לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-07-2007, 22:34
צלמית המשתמש של avishon
  avishon avishon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.08.05
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי יובל. שמתחילה ב "צריכים גם את זהבה גלאון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי יובל.
...רבותי, אנחנו צריכים גם את זהבה גלאון ואת יוסי ביילין ודומיהם...
אני לא "מת" על דעותיו , אבל לדעתי אתה גורם עוול ליוסי ביילין בהכללה זו...

...אצלנו לפחות חמישים אחוז מגלים חמלה והבנה לצד השני...
מה הקשר בין "חמלה והבנה לצד השני" לבין -למשל- טענתה של זהבה גלאון
שישראל ביצעה פשעי מלחמה במלחמת לבנון השניה ?!
(בדומה לטענותיה לגבי "פשעי מלחמה" שמבצעים צה"ל/שב"כ/מג"ב בשטחים)

...זה היתרון שלנו עליהם...
לדעתי אתה טועה קשות - "חמלה והבנה" לא היו מ ע ו ל ם "לחם חוקו" של המזה"ת .
מי שחושב שאנחנו נשנה זאת , חי באשלייה מסוכנת...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-07-2007, 00:27
  g445 g445 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.04.07
תקוע - מילואים מרץ 07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "פלשתיני ניסה לדקור חייל והוכה למוות."

לאחרונה, במרץ 07 עשיתי מילואים בגזרה.
ישנו מקום ליד תקוע על הכביש שבוא בדרך כלל עומד סיור, באחד העיקולים, כדי לאבטח את תנועת הישראלים ולמנוע חיכוכים עם הפלסטינים.
בעיקול הזה ליד תקוע הפלסטינית עומד בכל יום איזה אחד פסטיני שמנופף לכולם, באמת עונה לתיאור לוקה בשיכלו.
אנחנו אף פעם לא ידענו אם הוא באמת כזה או אחד שאוסף עלינו מידע ולכן הקפדנו לישמור מרחק מה שלא הפריע גם לישראלים (מתנחלים) וגם לפלסטינים לעצור את רכבם לידו ולתת לו אוכל או בגדים
אנחנו הצמדנו לו את הכינוי "אחמד קוקי" רוצים לראות למה הינה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://newmedia.showme.co.il/media/2007/3/17/4/9/103149/2928311836237_b.jpg]

www.445.tipo.co.il
ישן 27-07-2007, 01:57
  NimDod NimDod אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 29 שנכתבה על ידי whoracle שמתחילה ב "מה זה משנה אם הוא משוגע או..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי whoracle
מה זה משנה אם הוא משוגע או לא. אם הוא היה חי, את זה כבר היו משאירים לבית משפט. הוא סיכן חיי אדם, ולמרבה הצער (?) שילם על כך בחייו שלו. זאת לא הייתה פעולת נקמה, אלא פעולה לנטרל איום מיידי. וזה מה שנעשה.

הסכין מהתמונה נראה כמו סכין מטבח לא חדה, ואם היה מדובר באיש ארגון טרור, אז אני מניח שהוא היה מביא כלי מסוכן יותר.
עכשיו, משוגע עם סכין לקילוף אכן יכול לסכן חיי אדם, ועדיין - אם אכן מדובר על אדם לוקה בנפשו שאינו אחראי למעשיו, אז לא הייתי רוצה להיות הבחור שהוריד אותו.

ללא ספק שהחייל ניטרל את החמוש, אבל על זה לא מעניקים צל"ש. אני בטוח שאף אחד שם בפלוגה לא פותח בקבוק שמפניה בעיקבות האירוע הזה.
ישן 27-07-2007, 11:15
  NimDod NimDod אינו מחובר  

אל תבין אותי לא נכון
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי gnd שמתחילה ב "תתפלא"

ברור שאדם הנושא סכין ויש כוח בידיו כדי להרוג אותו הוא איום.

המקרה הזה מזכיר לי מקרים אחרים בהם ארגוני הטרור משתמשים בחלשים שלא מסוגלים לקבל החלטות רציונליות בשימוש ציני שיעשו עבורם את העבודה המלוכלכת:
לשלוח אדם הלוקה בפיגור כדי לתקוף חייל, כמו לשלוח ילד עם מטען נפץ דרך מחסום (תמורת כמה גרושים, או הבטחה כזאת או אחרת) זה טרור בצורה הצינית ביותר.
האם הבחור שניסה לדקור קיבל את ההחלטה על עדת עצמו? האם הוא הבין את מעשיו? אם לא, אז הוא היה קורבן לטרור הפלסטיני בעצמו. אדם חסר ישע שנשלח למשימת התאבדות.
קל ללחוץ על כפתור התגובה ולהכריז "לתת לחייל צל"ש", כמו טוקבאקיסט ממוצע בYnet. לדעתי צל"שים לא צריכים להיות מחולקים בכל פעם שמישהו מחסל מחבל. זאת העבודה של החייל.

מבחינת יחסי ציבור האירוע הוא ניצחון לטרור: הכותרות בעיתון של מחר יהיו "חיילי צה"ל היכו חסר ישע בלוקה בפיגור שכלי למוות. פשעו היחיד הוא שנשא סכין לקילוף תפוזים". אנחנו יודעים שזה לא נכון, אבל קורא העיתונים האירופאי הממוצע מקבל מה שהתקשורת דוחפת לו.

לעומת זאת, האירוע היה יכול להסתיים בנצחון תדמיתי לטובת ישראל, כמו הנער הפלסטיני בן 14 שנתפס במחסום עם חגורת נפץ, הוריד אותה והתקשורת העולמית שידרה את הסיפור האמיתי לשם שינוי. הרי אם האירוע אז היה מסתיים בילד בן 14 הרוג, לאף אחד לא היה אכפת אם הוא נשא חגורת נפץ או לא.

נערך לאחרונה ע"י NimDod בתאריך 27-07-2007 בשעה 11:26.
ישן 27-07-2007, 09:10
  JAVEHN JAVEHN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.03
מזכיר לי וויכוח באשכול על הסתעררות שהיה לא מזמן
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צנחן לעולם שמתחילה ב "פלשתיני ניסה לדקור חייל והוכה למוות."

בעקבות נסיון חדירה של רכב שהיה רשום עליו TV .
אחד מהמכובדים שטען נגד הסתערות , שאל מה יקרה ברגע שאתה כבר ממש ממש קרוב , ונגמרו לך הכדורים .עניתי שבשביל זה יש קרב קר (ללא ירי ) , על מה אותו גולש התרעם והיה בהלם . כנראה חייל מפסיק להיות חייל ברגע שנגמרו לו הכדורים ... טוב שלא כולם בצה"ל שכחו את זה . אני מקווה שזה לא מקרה בודד , אלא סוויץ שלם בצורה בה חושבים ומכשירים חיילים (בספק רב אבל אפשר לפנטז) . צורם לי שמישהו מציע צל"ש על המקרה , החייל פשוט עשה את עבודתו , לא פחות ולא יותר-זה פשוט מעיד על הלך ראש הלא נכון שקיים בצה"ל . לא צריך לקטלג את האירוע בתור מעשה כזה אדיר ומיוחד . כל הכבוד לחייל שעשה את מה שצריך לעשות .

וצר לי להיות זהבה גלון לרגע , אבל קשה לגרום למישהו נזק כזה במכות אלה בודדות . מישהו טיפה נסחף ...

נערך לאחרונה ע"י JAVEHN בתאריך 27-07-2007 בשעה 09:12.
ישן 27-07-2007, 14:15
  Red_Hot_Chili_Pepper Red_Hot_Chili_Pepper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.06

אז ככה

לאותו אחד שאמר שצריכים אנשים כמו ביילים וגלאון ושריד במדינה בלה בלה בלה וכ"ו

אני חושב ככה בולשיט לא צריכים כאלה אנשים במדינה הם רק הורסים הרסו ויהרסו אותנו !!!

"מהרסייך ומחריבייך מימייך יצאו" פירוש שאלה לאורך כל ההיסטוריה של עם ישראל שהרסו אותנו מאז בית המקדש הראשון ועד היום זה לא האויב החיצוני אלא האויב הפנימי שזה השמאל בצלם וכ"ו

מקומם בסוריה או בטהראן לא בארץ שיילכו יחייו איתם!!!!..

ולגבי המחבל המסריח שטוענים שהוא לוקה בשכלו אני חושב שכל אחד לא מעניין אותי לוקה בשכלו או בריא בשכלו כל עוד הוא בא לפגוע ביהודי צריך להרוג אותו !!!

ישן 27-07-2007, 23:34
  NimDod NimDod אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי Red_Hot_Chili_Pepper שמתחילה ב "אז ככה לאותו אחד שאמר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Red_Hot_Chili_Pepper
אז ככה

לאותו אחד שאמר שצריכים אנשים כמו ביילים וגלאון ושריד במדינה בלה בלה בלה וכ"ו

אני חושב ככה בולשיט לא צריכים כאלה אנשים במדינה הם רק הורסים הרסו ויהרסו אותנו !!!

"מהרסייך ומחריבייך מימייך יצאו" פירוש שאלה לאורך כל ההיסטוריה של עם ישראל שהרסו אותנו מאז בית המקדש הראשון ועד היום זה לא האויב החיצוני אלא האויב הפנימי שזה השמאל בצלם וכ"ו

מקומם בסוריה או בטהראן לא בארץ שיילכו יחייו איתם!!!!..

ולגבי המחבל המסריח שטוענים שהוא לוקה בשכלו אני חושב שכל אחד לא מעניין אותי לוקה בשכלו או בריא בשכלו כל עוד הוא בא לפגוע ביהודי צריך להרוג אותו !!!

"מהרסייך ומחריבייך ממך יצאו"- למעשה, כשישעיה ניבא את הדברים הללו, הוא התכוון לברך את עם ישראל: כל מי שמנסה לפגוע ולהחריב – יצא ממך (ארץ ישראל) ולא יהווה עוד איום.
הפירוש האחר שרבים כל כך יוצרים לו - בתוך עם ישראל נמצאים אלו שרוצים להחריב אותו הוא פירוש מוטעה.

מדבריך אני מנחש שמדובר בילד שעדיין לא מבין את המשמעות מאחורי הרג של בנאדם.
אם אתה לא מצליח להבדיל בין מחבל שבא במטרה להרוג חיילים לבין אדם הלוקה בנפשו שנשלח לבצע פעולה בכיוון אחד שהוא אינו מבין את המשמעות שלה, אז ממליץ שתתייעץ עם דמות חינוכית שתסביר לך את ההבדלים.
חיילים, בכל אופן, צריכים לשמור על טוהר הנשק.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:53

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר