לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2007, 18:23
  Tal Raz Tal Raz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.07
מידע Windows Vista VS Windows XP

אהלן שלום לכולם!
אתמול קיבלתי את המחשב החדש הנייד שלי ואני רוצה לחבר אותו בעזרת כבל רשת למחשב הנייח שלי

המחשבים כשאני מחבר אותם ברשת, מראים שיש בינהם חיבור, אבל יש בעיה
קודם כל, ה Local Area Network של המחשב ב XP היה מחובר לאינטרנט לפני שהשתמשתי בו לחיבור רשת, ועכשיו, כשאני רוצה לחבר כבל רשת (מוצלב) בין הכניסות של כרטיסי הרשת שלי הוא מראה שהוא קלט את המחשב בצד של ה Vista ובצד של ה XP ה Local Area Network מראה לי שיש איזה שהוא חיבור בנתונים של הכבל, אבל מראה לי משולש צהוב שחור שאומר לי שיש בעייה עם הסינכרון של ה IP,
בכל אופן מה שעשיתי זה שנתתי ל IP להיות מוגדר אוטומטי, אבל עדיין לא הצלחתי להתחבר למחשב

ה Error שאני מקבל הוא שהמחשב שלי "//Computer" יש בעייה בגישה ואין כניסה כי זה מוגן ע"י Password... אבל אני Administrator זה המחשב שלי ואין אף אחד שנוגע בו, ואין גם קוד.

השאלה שלי זה, מישהו יודע מה הבעיייה? ואיך לחבר בכל זאת בין שניהם?
(יש לציין שהמחשב הנייד הוא |Vista) והמחשב הנייד הוא על XP PRO.

תודה לכל העונים!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2007, 22:17

בשעה טובה ומוצלחת!
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי RiU שמתחילה ב "האמת שאני לא סגור לגבי איך זה..."

שמע אחי יש חדשות טובות! הצלחתי לחבר ביניהם! הבעייה נוצרה בעקבות זה שלא היה איזה Service מופעל במערכת, וכשנכנסתי ל Services ב XP היה שם איזה Service שהורדתי בעכבות זה שעשיתי Optimization למחשב, והורדתי כל מיני תוכניות ביניהם גם את איזה Networking Service שהיה חשוב שיהיה מופעל! בכל אופן מזל טוב והחדשות הרעות לצערי זה שכשנתתי Password בשני המחשבים, לאחר כל העברת המידע שהייתה, עשיתי Restart למחשב של ה XP . וכשהוא עלה, הוא ביקש ממני את הסיסמא ונתתי לו את הסיסמא שקבעתי! והוא אומר לי שהוא לא יכול לעשות Logon בגלל שהססמא לא נכונה ועוד איזה משהו שאין לי הרשאה לעשות Log On ואני חייב להתחבר בתור Administrator וגם שם הסיסמא לא נכונה.... ניסיתי להחליף בין עברית לאנגלית, אולי זה זה... אבל לא! הוא שינה לי את הסיסמא~! ואין לי מושג לאיזה סיסמא הוא שינה\החליף והשאיר אותי תקוע כשאני לא יכול להעלות את ה XP בלי הסיסמא... :[

שמעתי על תוכנה שנקראת Hiren's Boot CD שמאפשרת (יש בה מלא תוכנות יעילות לטכנאים) שהמטרה של אחד מהתוכנות הוא להוריד את הסיסמא מהמערכת... זה נשמע כמו דבר שחשוב שיהיה לכל טכנאי מחשבים !.

הנה האתר.
http://www.hiren.info/pages/bootcd

האם יש עוד דרכים שאפשר לעקוף את הסיסמא של ה XP? חוץ מהדיסק ? וחוץ מלהתקין את מערכת ההפפעלה מחדש

תודה רבה על העזרה !
ישן 19-12-2007, 17:05

פיגוע חיבור כבל רשת מחדש...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tal Raz שמתחילה ב "Windows Vista VS Windows XP"

היי שוב, שלום לכולם.
רציתי לומר, שלפני יומיים הצלחתי לחבר בין המחשבים ביחד, אבל שוב, עכשיו כשאני רוצה לחבר שוב ביניהם, שוב ה Local Area Connection ב Windows XP מראה לי שוב שהוא לא מצליח לסנכרן לי IP והמחשב שמותקן בו ה Vista דורש סיסמאת חיבור, ולפני כן הוא לא דרש.
בכל אופן, יש לי כמה שאלות :

1. בשביל לחבר רשת בין Vista ל XP, אני צריך שה IP יסתנכרן בינהם (החיבור הוא כבל רשת)
מה אני אמור לעשות ואיזה תוכניות אני אמור להפעיל בשביל שהרשת בינהם תפעל וה IP יהיה מסונכרן?

2. האם יש איזו שהיא פרוצדורה מסודרת לחיבור 2 מחשבים דרך כבל רשת ביחד? אני אשמח לדעת..

3. כשאני רואה את שני המחשבים מחוברים, אני רואה אותם בשני מערכות ההפעלה, אך ללא סינכרון IP ביניהם, וגיליתי לפתע שה Windows Vista מחייב אותי לשים לו שם דומיין, וקוד סיסמא, זה לא הקוד של ה Login הכניסה למערכת, אז איזה קוד אני אמור לשים, ואיזה דומיין??
והאם אפשר בכלל לבטל את האפשרות הזאת, אלא פשוט יסנכרן את ה IP אוטומטית כמו לפני כן, והמחשב לא יבקש קוד התחברות. איך עושים את זה?...

4. משום מה, יש איזה שהוא Service יחיד שקשור לרשתות, שה XP מודיע לי שהוא לא מפעיל אותו, כי הוא יופעל אוטומטית כשהוינדוס יצטרך אותו, ואני ממש צריך להפעיל אותו! כי בלעדיו (כנראה הוא לא יסנכרן לי IP ביניהם...) מה אתם אומרים?

איך אני אמור לבצע חיבור בין שני המחשבים?? האם אני חייב לפתוח USERS עם PASSWORD בכל מחשב? ולעשות Login מחדש בשביל לחבר ביניהם? או מה... תגידו לי מה לעשות.

בתודה, טל!
ישן 27-12-2007, 15:57

בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Tal Raz שמתחילה ב "Windows Vista VS Windows XP"

הנושא קשור רק לרשתות וכוונתי היא רק לפתור את בעיית הרשת.
יש לי ראוטר, וגם בלי הראוטר בדקתי ויש פינג ביניהם,
יש בעייה שמראה שה Local Area Connection נמצא במצב APIPA שזהו המשולש הצהוב על ה Local Area Connection ולפי מה שהבנתי הוא נותן את ה IP בחלונות XP, ואין כל בעייה בלמשוך מידע מספריות משותפות ב Vista.

אבל!
כשאני משתף קבצים (מקש ימני על ספריה ו Sharing) ב XP ואני רוצה להעתיק אותם מהרשת ל Vista, נוצרת לי בעייה, כי כשאני מנסה להתחבר הוא מבקש שם דומיין (USER וסיסמא). ואין לי מושג למה זה קורה כי בעבר זה לא קרה, בכל אופן בדקתי בהגדרות של המחשב שרץ עליו XP שהוא אמור לשרת WORKGROUP בשמו כן הוא גם כן... ולא דומיין. אך כשאני מנסה להתחבר ל XP דרך הויסטה הוא מבקש ממני שם דומיין וסיסמא. וכשזה הפוך ואני ניגש למחשב עם הויסטה, אין שום בעייה והוא משתף קבצים בכיף.

מה יכול להיות הבעייה?
ושוב אני מתנצל אם זה לא קשור לפורום הזה, כי מן הסתם השאלה שלי גם קשורה לרשתות וגם למערכת ההפעלה

ותודה מראש,.
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:34

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר