לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-07-2007, 09:55
צלמית המשתמש של coolroy
  משתמש זכר coolroy coolroy אינו מחובר  
מנהל פורום פלאש

חבר מתאריך: 04.03.05
חזרתי מהאימון המיוחד הראשון שלי

זה אימון שהועבר על ידי מספר מאמנים שכל אחד מתמחה בשיטה מסויימת בתוך הג'יט קון דו, זה לא היה אימון כושר.
וממש לא היה כיף.
התאמנו 4 שעות והתאמנתי עם איזה מישהו שהוא כבר שנתיים לומד קונג פו (בן 20 גם אבל מישהו אחר שהוא בצבא, לא זה שאני בדרך כלל מדבר עליו).

פריקה עצבנית, מי שרוצה יכול לדלג:

כל הראש שלי התפוצץ מכאבים ואפילו עכשיו אני גם מרגיש דפיקות בראש כאלה ולא משנה כמה שתיתי.
וביחד עם זה כל האימון אני חוטף ממנו (אבל באמת), הוא אומר שבשביל לזכור מכה צריך להרגיש אותה, יש בזה משהו זה גם מה שהמאסטר שלי אומר אבל נגיד כשאני בדרך כלל מתאמן עם מישהו אחר אני חוטף אולי פעם אחת וגם זה בצורה סמלית כזאת, מי שהתאמנתי איתו באימון כל הזמן אומר "אל תפחד אל תפחד" ואז אני לא מגן כדי שיהיה לו יותר קל לבצע את התרגיל, חוטף כמה מרפקיות\אגרופים\סטירות חזקות לפרצוף (תלוי בתרגיל) והוא אומר בעיה שלך לא שמרת פנים, עכשיו אם אני מנסה לשמור ולהדוף את המכות שלו הוא כל הזמן זורם לתרגיל אחר הרבה יותר כואב שהוא למד לפני האימון הזה (להזכירכם הוא לומד שנתיים אני חודש).
עכשיו האימון הסתיים בזה שאני כל הזמן מנסה להגן את ההתקפות שלו וחוטף דברים ממש כואבים (מילא הבומבות אבל בקונג פו ממציאים דברים סאדיסטים משהו), ותוך כדי הראש שלי מתפוצץ מכאבים (ושתיתי המון) ואני כל הזמן מתמקד בלחטוף כמה שפחות מאשר ללמוד את התרגילים שהועברו, את התרגילים אני עכשיו זוכר ממש בקושי, בספארינג הוא בכלל לא ריחם עליי והשתמש בהמון דברים וכבר לא יכלתי לשלוט בזה וייצאו לי דמעות מרוב כאב כמה פעמים וזה נראה כאילו אני בכיין אבל ניסיתי לעצור אותן...
בקיצור מה שיוצא זה שבאימונים הרגילים כשאשכרה עוזרים לי ללמוד ולא חושבים על איפה להלביש לי קומבו אני לומד וזוכר הכל, אבל כשסתם זורקים עליי את הכל בבום מהיר כזה (אני אוהב להתאמן עם אנשים מתורגלים, אבל לא כולם מניאקים כמו זה שנפלתי עליו) אני לא זוכר כמעט כלום.

סוף פריקה עצבנית.

עכשיו מה אתם אומרים זה בסדר ככה שאני חוטף הרבה (אולי נשמעת שאלה מטומטמת שאני יכול לחשוב עליה לבד אבל לא), אולי במשך הזמן זה יעזור לי ויחשל אותי? אותו אחד שהיה איתי באימון המיוחד כל הזמן אמר לי כמה שהוא היה כמוני ולא לדאוג זה מחשל ובסופו של דבר הולך לטובתי, אבל אני באמת לא יודע מה לחשוב..... =\
חזרה לפורום
ישן 28-07-2007, 20:14
צלמית המשתמש של yishain11
  yishain11 yishain11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.05
למיטב הבנתי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "[QUOTE=רועי*שחק]. זה מגוחך..."

הוא פשוט אמר שזה מרגיז אותו, ולדעתי זה לגיטימי. איפה הוא אמר שאצלו זה לא ככה? או שהוא חש את עצמו מעל כולם ויכול להעביר ביקורת? אני לא ראיתי.
ומילה קטנה מפי חובבן גמור:
אני מעריך ומכבד אותך עבור הידע שלך והיכולת שלך (עליה היסקתי ממה שכתוב עליך ברשת ומה שאמרו עליך כאן), ובדרך כלל התגובות שלך רציניות (לעומת מבקריך שהם, לרוב, לא מי יודע מה רציניים).
תגובות כמו אלה לא רק שהן לא מוסיפות לדיון, הן גם לא מכבדות אותך. למה סתם להרגיז את כולם ולהתחיל ויכוחים מיותרים?
היה עדיף לדעתי שתסגרו את זה בפרטי וזהו.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

חזרה לפורום
ישן 27-07-2007, 12:17
  שי חי שי חי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.05
קולרוי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "חזרתי מהאימון המיוחד הראשון שלי"

זה בסדר שבכית. אתה בנאדם. אני בוכה ובאימונים שלי בכיתי לא פעם ולא פעמיים, זו לא בושה כולם בוכים, מי שאומר לך אחרת הוא שקרן. למעשה אני מאמין שאם לא תגיע למצבים של בכי באימונים שלך אתה תמיד תישאר על אותו לאוול ולא תתחבר בצורה מלאה לאומנות שלך ומעבר להכל לעצמך. בקיצור. בכי זה דבר טהור וראשוני ללא פוזה והוא מבורך כי הוא נותן לך חלון להתבוננות עצמית ולהתעמקות בעצמך.
מי שמתאמן בנוחיות תמיד ישאר בנוחיות. (נוחיות במובן של שירותים..)
עכשיו אני לא רוצה להעביר ביקורת על המורה שלך מהסיבה הפשוטה שאני לא מכיר אותך ולא את רמת התלמיד שעבדת איתו.. בגדול אני יכול לומר לך שאני הרבה פעמים שם תלמיד מתחיל לעבוד עם תלמיד מתקדם לאחר שהוא למד את החסימות גם אם זה אומר שהוא יחטוף מכות. אך אני מקפיד על כלל אחד.
אני לא מציב תלמיד שאין לו לדעתי יכולת מנטלית/פיזית לחסום תלמיד אחר מהסיבה הפשוטה שמצב כזה עלול ליצור אצל התלמיד תסמונת חוסר אונים נרכש בניסוי שערך זליגמן הוא שם כלבים בכלוב. הכלבים אולפו לברוח משוק חשמלי כואב. אולם כאשר החוק הפך לכאוטי, כלומר, הכלב למעשה לא יכול היה ללמוד דבר ולא יכול היה להתחמק מהשוק, הוא נשכב בסופו של דבר מיואש וחסר אונים על הרצפה, נכנע לגורלו המר.
גם כאשר החוק חזר להיות תקין והכלב היה יכול לכאורה ללמוד אותו ולברוח מהשוק החשמלי, לא קרה דבר. הכלבים נראו מדוכאים, ולא יכלו יותר להפגין מוטיבציה ללמידה.
עכשיו זה תלוי בך, אם אתה מרגיש שאתה נשבר מנטלית אני מפציר לך לדבר עם המורה שלך ואני מבטיח לך שהוא ילך יותר בקלות איתך. באם אתה מרגיש שאתה יכול להתמודד עם זה בשום פנים ואופן אל תדבר איתו ותמשיך לא משנה כמה קשה לך תמיד תזכור את המשפט: אם יש לאדם למה הוא יכול להתמודד כמעט עם כל איך.
רק דרך הקושי נהיים טובים ומחוברים. אל תוותר,אבל שוב.. בגבולות הטעם הטוב.
נ.ב.
רשמת שהמורה שלך אמר שאם חטפת מכה לראש זו אשמתך כי לא חסמת..
הוא צודק, בפעם הבאה תחסום. ברחוב לא תהיה לך הזדמנות שניה.
חזרה לפורום
ישן 27-07-2007, 13:52
  Kafkafi- Kafkafi- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.05.07
תגובה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי שי חי שמתחילה ב "קולרוי."

אני מרגיש צורך לחזק את מה ששי אמר , גם אני בכיתי ( לפחות מבפנים ) כי אני לא אוהב לבכות הרבה
אבל בדיכאון בטח ובטח שהייתי בגלל האומנות , שלא הצלחתי לעשות משהו וכו' , אני יכול להיות עד
ששי לא נותן לחדשים סתם לקבל מכות ולהגן על עצמם איך שבא להם , הם לומדים קודם כל להגן בסיסי
ונכון ! משמע שלא באמצע ה"מכות" יעשו דברים אחרים ,

לא פעם אחת קרה לי שעבדתי עם מישהו שכפול 4 ממני בניסיון בערך , כן הוא הפציץ אותי וכן התעצבנתי מאד ועוד רגע שברתי על עצמי משהו , אבל מה לעשות אני בטוח שאין עוד הרבה אנשים שישארו על אימון שהם יודעים שמפוצצים אותם חופשי , סבבה אני פה ללמוד לא להגיד שאני לומד קונג פו.

עוד דבר , כמו ששי אמר אנשים לומדים לפי הנוחיות שלהם , אם מישהו ( מתחיל נגיד ) כבר יבוא בגישה של " אני לא יתן לעצמי לקבל מכות " הוא כבר בונה לעצמו סוג של נוחיות .. " כל פעם אני לא יסכים לעלות לקרב עם מישהו שגדול ממני בניסיון " או אני יתאמן רק עם אנשים ברמה שלי , או אם אני יקבל מכות אני יגיד להפסיק את הקרב ... יש כאלה ויש גם אחרים זה באמת תלוי מה א-ת-ה אישית מחליט.

נ.ב

רק לצורך העניין לדעתי השימוש במיגון מזמין עוד מכות , היריב (שנגיד גדול ממני בניסיון בהרבה ) רואה שלאותו בנאדם יש מגנים אז הוא ירביץ חזק , אני מעדיף אפילו בלי מגנים כי אז אני המוח שלי ידע כניראה לתרגם מכות שהם כבר כואבות ואני לא יתן להם להגיע אליי ( גם אם זה אומר לא להשתמש במה שלמדתי - אינסטינקט. ) אני זז לפעמים ממכות לצדדים למרות שזה לא צריך להיות ככה

לדעתי השימוש במיגון סתם מזמין מכות וכאב , וגם לדעתי שאתה בקרב ספארינג עם מגנים זה לא נותן לך תחושה של רחוב כי אתה יודע שאתה מוגן , זה הכל בראש.

תודה על הקריאה, פנגיינון 81
חזרה לפורום
ישן 27-07-2007, 12:42
  רק אמת רק אמת אינו מחובר  
לשעבר מנהל פורום אומנויות לחימה | פורום גן חיות בלעז'

חבר מתאריך: 26.01.05
קולרוי, אתה כבר יודע את התשובה לבד.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי coolroy שמתחילה ב "חזרתי מהאימון המיוחד הראשון שלי"

בתוך שאלתך ענית לעצמך.

לעבוד עם תלמידים בכירים יותר, זה מבורך בד"כ, משום שכך אתה משתפר ולומד תוך כדי העבודה עמם.

עדיין לפעמים (כמו בכל מקום בחיים), יש מאנייקים שמנסים להראות עליונות.

אותם מאנייקים מתחלקים למספר סוגים, לעיתים קרובות מדובר בתלמיד לא מתקדם במיוחד (שנתיים במקרה שלך) שמנסה להראות עליונות על החלש ממנו, מה שלא היה קורה אצל תלמיד בכיר יותר.

יצא לי להיתקל גם בלא מעט מתאמנים מבוגרים (בגיל מתקדם) שמנסים להראות שכוחם עדיין עומד להם ומכאיבים לכל מי שעובד מולם.

החוכמה הגדולה היא לנסות לעבוד מול מי שאתה יודע שיקדם אותך ולא ייקח אותך אחורה או סתם יכאיב לך ללא שום סיבה או יתרון לימודי.

לפעמים החיים לא מחייכים והמורה יעמיד מולך תלמיד כזה, כל מה שנשאר לעשות הוא לחייך או לבכות ולהמשיך הלאה.

קבל חיזוקים ופשוט תמשיך הלאה.

חזרה לפורום
ישן 29-07-2007, 14:50
  Builtforspeed91 Builtforspeed91 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.07
שלח הודעה דרך ICQ אל Builtforspeed91 שלח הודעה דרך MSN אל Builtforspeed91
גם לי יש סיפור ודעה לחלוק

תשמע אני עברתי יותר מאימון שבו אכלתי מכות ואני יכול להגיד לך ראסמי אם אני חוזר מאימון ואכלתי הרבה מכות אני אומר לעצמי שהיה אחלה של אימון והתחשלתי ואני מרגיש טוב אם עצמי עכשיו נכון לפעמים יש אימונים שהם ממש רציניים ואתה אוכל כל כך הרבה מכות שזה כבר מזמן לא כיף אלא נהיה על גבול הבכי אתה מרגיש כמו שק אגרוף בוא תשמע מה לי היה:
יום אחד באימון בא מטורף (עזבו אותכם שמות) אחד מהסטודיו הישן עכשיו בעקרון אני אוהב את הבחור..
אבל אכלתי תמכות של החיים שלי הרגשתי כל כך חרא שבכיתי מבפנים והתחלתי גם מבחוץ כאב לי כל הגוף... .. אכלתי מכות במשך שעה הרגשתי שאני נישבר פיזית ונפשית לא יכולתי יותר להמשיך קיבלתי איזה 30 נוקדאוונים עד שכבר לא יכולתי לקום.. אז המורה שלי שי הרים אותי ושאל אותי עם אני נישבר אמרתי לו שכן ומהר מאוד חזרתי בעצמי
עניתי לו שלא, הוא אמר לי ''טוב אז כנס בוא!!'' ושם לי בעיטה בתחת :]
רצתי לכיוון של היריב שלי בנס מטורף התחמקתי מפיצוץ לפנים, זינקתי לו על הראש הוא נפל ומשך אותי איתו.. הוא עשה לי בריח על הקרקע..
אבל לפחות הפלתי אותו:]

תשמע זה אחת החוויות הטובות שהיו לי באימונים באותו חודש כאב לי כל הגוף אבל עכשיו זה כולה עוד סיפור מהקונג פו...

אני זוכר את זה בתור יום שעורר בי שינוי ואני זוכר את זה בתור יום שבו לא נכנתי ללוחם מטורף בן 23...
בחיים אל תיכנע ואל תיקח כאב כשה מדי זה הכל בראש אחי:]

תודה רבה
נתן לוי פנגיינון 81

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:32

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר