לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2007, 06:18
  moshiko.m moshiko.m אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.07.07
צריך המלצה בנוגע לאומניות לחימה !!!

אהלן חבר'ה אני חדש פה ואני צריך עזרה אני בן 18 וחצי וחודש הבא אני בצבא אבל אני ג'ובניק וכול יום היה בבית. הבעיה היא שאני מת על אומנויות לחימה תמיד רציתי להיות לוחם הייתי בגיל 6 בקראטה ועזבתי ברוב טפשותי ואני מצטער על זה מאוד לפני שנתיים חזרתי ללמוד אומניות לחימה למדתי חודש אייקידו משהו שממש הלהיב אותי אבל עקב השעות המאוחרות של האימון נעצלתי לעזוב ואחרי זה עברתי לקרב מגע שם הייתי איזה חצי שנה וגם שם עזבתי כי המאמן שם לא היה משהו ואז עברתי לקראטה שהייתי בו שהייתי קטן אבל אחרי כימעט שנה שם הבנתי שזה לא לרמה שלי היו שם ילדים עד 11 או 12 אז עזבתי כי זה היה חסר טעם להילחם נגד ילדים קטנים שאתה עושה להם תנועה והם נופלים מעצמם יש עוד מכון שחבר שלי היה בו והוא אמר לי שזה מכון טוב מאוד עם ילדים בגילאים שלי ויש תחריות וזה נישמע לי כמו מכון מצויין. אני מאוד אוהב את תחום אומנויות הלחימה זה החלום שלי (אני יודע שזה נישמע קצת ילדותי לילד בגילי אבל אין מה לעשות כזה אני) השאלה שלי היא כזאת עם אפשר וכדי להתחיל בגיל הזה להתמיד ולהפוך להיות טוב בתחום השיטות שאני רוצה ללמוד זה קודם להתחיל בקראטה ואחרי זה שאני כבר היה טוב בתחום לשלב גם את האייקידו.

תודה מראש לכול העוזרים !!!
נ.ב
אני אומנם לא עסקתי הרבה בתחום אבל אני אוהב אותו ואני יודע לא מעט עליו מקווה שאני יוכל בעזרת הידע הזה לעזור לאנשים פה !!!
חזרה לפורום
ישן 26-07-2007, 07:44
  tiftaf tiftaf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshiko.m שמתחילה ב "צריך המלצה בנוגע לאומניות לחימה !!!"

כל גיל הוא טוב להתחיל באומנויות לחימה. אני התחלתי כשהייתי שנתיים יותר צעירה ממך (16), ועדיין ממשיכה ולא חושבת בכלל לעזוב... מה שהכי חשוב, הוא ההתמדה. כדי להתעמק באומנות לחימה בודדת צריך עשרות שנים של אימונים. ההמלצה שלי אליך היא להתחיל עם משהו אחד, להתמיד בו ולראות לאיפה זה לוקח אותך. אם בעוד כמה שנים תרגיש שאתה רוצה עוד משהו - יאללה, לך על זה. אבל מה שאני לא ממליצה לך לעשות זה להתחיל עכשיו עם משהו כשאתה יודע מראש שבעתיד אתה רוצה משהו נוסף - מהסיבה הפשוטה שכל הזמן תהיה מרוכז ב-'מתי מגיע זה וזה' ולא תתרכז באימונים שלך. אם החלטת על קראטה - סבבה. אם אייקידו (שהיא במקרה השיטה שאני עוסקת בה) - גם סבבה. תן לזה צ'אנס אמיתי.
חזרה לפורום
ישן 27-07-2007, 21:37
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
בוודאי שאפשר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moshiko.m שמתחילה ב "צריך המלצה בנוגע לאומניות לחימה !!!"

ואף רצוי להתחיל להתאמן, אם אתה מרגיש שאתה רוצה להתאמן ומוכן להשיקע - זה הזמן (:

לימוד של שתי שיטות במקביל יכול להיות בעייתי, אמנם שילוב של קראטה ואיקידו הוא נפוץ יחסית אך זה לא הופך את העניין לפשוט. אין התנגשות בין טכניקות ולכן זה מקל על השילוב אך החלק הקשה הוא לדעת מתי להשתמש במה, צריך לדעת איך לשלב את שתי השיטות בקרב וזה החלק הקשה יותר שבשילוב.

ההמלצה שלי היא שתתחיל להתאמן בשיטה אחת ותצבור מספיק נסיון ווותק, ובעתיד לאחר שתגיע לרמה גבוהה מספיק אם תרצה תתחיל ללמוד שיטה נוספת במקביל.

בהצלחה (:

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:18

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר