לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > מערכות הפעלה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-12-2007, 19:16
  Tal Raz Tal Raz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.07
למבוגרים בלבד סיסמא ב Windows XP

היי שלום לכולם!
לאחר שחיברתי 2 מחשבים ברשת, אחד XP ואחד Vista נייד, ושמתי סיסמאות דומות ביניהם... רק אני יודע את הסיסמא ורק אני משתמש במחשב הזה, גיליתי שלאחר שאני מריץ את מערכת ההפעלה במחשב הנייח שלי, ה XP מבקש ממני להקיש סיסמא של User שיש לו הרשאות כמו של Admin, לעניין הזה, הסיסמא של ה Admin ושל ה User האחר עם אותם הרשאות הקוד אותו דבר, מתברר שכשאני מקיש את הקוד שלי בכדי להיכנס למערכת, ה Windows כותב לי דבר כזה:

The local policy of this system does not permit you to logon interactively \_/
מה זה אומר??? ומה אני יכול לעשות ?
אם אני מקיש סיסמא אחרת, או סתם איזה משהו לא נכון, אז המחשב כותב לי הודעת שגיאה אחרת,
הודעת השגיאה הרגילה כשמישהו מקיש Password לא נכון.

מה אתם מציעים לי לעשות?
בינתיים אני בודק כמה תוכנות שאמורות לפתור לי את הבעייה הזאת, ואני די לא בטוח מה הודעת השגיאה הראשונה אומרת, משום שאני Administrator של המחשב, וגם אני לומד בג'ון ברייס מחשבים ניהול רשתות ואבטחת מידע, ועד שאני אשאל שם, אני שואל פה

בכל מקרה אשמח לתגובות מה לעשות בנושא!
תודה מראש, טל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2007, 23:32
  Tal Raz Tal Raz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי קוביבי שמתחילה ב "ממה שהבנתי מהחלק הראשון של ההודעה שלך..."

היי שלום לכולם ותודה על התגובות!
נזכרתי שלפני כמה ימים כשרציתי לחבר בין מחשב XP למחשב VISTA
חיברתי כבל רשת, וחיברתי ביניהם, והגדרתי סיסמאות בשני המחשבים, ופתחתי USER עם הגדרות ADMINISTRATION (כל ההרשאות ב USER אחר), והקוד היה זהה בשני המחשבים,
אבל מה שהיה זה שהמחשבים בהתחלה לא התחברו לי ביחד בגלל שהיה חסר איזה Service ב Windows XP, אז הפעלתי את התוכניות ל Automatic והפעלתי אותם, ואז הוא קלט את המחשב של ה XP מה Vista

אבל מה שעוד עשיתי במהלך כל החיבור הזה, הוא זה שנכנסתי להגדרות ב gpedit.msc כמו שאתה אומר, ושיניתי אם את ה V בסיסמאות, וכנראה שהורדתי שם איזה משהו...
זה לא נתן לי להיכנס ל Windows בפעם הזאת! כשהמחשב נדלק והעלה את המערכת הפעלה, הייתי צריך להקליד את ה USER ואת הסיסמא, ומן הסתם הסיסמא הייתה אותה סיסמא!" רק שהופיעה לי הודעת השגיאה הזאת לעיל מה שכתבתי. אז בקציצור! הורדתי תוכנה שעושה BOOTDISK ומורידה את הסיסמאות מכל המשתמשים
משהו שנראה כמו Fdisk
קיצור, סידרתי את זה, תודה רבה על התגובות!

טל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:41

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר