הוספו אלמנטים סינים שהובאו ע"י גנרלים סינים וכמרים סינים לכן יש המון מאומנויות הלחימה של הסמוראים בנינג'וטסו אבל גם להפך ואני חייב לציין כי למרות שהסמוראים השתמשו בנינג'וטסו הם לא יכלו לישם את המנטליות שלה עקב החוקים של דרך הסמוראי והשמירה על ה"כבוד" הבושידו וכל שאר דרכי הסמוראי
אבל יכול בהחלט להיות שסמוראים שעזבו את דרך הסמוראי עברו ופיתחו שיטות שהיום מרכיבות את הנינג'וטסו המודרני וכמובן ידוע שבבוג'ין קאן שהוא הבית ספר הגדול ביותר לנינג'וטסו עובדים בדגש מאוד חזק על שיטות שיצאו מבתי ספר של סמוראים
חזרה לפורום
ישן 27-07-2007, 21:56

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי orib שמתחילה ב "אני לא בטוח"

חחחחחחחחחחחחחחחח Kafkafi- קפקפי שמע אחי .. אתה יודע איזה פרוטקציות שדוד שלי הכניס אותי להתאמן איתם ההפך זה יעזור לי ברחוב שאני מתאמן עם מאמני אומנויות לחימה דרך אגב היום עשינו את אחד האימונים המטורפים 4 שעות של אימון כמעט התעלפתי.... אתם לא יודעים איזה אימון קרקע בעמידה הכל היה בריחים לוקינגים אגרופים ... הכללל ושעה אחרונה כולם מתאספים עם בן זוג ועושים שעה שלמה של רק קרבות בלי להפסיק !
וקפקפי דרך אגב שלשום היה לי קטע ברחוב מול 3 ערסים אולי תשאל אותם איך הם "הפתיעו " אותי ברחוב בזה ששברתי לאחד צלע ושתיים גמרו על הריצפה עם פנים מלאות דם תשאל אותם אחי איך הם "הפתיעו " אותי ברחוב... אולי אתה תהיה מופתע תאמין לי

עכשיו בקשר לנינג'יטסו .. אחי גם לפי מה שזכור לי האומנות הזו התפתחה על ידי סמוראים שסולקו מהממלכה שלהם משהו כזה תקנו אותי עם אני טועה...

נערך לאחרונה ע"י energy88 בתאריך 27-07-2007 בשעה 22:12.
חזרה לפורום
ישן 28-07-2007, 02:14
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

..
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי energy88 שמתחילה ב "חחחחחחחחחחחחחחחח Kafkafi-..."

אתה נישמע כמוני בגיל 9 , לך תדבר איתם ? מה אתה צריך להוכיח לי פה משהו מפיתאום אחי

אני באמת מרחם על הערסים האלה , לא בגלל שקיבלו מכות ( אם בכלל ) אלא שהם קוראים לעצמם ערסים
אם הם התחילו 3 על אחד וגם קיבלו מכות מילד שמתאמן חצי שנה שיהיו בריאים איזה ערסים לעניין.
מרחם עליהם שהם קוראים לעצמם ערסים במצב שלהם

אתה יודע לא כל ילד שקצת לא מדבר יפה ושם כמה טבעות נהיה לי פה ערס , לי יש 3 טבעות , גורמט ושרשרת ומה לעשות אני לא ערס.

מצחיק אותי שאתה אומר תשאל אותם תשאל אותם , כאילו שאני באמת יכול לשאול אותם אם אני רוצה
ואתה יודע מה אני אשמח לקבל שמות של אותם ילדים לברר מה המצב שלהם.

קוצור לילה טוב שיהיה וחדל זיבולי מוח אה?
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:34

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר