לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2007, 13:34
  f1r3f0x f1r3f0x אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.02.05
לגבי פלוגות בעייתיות וכיוב'
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eitan_norel שמתחילה ב "-=גולני=-"

שמעתי המון מקרים באמת על פלוגות בעייתיות, וגדודים שאם יש מקרה בעיתונות, או או מחברים אז השמות של אותם גדודים מועלים.

רציתי לשאול האם זאת מדיניות של צה"ל , שכמו אם יש אנשים בעייתים אלימים או פחות דפ"ר/קב"א ביחס לשאר החטיבה אז הם שולחים אותם לאותם גדודים ובכך מנציחים את זה שאותם גדודים ישארו עם בעיות?

לא יהיה עדיף לעשות אינטגרציה לאותם חיילים בעייתים כלומר שלא יהיה ריכוז גדול מדי שלהם במקום אחד וכך הם יוכלו להיות מושפעים מחילים אחרים שלא עושים יותר מדי שטויות?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2007, 14:49
צלמית המשתמש של golani_2
  golani_2 מנהל golani_2 אינו מחובר  
מנהל 20+, מו"ס

חבר מתאריך: 27.07.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי f1r3f0x שמתחילה ב "לגבי פלוגות בעייתיות וכיוב'"

ממש לא, האינטגרציה בגדודים עובדת שעות נוספות, אבל תמיד צריך לזכור שהיא מתבצעת ע"ב נתונים אישיים בלבד וזה לא מקור אמין מספיק. לא כל מי שבעל נתונים גבוהים הוא באמת בנאדם איכותי ולהיפך.

ובסופו של דבר, אין מה לעשות, עם כל האינטגרציה שבעולם, נוצרות פלוגות "נפל", זה תלוי בהמון גורמים, לא רק בחומר האנושי שמרכיב את הפלוגה, אלא גם בסגל, באופי הפלוגה, במחזור כפי שהוא בחטיבה ובצה"ל בכלל ועוד.

כיום כבר אין גדודים שנחשבים בעייתים (פרט לסטיגמות שנשארו) וגם פלוגות בעייתיות זה יחסית נדיר, אבל יש מחזורים מסמורטטים.

אראל סג"ל

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
ותודה לדורון

ישן 28-07-2007, 14:56
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Chels שמתחילה ב "די מוזר לי אבל שכינת את..."

צריך לעשות הבחנה בין האירוע שאתה מדבר עליו, שקרה לפני 4 חודשים בתרג"ד בצאלים בג' 51, לבין האירוע (שלא נראה לי ראוי אפילו לכנותו מרד) שקרה בשבוע האחרון בעזה בנוב' 06 51.

באירוע של רובאית ג', הייתה לפלוגה לפחות טענות מוצדקות, נכון ששום דבר בעולם לא מצדיק את מה שהם עשו, אבל אני מאמין שמה שהם חשבו כפתרון בא ממצוקה אמיתית ולא, זה לא היה בעקבות הנושא השחוק של צעירות-ותיקות כמו שהתקשורת אוהבת להגיד.
לעומת זאת, האירוע של נוב' 06 אמנם נבע מבעיות אמיתיות, אבל ממש לא כאלה שמצדיקות פעולות דרסטיות. הפלוגה סמורטוטית וזה ידוע, אני לא מהגדוד ואני מכיר את זה, אני מאמין שבמידה רבה הדג מסריח מהראש (וזאת אחת הבעיות במקרה הנ"ל, מפל"ג ייצורי בצורה יוצאת דופן) והפלוגה הייתה מסומנת כבעייתית עוד מהבא"ח, אבל שוב, כלום לא מצדיק.

וכן, בג' 51 יש לא מעט אנשים שמועמדים לקבל אותות גבורה כאלה ואחרים.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

ישן 28-07-2007, 18:22
צלמית המשתמש של golani_2
מנהל 20+, מו"ס

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי MALSHAB123 שמתחילה ב "בילבלתם אותי קצת.. המרד עם..."

המרד שכביכול אמסילי הנהיג נבע מכמה סיבות, שבגדול מתאגדות לסיבה אחת גדולה: יחס רע ללוחמים מצד המג"ד. זיני, מג"ד 51 ביטל את כל ההפניות של הלוחמים ואסר אליהם לראות חופ"ל/רופא (אלא במקרה חירום) הוא גם ביטל את כל הפטורים (להזכירך זה היה בתרג"ד, הוא עשה את כל זה כדי להביא מקסימום סד"כ לאימון, זה נבע ממקום טוב אבל הביצוע....על הפנים) הוא מנע מפגשים עם מש"קיות ת"ש וקב"ן (להזכירך, זה ממש אחרי המלחמה, גדוד 51 עבר חוויה לא פשוטה, הרבה חבר'ה רצו לדבר עם מישהו)
בנוסף הוא ניסה לבטל את השירה בגדוד, דגלים, סמלים (כולל סמלים וחולצות שהוצאו לזכר חבר'ה מהפלוגה שנפלו בלבנון) והטבות של ותיקים.
בקיצור, הוא ניסה לבטל את גולני...
שוב, הסיבות כולן מצדיקות פעולה כלשהי, לא מרד.

ב"מרד" האחרון כמה חבר'ה עזבו בסיס (לא מוצב, אני לא יודע עד כמה אני יכול לפרט אבל 51 לא תופסים מוצבים ולא קו כרגע) באיזור רצועת עזה בעקבות חרם שהוטל עליהם מהמפל"ג. המפל"ג סמרטוטים, אבל החיילים סמרטוטים יותר.

אראל סג"ל

ותודה לדורון

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:05

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר