לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2007, 22:20
  ADMIN ADMIN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.02.02
מחפש שאלה בנוגע לתשלום שכר עורך דין

עברתי תאונת דרכים במהלך העבודה שלי.... תאונה שבה יצאתי בשלום איכשהו ללא שבר, אך עם נזקים שונים אחרים.
החלטתי לתבוע את מקום העבודה שלי, משרד הביטחון, באמצעות עורך דין כלשהו שלא אנקוב בשמו.
נפגשתי עם העורך דין והוא אמר לי כי עליי לשלם לו סכום של 1150 ש"ח בערך אם אני לא טועה עבור התביעה שבה הוא יתבע את חברת הביטוח של הרכב שבה נסעתי וגם 15% מסך הרווחים של התביעה.
לאחר כחודש יצר איתי קשר העורך דין ואמר לי כי אין באפשרותו לתבוע את חברת הביטוח מאחר והרכב בו נסעתי הוא רכב של משרד הביטחון ולכן אני צריך לחתום על מסמכים אחרים שלפיהם אני מסכים שהוא יקבל 25% מסך הרווחים של התביעה חוץ מהסכום ששילמתי מקודם לכן.
כל זאת למרות שאמרתי לו מהתחלה שנסעתי ברכב של העבודה ומטעם משרד הביטחון !

השאלה שלי היא כזאת:
האם שכר טירחה של 25% עבור דבר כזה הוא דבר רגיל ?!@
האם אני יכול לבטל עיסקה ?

ומה אתם חושבים בכללי לגבי המקרה שלי.

בברכה
מיכאל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-07-2007, 07:05
  בן שאול בן שאול אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ADMIN שמתחילה ב "שאלה בנוגע לתשלום שכר עורך דין"

אתה נתבקשת לשלם רק אגרות ואילו כל שכר הטירחה מורכב מההצלחה. במצב כזה סביר שתסכים לשכ"ט משמעותי. 25% נחשב למעט גבוה ו 15% - 20% נראה סביר. אולם, כאשר סיכויי תביעה נראים נמוכים או שסכום התביעה אינו גבוה אז ישנם מקרים גם לשכר מתוך תוצאה אפילו גבוהים יותר.
עכשיו לשאלה השניה לגבי שחרור מהייצוג. אתה זקוק למכתב שחרור מעורך דינך. הטענה של שינוי בשכר הטירחה היא עילה טובה לנתק הקשר - אם ברצונך לעשות כן. יתכן ולשחרור תידרש לשלם עבור מה שכבר בוצע (אם בוצע).
ועכשיו לשאלתך האחרונה אענה לך בכלליות בלי קשר למקרה הספציפי מחוסר מידע: פיצוי בשל נזקי גוף מתאונת דרכים שבו אין 'שברים', כלשונך או 'אחוזי נכות' ו'אובדן כושר עבודה' בלשוני - אינו גבוה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר