לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה הדרבי החיפאי חוזר! בוא לעשות מזה כסף חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > ספורט
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2007, 10:20
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
פרשן כדורגל אתה לא.. חוץ מפציעה אין שומדבר שיעצור את המכונה הזו
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "תוך 10 שנים אף אחד לא יודע מי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כחול משוגע
תוך 10 שנים אף אחד לא יודע מי זה

הילד בן 9 לעשות ממנו עכשיו כוכב? אז הוא נראה טוב אבל זה מוקדם מידי

מלהיות הטוב בעולם... עוד לא ראיתי שחקן עם יכולת אישית וסיום מדהימים כ"כ.

חזרה לפורום
ישן 26-07-2007, 10:27
צלמית המשתמש של רועי AZ

אתה יכול לתת דוגמא למישהו דומה?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי כחול משוגע שמתחילה ב "את זה אמרו על הרבה שחקנים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי כחול משוגע
את זה אמרו על הרבה שחקנים צעירים ומעטים מהם הגיעו להיות שחקנים גדולים

נחכה כמה שנים שהוא יגדל קצת ואז נראה מה הוא שווה

אני לא יודע, עוד לא ראיתי דבר כזה אפילו לא מרונאלדיניו בשיאו..הילד הזה פשוט בלתי ניתן לעצירה.

חזרה לפורום
ישן 26-07-2007, 12:09
צלמית המשתמש של רועי AZ

היית כובש שערים עצמיים?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי tripleR שמתחילה ב "בדיוק מה שאני חושב . הוא רק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tripleR
גם אני הייתי תותח כשהייתי קטן [ אולי לא כזה ולא שעכשיו אני לא תותח , לא רואה פה את כולכם ]

הדבר היחידי שיימנע ממנו גדולה - פציעה או הוא עצמו אם יחליט שלא מעניין אותו/נמאס לו לעבור שחקנים כמו קונוסים...

חזרה לפורום
ישן 26-07-2007, 12:38
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
נו.... ו?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "הכוכב הבא של מנצ'סטר יונייטד - ילד בן 9."

עוד 20 שנים, יכול להיות שהוא יהיה הכדורגלן הכי טוב בעולם. יכול גם להיות שהוא יהיה רואה חשבון עם כרס שמככב בליגה למקומות עבודה.

יש לו מהירות- זה כן. יש לו כשרון- זה כן. אבל איך לכל הרוחות אפשר לשפוט שהוא יהיה השחקן הטוב בעולם על סמך ביצועים שלו מול ילדים שרובם בכלל לא יהיו שחקנים מקצוענים בעתיד?
איך מזה אפשר להגיע להכרזות כמו "שום דבר לא יעצור את המכונה הזאת מלהיות הכדורגלן הטוב בעולם" (אני מבין שבדקת והשוות עם כל הילדים המבטיחים בעולם?) או "אפילו מרונאלדיניו בשיאו לא ראיתי ביצועים כאלה"? אלה הכרזות שמתאימות, well, לליגת הילדים. בליגה של הגדולים צריך קצת יותר מזה לא רק בשביל להיות מספר אחת, אפילו בשביל להיות בכלל מקצוען ברמה הגבוהה.

אז קצת מרונאלדיניו, אפילו לא בשיאו-

וקצת מקאקה, כי הוא מזכיר אותו יותר-

הם, אפילו לא בשיאם, מסוגלים לעשות דברים עוד יותר מרשימים. כמובן שהם לא בני 9- אבל הם גם משחקים מול מקצוענים "בני גילם" (קצת מגוחך להגיד את זה), בעוד הוא משחק מול חובבנים שרק מיעוטם יהפוך מקצועי

חזרה לפורום
ישן 26-07-2007, 13:36
צלמית המשתמש של רועי AZ

שתה כוס מים ותרגע..
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Cfox שמתחילה ב "נו.... ו?"

אני אמקד אתכם בקטעים מסויימים.

כל הסרט עמוס בביצועים וטכניקה מעולה אך השניות מההתחלה ל - 0:20 ו מ 0:35 לערך עד 0:45.. וכן 0:54 - 1:11 1:18 - 1:30 כושר פריצה אדיר ומהירות מדהימה...(ביחוד בחלק השני שהוא עוקף שחקנים וגם החלק הרביעי)

זה מה שמבדיל בין עוד סתם שחקן טכני לשחקן אדיר .

הטיעון שלך לגבי מול מי הוא משחק לא תופס, משום שאלה ילדי מנצ'סטר יוניטד מול ילדים של קבוצות מקצועניות אחרות.. עלסמך מה אתה קובע שהילדים הללו לא יהיו מקצועיים?

אני, רמת ביצוע כזו, לא ראיתי אף פעם.. מצטער.

חזרה לפורום
ישן 26-07-2007, 13:44
  Cfox Cfox אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "שתה כוס מים ותרגע.."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
אני אמקד אתכם בקטעים מסויימים.

כל הסרט עמוס בביצועים וטכניקה מעולה אך השניות מההתחלה ל - 0:20 ו מ 0:35 לערך עד 0:45.. וכן 0:54 - 1:11 1:18 - 1:30 כושר פריצה אדיר ומהירות מדהימה...(ביחוד בחלק השני שהוא עוקף שחקנים וגם החלק הרביעי)

ישנם ילדים שמתפתחים מבחינה פיזית יותר מהר מילדים אחרים, זה לא מחייב (אני מניח שאתה מבין מה ההבדל בין "לא מחייב" ל"מחייב שלא") שבגיל 18 עדיין תהיה לו מהירות עדיפה בהרבה על שחקנים אחרים.

זה מה שמבדיל בין עוד סתם שחקן טכני לשחקן אדיר .

הטיעון שלך לגבי מול מי הוא משחק לא תופס, משום שאלה ילדי מנצ'סטר יוניטד מול ילדים של קבוצות מקצועניות אחרות.. עלסמך מה אתה קובע שהילדים הללו לא יהיו מקצועיים?

מה זה קבוצות ילדים מקצועניות? איזה מהילדים האלה הוא בעל מקצוע?
אני לא קובע שכל הילדים האלה לא יהיו מקצוענים, אני קובע שלא כולם יהיו, וזה על סמך העובדה הפשוטה שלא כל ילד שבגיל 9 משחק בקבוצת כדורגל הופך לשחקן כדורגל מקצועי"

אני, רמת ביצוע כזו, לא ראיתי אף פעם.. מצטער.

ברור שאני אשתה כוס מים, אפילו שתיים. ממש חם היום. כדאי לכולם לשתות הרבה.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:22

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר